Jump to content

Blackberry Bold Touch 9900


egoeimai
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 968
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπέρα με το παραπάνω blackberry εχω το ακολουθο πρόβλημα:

 

 

Οταν οι συνάδελφοί μου στέλνουν ενα calendar meeting το λαμβάνω κανονικά.

Οταν ομως μου στέλνουν ενα update (ex changing time) στο calendar τοτε δεν αλλάζει το meeting, το blackberry προσθέτει ενα νέο meeting με την νεα ώρα π.χ.

Με αυτό το πρόβλημα λοιπόν δεν ειμαι σίγουρος εαν ισχύουν οι ώρες των ραντεβού μου καθως ενα που ηταν αρχικα για σήμερα π.χ στισ 12.00 και μεταφέρθηκε για αυριο στις 12.00 σε εμενα θα φαίνεται και σήμερα και αυριο

 

>Εαν γνωρίζει και μπορεί να βοηθήσει κανεις θα το εκτιμούσα.

 

Να σημειώσω με το παλιο το 9700 επαιζε κανονικά.

 

Επίσης δεν εχουμε exchange και blackberry server, εχουμε εναν απλο pop/smtp και χρησιμοποιούμε το BIS της COSMOTE

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

καλησπέρα,

γνωρίζουμε πότε θα βγει η έκδοση του viber η οποία θα επιτρέπει και την πραγματοποίηση κλήσεων?

skype τλκ δεν έχει βγει ακόμη σωστά???υπάρχει κάποιο παρόμοιο πρόγραμμα το οποίο επιτρέπει την πραγματοποίηση κλήσεων/βιντεοκλήσεων???

Blackberry 9000-9650-9810-9900-Q10 White-Q10 Black
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Με πόσα χρήματα πιστεύετε πως μπορώ να βρω αγρατσούνιστο - αψεγάδιαστο blackberry 9900 (οποιοδήποτε χρώμα);

 

Που κυμαίνονται οι τιμές τους ως μεταχειρισμένα;

 

Και κάτι ακόμα.. Το λευκό 9900 με το μαύρο, διαφέρουν καθόλου στο πίσω καπάκι, ή είναι ακριβώς οι ίδιες λεπτομέρειες, αλλά σε άλλο χρώμα;

Link to comment
Share on other sites

Με πόσα χρήματα πιστεύετε πως μπορώ να βρω αγρατσούνιστο - αψεγάδιαστο blackberry 9900 (οποιοδήποτε χρώμα);

 

Που κυμαίνονται οι τιμές τους ως μεταχειρισμένα;

 

Και κάτι ακόμα.. Το λευκό 9900 με το μαύρο, διαφέρουν καθόλου στο πίσω καπάκι, ή είναι ακριβώς οι ίδιες λεπτομέρειες, αλλά σε άλλο χρώμα;

 

σχετικά με την τιμή μπορείς να βρείς από 300 έως 400 ευρώ , ανάλογα πότε είναι αγορασμένο και εάν είναι ελληνικό.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καινούριο παιδιά, σε λευκό χρώμα, από που μπορώ να το βρω;

 

Από το εξωτερικό (amazon κτλ), μπορώ να βρω 9900 (οποιοδήποτε χρώμα), κάτω από 500 ευρώ καινούριο;

Link to comment
Share on other sites

γνωρίζει κανείς αν μπορώ να αλλάξω το πληκτρολόγιο στο 9900 και να βάλω με ελληνικούς χαρακτήρες αν το δώσω στην vodafone? ή που μπορώ να το στείλω.

Ρώτησα στην vodafone και μου είπαν πως πρέπει να το στείλουν στο σέρβις πρώτα και μετά να δούν αν υπάρχει και κόστος

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
το ελληνικό 9900 έχει τυπωμένους και ελληνικούς χαρακτήρες? γιατί σε 1-2 καταστήματα που πέρασα, είδα μόνο το QWERTY τυπωμένο...
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους.

εχω ενα νεο blackberry 9930 λευκο εχει προβλημα με την καμερα δεν ανοιγει.

ειναι (v7.1.0.163 πλατφορμα 5,1,0,137)

εαν καποιος γνωριζει !!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους.

εχω ενα νεο blackberry 9930 λευκο εχει προβλημα με την καμερα δεν ανοιγει.

ειναι (v7.1.0.163 πλατφορμα 5,1,0,137)

εαν καποιος γνωριζει !!!!!!!!!!!!

 

Τι εννοείς "δεν ανοίγει"; Δώσε μας μερικές λεπτομέρειες.

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα

ο κοτσοβολος φέρνει παραεισαγωγής 9900 , γιατί ενδιαφέρομαι για αγορά.

Edited by gsserv10
Link to comment
Share on other sites

κατέβασα σήμερα το imo σήμερα στο 9900 μου...όμως δυστυχώς δεν ''παίζει''

τι λάθος έχω κάνει? χρειάζεται bis για να δουλέψει?

 

και το im+ χρειάζεται bis για να δουλέψει?

Edited by thief
Απαγορεύονται τα συνεχόμενα μηνύματα - παρακαλώ να χρησιμοποιείς την "τροποποίηση" κάτω από το αρχικό μήνυμα
Blackberry 9000-9650-9810-9900-Q10 White-Q10 Black
Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχουν αγοράσει το 9900 από το plaisio, έχει τυπωμένα τα ελληνικά γράμματα πάνω;

 

Είναι ελληνικό;

 

Και κάτι ακόμα..

 

Πιστεύετε πως μετά από περίπου 1,5 χρόνο από την ανακοίνωση του κινητού και την κυκλοφορία του, είναι πολλά τα 575 που κοστίζει το φθηνότερο στο skroutz αυτό το διάστημα, για να το πάρεις καινούριο;

 

Δεν έχω πρόβλημα να τα δώσω, αλλά βλέπω συσκευές που κυκλοφόρησαν στην ίδια αρχική τιμή περίπου με το 9900 (ή και ακριβότερες), οι οποίες έχουν πολύ λιγότερο καιρό που έχουν κυκλοφορήσει και είναι αισθητά φτηνότερες και με διαφορά (htc one x, samsung galaxy s3, note, blackberry 9860).

 

Εσείς αν δεν την είχατε ήδη την συσκευή, θα δίνατε μετά από τόσο καιρό από την κυκλοφορία του αυτά τα χρήματα για να το πάρετε καινούριο;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...