Jump to content

[Επίσημο] Nokia E6-00


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΠΡΟΣΟΧΗ :!:

Όποιος έχει ενεργό το θέμα AllBlack του giulio7g να το αλλάξει αμέσως λόγο κρασαρίσματως της συσκευής. Ήμουν παθόν δύο φορές!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παίχτη μου, δεν διαφώνησα κάπου μαζί σου. Ίσα ίσα, συνέχισα τη σκέψη σου.:)

Σόρρυ αν έγινε παρεξήγηση.

 

ολα καλα ddr2.

παντως ειναι εξοργιστικο αυτο που εγινε. πρεπει να το κυνηγησει ο φιλος και να μας ενημερωσει

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παντως ειναι εξοργιστικο αυτο που εγινε. πρεπει να το κυνηγησει ο φιλος και να μας ενημερωσει

 

Εννοειτε φιλε μου και γι'αυτο και σας εγραψα εδω κατευθειαν..

Για να δουμε σημερα απο Δευτερα τι θα δουμε και τι θα μας πουνε.

(Καλη μου τυχη)

Υπογράφω
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδια εχω παρει κ εγω εδω και μια εβδομαδα το E6 και ειναι απλα Φ Ο Β Ε Ρ Ο !!!!!! οποιος το σκέφτεται του συνιστώ να το παρει με χιλια !!!! τωρα οσον αφορα το φιλο με το qwertzu ναι μεν αν δεν τον ενημέρωσαν δικαιούται να το παει πισω αλλα απλα εγω το πηρα qwertzu και αυτο ειναι μονο και μονο επιδει ειναι απο γερμανια !!! το λειτουργικο του κ ολα τα σχετικα ειναι ακριβως οπως και το qwerty...!!! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΜΟΥΦΑ...ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΑ ΣΠΑΕΙ !!!!!!!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδια εχω παρει κ εγω εδω και μια εβδομαδα το E6 και ειναι απλα Φ Ο Β Ε Ρ Ο !!!!!! οποιος το σκέφτεται του συνιστώ να το παρει με χιλια !!!! τωρα οσον αφορα το φιλο με το qwertzu ναι μεν αν δεν τον ενημέρωσαν δικαιούται να το παει πισω αλλα απλα εγω το πηρα qwertzu και αυτο ειναι μονο και μονο επιδει ειναι απο γερμανια !!! το λειτουργικο του κ ολα τα σχετικα ειναι ακριβως οπως και το qwerty...!!! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΜΟΥΦΑ...ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΑ ΣΠΑΕΙ !!!!!!!!!!!!!!!!

 

εννοειται πως δεν ειναι μουφα. Απλα υπαρχει δολος και κοροιδια

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εννοειτε φιλε μου και γι'αυτο και σας εγραψα εδω κατευθειαν..

Για να δουμε σημερα απο Δευτερα τι θα δουμε και τι θα μας πουνε.

(Καλη μου τυχη)

Τελικά τι έγινε?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Τελικά τι έγινε?

 

Καλησπερες,

ΛΟΙΠΟΝ, με πολυ γρηγορες διαδικασιες κανανε / μου ειπανε, οτι δεν εγινε κατι με δολο και πως σιγουρα θα διορθωθει.

Μου το πηραν αμεσως πισω και θα με καλεσουνε εντος 48ωρων για να περασω να παραλαβω τη νεα μου Ελληνικη συσκευη.

 

Το αστειο στην ολη ιστορια ειναι οτι το 70% του χρονου, το φαγαμε στο να τους εξηγησω τι ειναι qwerty και τι qwertz (lol?).

Ειδομεν, (νεοτερα με τη νεα παραλαβη)

Υπογράφω
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερες,

ΛΟΙΠΟΝ, με πολυ γρηγορες διαδικασιες κανανε / μου ειπανε, οτι δεν εγινε κατι με δολο και πως σιγουρα θα διορθωθει.

Μου το πηραν αμεσως πισω και θα με καλεσουνε εντος 48ωρων για να περασω να παραλαβω τη νεα μου Ελληνικη συσκευη.

 

Το αστειο στην ολη ιστορια ειναι οτι το 70% του χρονου, το φαγαμε στο να τους εξηγησω τι ειναι qwerty και τι qwertz (lol?).

Ειδομεν, (νεοτερα με τη νεα παραλαβη)

δεν εκπλησομαι για την αμεση αντιδραση τους. Οταν παρεις την καινουρια συσκευη να προσεξεις αν ειναι παραεισαγωγης πριν φυγεις απο το καταστημα. Εγω προσωπικα θα ενημερωνα για το περιστατικο και την εξυπηρετηση πελατων.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερες,

ΛΟΙΠΟΝ, με πολυ γρηγορες διαδικασιες κανανε / μου ειπανε, οτι δεν εγινε κατι με δολο και πως σιγουρα θα διορθωθει.

Μου το πηραν αμεσως πισω και θα με καλεσουνε εντος 48ωρων για να περασω να παραλαβω τη νεα μου Ελληνικη συσκευη.

 

Το αστειο στην ολη ιστορια ειναι οτι το 70% του χρονου, το φαγαμε στο να τους εξηγησω τι ειναι qwerty και τι qwertz (lol?).

Ειδομεν, (νεοτερα με τη νεα παραλαβη)

 

Ενταξει, αναμενομενο ηταν. Ολα καλα λοιπον. :)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να ρωτησω κατι σχετικα με το advanced blacklist το οποιο δεν μου δουλευει σωστα παρολο που οι ρυθμισεις μου ειναι δυπλοτσεκαρισμενες (επιτρεπει να δεχομαι κλησεις που της εχω ρυθμισει να μην εμφανιζονται καν) μπορω να κανω κατι για αυτο η αν υπαρχει κατι καλυτερο απο την συγκεκριμενη εφαρμογη.
The greatest thing you 'll ever learn,is just to love and be loved in return... MOULIN ROUGE
Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να ρωτησω κατι σχετικα με το advanced blacklist το οποιο δεν μου δουλευει σωστα παρολο που οι ρυθμισεις μου ειναι δυπλοτσεκαρισμενες (επιτρεπει να δεχομαι κλησεις που της εχω ρυθμισει να μην εμφανιζονται καν) μπορω να κανω κατι για αυτο η αν υπαρχει κατι καλυτερο απο την συγκεκριμενη εφαρμογη.

 

υπαρχουν αντιστοιχες κσι σαφως καλυτερες εφαρμογες στο νοκια στορ

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να ρωτησω κατι σχετικα με το advanced blacklist το οποιο δεν μου δουλευει σωστα παρολο που οι ρυθμισεις μου ειναι δυπλοτσεκαρισμενες (επιτρεπει να δεχομαι κλησεις που της εχω ρυθμισει να μην εμφανιζονται καν) μπορω να κανω κατι για αυτο η αν υπαρχει κατι καλυτερο απο την συγκεκριμενη εφαρμογη.

 

Εγω εχω το Advanced Call Manager. Δουλευει μια χαρα, εκτος απο το οτι δεν φορτωνει την εφαρμογη αυτοματα σε καθε ανοιγμα του κινητου, παρολο που εχω τικαρει την επιλογη. Μερικες φορες την φορτωνει και μερικες οχι. Δοκιμασε την. Την χρησιμοποιω σε ολα τα Νοκια Ε που ειχα μεχρι τωρα και ειναι αψογο. Οπως και για SMS το SMS Spam Manager, της ιδια εταιρειας

Link to comment
Share on other sites

Μετά την αναβάθμιση σε Belle δεν μπορώ να συνδεθώ πλέον στο internet ούτε μέσω wifi ούτε μέσω 3G. Έχω τσεκάρει access points etc αλλά τίποτα...
Link to comment
Share on other sites

Μετά την αναβάθμιση σε Belle δεν μπορώ να συνδεθώ πλέον στο internet ούτε μέσω wifi ούτε μέσω 3G. Έχω τσεκάρει access points etc αλλά τίποτα...

 

επανεκκινηση η hard format.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτό κάνω τώρα... η επανεκκίνηση δεν βοήθησε, ούτε και το soft format, οπότε τώρα κάνω hard format.... άντε να δούμε...

 

ειναι λογικα τα οποια κολληματα. μιλαμε για τεραστια αλλαγη.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και μετά το hard reset κανένα αποτέλεσμα

 

Φαίνεται ότι δεν είμαι ο μόνος...

 

http://discussions.nokia.co.uk/t5/Software-Updates/Wireless-problems-after-Belle-update-on-E7/td-p/1295347

Edited by stendor
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

 

αυτο ειναι παραξενο και ανησυχητικο. αντι για καλυτερα παμε χειροτερα?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πως γινεται το hard format?

 

Επι την ευκαιρια, εκανες την αναβαθμιση μεσω PC suite η ΟΤΑ?

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=305313

 

μεσω οτα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μεσω OTA δεν γινεται αναβαθμιση

προς το παρον μονο μεσω Nokia Suite

 

btw εμενα με qwertz και 059j224 δεν εχει εμφανιστει ακομα η ενημερωση.

 

Λοιπον δεν αντεξα και αναβαθμισα μεσω Nokia Suite Store

αλλαζοντας και το product code σε greece silver

 

το restore ΔΕΝ λειτουργησε και θελει ξανα σεταρισμα το κινητο

 

περισσοτερες εντυπωσεις οταν το περιεργαστω λιγακι.

Προς το παρον μου αρεσει το νεο interface και δεν εχει κολληματα

ειναι δε φαινομενικα πιο γρηγορη απο την Anna

Edited by prodromosfan
Link to comment
Share on other sites

Σου δινει την δυνατοτητα το Νοκια Ovi Suite να αλλαξεις το product code? Δεν το ηξερα..

Εχει καποιο πεδιο σε καποιο σημειο της αναβαθμισης που το κανεις αυτο η εχει κανα κολπακι?

Link to comment
Share on other sites

Σου δινει την δυνατοτητα το Νοκια Ovi Suite να αλλαξεις το product code? Δεν το ηξερα..

Εχει καποιο πεδιο σε καποιο σημειο της αναβαθμισης που το κανεις αυτο η εχει κανα κολπακι?

 

δεν δινει τετοια δυνατοτητα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...