Jump to content

[Επίσημο] HTC Desire S


Villis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
μπορεί κάποιος να βοηθήσει σε αυτο που ρώτησα παραπάνω να το παρω απο εδω http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=22949

το ονομάζει HTC S510e Desire S δεν υπάρχει πρόβλημα ;

 

Η ίδια συσκευή είναι και το Play έχει συσκευές επίσημα ελληνικές.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά καλησπέρα. Μόλις απέκτησα το Desire S από Γερμανό :) Το πρόβλημα είναι ότι δεν μπορώ να μπω στον Google λογαριασμό μου. Το τρελό είναι ότι ήδη συγχρονίστηκε στο Facebook αλλά με τον Google λογαρισμό δεν γίνεται τίποτα. Μου βγάζει μήνυμα σφάλματος ότι αυτό μπορεί να είναι προσωρινό πρόβλημα λη ότι ίσως η συσκευή δεν μπορεί να λάβει δεδομένα. Τι μπορεί να συμβαίνει; Από το πρωΐ το προσπαθώ με αλλά και χωρίς κάρτα SIM μέσα αλλά δεν γίνεται τίποτα :(

 

EDIT

άκυρο, έκανα ένα reset και έστρωσε! ουφ!!!

Edited by OculatusAbis
Link to comment
Share on other sites

Η ίδια συσκευή είναι και το Play έχει συσκευές επίσημα ελληνικές.

Δεν ξέρω αν ισχύει αυτό με όλες τις HTC συσκευές ή μόνο με το Desire S, για το οποίο και το αναφέρει...

 

Πάντως έχει και το Incredible S το οποίο δεν είναι σίγουρα ελληνικό, καθώς και το DHD του, αμφιβάλω αν είναι...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δεν ξέρω αν ισχύει αυτό με όλες τις HTC συσκευές ή μόνο με το Desire S, για το οποίο και το αναφέρει...

 

Ισχύει για όσες το αναφέρει φυσικά και κατά καιρούς, για τις περισσότερες. Το incredible s για παράδειγμα δεν θα μπορούσε να είναι ελληνικό από τη στιγμή που δεν έχει εισαχθεί επίσημα στη χώρα μας από την ελληνική αντιπροσωπεία.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παιδιά υπάρχει περίπτωση σε 1-2 μήνες να πέσει η τιμή το κινητού ?

 

Ότι απάντηση και να πάρεις θα είναι υποθετική. Τα μεγάλα γνωστά καταστήματα δύσκολα αλλάζουν τις τιμές τους τόσο σύντομα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ότι απάντηση και να πάρεις θα είναι υποθετική. Τα μεγάλα γνωστά καταστήματα δύσκολα αλλάζουν τις τιμές τους τόσο σύντομα.

βασικά για amazon και handtech σκεφτόμουνα. Είπα μήπως όταν βγεί και το sensation πέσει λίγο ακόμα η τιμή του desire S

Link to comment
Share on other sites

παιδιά υπάρχει περίπτωση σε 1-2 μήνες να πέσει η τιμή το κινητού ?

Πολύ δύσκολα. Σκέψου ότι το αρχικό Desire βγήκε πριν 1 χρόνο και πωλείται ακόμα στα 350+ σε μεγάλα καταστήματα. Φυσικά το Desire είναι από τα καλύτερα value for money smartphones αλλά λογικά πτώση τιμής θα δούμε σε 6+ μήνες...

Link to comment
Share on other sites

1η ερώτηση στο thread : :lol:

Γιατί όταν σε κατάσταση αναμονής πατάω κάποιο από τα 4 πλήκτρα (home, apps, back, search) χτυπάει και η δόνηση μαζί ; Γίνεται να το απενεργοποιήσω ;

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.3.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

1η ερώτηση στο thread : :lol:

Γιατί όταν σε κατάσταση αναμονής πατάω κάποιο από τα 4 πλήκτρα (home, apps, back, search) χτυπάει και η δόνηση μαζί ; Γίνεται να το απενεργοποιήσω ;

 

Βασικά η δόνηση χτυπάει για να καταλάβεις ότι πατήθηκε το κουμπί.

Γίνεται να απενεργοποιηθεί από τα Οπτικά σχόλια του μενού Ήχος.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

καμια θηκουλα για το κινητό μας εχει εδω στην ελλαδα?

 

Το e-click με μια προχειρη ματια ειδα οτι εχει.

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση αν και γενικού android περιεχομένου.

 

Πως γίνεται το πληκτρολόγιο να είναι πάντα κεφαλαία και να μην γυρίζει σε μικρά μετά το πρώτο γράμμα.

Έχω βρει ότι αν πατήσει το swift 2 φορές τα συγκρατεί κεφαλαία αλλά θέλω να είναι μονίμως έτσι.

Βασίλης :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση αν και γενικού android περιεχομένου.

 

Πως γίνεται το πληκτρολόγιο να είναι πάντα κεφαλαία και να μην γυρίζει σε μικρά μετά το πρώτο γράμμα.

Έχω βρει ότι αν πατήσει το swift 2 φορές τα συγκρατεί κεφαλαία αλλά θέλω να είναι μονίμως έτσι.

 

Απ'οσο ξερω δεν γινεται.

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή βλέπεις και το ποσό δίπλα σε κάθε εφαρμογή, έτσι δεν είναι ;.

 

Τι ελάχιστες, στο DHD που έχω επίσης ούτε μια δεν βλέπω...

 

Ελλάδα δεν είσαι ;.

Link to comment
Share on other sites

Στο μάρκετ πληρωμένες εφαρμογές βλέπετε ;

 

ελαχιστες... εψαχνα το assassin creed! εκτος και αν το αγοραζω απο το official site!?

 

Δηλαδή βλέπεις και το ποσό δίπλα σε κάθε εφαρμογή, έτσι δεν είναι ;.

 

Τι ελάχιστες, στο DHD που έχω επίσης ούτε μια δεν βλέπω...

 

Ελλάδα δεν είσαι ;.

 

Στην Ελλαδα δεν μπορουμε να δουμε τις επι πληρωμη εφαρμογες στο κινητο.'Η κανουμε root το κινητο και βαζουμε την εφαρμογη market enabler ή μπαινουμε στο Android market απο το PC μας και τις βλεπουμε ολες. https://market.android.com/

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου κάνεις λάθος.

 

Δεν έχω root, και βλέπω από σήμερα Paid εφαρμογές. Και στο forum του DHD, κάποιος άρχισε να βλέπει και αυτός paid εφαρμογές. Και σε εμένα δεν έχει ακόμα το DHD. Mόνο το Desire S.΄Ισως να έρχεται σιγά σιγά!

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου κάνεις λάθος.

 

Δεν έχω root, και βλέπω από σήμερα Paid εφαρμογές. Και στο forum του DHD, κάποιος άρχισε να βλέπει και αυτός paid εφαρμογές. Και σε εμένα δεν έχει ακόμα το DHD. Mόνο το Desire S.΄Ισως να έρχεται σιγά σιγά!

 

Οντως εχεις δικιο!Επιτελους το φτιαξανε!Εμενα μου εμφανιζει και ειδικη κατηγορια με τις κορυφαιες επι πληρωμη.

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Στα ελλήνικά γίνεται να είναι πάντα κεφαλαία. Στα αγγλικά όχι.

 

Μπορεις να μου πεις πως γινεται φιλε μου;

 

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk

Βασίλης :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιει κανεις την υπηρεσια 2 in 1 της Cosmote;Ειναι συμβατη η συσκευη μας;

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...