Jump to content

[Επίσημο] HTC Desire S


Villis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

η colornote ......εμενα το έκανε και μετά διορθωθηκε!

τι εννοεις το εκανε και μετα διορθωθηκε??εβαλες την EU,το εκανε και μετα εβαλες την WWE και σταματησε αυτο εννοεις??

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

τι εννοεις το εκανε και μετα διορθωθηκε??εβαλες την EU,το εκανε και μετα εβαλες την WWE και σταματησε αυτο εννοεις??

οχι εγω είμαι ροοτ και το διόρθωσα έτσι http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1865756

Huawei Honor 6 H60-L04 B 521 root
Link to comment
Share on other sites

οσοι ειναι root να το αναφερουν γιατι εμεις μιλαμε για ΧΩΡΙΣ ROOT αναβαθμιση.

το έχω αναφέρει στο ποστ 4192 αλλα δεν εχει σημασία γιατι στη ρομ είναι λάθος το αρχείο system/build.prop :p

το bug εμφανιζεται με τις εφαρμογες watsapp και colornote σίγουρα!

Huawei Honor 6 H60-L04 B 521 root
Link to comment
Share on other sites

το έχω αναφέρει στο ποστ 4192 αλλα δεν εχει σημασία γιατι στη ρομ είναι λάθος το αρχείο system/build.prop :p

το bug εμφανιζεται με τις εφαρμογες watsapp και colornote σίγουρα!

ΚΑΙ ΣΤΗΝ WWE???

Link to comment
Share on other sites

ενας δεν υπαρχει που να εκανε την αναβαθμιση την WWE να μας πει για το bug με τα λινκ??

 

καλησπέρα σε όλους!! να ρωτήσω κατι βρε παιδιά και αν ξέρει κάποιος να βοηθήσει.....απο χθές ενω είναι στην αναμονή(μαύρη οθόνη) ξαφνικά ανάβει μόνο του δείχνει την κινούμενη ταπετσαρία και σβήνει το κάνει πολλές φορές μεσα στην μέρα....τι μπορεί να συμβαίνει???
αναβει ανεπαισθητα,ισα ισα που το βλεπεις σε μαυρο σκοταδι η φωτιζει καργα ολη η οθονη φουλ? Edited by Villis
Link to comment
Share on other sites

link crashing:Κάτι παρόμοιο συμβαίνει και στα μηνύματα, αν κάποιο μήνυμα περιέχει κάτι που το κινητό θεωρεί link (πχ. αριθμός τηλεφώνου, διεύθυνση web/email), ναι μεν το εμφανίζει μπλέ (επειδή είναι σύνδεσμος) αλλά δεν μπορείς να το πατήσεις για να το χρησιμοποιήσεις,

Εγώ αναβαθμίστηκα με το EU RUU (RUU_SAGA_ICS_35_S_HTC_EU_14.01.401.2_20.76.30.0835_3831.19.00.110_275068) και τα παραπάνω προβλήματα υπάρχουν.

 

Όντως και εγώ που είμαι με τη EU το εχω αυτό που λες...ωστόσο μόνο εκεί.Π.Χ link από Facebook,Twitter τα ανοιγει όλα κομπλέ!!Μικρό το πρόβλημα,πατάω copy-paste και είμαι οκ! ;)

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

όχι ανεπαίσθητα φούλ κανονικά σαν να το ανάβω εγώ...(συγνώμη για την καθυστέρηση)

 

καποια εφαρμογη που εβαλες τελευταια?

Link to comment
Share on other sites

ότι έβαλα το έβγαλα...δεν είμαι ευχαριστημένος με τίποτα... πρίν λίγο έκανε μια αναβάθμιση λογισμικού και παο τότε δεν εχει ανάψει, για να δούμε...να ρωτήσω και κάτι άλλο....όταν βάζουμε και διαγράφουμε εφαρμογές πρέπει να κάνουμε κατι μετα απο καιρό η δεν εχει πρόβλημα??
Link to comment
Share on other sites

ότι έβαλα το έβγαλα...δεν είμαι ευχαριστημένος με τίποτα... πρίν λίγο έκανε μια αναβάθμιση λογισμικού και παο τότε δεν εχει ανάψει, για να δούμε...να ρωτήσω και κάτι άλλο....όταν βάζουμε και διαγράφουμε εφαρμογές πρέπει να κάνουμε κατι μετα απο καιρό η δεν εχει πρόβλημα??

αναβαθμιση λογισμικου εκανε ποια εφαρμογη?

οχι δεν χρειαζεται να κανεις τιποτα για παλιες εφαρμογες

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω ποια εφαρμογή απλά το έγραψε και πάτησα οκ την έκανε σε δευτερόλεπτα, και αν πάω χειροκίνητα να κανει αναβάθμιση λέει τωρα ότι εχει ενημερωθεί.
Link to comment
Share on other sites

Με την ics αναβάθμιση βελτιώθηκε καθόλου το wifi?

 

Εμένα ναι,όπως επίσης πλέον εκεί που μεσα στο σπίτι έπιανα 2 παυλες σήμα κινητής,τώρα πιανω φουλ σήμα!!! :)

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου έπεσε το κινητό κι έσπασε το τζαμάκι πάνω απο την οθόνη. Ευτυχώς η αφή δουλεύει μια χαρά, και η οθόνη δεν έπαθε τίποτα.

Πόσο περίπου κοστίζει η αλλαγή του? Είναι κάτι που μπορώ να το κάνω μόνος μου?(υπάρχει το ανταλλακτικό στο ebay?)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, κατ' αρχήν πολύ χαίρομαι για την βελτίωση του wifi.

Διαβάζοντας περασμένα ποστς, ένας σύμμαχος πρότεινε αυτόν τον τρόπο για ρουτ. Αν καταλαβαίνω καλά, κάνοντας τα 3 πρώτα βήματα το κινητό γίνεται s-off & rooted. Όμως δεν αναφέρει τίποτα για root. Στην συνέχεια οι οδηγίες μιλούν για flushάρισμα custom rom. Αφού ξεκλειδωθεί το bootloader, πιο εύκολος τρόπος για root και μόνο root υπάρχει (συμπεριλαμβανομένου του super1click) ? s-off θα μπορεί να γίνει με revolutionary?

ευχαριστώ εκ προοιμίου

SKY is_the LIMIT

STOP C.I.S.P.A.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ΑΠΟΚΛΕΊΕΤΑΙ να βγάλει ακόμα μία αναβάθμιση η HTC για το link crashing? Ρωτάω μην κάνω την αναβάθμιση και στήσω 128 εφαρμογές και μετά ξανά μανά τα ίδια!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, κατ' αρχήν πολύ χαίρομαι για την βελτίωση του wifi.

Διαβάζοντας περασμένα ποστς, ένας σύμμαχος πρότεινε αυτόν τον τρόπο για ρουτ. Αν καταλαβαίνω καλά, κάνοντας τα 3 πρώτα βήματα το κινητό γίνεται s-off & rooted. Όμως δεν αναφέρει τίποτα για root. Στην συνέχεια οι οδηγίες μιλούν για flushάρισμα custom rom. Αφού ξεκλειδωθεί το bootloader, πιο εύκολος τρόπος για root και μόνο root υπάρχει (συμπεριλαμβανομένου του super1click) ? s-off θα μπορεί να γίνει με revolutionary?

ευχαριστώ εκ προοιμίου

 

Ακομα ρε Αιτιμ εισαι ανρουτ? Δεν το ειχες καταφερει με τα βηματα που σου ειχα πει παλιοτερα? Γιαι εγω το ξαναεκανα πριν 1 μηνα downgrate και ρουτ για ενα φιλο

Link to comment
Share on other sites

Ακομα ρε Αιτιμ εισαι ανρουτ? Δεν το ειχες καταφερει με τα βηματα που σου ειχα πει παλιοτερα? Γιαι εγω το ξαναεκανα πριν 1 μηνα downgrate και ρουτ για ενα φιλο

 

μιλάω για root εφόσον το κινητό πάρει ICS. Σε GB το κινητό έγινε root μήνες πριν.

SKY is_the LIMIT

STOP C.I.S.P.A.

Link to comment
Share on other sites

μιλάω για root εφόσον το κινητό πάρει ICS. Σε GB το κινητό έγινε root μήνες πριν.

αυτο ψαχνω τωρα γιατι ειχα μεινει λιγο πισω!

Μαλλον θα προσπαθησω αυτό αλλα δεν ξερω τι γινεται με τους kernel και τα hboot

Link to comment
Share on other sites

αυτο ψαχνω τωρα γιατι ειχα μεινει λιγο πισω!

Μαλλον θα προσπαθησω αυτό αλλα δεν ξερω τι γινεται με τους kernel και τα hboot

 

Σε πάω. Περιμένω (πιστεύω όχι μόνο εγώ) το share results σου και όλοι μαζί συνεχίζουμε το ψάξιμο.

SKY is_the LIMIT

STOP C.I.S.P.A.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...