Jump to content

[Επίσημο] HTC Desire S


Villis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ναι οκ δεν σε νιαζει, ομως μπορεις να δεις αν φαινεται το φως? οταν ειναι αναμενα τα πληκτρα?

 

Όχι Δεν φαίνεται κάτι όταν είναι αναμμένα..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Όχι Δεν φαίνεται κάτι όταν είναι αναμμένα..

φαινεται μονο στο απολυτο σκοταδι, αν θες παραετηρησε το λιγο προσεκτικα γιατι ισα ισα που διακρινετε σε σκοταδι και πες μου

Link to comment
Share on other sites

φαινεται μονο στο απολυτο σκοταδι, αν θες παραετηρησε το λιγο προσεκτικα γιατι ισα ισα που διακρινετε σε σκοταδι και πες μου

 

Έκλεισα τα φώτα και δεν βλέπω κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Σε μενα φαινεται στο σκοταδι,,,,

 

οποτε κ εσενα ειναι ετσι, δεν ειναι κατασκευαστικο λαθοε αλλα ετσι ειναι η συσκευη λοιπον?

Link to comment
Share on other sites

φωτιζεται ελαχιστα στις κατω γωνιες...αλλα κ αυτο πρεπει να πας πολυ κοντα για να το δεις...δεν νομιζω οτι αποτελει προβλημα αυτο!
Link to comment
Share on other sites

φωτιζεται ελαχιστα στις κατω γωνιες...αλλα κ αυτο πρεπει να πας πολυ κοντα για να το δεις...δεν νομιζω οτι αποτελει προβλημα αυτο!

 

ναι φωτιζεται ελαχιστα στις γωνιες κ οχι μονο, αν παρατηρησεις ολη η κατω πλευρα φωτιζεται απο το φως των πληκτρων,βεβαια ελαχιστα κ πρεπει να το παρατηρησεις ετσι αυτο γινεται αντιλιπτο μονο σε απολυτο σκοταδι κ με τα πληκτρα φωτισμενα, προβλημα δεν ειναι σιγουρα, απλα θεμα αισθητικης , δηλαδη να μην παω αυριο στο πλαισιο κ να ζητησω αλλαγη?

Edited by jonnylo
Link to comment
Share on other sites

ναι φωτιζεται ελαχιστα στις γωνιες κ ετσι αυτο γινεται αντιλιπτο μονο σε απολυτο σκοταδι κ με τα πληκτρα φωτισμενα, προβλημα δεν ειναι σιγουρα, απλα θεμα αισθητικης , δηλαδη να μην παω αυριο στο πλαισιο κ να ζητησω αλλαγη?

 

Εγω δεν θα παω...

Link to comment
Share on other sites

παιζει και να γελασουνε αν πας να το δωσεις πισω γιαυτο!! παιζει να ειναι ετσι λογο αντιθεσης του χρωματος με το πολυ φωτισμο!!μην σε ανχωνει!! :P
Link to comment
Share on other sites

αν δεις σε προηγουμενα post μου σχετικα με την κριτικη που ειχα κανει στο κινητο (αψογη και πολυ καλη) , θα δεις πως ειμαι παρα πολυ ψειρας, και πραγματικα ψαχβω ατελειες σε αλλα κινητα οπως το desire και το wildfire που ειχα εβρισκα πολλες , σε αυτο δεν εχω βρει καμια! Τωρα βεβαια αυτο με τον φωτισμο αποδεικνυει ποσο ψειρας ειμαι , παντως απλα μου εκανε εντυπωση ενα τετοιο κινητο κ να φωτιζει ετσι στο κατω μερος, τουλαχιστον απο οτι βλεπω δεν αποτελει αστοχια υλικου στο δικο μου, αφου το παρατηρειται κ εσεις, δεν ειναι λαθος, ετσι ειναι απο κατσασκευης, σωστα?
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
δηλαδη να μην παω αυριο στο πλαισιο κ να ζητησω αλλαγη?

 

Άδικα θα πας μιας και δεν πρόκειται να καταλάβουν τον λόγο αντικατάστασης.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ερωτηση sos

Oταν ειναι φωτεισμενη η οθονη και σε απολυτο σκοταδι (μονο τοτε ειναι ορατο) φαινεται στις κατω γωνιες τις οθονης εκει που ειναι η ενωση με το υπολοιπο τηλεφωνο να φαινεται απο μεσα ο φωτεισμος, σαν να υπαρχει δηλαδη ενα κενο μεταξυ οθονης και υπολοιπου σωματος,ωστε ετσι περναει το φως, εχετε παρατηρησει κ εσεις κατι τετοιο ή ειναι μονο στο δικο μου? παρακαλω απαντηστε μου οσοι το εχετε. Τα πληκτρα αφης στο κατω μερος πρεπει να ειναι φωτεισμενα

 

Και στο δικο μου ετσι ειναι,κι εγω φρικαρα αρχικα οταν το ειδα..

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παιδιά να ρωτήσω επειδή πιο πάνω είδα για το σήμα, πιστεύετε ότι το παλιό desire είχε καλύτερο σήμα;

 

Υπό συνθήκες ίσως ναι.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το σκέφτομαι κι εγώ σοβαρά το κινητό, όντως δεν μπορώ να κάνω βιντεοκλήσεις που έκανα με το άθλιο G900 που έχω;

Το παλιό Desire ούτε εκείνο κάνει video κλήσεις;

Huawei P20 Pro

HTC 10 Glacier Silver

HTC One M7 Silver

HTC Desire

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση..!!

Οταν ειχα πρωτομπει facebook ειχε συνχρονισει ολες τις επαφες που εχω. ψαχνω να τις διαγραψω ( πως θα το κανω?) και επισης καθε φορα που θα μπαινω facebook πρεπει να συνχρονιζει επαφες?? δεν γινεται χωρις αυτο?

Link to comment
Share on other sites

haki μηπως γνωριζεις να μου απαντησεις αυτο που διατυπωσα παραπανω??

 

jonnylo να σε ρωτησω κατι??? μονο στο απολυτο σκοταδι εισαι συνεχεια???γιατι σε χαλαει τοσο..??ειναι σε ολες τις συσκευες αυτο το πραγμα!!

Link to comment
Share on other sites

haki μηπως γνωριζεις να μου απαντησεις αυτο που διατυπωσα παραπανω??

 

jonnylo να σε ρωτησω κατι??? μονο στο απολυτο σκοταδι εισαι συνεχεια???γιατι σε χαλαει τοσο..??ειναι σε ολες τις συσκευες αυτο το πραγμα!!

 

ναι φιλε μου, απλα οταν καθομαι στο δωματιο μου σε χαμηλο φωτεισμο κ το βλεπω με χαλαει, ασε που αν το ξερεις πεφτει συνεχεια εκει το ατιμο το ματι, καταλαβαινω πως ειναι σε ολες τις συσκευες, ειμαι λιγο ψειρας, αλλα 500 ευρω κινητο επιτρεπεται να εχει τετοια θεματα? το βρισκεις υπερβολικο?

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω την παρεα

Να πω οτι εγινα και εγω κατοχος χθες ενος Desire S(προηγουμενος κατοχος του απλου Desire)

Οι εντυπωσης μου αρκετα καλες(οχι κατι το εξαιρετικα διαφορετικο)

Καταρχην σαν συσκευη δεν ειδα εγω μεγαλη διαφορα σε ταχυτητα κτλ....αλλα εαν οχι η ιδια με το παλιο μου ισως ελαφρως γρηγοροτερο(το εκανα δοκιμη)

Η οθονη S-LCD με ξενιζη λιγο(μπορω να πω οτι στο AMOLED που ειχα ηταν κατα πολυ καλυτερη και πολυ πιο ευκρινεστερη σε θεαση σε πολυ πλαγιες θεσης )

Να πω ομως και εγω την παρατηρηση μου(δεν ξερω εαν ειναι το δικο μου ετσι ή το εχουν και αλλοι)

Οταν εχω το USB καλωδιο στην θεση πλαγια του κινητου και παω να το βγαλω....πριν βγει τελειως νιωθω κατι σαν τζογο...δηλαδη

Εαν βαζω βγαζω το καλωδιο(οχι τελειως...εαν δηλαδη το παιζω μεσα εξω ενω ειναι συνδεμενο στη θυρα USB)νιωθω(εχω την εντυπωση πως να το κανω κατανοητο...οτι σαν να κουνιεται μαζι με τη πλακετα του τηλεφωνου...τετοια εντυπωση αφηνει....

Φυσικα δεν ειναι βεβαιο αυτο και μπορει να οφειλεται και στο ιδιο το καλωδιο USB ισως στο πλαστικο του καλυμα...

Θα ηθελα να ρωτησω λοιπον..συμβαινει σε καποιον αλλο αυτο?

Αμυδρο μεν αλλα υπαρχη...

Επισης καπου ειχα διαβαση(δεν θυμαμαι)οτι η διαθεση ram του τηλεφωνου ειναι αρκετα λιγοτερη απο 1GB;;;;;

Το δικο μου απο οτι βλεπω λεει διαθεση ραμ 1,1GB και με γυρω στις 10 εφαρμογες περιπου που του εχω βαλει εχει ακομα διαθεσημη 1,03GB(τουλαχιστον ετσι λεει...)

Ευχαριστω

Edited by makouin
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου, ειμαι ο τελευταιος ανθρωπος στον πλανητη που θα μπορουσε να σου απαντησει σε οτιδηποτε σχετιζεται με το facebook! :(

 

Είσαι ο προ-τελευταίος, τελευταίος είμαι εγώ! :lol:

Huawei P20 Pro

HTC 10 Glacier Silver

HTC One M7 Silver

HTC Desire

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Επισης καπου ειχα διαβαση(δεν θυμαμαι)οτι η διαθεση ram του τηλεφωνου ειναι αρκετα λιγοτερη απο 1GB;;;;;

Το δικο μου απο οτι βλεπω λεει διαθεση ραμ 1,1GB και με γυρω στις 10 εφαρμογες περιπου που του εχω βαλει εχει ακομα διαθεσημη 1,03GB(τουλαχιστον ετσι λεει...)

Ευχαριστω

 

Αυτό που βλέπεις είναι η ROM, όχι η RAM.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

jonnylo υπαρχουν κινητα με 500+ ευρω και ποιοτικα ειναι πολυ χειροτερα ( κατα την αποψη μου παντα) οποτε..δεν το θεωρω τοσο μεγαλο κακο! και δεν δινω σημασια..ικανοποιουμαι με το ΟΛΟ συνολο!!(προς αποφυγην παρεξηγησεων δεν λεω κατι για να ερθω σε αντιπαρεθεση μαζι σου...κουβεντα κανουμε :) )

 

athanaso!! μηπως ξερεις εσυ να μου απαντησεις αυτο που εγραψα ποιο πανω για το facebook!?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...