Jump to content

Cosmote info


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

update... :) σε 1.72

 

τσέκαρε και πες μου αν εμφανιζεται το μενου, αλλιως θα το βαλω κουμπάκι

 

Οχι δεν εμφανιζεται

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 603
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ok, θα βάλω και εγω ics και θα το τσεκάρω..

Αξίζει φίλε να υπάρχεις για ένα όνειρο κ ας είναι η φωτιά του να σε κάψει..

http://nikolocogr.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

3.03

 

ics ok ;)

auto update OK!!! :)

Αξίζει φίλε να υπάρχεις για ένα όνειρο κ ας είναι η φωτιά του να σε κάψει..

http://nikolocogr.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

Έκανα update στην έκδοση 3.0.3 σε HTC Desire S με CM9 ICS 4.0.4 και δυστυχώς πλέον δεν λειτουργεί η αναβάθμιση στο widget. Απλώς στέλνει κανονικά μηνύματα... Καμία λύση;;
Link to comment
Share on other sites

reboot τη συσκευη, και τσέκαρε τι άλλες εφαρμογες έχεις, handcent sms κλπ, διάβασε και στο συχνες ερωτήσεις

 

Πλεον και η αυτόματη ενημέρωση δουλεύει απροβλημάτιστα, όσοι επικοινώνησαν μαζί μου ανέφεραν οτι δουλεύουν όλα μια χαρα.

Αξίζει φίλε να υπάρχεις για ένα όνειρο κ ας είναι η φωτιά του να σε κάψει..

http://nikolocogr.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

εκανα και εγω το update σε 3.0.3 σε HTC Sensation XE με 2.3.4 και το μονο που κανει πλεον ειναι να στελνει μηνυματα... δεν κανει ενημερωση ουτε η εφαρμογη ουτε εννοειται το widget... πρεπει να κανω κατι εξτρα?

δεν ξέρω αν έχει σημασία που χρησιμοποιώ το Handsent sms σαν προεπιλεγμένη εφαρμογή για αποστολή sms... πριν την αναβάθμιση δεν είχα τέτοιο θέμα...

 

sorry για το ποστ... ομολογώ ότι δεν διάβασα το faq της εφαρμογής... ακολουθώ τα βήματα και ευελπιστώ να δουλέψει τώρα!

Edited by DrGus

"What humans can be, they must be. They must be true to their own nature." Abraham Maslow

ΚΩΣΤΑΣ

 

Οι αξιολογήσεις μου στο Buy & Sell

Link to comment
Share on other sites

εκανα και εγω το update σε 3.0.3 σε HTC Sensation XE με 2.3.4 και το μονο που κανει πλεον ειναι να στελνει μηνυματα... δεν κανει ενημερωση ουτε η εφαρμογη ουτε εννοειται το widget... πρεπει να κανω κατι εξτρα?

δεν ξέρω αν έχει σημασία που χρησιμοποιώ το Handsent sms σαν προεπιλεγμένη εφαρμογή για αποστολή sms... πριν την αναβάθμιση δεν είχα τέτοιο θέμα...

 

sorry για το ποστ... ομολογώ ότι δεν διάβασα το faq της εφαρμογής... ακολουθώ τα βήματα και ευελπιστώ να δουλέψει τώρα!

 

όλα καλά... δουλεύει κανονικά!παραθέτω το ποστ μου για ίδια περίπτωση ώστε κάποιος σαν εμένα να βρει άμεσα την λύση! :)

"What humans can be, they must be. They must be true to their own nature." Abraham Maslow

ΚΩΣΤΑΣ

 

Οι αξιολογήσεις μου στο Buy & Sell

Link to comment
Share on other sites

Εγω με την 4,0,4 εχω προβλημα. Δεν δουλευει με τιποτα. Εχω κανει την διαδικασια (βαλε βγαλε το cosmote info & handcent sms) 5-6 φορες αλλα τιποτα. Στελνει μονο μηνυμα και δεν ενημερωνεται η εφαρμογη! Αυτο μου το κανει απο τοτε που εχω την 4,0,4. Με προηγουμενες εκδοσεις (4,0,3 2,3,6) δεν ειχα καποιο προβλημα. Δουλευε τελεια η εφαρμογη.
Link to comment
Share on other sites

Εγω με την 4,0,4 εχω προβλημα. Δεν δουλευει με τιποτα. Εχω κανει την διαδικασια (βαλε βγαλε το cosmote info & handcent sms) 5-6 φορες αλλα τιποτα. Στελνει μονο μηνυμα και δεν ενημερωνεται η εφαρμογη! Αυτο μου το κανει απο τοτε που εχω την 4,0,4. Με προηγουμενες εκδοσεις (4,0,3 2,3,6) δεν ειχα καποιο προβλημα. Δουλευε τελεια η εφαρμογη.

 

Δυστηχως δεν μπορώ να κανω τπτ παραπάνω, μακάρι να υπήρχε τρόπος.. εμενα με 4.0.4 δουλευει μια χαρα χωρις τπτ αλλο για σμσ.

 

Καλο Πάσχα και καλή ξεκούραση σε όλους :)

Αξίζει φίλε να υπάρχεις για ένα όνειρο κ ας είναι η φωτιά του να σε κάψει..

http://nikolocogr.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
με Ics (που αναβαθμίστηκε η συσκευή μου μόλις χθες) σε Sensation XE δουλεύει απροβλημάτιστα η εφαρμογή... δεν μιλάω για την Pro Version

"What humans can be, they must be. They must be true to their own nature." Abraham Maslow

ΚΩΣΤΑΣ

 

Οι αξιολογήσεις μου στο Buy & Sell

Link to comment
Share on other sites

Update @4.04

 

Handcent και συναφή fix!

κάντε ενα reboot καλού κακόυ να στρώσει!

 

Προσθεσα και υποστήριξη για tablet αν και η εμφάνιση θέλει φτιάξιμο... @next update

Αξίζει φίλε να υπάρχεις για ένα όνειρο κ ας είναι η φωτιά του να σε κάψει..

http://nikolocogr.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Παιδιά καλησπερα , για cosmote καρτοσυμβολαιο ,υπάρχει κάτι ???

nokia n95/omnia/omnia2/hd2/galaxy s/s2/s3/S4/S5/note2/note 3- 4-9-10+/ S7/S7 EDGE/S8 PLUS/S9 PLUS/A9 PLUS/huawei mate7-8-9 /MATE 10 LITE

GPS PRIMO 2.4-STREAT PILOT--COPILOT--NAVITEL-D/PAN-AUTOMAPA-NDRIVE-B/NROAD-NAVIGO-SYGIC-NAVITEL[/colorht]

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπερα , για cosmote καρτοσυμβολαιο ,υπάρχει κάτι ???

 

Στην εφαρμογή έχει επιλογή και για Καρτοσυμβόλαιο αν δεν κάνω λάθος. Δοκίμασέ την, ούτως ή άλλως η απλή έκδοση δωεράν είναι. ;)

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα.Να κανω μια ερωτηση μονο κ συγγνωμη αν εχει ηδη απαντηθει αλλα δεν προλαβαινω αυτη την στιγμη να διαβασω ολο το θεμα.

Υπαρχει η ιδια εφαρμογη που να διεχνει κ για κοσμοκαρτα οπως η αντιστοιχη της vodafone?

Link to comment
Share on other sites

Ειναι ευκολο να ανεβασετε(ο δημιουργος η καποιος αλλος) το apκ γτ δεν με αφηνει να το κατεβασω μεσω market(μου λεει οτι δεν ειναι συμβατο με την συσκευη μου) ???

Εχω και εγω κινητο παντοφλα και γουσταρω πολυ !!!!!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρετε αν υπάρχει κάτι αντίστοιχο για wind f2g; Δεν θέλω να σας χαλάσω το τοπικ, απλά κάνω μια σύντομη παρέμβαση μήπως γνωρίζει κάποιος. Δεν εννοώ το myf2g του Stefanos Togoulidis γιατί αυτό το app σου λέει μόνο υπόλοιπο χρημάτων όχι ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΔΩΡΕΑΝ ΛΕΠΤΩΝ ΚΛΠ. Ευχαριστώ..
Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Με την προσφορα του Αυγουστου μας τα κανανε μανταρα... τωρα καθε φορα που το προγραμμα ζηταει ανανεωση μου ερχονται δυο μηνυματα απο την cosmote

 

ΠPOΣΦOPA MB AYΓOYΣTOY: EXETE ΔIAΘEΣIMA EΠIΠΛEON TOY ΠPOΓPAMMATOΣ ΣAΣ 3072,000 MB ΓIA ΠΛOHΓHΣH ΣTO INTERNET EΩΣ 01/09. TEΛEYTAIA ENHMEPΩΣH 01/08.

 

ΠPOΣΦOPA MB AYΓOYΣTOY: EXETE ΔIAΘEΣIMA EΠIΠΛEON TOY ENEPΓOY ΠAKETOY ΔEΔOMENΩN ΣAΣ 3070,823 MB ΓIA ΠΛOHΓHΣH AΠO TO KINHTO EΩΣ 01/09. TEΛEYTAIA ENHMEPΩΣH 01/08 21

 

Τι θα μπορουσαμε να κανουμε γιαυτο?

Μηπως να υπαρχει μια επιλογη για να μην εμφανιζονται τα μηνυματα της ανανεωσης ακομα και αν δεν αναγνωριστουν απο το προγραμμα;

Ευχαριστω.

http://routerutilities.blogspot.com/ - Εργαλεία για routers

http://earthquakesgr.blogspot.com/ - Σεισμοί Ελλάδος

http://sendtogps.blogspot.com/ - google maps -> ανοίξτε με το gps πρόγραμμά σας.

talexop Kernel for Note4 910C

Link to comment
Share on other sites

Ανεβηκε update σε 3.08, august sms fix...

 

Καλο καλοκαίρι παιδιά!!!

Αξίζει φίλε να υπάρχεις για ένα όνειρο κ ας είναι η φωτιά του να σε κάψει..

http://nikolocogr.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

Ανεβηκε update σε 3.08, august sms fix...

 

Καλο καλοκαίρι παιδιά!!!

 

Σου έχω ξαναπεί ότι είσαι αστέρι?!

Μπράβο παιδί! Ευχαριστούμε! :)

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν, έχω εντυπωσιαστεί... μπράβο icecbr, και πάλι μπράβο!!

Δεν περίμενα βρω κάτι να δουλεύει και μάλιστα για το καρτοσυμβόλαιο που έχω. Εύγε!

Μια απορία... παρατήρησα ότι η εφαρμογή τρέχει μόνιμα στην μνήμη, ενώ δεν έχω κάποιο widget ανοικτό και έχοντας την δωρεάν έκδοση δεν έχει ούτε αυτόματες ανανεώσεις.

Γιατί συμβαίνει αυτό?

(επίσης, αν έχεις να προτείνεις κάποιο app πέραν των go και handcent για το γνωστό θέμα με τους 160 χαρακτήρες)

Αποστόλης

Galaxy Nexus [Zmod 5.1.1] [TWRP recovery] [ Lucky-K kernel ]

Nexus 7 LTE [stock 6.0.1] [TWRP recovery]

Nexus 6p [stock AOSP][TWRP recovery][franco kernel]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καταρχήν, έχω εντυπωσιαστεί... μπράβο icecbr, και πάλι μπράβο!!

Δεν περίμενα βρω κάτι να δουλεύει και μάλιστα για το καρτοσυμβόλαιο που έχω. Εύγε!

Μια απορία... παρατήρησα ότι η εφαρμογή τρέχει μόνιμα στην μνήμη, ενώ δεν έχω κάποιο widget ανοικτό και έχοντας την δωρεάν έκδοση δεν έχει ούτε αυτόματες ανανεώσεις.

Γιατί συμβαίνει αυτό?

(επίσης, αν έχεις να προτείνεις κάποιο app πέραν των go και handcent για το γνωστό θέμα με τους 160 χαρακτήρες)

 

Τρεχει στην μνήμη το service που περιμένει πάντα τα sms, αν το σκοτώσει κάποιος task manager δεν θα λάβει η εφαρμογή τα sms...

 

Οσο αφορά τους 160χαρ. (εγω γράφω greeklish :cry:), για εκδόσεις android 2.2.. εδω στο φόρουμ κάποιος έχει φτιάξει λύση... ρώτα τη γνώμη του, θα ξέρει τι φταίει...

 

Δεν πολυκοιτάω το φορουμ εδω, ότι θέλετε mail me, υπάρχει στην εφαρμογή κλπ... ή στη facebook σελίδα της εφαρμογής...

Αξίζει φίλε να υπάρχεις για ένα όνειρο κ ας είναι η φωτιά του να σε κάψει..

http://nikolocogr.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Μπορεί κάποιος να μας πει γιατί πλέον ( εδώ και 2-3 εβδομάδες ) δεν δουλευει σε δίκαρτο ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...