Jump to content

Nokia N8-00 (Απορίες / Ερωτήσεις / Προβλήματα) - Μέρος Ι


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλημερα,κοιταξτε ενω το τηλ δεν εχει της επαφες μεσα,στα μυνηματα,εμφανιζει κανονικα τα ονοματα,τι εχω κανει λαθος ρε παιδια;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημερα σας.Εχω μια απορια βρε παιδια:αλλαξα παροχο κ απο cosmote πηγα στην vodafone.Aλλα τωρα σε μερικα σημεια χανετε τελειως το σημα(ζω σε νησι).Το γυρισα σε 3G μονο,κ παρατηρησα οτι απο 2-3 γραμμες πριν που ειχα τωρα εχω 5 γραμμες.Μηπως πρεπει να αλλαξω κατι στην ρυθμιση δικτυου;Δηλ, 3G-GSM-διπλη λειτουργια;Επιλογη φορεα-εμφανιση πληροφ.κυψελης!!Το 3G αληθεια σκετο τι κανει;:O Edited by giorgos1966

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

σου καταναλωνει κατα 50% π πολυ ενεργεια.αλλα μπορεις να κανεις βιντεολκησης,να μπαινεις με μεγαλυτερες ταχυτητες στο ιντερνετ.
Link to comment
Share on other sites

σου καταναλωνει κατα 50% π πολυ ενεργεια.αλλα μπορεις να κανεις βιντεολκησης,να μπαινεις με μεγαλυτερες ταχυτητες στο ιντερνετ.

Μπα εδω που ειμαι τι βιντεοκληση να κανω;Αμα καταναλωνει ομως μπαταρια...........καταλαβα!:(

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

καλημερα,κοιταξτε ενω το τηλ δεν εχει της επαφες μεσα,στα μυνηματα,εμφανιζει κανονικα τα ονοματα,τι εχω κανει λαθος ρε παιδια;

 

 

 

πηγαινε επαφες-επιλογες-ρυθμησεις κ αλλαξε την πρωτη επιλογη απο μνημη τηλεφωνου σε μνημη sim η το αντιστροφο

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας.Εχω μια απορια βρε παιδια:αλλαξα παροχο κ απο cosmote πηγα στην vodafone.Aλλα τωρα σε μερικα σημεια χανετε τελειως το σημα(ζω σε νησι).Το γυρισα σε 3G μονο,κ παρατηρησα οτι απο 2-3 γραμμες πριν που ειχα τωρα εχω 5 γραμμες.Μηπως πρεπει να αλλαξω κατι στην ρυθμιση δικτυου;Δηλ, 3G-GSM-διπλη λειτουργια;Επιλογη φορεα-εμφανιση πληροφ.κυψελης!!Το 3G αληθεια σκετο τι κανει;:O

σου καταναλωνει κατα 50% π πολυ ενεργεια.αλλα μπορεις να κανεις βιντεολκησης,να μπαινεις με μεγαλυτερες ταχυτητες στο ιντερνετ.

Μην τα πιστεύεις αυτά, η κατανάλωση είναι μεγαλύτερη μόνο αν είσαι σε μέρος που δεν έχει καλό 3G σήμα και αναγκάζεται να το ψάχνει συνέχεια. Σκέτο 3G λειτουργία μη βάλεις ποτέ, γιατί όταν δεν θα βρίσκει 3G θα μένεις εντελώς χωρίς σήμα. Το καλύτερο είναι η διπλή λειτουργία, 3G όταν υπάρχει και GSM όταν δεν υπάρχει. Πάντως αν δεν χρησιμοποιείς το internet, το 3G δεν σου χρειάζεται. Αν όμως το χρησιμοποιείς είναι απαραίτητο, το GPRS (η σύνδεση δεδομένων του GSM) καίει κάρβουνο.

Edited by terrestial
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά λύστε με μια απορία γιατί θα τρελαθώ..

Εχω το n8 ενός φίλου μου του περάσαμε την Άννα μετά από hard format κτλ και τα mp3 του γίνανε ένα μπάχαλο κανονικό..

Ενώ πριν μετα από ταγκ που είχαν τα mp3 του διαβαζε ο mp3 player όλα τα αλμπουμ κανονικά τώρα τα διαβάζει σαν ξεχωριστά αρχεία..

Αυτο όμως δεν είναι το μοναδικό "κακο"..

Βάλαμε κάτι mp3 μέσα για δοκιμή κάναμε ανανέωση την μουσική βιβλιοθήκη όλα καλά..

Με το που σβησαμε τα άλμπουμ τα αρχεία μένουν σαν συντόμευση μέσα και όταν παω να τα σβήσω βγαίνει καταστραμενο αρχείο.. :rolleyes:

Δείτε και μόνοι σας αν δεν πιστεύετε...

Το άλμπουμ που δεν σβήνετε είναι αυτό των mortal..

Ο άνθρωπος έφτασε σε σημείο να μου λέει ότι με το προηγουμενο φιρμ ήταν μια χαρά :eek:

Sent from my SGII

Edited by freddaras
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά λύστε με μια απορία γιατί θα τρελαθώ..

Εχω το n8 ενός φίλου μου του περάσαμε την Άννα μετά από hard format κτλ και τα mp3 του γίνανε ένα μπάχαλο κανονικό..

Ενώ πριν μετα από ταγκ που είχαν τα mp3 του διαβαζε ο mp3 player όλα τα αλμπουμ κανονικά τώρα τα διαβάζει σαν ξεχωριστά αρχεία..

Αυτο όμως δεν είναι το μοναδικό "κακο"..

Βάλαμε κάτι mp3 μέσα για δοκιμή κάναμε ανανέωση την μουσική βιβλιοθήκη όλα καλά..

Με το που σβησαμε τα άλμπουμ τα αρχεία μένουν σαν συντόμευση μέσα και όταν παω να τα σβήσω βγαίνει καταστραμενο αρχείο.. :rolleyes:

Δείτε και μόνοι σας αν δεν πιστεύετε...

Το άλμπουμ που δεν σβήνετε είναι αυτό των mortal..

Ο άνθρωπος έφτασε σε σημείο να μου λέει ότι με το προηγουμενο φιρμ ήταν μια χαρά :eek:

Sent from my SGII

το μονο που μπορω να σκεφτω ειναι να κανει ανανεωση καθε φορα που βαζει ή βγαζει mp3. αν δε σου βγαζει την επιλογη κλειστο και ανοιξε το ξανα. Δεν ειχα τετοιο προβλημα ποτε παντως.

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά λύστε με μια απορία γιατί θα τρελαθώ..

Εχω το n8 ενός φίλου μου του περάσαμε την Άννα μετά από hard format κτλ και τα mp3 του γίνανε ένα μπάχαλο κανονικό..

Ενώ πριν μετα από ταγκ που είχαν τα mp3 του διαβαζε ο mp3 player όλα τα αλμπουμ κανονικά τώρα τα διαβάζει σαν ξεχωριστά αρχεία..

 

Το έχω κ εγώ αυτό το πρόβλημα, δεν βρήκα τρόπο για να το διορθώσω.. Πάντως, φρόντισε τουλάχιστον τα αλμπουμς να έχουν τον ίδιο ακριβώς τίτλο, γιατί ακόμα κι αν είναι διαφορετικά σε κεφαλαία-πεζά τα γράμματα, τα αναγνωρίζει ως διαφορετικά και τα οργανώνει ξεχωριστά..

 

Βάλαμε κάτι mp3 μέσα για δοκιμή κάναμε ανανέωση την μουσική βιβλιοθήκη όλα καλά..

Με το που σβησαμε τα άλμπουμ τα αρχεία μένουν σαν συντόμευση μέσα και όταν παω να τα σβήσω βγαίνει καταστραμενο αρχείο.. :rolleyes:

 

Το έκλεισες καθόλου το κινητό; Μπορεί να φτάει αυτό.. Άνοιξέ το και κάνε πάλι ανανέωση.. Αν δεν βγαίνει τίποτα συνδέσου σε pc και σε περίπτωση που τα αρχεία υπάρχουν πάλι διέγραψέ τα..

Link to comment
Share on other sites

1. για να χάθηκαν τα ελληνικά είναι παραεισαγωγής, τους το πηγαίνεις να στα περάσουν και κάνεις και φασαρία για την ταλαιπωρία που σε βάζουν να περάσεις. (άλλωστε το ίδιο θα γίνει και όταν κάνεις το update σε Belle) .

 

2. Μήπως τα χεις σε άλλο φάκελο ? ή απο default φάκελο σβήνουν?

 

1. ok

2.πως μπορω να δω σε ποιο φακελο αποθηκευονται?και ποιος ειναι ο default και πως τον οριζω?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά λύστε με μια απορία γιατί θα τρελαθώ..

Εχω το n8 ενός φίλου μου του περάσαμε την Άννα μετά από hard format κτλ και τα mp3 του γίνανε ένα μπάχαλο κανονικό..

Ενώ πριν μετα από ταγκ που είχαν τα mp3 του διαβαζε ο mp3 player όλα τα αλμπουμ κανονικά τώρα τα διαβάζει σαν ξεχωριστά αρχεία..

Αυτο όμως δεν είναι το μοναδικό "κακο"..

Βάλαμε κάτι mp3 μέσα για δοκιμή κάναμε ανανέωση την μουσική βιβλιοθήκη όλα καλά..

Με το που σβησαμε τα άλμπουμ τα αρχεία μένουν σαν συντόμευση μέσα και όταν παω να τα σβήσω βγαίνει καταστραμενο αρχείο.. :rolleyes:

Δείτε και μόνοι σας αν δεν πιστεύετε...

Το άλμπουμ που δεν σβήνετε είναι αυτό των mortal..

Ο άνθρωπος έφτασε σε σημείο να μου λέει ότι με το προηγουμενο φιρμ ήταν μια χαρά :eek:

Sent from my SGII

 

Για το δεύτερο (αν και πολύ πιθανό να φτιάξει και το πρώτο) η λύση είναι να συνδεθείς μέσω mass storage mode και να πας στον

φάκελο

E:\Private\10281e17\

εκεί σβήνεις και τα τρία αρχεία db. Μετά πας στο

E:\private\101ffca9

και σβήνεις το αρχείο harvesterdb.dat. Αποσυνδέεις το τηλέφωνο, ανοίγεις πάλι την μουσική, φτιάχνει πάλι την library και έτοιμος.

ΔΕΝ αρκεί να σκανάρεις πάλι την library, πρέπει να σβήσει την παλιά.

Επίσης, αν έχεις mp3 και στην κάρτα μνήμης, σβήνεις και από εκεί τα ίδια αρχεία.

Link to comment
Share on other sites

Ειπα σημερα να ασχοληθω με το θεμα της μουσικης στο κινητο.Εχω γυρω στα 15 τραγουδια στην F μνημη μου,στον φακελο μουσικη.Οταν τον ανοιγω ομως ενα τραγουδι υπαρχει με την ονομασια του κ τα αλλα βρισκονται σε φακελο με ονομασια Αγνωστο(κ μεσα ειναι σκορπια)!!Πως θα τα βαλω σε μια σειρα κ σε ξεχωριστους φακελους;Δηλαδη να επιλεγω καποιον φακελο με ονομα καλλιτεχνη ας πουμε!Η και μεμονομενα τραγουδια;

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Ειπα σημερα να ασχοληθω με το θεμα της μουσικης στο κινητο.Εχω γυρω στα 15 τραγουδια στην F μνημη μου,στον φακελο μουσικη.Οταν τον ανοιγω ομως ενα τραγουδι υπαρχει με την ονομασια του κ τα αλλα βρισκονται σε φακελο με ονομασια Αγνωστο(κ μεσα ειναι σκορπια)!!Πως θα τα βαλω σε μια σειρα κ σε ξεχωριστους φακελους;Δηλαδη να επιλεγω καποιον φακελο με ονομα καλλιτεχνη ας πουμε!Η και μεμονομενα τραγουδια;

 

Νομίζω Άγνωστο σου βγάζει, γιατί αν κοιτάξεις όλη την ονομάσια του αρχείου του mp3 στον υπολογιστή σου, θα λέει στην λίστα "Album" ή " Tag κάτι..." Άγνωστο ή θα είναι κενό. ;) Αν φτιάξεις φάκελο για το κάθε άλμπουμ και μετά, με copy-paste, μετακινήσεις εκεί τα τραγούδια; :worry:

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω Άγνωστο σου βγάζει, γιατί αν κοιτάξεις όλη την ονομάσια του αρχείου του mp3 στον υπολογιστή σου, θα λέει στην λίστα "Album" ή " Tag κάτι..." Άγνωστο ή θα είναι κενό. ;) Αν φτιάξεις φάκελο για το κάθε άλμπουμ και μετά, με copy-paste, μετακινήσεις εκεί τα τραγούδια; :worry:

Μωρε θελω εαν γινετε να ανοιγω την μουσικη και να μου εμφανιζονται τα διαφορα αλμπουμ που θα εχω!

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Μωρε θελω εαν γινετε να ανοιγω την μουσικη και να μου εμφανιζονται τα διαφορα αλμπουμ που θα εχω!

 

Κάτσε.. Να το πάμε ένα - ένα.. Όταν πηγαίνεις Μενού -> Μουσική -> Music Player ( Έχω το κινητό στα Αγγλικά ) και ανοίγει ο Music Player δε σου εμφανίζει μια λίστα ( αν το κρατάς κατακόρυφα ) ή μια σειρά ( αν το κρατάς πλάγια ) με τα ονόματα των τραγουδιστών/συγκροτημάτων και των άλμπουμ ( Artists & Albums );

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Κάτσε.. Να το πάμε ένα - ένα.. Όταν πηγαίνεις Μενού -> Μουσική -> Music Player ( Έχω το κινητό στα Αγγλικά ) και ανοίγει ο Music Player δε σου εμφανίζει μια λίστα ( αν το κρατάς κατακόρυφα ) ή μια σειρά ( αν το κρατάς πλάγια ) με τα ονόματα των τραγουδιστών/συγκροτημάτων και των άλμπουμ ( Artists & Albums );

Παω μουσικη-Βγαινω στο αλμπουμ κ εκει μου εχει ενα τραγουδι ξεκαρφωτο με ξενους χαρακτηρες(ελληνικο),κ απο κατω Αγνωστος........ κ μεσα εχει ολα τα αλλα!!

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Παω μουσικη-Βγαινω στο αλμπουμ κ εκει μου εχει ενα τραγουδι ξεκαρφωτο με ξενους χαρακτηρες(ελληνικο),κ απο κατω Αγνωστος........ κ μεσα εχει ολα τα αλλα!!

 

Οι ξένοι χαρακτήρες μήπως είναι κάτι "κινέζικα" και κενά κουτάκια; ;) Λοιπόν, έψαξα και στο δικό μου και στο υπολογιστή, και βρήκα αυτό: Άνοιξε τον υπολογιστή σου και πήγαινε στο φάκελο που έχεις τα τραγούδια σου. Εκεί, αν στη λίστα που λέει "Άλμπουμ" έχει το όνομα του Άλμπουμ, στο οποίο περιέχεται το κομμάτι που έχεις, θα στο εμφανίσει και την λίστα των Άλμπουμς στο Ν8. :) Αν είναι κενό, όπως και σε μερικά δικά μου κομμάτια, θα στο βγάζει Άγνωστο(ς) ( Unkown ).

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Οι ξένοι χαρακτήρες μήπως είναι κάτι "κινέζικα" και κενά κουτάκια; ;) Λοιπόν, έψαξα και στο δικό μου και στο υπολογιστή, και βρήκα αυτό: Άνοιξε τον υπολογιστή σου και πήγαινε στο φάκελο που έχεις τα τραγούδια σου. Εκεί, αν στη λίστα που λέει "Άλμπουμ" έχει το όνομα του Άλμπουμ, στο οποίο περιέχεται το κομμάτι που έχεις, θα στο εμφανίσει και την λίστα των Άλμπουμς στο Ν8. :) Αν είναι κενό, όπως και σε μερικά δικά μου κομμάτια, θα στο βγάζει Άγνωστο(ς) ( Unkown ).

Οχι δεν ειναι κινεζικα.Κανονικα greeklish ειναι.Για πες μου αναλυτικα αν μπορεις τι να κανω στον υπολογιστη;Εχω εναν φακελο στην μουσικη κ τον ονομαζω Μ.Χριστοδουλοπουλο(ας πουμε).Μεσα εχει διαφορα τραγουδια του μεμονομενα ομως κ κατεβασμενα απο youtube.

Eκει δεν καταλαβα τι να κανω;Και μετα που τα ριχνω στο n8.Eυχαριστω:wacko:

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν ειναι κινεζικα.Κανονικα greeklish ειναι.Για πες μου αναλυτικα αν μπορεις τι να κανω στον υπολογιστη;Εχω εναν φακελο στην μουσικη κ τον ονομαζω Μ.Χριστοδουλοπουλο(ας πουμε).Μεσα εχει διαφορα τραγουδια του μεμονομενα ομως κ κατεβασμενα απο youtube.

Eκει δεν καταλαβα τι να κανω;Και μετα που τα ριχνω στο n8.Eυχαριστω:wacko:

 

Για τα greeklish, νόμιζα ότι ήταν γραμμένα στα Ελληνικά σε άλλη συσκευή και δεν τα αναγνώριζε. Λοιπόν, θα ανοίξεις το φάκελο "Μ. Χριστοδουλόπουλο", και θα κοιτάζεις τα στοιχεία του κάθε τραγουδιού: Αριθμός, Τίτλος, Καλλιτέχνες που συμμετέχουν, Άλμπουμ. Σε όποιο δεν αναφέρεται κάτι στη λίστα Άλμπουμ, ή έχει λάθος όνομα, θα κάνεις Δεξί κλικ, μετά επιλέγεις Ιδιότητες, και στο παράθυρο που θα σου εμφανίσει Λεπτομέρειες. Εκεί, επιλέγεις πιο πεδίο θέλεις να αλλάξεις, στην περίπτωσή σου Άλμπουμ, και το γράφεις. :) Δοκίμασε σε ένα τραγούδι πρώτα να δείς αν λειτουργήσει, γιατί είναι "ιδιότροπος" ο Music Player της Anna.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Για τα greeklish, νόμιζα ότι ήταν γραμμένα στα Ελληνικά σε άλλη συσκευή και δεν τα αναγνώριζε. Λοιπόν, θα ανοίξεις το φάκελο "Μ. Χριστοδουλόπουλο", και θα κοιτάζεις τα στοιχεία του κάθε τραγουδιού: Αριθμός, Τίτλος, Καλλιτέχνες που συμμετέχουν, Άλμπουμ. Σε όποιο δεν αναφέρεται κάτι στη λίστα Άλμπουμ, ή έχει λάθος όνομα, θα κάνεις Δεξί κλικ, μετά επιλέγεις Ιδιότητες, και στο παράθυρο που θα σου εμφανίσει Λεπτομέρειες. Εκεί, επιλέγεις πιο πεδίο θέλεις να αλλάξεις, στην περίπτωσή σου Άλμπουμ, και το γράφεις. :) Δοκίμασε σε ένα τραγούδι πρώτα να δείς αν λειτουργήσει, γιατί είναι "ιδιότροπος" ο Music Player της Anna.

Α ξεχασα να σου πω οτι εχω βαλει την belle εαν παιζει ρολο!!

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Α ξεχασα να σου πω οτι εχω βαλει την belle εαν παιζει ρολο!!

 

Για Belle, δε μπορώ να σε βοηθήσω... :O Δεν την έχω βάλει... Ίσως να "φταίει" και αυτό, αφού είναι custom και όχι official. Και προς Θεού, δε θέλω να μειώσω καθόλου τα παιδιά που έκαναν όλη αυτή τη δουλειά, για να υπάρχει η Belle πιο νωρίς. :)

 

Edit: Πάντως, μη στεναχωριέσαι για την Playlist. Από την Anna και μετά, γίνονται συνεχώς παράπονα, παρόμοια με το δικό σου. ;)

Edited by mr_47
Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Έχει γενικότερα πρόβλημα το music library του Ν8 (ίσως και γενικότερα των Symbian^3) . Εγώ έχω περίπου 1000 κομμάτια στο κινητό μου. ΟΛΑ φτιαγμένα τέλεια, με album/artist/song title και μερικές φορές και year.. Και όμως , σε καμιά 10-15 , έτσι γιατί του χει καπνίσει μου βγάζει "ΑΓΝΩΣΤΟΣ" . Και δεν μου το κανε μια φορά , αλλά όσες φορές και να το χω φλασάρει, κάνει hard reset και λοιπά αυτό συνεχίζει να μου το χει σαν ΑΓΝΩΣΤΟΣ.

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

Για τα greeklish, νόμιζα ότι ήταν γραμμένα στα Ελληνικά σε άλλη συσκευή και δεν τα αναγνώριζε. Λοιπόν, θα ανοίξεις το φάκελο "Μ. Χριστοδουλόπουλο", και θα κοιτάζεις τα στοιχεία του κάθε τραγουδιού: Αριθμός, Τίτλος, Καλλιτέχνες που συμμετέχουν, Άλμπουμ. Σε όποιο δεν αναφέρεται κάτι στη λίστα Άλμπουμ, ή έχει λάθος όνομα, θα κάνεις Δεξί κλικ, μετά επιλέγεις Ιδιότητες, και στο παράθυρο που θα σου εμφανίσει Λεπτομέρειες. Εκεί, επιλέγεις πιο πεδίο θέλεις να αλλάξεις, στην περίπτωσή σου Άλμπουμ, και το γράφεις. :) Δοκίμασε σε ένα τραγούδι πρώτα να δείς αν λειτουργήσει, γιατί είναι "ιδιότροπος" ο Music Player της Anna.

Το εκανα κ ειναι οκ ολα.Δηλαδη εχω στο αλμπουμ 13 τραγουδια κ γραφουν ολα το ονομα.Τωρα μπαινω στην μουσικη κ βλεπω:Αγνωστος κ ακριβως απο κατω κατι αλαμπουρνεζικα γραμματα!!Το ανοιγω κ ειναι ολα τα τραγουδια με τα ονοματα τους κανονικα.

Τι να θελει τωρα;

Μπορει να ειναι κ ετσι οπως λεει ο φιλος ποιο πανω;

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Το εκανα κ ειναι οκ ολα.Δηλαδη εχω στο αλμπουμ 13 τραγουδια κ γραφουν ολα το ονομα.Τωρα μπαινω στην μουσικη κ βλεπω:Αγνωστος κ ακριβως απο κατω κατι αλαμπουρνεζικα γραμματα!!Το ανοιγω κ ειναι ολα τα τραγουδια με τα ονοματα τους κανονικα.

Τι να θελει τωρα;

Μπορει να ειναι κ ετσι οπως λεει ο φιλος ποιο πανω;

 

άνοιξε τα τραγούδια σου μέσω PC . Δεξί κλικ στο τραγούδι--->ιδιότητες--->details(καρτέλα) . Εκεί θα δεις πως θα έχουν μείνει κάποια στοιχεία του κομματιού σου στα ελληνικά . Τα αλλάζεις σε αγγλικά / greeklish

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

Επίσης να πω ότι αυτό το θέμα με τα tags στα mp3 είναι λίγο βάσανο. Υπάρχουν διάφορα έιδη tags και ειδικά αν περιέχουν και lyrics ή APEv2 (ή όπως τα λένε) ή covers κτλ γίνεται μπάχαλο και όχι μόνο με το Ν8 αλλά και σε άλλες συσκευές.
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...