Jump to content

Nokia Series 40, Games, Applications, Wallpapers


KostasV
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για το Pacman πηγαίντε στο http://www.cyberbob.tk

μετά Java Games και μετά πάτα το βελάκι αριστερά απο το P-Man...

 

Κατι άλλο τώρα... Πόσα mb είναι αυτο το Java 2 SDK,SE v1.4.2_01 ??

Το έχω εδω και μια ώρα να κατεβάζει κι ακόμα συνεχίζει...

Αν σταματήσω και μετά ξανα πάω στο install θα έχουν χαθεί αυτά που έχω κατεβάσει μέχρι τώρα ή θα συνεχίσει απο κεί που σταμάτησα ??

Thanks

 

Ευχαριστω πολυ. :)

Konstantinos

http://briefcase.pathfinder.gr/download/kostas_kostas/21443/337474/0/GR-FLAG.gif

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω Fratzeskos, αλλα ελεγα αν υπαρχει προγραμμα που να μπορει να ειναι το γραφικο κινουμενο... Παντως Ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Sorry koitousa thn prohgoumenh slida tou thread den prose3a oti yparxei epomenh selida!!! Den yparxei programma gia na exeis keinoumeno wallpaper dysthxos!!! mono to 1o frame... Apo thn mia einai ligo xazomara pou den mporeis na baleis .gif kinoumeno ennoeitai san tapetsaria apo thn allh einai kalo giati exeis xamhloterh katanalwsh mpatarias
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Nidis

 

Geia sas :)

Psaxno sto site tis nokia gia na katevaso to nokia pc suite 5.6 alla den to vrisko pouthena.Mipos mporeite na me voithisete ??

 

 

http://www.nokia.com/nokia/0,6771,33075,00.html :)

 

Εκεί επιλέγεις γλώσσα και μετά το κατεβάζεις

this signature is under heavy construction
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον mik3

 

που βρηκατε το pc suite 5.6?? στο σαιτ της νόκια υπάρχει μόνο το 5.1 ..

είναι συμβατό εκείνο του 6650??

 

 

Στη σελίδα όπου κατεβάζεις το PC Suite 5.6 του 6650, λίγο πιο κάτω γράφει με ποια τηλέφωνα είναι συμβατό. Θα δεις ότι δουλεύει με όλα τα Series 40 και Series 30 :)

 

Κατέβασέ το άφοβα

this signature is under heavy construction
Link to comment
Share on other sites

Για σας ξερει κανεις πως μπορω να μεταφρασω ενα java game η app στα ελληνικα ;
το κινητο ειναι μερος της ζωης μας
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Geokon07

 

Ξερει κανεις πως μπορεις να μεταφερεις java games απο το κινητο στον υπολογιστη?? ;)

 

 

Ο Phone Browser του Nokia PC Suite 5.6 σου επιτρέπει να τα περάσεις από το κινητό στον δίσκο ή να τους αλλάξεις φάκελο (π.χ. από τις εφαρμογές να τα πας στον φάκελο Παιχνίδια ή στην Gallery για back-up κλπ)

 

Επίσης και ο MobiMB επιτρέπει μεταφορά προς το PC

this signature is under heavy construction
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει κανενας καποιο καλο ελληνικο ή ξενο τραγουδι σε midi για το 7250???Ας ειναι οτιδηποτε απλα να ειναι σχετικα γνωστο παλιο ή καινουργιο.Plz στειλτε το μου με pm
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον manos27m

 

Παιδια εχει κανενας καποιο καλο ελληνικο ή ξενο τραγουδι σε midi για το 7250???Ας ειναι οτιδηποτε απλα να ειναι σχετικα γνωστο παλιο ή καινουργιο.Plz στειλτε το μου με pm

 

 

Φίλε ψάχνεις ολόκληρα κομμάτια αν όχι απλά κάπια τελευταία σουξέ (ρεφρέν κυρίως) πήγαινε στο φάκελο μου στον pathfinder που έχω αρκετά http://briefcase.pathfinder.gr/view/pan82

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Kanena kalopaido pou na exei to 3d motoracer full kai na doulevi?

exw to 3650 exw katevasei 5 ekdosis alla kamia den doulevi molis paei na xekinisi mou vgazi sfalma..

Gia help me people...

Link to comment
Share on other sites

Προς ng78....

Εχω το Nokia PC Suite 5.6 αλλα δεν ξερω απο που μπορω να μεταφερω τα παιχνιδια και τις εφαρμογες στο PC... το εψαξα.. αλλα δεν μπορουσα να κανω copy ή να τις μεταφερω... θα ηθελα τα φωτα σου αν μπορεις :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον ng78

 

Πολύ καλό πρόγραμμα όντως, το έχω κι εγώ. Εξομοιώνει πλήρως τις λειτουργίες ενός 7210 και μπορείς και να δοκιμάζεις java midlets.

 

Πρέπει να γραφτείς δωρεάν στο http://forum.nokia.com για να το κατεβάσεις.

 

 

File Ng dwse perisoteres plirofories gia thn xrhsh tou to estisa alla ta mpourdouklosa ligo...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον pan82

 

Φίλε ψάχνεις ολόκληρα κομμάτια αν όχι απλά κάπια τελευταία σουξέ (ρεφρέν κυρίως) πήγαινε στο φάκελο μου στον pathfinder που έχω αρκετά http://briefcase.pathfinder.gr/view/pan82

 

 

re megale pos mporo na katevaso tous ixous ap ti selida sou giati mou grafei (otan patao pano se kapoion) Unknown briefcase......

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον lucifsg

 

re megale pos mporo na katevaso tous ixous ap ti selida sou giati mou grafei (otan patao pano se kapoion) Unknown briefcase......

 

 

Όντως τώρα που το λες, μάλλον θα υπάρχει κάποιο προσωρινό πρόβλημα στον pathfinder. Αν και αύριο δε δουλεύει στείλε με pm το e-mail και κάτι θα κάνουμε.

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

μπηκα και εγω στο pathfinder και μαλλον υπαρχει προβλημα με τον server
το κινητο ειναι μερος της ζωης μας
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά! Λέγομαι Ορέστης και θα ήθελα να γνωριστούμε καλύτερα. Όσο αφορά τον τίτλο του τόπικ, θα ήθελα να σας ενημερώσω οτι έχω διάφορα παιχνίδια, εφαρμογές, ΜIDI ΑΡΧΕΙΑ! και διάφορα άλλα καλούδια όπως π.χ. Game Installer για Nokia PC Suite. Πριν γράψω αυτό το μύνημα, διάβασα όλα τα προηγούμενα μυνήματα για να μη πω κάτι περιτό. Θα ήθελα να σας βοηθήσω,

 

Φιλικά,

Βασιλειάδης Ορέστης! :p :D

Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...