Jump to content

Nokia Series 40, Games, Applications, Wallpapers


KostasV
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

α εγώ έχω το 5.1 νομίζω.θα κατεβάσω το καινούριο αν είναι.thanks και πάλι...και κάτι λίγο άσχετο.μήπως έχει κανείς σε ήχο(πολυφωνικό) το summerjam 2003 ή το girl like you???
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Summerjam 2003 gia nokia (4kanalo)

Episis, opoios exei mousiki dance kai trance se midi mporei na mou ta steilei? To email mou einai narcotic81@yahoo.com

t18s - 3310 - 3310 - 8210 - t65 - 6510 - 7210 - n-gage - 7610 - 6290 - ks20 - tg01 - s2 & galaxy tab 10.1 - s3 - note 3 & note pro 12.2
Link to comment
Share on other sites

Γιαν σας εχω ενα προβλημα καθως φορτωανα παιχνιδι java στο κινητο απο τι nokia game installer εγινε μια βλακεια και διακοπικε η συνδεση και στο κινητο μου εβγαλε αγνωστη εφαρμογη και εγω δεν μπωρω να την διαγραψω απο το κινητο ουτε απο τον υπολογιστη γιατι δεν μου βγαζει το αγνωστη εφαρμογη τι να κανω να το διαγραψω μπορειτε να με βοηθησετε
το κινητο ειναι μερος της ζωης μας
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον giannispatra

 

Γιαν σας εχω ενα προβλημα καθως φορτωανα παιχνιδι java στο κινητο απο τι nokia game installer εγινε μια βλακεια και διακοπικε η συνδεση και στο κινητο μου εβγαλε αγνωστη εφαρμογη και εγω δεν μπωρω να την διαγραψω απο το κινητο ουτε απο τον υπολογιστη γιατι δεν μου βγαζει το αγνωστη εφαρμογη τι να κανω να το διαγραψω μπορειτε να με βοηθησετε

 

 

Γιατί κάτι μου λέει ότι δε θα σβήνει;; Έκλεισες και ξανάνοιξες το κινητό;; Αν δε σβήνει και τότε μάλλον με ένα ξαναπέρασμα του software θα λυθεί.

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

HotViewer

version: 1

 

Description:

Reqwireless HotViewer is a rich Hotmail client for mobile Java (J2ME) devices, giving users the ability to send and receive HTML and plain-text email, images, attachments (Word, PDF, ZIP) and much more using their Hotmail account, all in only 53 KB

 

Download:

 

http://www.jams.it/index.php?action=list_app&&subaction=lista_appplicazioni&catid=5003&start_page=1#9285

this signature is under heavy construction
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον alan17

 

ευχαριστώ narcotic...έχεις τίποτα άλλα καλά καινούρια???

 

Den ta exw twra sto pc alla nomizw pws tha vreis arketa sto wap site mou... dystyxws omws tha prepei na ta katevaseis mesw gprs...

http://tagtag.com/narcotic81

t18s - 3310 - 3310 - 8210 - t65 - 6510 - 7210 - n-gage - 7610 - 6290 - ks20 - tg01 - s2 & galaxy tab 10.1 - s3 - note 3 & note pro 12.2
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον pan82

 

Με τη τελευταία έκδοση του pc suite (5.6) μπορείς να περάσεις ένα αρχείο java είτε με το jad είτε με το jar.

Series 30 είναι το 3510i ας πούμε.

 

Μήπως θα μπορούσες να ανεβάσεις και το jad gia το τάβλι ;(έχω προβλήματα με το pc suite 5.6) :wacko:

Ευχαριστώ :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον cybernec

 

Μήπως θα μπορούσες να ανεβάσεις και το jad gia το τάβλι ;(έχω προβλήματα με το pc suite 5.6) :wacko:

Ευχαριστώ :)

 

 

Mα δεν υπάρχει αν τα είχα εννοείται ότι θα τα ανέβαζα και τα δύο αλλά όπως είπα έτσι το βρήκα και μένα μου φάνηκε περίεργο στην αρχή αλλά αφού διαπίστωσα ότι μπορώ να το περάσω με το pc suite εύκολα και γρήγορα δεν ασχολήθηκα περαιτέρω.

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον giannispatra

 

Γιαν σας εχω ενα προβλημα καθως φορτωανα παιχνιδι java στο κινητο απο τι nokia game installer εγινε μια βλακεια και διακοπικε η συνδεση και στο κινητο μου εβγαλε αγνωστη εφαρμογη και εγω δεν μπωρω να την διαγραψω απο το κινητο ουτε απο τον υπολογιστη γιατι δεν μου βγαζει το αγνωστη εφαρμογη τι να κανω να το διαγραψω μπορειτε να με βοηθησετε

 

 

1. Κατέβασε το τελευταίο PC Suite

2. Κάνε Browse Mobile και πήγαινε στο dir με τα Games ή τα Applications

3. Delete! ;)

 

Το νέο Suite είναι καταπληκτικό, άργησαν αλλά έφτιαξαν κάτι πραγματικά δυνατό. Άντε να ξεκλειδώσουν και την IrDA στο series 40 να κάνουμε και καμμιά σοβαρή δουλειά!

Akism :wacko:
Link to comment
Share on other sites

ΟΧΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ 2 4 ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΑΓΝΩΣΤΗ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΤΟ ΠΑΤΑΤΑΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Η ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΑΠΕΤΥΧΕ ΚΑΙ ΟΥΤΕ Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΜΟΥ

ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΕ ΟΤΙ ΕΧΩ ΦΟΡΤΩΜΕΝΟ ΣΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟ ΕΓΝΩΣΤΗ ΩΣΤΕ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΓΡΑΨΩ . ΠΑΩ ΚΑΙ ΣΤΟ OPM ΟΥΤΕ ΕΚΕΙ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΗΝ ΑΓΝΩΣΤΗ ΑΡΑ ΜΕΝΕΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΑΜΑ ΜΠΩΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΔΙΩΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ?

το κινητο ειναι μερος της ζωης μας
Link to comment
Share on other sites

Φιλε ekpexan... αν πας στην 5η σελιδα θα δεις οτι εχει το nokia games που θελεις κατεβασε το απο εκει... το εχει και στα Ελληνικα αλλα και στα Αγγλικα..

 

 

 

και φιλε cybernec....Τιποτα.. αμα θελεις και τιποτα αλλο...ευχαριστως ;)

Link to comment
Share on other sites

ναι βρε hotmanolo

ακους εκει change αντι για chance

δε χωράνε εδώ τετοια λάθη ακούς?

μάθε πρώτα αγγλικά, πάρε το proficiency και μετα έλα να γράψεις στο forum, οκ?

ακους εκει! αμαν πια!

να καταθεσεις το βιογραφικο σου και μετα να κανεις post reply

ΤΟ ΑΚΟΥΣ?????

 

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον monaxoulis

 

ναι βρε hotmanolo

ακους εκει change αντι για chance

δε χωράνε εδώ τετοια λάθη ακούς?

μάθε πρώτα αγγλικά, πάρε το proficiency και μετα έλα να γράψεις στο forum, οκ?

ακους εκει! αμαν πια!

να καταθεσεις το βιογραφικο σου και μετα να κανεις post reply

ΤΟ ΑΚΟΥΣ?????

 

:lol:

 

 

 

:blink:

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...