Jump to content

[Android - προτάσεις] Privacy, security και anti-virus


Asdf_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οχι απλα γενικα κατεβαζω αρκετα πραγματα εκτός play store και νομιζω καλο θα ηταν να υπαρχει κατι σε anti virus..

επισης γνωρίζεται καποιο αξιόπιστο VPN?

Το hola και να μπαινεις απο τον αλβανικό server.

 

Sent from my Lenovo P70 using Kali NetHunter

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

Το hola και να μπαινεις απο τον αλβανικό server.

 

Sent from my Lenovo P70 using Kali NetHunter

 

Ισχύει ότι ο καθένας κατα την χρήση του "δίνει κομμάτι απο την σύνδεση του ?"

Όπως εγώ θα μπω από τον αλβανικό server έτσι και κάποιος που θα διαλέξει ελληνικό server "ίσως μπει με την δική μου ip ?":!:

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει ότι ο καθένας κατα την χρήση του "δίνει κομμάτι απο την σύνδεση του ?"

Όπως εγώ θα μπω από τον αλβανικό server έτσι και κάποιος που θα διαλέξει ελληνικό server "ίσως μπει με την δική μου ip ?":!:

Όχι φίλε.

 

Sent from my Lenovo P70 using Kali NetHunter

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει ότι ο καθένας κατα την χρήση του "δίνει κομμάτι απο την σύνδεση του ?"

Όπως εγώ θα μπω από τον αλβανικό server έτσι και κάποιος που θα διαλέξει ελληνικό server "ίσως μπει με την δική μου ip ?":!:

 

Όχι φίλε.

 

Sent from my Lenovo P70 using Kali NetHunter

To Hola στο site λέει πως ναι, και μονο αν πληρώσεις συνδρομή, δε χρησιμοποιεί τη σύνδεσή σου. Τι ακριβώς εννοεί; Δεν το χω ψάξει

EDIT: το εξηγεί εδώ: http://hola.org/faq#intro-howfree

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει ότι ο καθένας κατα την χρήση του "δίνει κομμάτι απο την σύνδεση του ?"

Όπως εγώ θα μπω από τον αλβανικό server έτσι και κάποιος που θα διαλέξει ελληνικό server "ίσως μπει με την δική μου ip ?":!:

 

Βασικα αδερφε εχεις xposed installer?

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

Βασικα αδερφε εχεις xposed installer?

 

Όχι , δεν έχω xposed installer και καθώς είμαι νέα σε όλα αυτά ,δεν ξέρω τι κάνει.

Από ότι είδα είναι ένα πρόγραμμα που "αλλάζει" την συμπεριφορά των εφαρμογών της συσκευής μας.

Αν μπορείς να μου εξηγήσεις , τι ακριβώς κάνει?

Ευχαριστώ.

 

edit: θέλει root και προσφέρει "παραμετροποίηση" του συστήματος ? σωστά?

Τα modules "λειτουργούν" σαν τα app του play store αλλά με πολύ πολύ περισσότερες δυνατότητες.

είδα διάφορα, xprivacy , blacklist, gravity box, boot manager, εννοείς ότι υπάρχει και κάποιο που έχει σχέση με τη ip μας?

 

Οποιαδήποτε βοήθεια - διευκρίνηση είναι καλοδεχούμενη.

Edited by Darkpurple
Link to comment
Share on other sites

Όχι , δεν έχω xposed installer και καθώς είμαι νέα σε όλα αυτά ,δεν ξέρω τι κάνει.

Από ότι είδα είναι ένα πρόγραμμα που "αλλάζει" την συμπεριφορά των εφαρμογών της συσκευής μας.

Αν μπορείς να μου εξηγήσεις , τι ακριβώς κάνει?

Ευχαριστώ.

 

edit: θέλει root και προσφέρει "παραμετροποίηση" του συστήματος ? σωστά?

Τα modules "λειτουργούν" σαν τα app του play store αλλά με πολύ πολύ περισσότερες δυνατότητες.

είδα διάφορα, xprivacy , blacklist, gravity box, boot manager, εννοείς ότι υπάρχει και κάποιο που έχει σχέση με τη ip μας?

 

Οποιαδήποτε βοήθεια - διευκρίνηση είναι καλοδεχούμενη.

 

 

Ναι,μπορεις με ενα module να αλλαξεις τα στοιχεια σου. Δοκιμασε και το betternet,το ειχα για πολυ καιρο και εκανε καλη δουλεια. Βασικα για να μην κοροιδευομαστε αν δεν νοικιαζεις δικο σου σερβερ μην περιμενεις οτι θα βρεις πολλες καλες δωρεαν εφαρμογες.

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι,μπορεις με ενα module να αλλαξεις τα στοιχεια σου. Δοκιμασε και το betternet,το ειχα για πολυ καιρο και εκανε καλη δουλεια. Βασικα για να μην κοροιδευομαστε αν δεν νοικιαζεις δικο σου σερβερ μην περιμενεις οτι θα βρεις πολλες καλες δωρεαν εφαρμογες.

 

Κάτι αξιόπιστο επι πληρωμή μπορείς να μου προτείνεις να κοιτάξω σε παρακαλώ?

Link to comment
Share on other sites

Κάτι αξιόπιστο επι πληρωμή μπορείς να μου προτείνεις να κοιτάξω σε παρακαλώ?

 

http://www.cyberghostvpn.com/en

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Έχω ένα περιέργο θέμα με το Cerberus.

Το είχα περασμένο σε μια συσκευή η οποία αφού φορμαρίστηκε, δανείστηκε σε άλλο άτομο.

Το άτομο αυτό έβαλε δική του sim, που ποτέ δεν δηλώθηκε μέσω της εφαρμογής. Και εδώ ξεκινάει το πρόβλημα.

Συχνά, πυκνά λαμβάνω SMS από το νούμερο του παιδιού, σε στυλ:

"Cerberus could not find your device location."

Η

SMS με στοιχεία όπως τον Operator, Serial, CID, battery level κλπ

 

Μπήκα στην σελίδα του Cerberus και έκανα delete την συσκευή από εκεί, αλλά μετά από 1 ώρα έσκασε και άλλο μήνυμα.

Πώς στο καλό το σταματάω;;

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα περιέργο θέμα με το Cerberus.

Το είχα περασμένο σε μια συσκευή η οποία αφού φορμαρίστηκε, δανείστηκε σε άλλο άτομο.

Το άτομο αυτό έβαλε δική του sim, που ποτέ δεν δηλώθηκε μέσω της εφαρμογής. Και εδώ ξεκινάει το πρόβλημα.

Συχνά, πυκνά λαμβάνω SMS από το νούμερο του παιδιού, σε στυλ:

"Cerberus could not find your device location."

Η

SMS με στοιχεία όπως τον Operator, Serial, CID, battery level κλπ

 

Μπήκα στην σελίδα του Cerberus και έκανα delete την συσκευή από εκεί, αλλά μετά από 1 ώρα έσκασε και άλλο μήνυμα.

Πώς στο καλό το σταματάω;;

Καλησπερα φίλε Θωμά. Ανοίξε το Cerberus στο τηλέφωνο που έδωσες στο παιδι και να συνδεθείς για να αποκτήσεις πρόσβαση τις ρυθμίσεις της εφαρμογής. Αυτό θα προσθέσει τη νέα κάρτα SIM του άλλου και θα σταματήσει τις ειδοποιήσεις στον δικό σου αριθμό.

 

Sent from my Lenovo P70 using Kali NetHunter

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα φίλε Θωμά. Ανοίξε το Cerberus στο τηλέφωνο που έδωσες στο παιδι και να συνδεθείς για να αποκτήσεις πρόσβαση τις ρυθμίσεις της εφαρμογής. Αυτό θα προσθέσει τη νέα κάρτα SIM του άλλου και θα σταματήσει τις ειδοποιήσεις στον δικό σου αριθμό.

 

Sent from my Lenovo P70 using Kali NetHunter

 

Καλησπέρα.

Μα δεν υπάρχει το Cerberus στο κινητό του παιδιού. Έχει φορμαριστει.

 

Δηλαδή θες να μου πεις ότι κατάφερε να επιβιώσει το Cerberus, παρόλο το φορμαρισμαα

Πάντως σε περίπτωση κλοπής, δεν.βοηθάνε αυτά τα μηνύματα, αφού δεν βρίσκει το στίγμα σε χάρτη.

 

Sent from my m1+note using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Μα δεν υπάρχει το Cerberus στο κινητό του παιδιού. Έχει φορμαριστει.

 

Δηλαδή θες να μου πεις ότι κατάφερε να επιβιώσει το Cerberus, παρόλο το φορμαρισμαα

Πάντως σε περίπτωση κλοπής, δεν.βοηθάνε αυτά τα μηνύματα, αφού δεν βρίσκει το στίγμα σε χάρτη.

 

Sent from my m1+note using Tapatalk

 

Εάν το cerberus έχει εγκριθεί για δικαιώματα device manager, δεν σβήνεται με απλή επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων.

https://www.cerberusapp.com/help/en/10

Μία από τις ερωτήσεις είναι ο τρόπος για να σταματήσει να γκρινιάζει για τη νέα SIM (που αναφέρθηκε ήδη), λίγο παρακάτω λέει τί χρειάζεται για να αφαιρεθεί.

 

edit: Εικάζω πάντως ότι όταν ο φίλος σου ανοίξει εύρεση τοποθεσίας, θα λάβεις και μήνυμα για το πού βρίσκεται.

Link to comment
Share on other sites

Εάν το cerberus έχει εγκριθεί για δικαιώματα device manager, δεν σβήνεται με απλή επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων.

https://www.cerberusapp.com/help/en/10

Μία από τις ερωτήσεις είναι ο τρόπος για να σταματήσει να γκρινιάζει για τη νέα SIM (που αναφέρθηκε ήδη), λίγο παρακάτω λέει τί χρειάζεται για να αφαιρεθεί.

 

edit: Εικάζω πάντως ότι όταν ο φίλος σου ανοίξει εύρεση τοποθεσίας, θα λάβεις και μήνυμα για το πού βρίσκεται.

Ακριβώς αυτό.

 

Sent from my Lenovo P70 using Kali NetHunter

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ποιο ειναι το πιο "ασφαλες" και "σιγουρο" anti theft προγραμμμα?

θελω να αγοράσω καποιο. αν εχει και πολλαπλες άδειες για παραπανω συσκευες θα ειναι σουπερ.

ευχαριστώ

 

Sent from my Le X829 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ποιο ειναι το πιο "ασφαλες" και "σιγουρο" anti theft προγραμμμα?

θελω να αγοράσω καποιο. αν εχει και πολλαπλες άδειες για παραπανω συσκευες θα ειναι σουπερ.

ευχαριστώ

 

Sent from my Le X829 using Tapatalk

 

Από όσα έχουμε τσεκάρει, νομίζω πως οι περισσότεροι θα συμφωνήσουμε στον κέρβερο.

Κάποτε η άδεια ήταν για 5 συσκευές, τώρα νομίζω είναι για 3, αλλά μπορείς να αγοράσεις παραπάνω μέσα από την εφαρμογή.

100% ασφαλές και σίγουρο δεν είναι κανένα. :)

Edited by marras

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

βασικα θελω να διαγραψω δεδομενα και να κλείδωσω συσκευη σε περίπτωση κλοπής/απωλειας.

 

ειχα παλιοτερα κερβερο, δωρεαν τότε απ οσο θυμάμαι (ή καπου το πετυχα σε προσφορα τζάμπα)

 

θα το να αγορασω αν είναι

 

Sent from my Le X829 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Κόψανε τα sms από τα αντικλεπτικά προγράμματα ? Πάνε καλά εκεί στη google ?

Επαναφέρω το τόπικ μετά από πολύ καιρό, για το συγκεκριμένο λόγο, που πιθανόν πολλοί δεν τον πήραμε πρέφα ακόμη. Εγώ το κατάλαβα μόλις σήμερα, διαβάζοντας για το πρόβλημα αντικλεπτικού σε άλλο τόπικ..

H google αποσύρει τις εφαρμογές που χρησιμοποιούν τα sms και τις κλήσεις λοιπόν και προφανώς λόγω αυτού, τα αντικλεπτικά μας αποσύρουν το remote μέσω sms και τον έλεγχο του dialer, αλλά αυτά επισύρουν σοβαρές απώλειες στα συγκεκριμένα προγράμματα. Αν αναλογιστούμε ότι πλέον η κλεμμένη συσκευή δεν θα μας στέλνει sms από τη νέα της sim, αυτό είναι κάτι που δίνει όλο τον απαραίτητο χρόνο στον κλέφτη να ψάξει να βρει και να ξηλώσει το αντικλεπτικό πριν συνδεθεί στο ίντερνετ. Επιπλέον, αφού δε μπορούμε να μπούμε στο αντικλεπτικό μέσω dialer, αυτό θα πρέπει να φαίνεται κανονικότατα μέχρι και στο συρτάρι εφαρμογών.

Γνωρίζω ότι χάνοντας το κινητό οι πιθανότητες να το βρούμε είναι πολύ λίγες, αλλά το να τις μειώνει ακόμη περισσότερο η google το θεωρώ πολύ μεγάλο λάθος. Τέλος πάντων, αυτό που έκανα εγώ ήταν να ξηλώσω τον κέρβερο από το κινητό, να τον εγκαταστήσω ξανά από το site της εταιρίας που και τώρα δουλεύει και πάλι σωστά.

Όσοι έχετε αντικλεπτικά, ψάξτε το λίγο, τα περισσότερα σε λίγο καιρό θα υπολειτουργούν, αν δεν συμβαίνει ήδη. ;)

Edited by marras

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Κόψανε τα sms από τα αντικλεπτικά προγράμματα ? Πάνε καλά εκεί στη google ?

Επαναφέρω το τόπικ μετά από πολύ καιρό, για το συγκεκριμένο λόγο, που πιθανόν πολλοί δεν τον πήραμε πρέφα ακόμη. Εγώ το κατάλαβα μόλις σήμερα, διαβάζοντας για το πρόβλημα αντικλεπτικού σε άλλο τόπικ..

H google αποσύρει τις εφαρμογές που χρησιμοποιούν τα sms και τις κλήσεις λοιπόν και προφανώς λόγω αυτού, τα αντικλεπτικά μας αποσύρουν το remote μέσω sms, αλλά έχει και άλλη απώλεια. Αν αναλογιστούμε ότι πλέον η κλεμμένη συσκευή δεν θα μας στέλνει sms από τη νέα της sim, αυτό είναι κάτι που δίνει όλο τον απαραίτητο χρόνο στον κλέφτη να ψάξει να βρει και να ξηλώσει το αντικλεπιτκό πριν συνδεθεί στο ίντερνετ. Επιπλέον, αφού δε μπορούμε να μπούμε στο αντικλεπτικό μέσω dialer, αυτό θα πρέπει να φαίνεται κανονικότατα μέχρι και στο συρτάρι εφαρμογών.

Γνωρίζω ότι χάνοντας το κινητό οι πιθανότητες να το βρούμε είναι πολύ λίγες, αλλά το να τις μειώνει ακόμη περισσότερο η google το θεωρώ πολύ μεγάλο λάθος. Τέλος πάντων, αυτό που έκανα εγώ ήταν να ξηλώσω τον κέρβερο από το κινητό, να τον εγκαταστήσω ξανά από το site της εταιρίας που και τώρα δουλεύει και πάλι σωστά.

Όσοι έχετε αντικλεπτικά, ψάξτε το λίγο, τα περισσότερα σε λίγο καιρό θα υπολειτουργούν, αν δεν συμβαίνει ήδη. ;)

στα περισσότερα, απλώς κατεβάζεις το apk απ το σάιτ της εταιρίας, πλήρως λειτουργικό. δεν μπορούν να αφαιρεθούν αυτές οι δυνατότητες, καθώς υπάρχουν και θα συνεχίσουν να υπάρχουν στο api.

Link to comment
Share on other sites

Κόψανε τα sms από τα αντικλεπτικά προγράμματα ? Πάνε καλά εκεί στη google ?

Επαναφέρω το τόπικ μετά από πολύ καιρό, για το συγκεκριμένο λόγο, που πιθανόν πολλοί δεν τον πήραμε πρέφα ακόμη. Εγώ το κατάλαβα μόλις σήμερα, διαβάζοντας για το πρόβλημα αντικλεπτικού σε άλλο τόπικ..

H google αποσύρει τις εφαρμογές που χρησιμοποιούν τα sms και τις κλήσεις λοιπόν και προφανώς λόγω αυτού, τα αντικλεπτικά μας αποσύρουν το remote μέσω sms και τον έλεγχο του dialer, αλλά αυτά επισύρουν σοβαρές απώλειες στα συγκεκριμένα προγράμματα. Αν αναλογιστούμε ότι πλέον η κλεμμένη συσκευή δεν θα μας στέλνει sms από τη νέα της sim, αυτό είναι κάτι που δίνει όλο τον απαραίτητο χρόνο στον κλέφτη να ψάξει να βρει και να ξηλώσει το αντικλεπτικό πριν συνδεθεί στο ίντερνετ. Επιπλέον, αφού δε μπορούμε να μπούμε στο αντικλεπτικό μέσω dialer, αυτό θα πρέπει να φαίνεται κανονικότατα μέχρι και στο συρτάρι εφαρμογών.

Γνωρίζω ότι χάνοντας το κινητό οι πιθανότητες να το βρούμε είναι πολύ λίγες, αλλά το να τις μειώνει ακόμη περισσότερο η google το θεωρώ πολύ μεγάλο λάθος. Τέλος πάντων, αυτό που έκανα εγώ ήταν να ξηλώσω τον κέρβερο από το κινητό, να τον εγκαταστήσω ξανά από το site της εταιρίας που και τώρα δουλεύει και πάλι σωστά.

Όσοι έχετε αντικλεπτικά, ψάξτε το λίγο, τα περισσότερα σε λίγο καιρό θα υπολειτουργούν, αν δεν συμβαίνει ήδη. ;)

Καλό είναι να βάζουμε και την πηγή από κάτι που αναφέρουμε, αλλιώς δεν ξέρουμε τι να πιστέψουμε.

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=474610

Εδώ, στο myphone το διάβασα, στο άρθρο έχει και την πηγή. Είτε το πιστεύουμε, είτε όχι, ο κερβερος από το play store το γράφει ήδη στην περιγραφή του και σύντομα θα το γράφουν όλα, μέχρι να πάρουν τις απαραίτητες εγκρίσεις της google (ευελπιστώ).

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=474610

Εδώ, στο myphone το διάβασα, στο άρθρο έχει και την πηγή. Είτε το πιστεύουμε, είτε όχι, ο κερβερος από το play store το γράφει ήδη στην περιγραφή του και σύντομα θα το γράφουν όλα, μέχρι να πάρουν τις απαραίτητες εγκρίσεις της google (ευελπιστώ).

 

Μα διαβάζουμε ξεκάθαρα στο άρθρο

 

''Οι developers θα πρέπει είτε να δηλώσουν έγκαιρα ότι κάποια εφαρμογή τους αιτείται τέτοιου είδους πρόσβαση, ή να την αντικαταστήσουν με έκδοση η οποία δεν θα ζητά πρόσβαση σε κλήσεις και SMS. Ακόμα και στην πρώτη περίπτωση όμως, η Google θα αξιολογήσει τις εφαρμογές μέχρι τις 9 Μαρτίου. Αν κρίνει ότι η πρόσβαση χρησιμοποιείται με ορθό τρόπο, θα την επιτρέψει, διαφορετικά θα ζητηθεί από τον εκάστοτε developer να αφαιρέσει τα επίμαχα χαρακτηριστικά.''

 

Το κάνει για της εφαρμογές που έχουν πρόσβαση χωρίς να την χρειάζονται.

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Μα διαβάζουμε ξεκάθαρα στο άρθρο

 

 

 

''Οι developers θα πρέπει είτε να δηλώσουν έγκαιρα ότι κάποια εφαρμογή τους αιτείται τέτοιου είδους πρόσβαση, ή να την αντικαταστήσουν με έκδοση η οποία δεν θα ζητά πρόσβαση σε κλήσεις και SMS. Ακόμα και στην πρώτη περίπτωση όμως, η Google θα αξιολογήσει τις εφαρμογές μέχρι τις 9 Μαρτίου. Αν κρίνει ότι η πρόσβαση χρησιμοποιείται με ορθό τρόπο, θα την επιτρέψει, διαφορετικά θα ζητηθεί από τον εκάστοτε developer να αφαιρέσει τα επίμαχα χαρακτηριστικά.''

 

 

 

Το κάνει για της εφαρμογές που έχουν πρόσβαση χωρίς να την χρειάζονται.

 

 

 

Στο Cerberus το γράφει πάντως. Αν το κατεβάσεις από το playstore δεν έχει πρόσβαση στις κλήσεις και τα sms.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Χθες ανακάλυψα που οφείλοταν κάποιες δυσλειτουργίες του κέρβερου το τελευταίο διάστημα, όπως το ότι δεν ερχόταν η φωτογραφία η ότι δεν έβρισκε τη συσκευή με την πρώτη προσπάθεια για παράδειγμα. Το έκοβε το adguard ! Δεν ξέρω πως και γιατί, δεν κολλάει πουθενά αυτό, αλλά έτσι ήταν. Είδα στα logs του adguard τον κέρβερο και δεν πίστευα τι έβλεπα ! :lol:

Από τη στιγμή που εξαίρεσα λοιπόν το αντικλεπτικό από το adguard, όλα δουλεύουν όπως πρώτα, άψογα δηλαδή.

Στα ρουταρισμένα με το adaway δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα πάντως. ;)

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Privacy, security και anti-virus

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...