Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με το EzChat μπορείς να κάνεις και "videochat".

 

Το έβαλα και περιμένω να βρω κάποιον για να δω πόσο καλά παίζει. Πάντως δείχνει τέλειο!...

 

Tnx...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το έβαλα και περιμένω να βρω κάποιον για να δω πόσο καλά παίζει. Πάντως δείχνει τέλειο!...

 

Tnx...

Εγώ δυστυχώς, δεν μπορώ να το χρησιμοποιήσω στο Ν90, λόγω της θέσης της κάμερας :(

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

den mporeis na afiseis tin kamera opos einai kai na giriseis tin othoni kata tetio tropo pou taftoxrona na koitas tin kamera kai tin othoni taftoxrona?

toulaxiston sto site tis nokia etsi to deixnei na kaneis videochat... :P

Link to comment
Share on other sites

Αν την γυρίσω, ανοίγει αυτόματα η εφαρμογή της συσκευής. Η μοναδική εφαρμογή που μπορεί να δουλέψει στο Ν90, με γυρισμένη την κάμερα είναι το Camera FX.
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Το δοκιμασα σε ν70 - 6600, αργει να στειλει το κειμενο και για εικονα μην το συζηταμε.

1 λεπτο κανει περιπου για ενα -προσεξτε, οχι live εικονα- στιγμιοτυπο.

Μαλλον ομως φταιει το 6600.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει παιδιά, για Bluetooth επικοινωνία μιλάμε. Μην περιμένετε φοβερά πράγματα.
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Εγω χρησιμοποιώ το Message storer 1.00 με μόνο μειονέκτημα :( ότι δεν αποθηκεύει τα mms.

Υπάρχει κάποιο αντίστοιχο που να μπορείς να αποθηκεύσεις και τα mms στο pc:!:

ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ ... ΔΕΝ ΡΩΤΑΓΕΣ...

Nokia 2110, 2600c, 3120c, 3230, 3410, 3510i, 6070, 6110, 6150, 6210, 6220c, 6230, 6310i , 6510, 6600, 7110, 7650, 8110, 8110i, Ν70, E 66, C5, C5-03, 500, 700, Ν 86, C3-00, Lumia 920, Ν8, Lumia 925, Lumia 1020 , ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ :mad:

Link to comment
Share on other sites

μπορεις με card reader να τα αποθηκευσεις ΟΛΑ ΜΑΖΙ ομως..(δεν θα μπορεις να αποθηκευσεις μεμονομενα ποια θες,γιατι απλουστατα δεν θα βρεις ακρη εκει περα)
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε όλους!

Υπάρχει εφαρμογή που παίζει ράδιο στο Ν70 και εμφανίζει rds όπως το αkατονόμαστο κινητό? :p

Link to comment
Share on other sites

χαιρετω.πηρα πριν μερικες μερες το Ν70 αλλα ειναι πρωτο symbian και δεν εχω τιποτα.που ψαχνω για εφαρμογες και ποιες θα χρειαστω σιγουρα?υποθετω καποιο για να μπορω να βλεπω τι εχω στο κιν και να μετακομιζω οτιδηποτε.αλλα καλυτερο media player και καποιο καλυτερο viewer.editor για xls, doc.που ψαχνω για παιχνιδια?γενικοτερα καποια βασικα και που να αρχισω να ψαχνω.

καλη χρονια!

Link to comment
Share on other sites

χαιρετω.πηρα πριν μερικες μερες το Ν70 αλλα ειναι πρωτο symbian και δεν εχω τιποτα.που ψαχνω για εφαρμογες και ποιες θα χρειαστω σιγουρα?υποθετω καποιο για να μπορω να βλεπω τι εχω στο κιν και να μετακομιζω οτιδηποτε.αλλα καλυτερο media player και καποιο καλυτερο viewer.editor για xls, doc.που ψαχνω για παιχνιδια?γενικοτερα καποια βασικα και που να αρχισω να ψαχνω.

καλη χρονια!

Έχει αναφερθεί πολλάκις πως εφαρμογές θα βρείς στο http://www.iphone-forum.org αφού πρώτα γίνεις μέλος.

Θα μπορούσες επίσης να κατεβάσεις το αρχείο με τις εφαρμογές για τα Ν70 και Ν90,κάτω από την υπογραφή του μέλους Aisopos.

 

Ο ProfiExlporer είναι ένας από τους καλύτερους file managers,τον οποίο και θα βρείς αφού εγκαταστήσεις την εφαρμογή Profimail στο Ν70.

Link to comment
Share on other sites

χαιρετω.πηρα πριν μερικες μερες το Ν70 αλλα ειναι πρωτο symbian και δεν εχω τιποτα.που ψαχνω για εφαρμογες και ποιες θα χρειαστω σιγουρα?υποθετω καποιο για να μπορω να βλεπω τι εχω στο κιν και να μετακομιζω οτιδηποτε.αλλα καλυτερο media player και καποιο καλυτερο viewer.editor για xls, doc.που ψαχνω για παιχνιδια?γενικοτερα καποια βασικα και που να αρχισω να ψαχνω.

καλη χρονια!

Ρίξε μια ματιά στην υπογραφή μου. Έχει "ψωμί" ;)

 

 

...με πρόλαβε ο DENIOR :)

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

[New] Best Desk for S60

http://shop.my-symbian.com/include/pictures/1205985/desk0.gif

Best Desk by Smartphoneware is a powerful tool that allows to personalize and customize your smartphone. It increases the productivity usage of your mobile and lets you quickly access information stored on your device. Best Desk is a flexible system of customizable panels and full-featured, information rich plugins that represent to-do, calendar entries, messages, call log information, birthdays, list of recent applications, favourites, operator information etc.

http://my-symbian.com/7650/applications/applications.php?fldAuto=1536&faq=2

 

Den argise e.... ;) Best.Desk.v1.00

 

Epishs kai to ALON MP3 Player :happy:

 

http://img336.imageshack.us/img336/3237/anplayernokia2an.gif

Link to comment
Share on other sites

O Alon πάντως δεν λέει και πολλά πράγματα. Λίγο δύσχρηστο τον βρίσκω.

Ακόμα προσπαθώ να καταλάβω πως ρυθμίζεται το equalizer (όχι ότι με καίει δηλαδή), ενώ όταν πήγε να παίξει OGG "πάγωσε" το Ν90.

 

Στα θετικά του η δημιουργία φάκελων (λίστες).

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.μηπως ξερετε αν υπαρχει εφαρμογη για μετρηση των Desibel?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια εφαρμογή σαν το Handy Safe που να κάνει sync τους κωδικούς με το PC. Το Handy safe έχει αντιστοιχη εφαρμογη για το comunicator για το Ν70 τι παίζει?? Ποια θεωρείται γενικά την καλύτερη εφαρμογή αυτού του είδους για το Ν70?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.μηπως ξερετε αν υπαρχει εφαρμογη για μετρηση των Desibel?

Υπαρχει το sound monitor, ψαξτο στο iphone

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

O Alon πάντως δεν λέει και πολλά πράγματα. Λίγο δύσχρηστο τον βρίσκω.

Ακόμα προσπαθώ να καταλάβω πως ρυθμίζεται το equalizer (όχι ότι με καίει δηλαδή), ενώ όταν πήγε να παίξει OGG "πάγωσε" το Ν90.

 

Στα θετικά του η δημιουργία φάκελων (λίστες).

 

 

 

ma@l@ki@ efarmogi.otan piga na pe3o ogg koliise.to equalizer allazei kratodas to molibaki kai metakinontas ton stayro keteythinsis.eipa na kano to N70 sto mpaso toy opos to K750i alla ipirxe apisteftei paramorfosi.+telika to kalitero einai to ensomatomeno music player pou exei,ftiaxneis kai listes.oso gia to ogg leei gia tin xoritikotita kai mono.fiati sto pc moy ta exo ola se mp3 ki oxi se ogg kai bargieme na kano kathe fora metatropi.gi ayto pairneis mia 512MB to gemizeis mp3 kai telos!!!

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει το sound monitor, ψαξτο στο iphone

επειδη δεν εχω ιδεα απο κινητα της nokia,χαρη κανω σε εναν φιλο μπορεις να μου δωσεις το link..!

ευχαριστω!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ma@l@ki@ efarmogi.otan piga na pe3o ogg koliise.to equalizer allazei kratodas to molibaki kai metakinontas ton stayro keteythinsis.eipa na kano to N70 sto mpaso toy opos to K750i alla ipirxe apisteftei paramorfosi.+telika to kalitero einai to ensomatomeno music player pou exei,ftiaxneis kai listes.oso gia to ogg leei gia tin xoritikotita kai mono.fiati sto pc moy ta exo ola se mp3 ki oxi se ogg kai bargieme na kano kathe fora metatropi.gi ayto pairneis mia 512MB to gemizeis mp3 kai telos!!!

Σωστός ο παίκτης ;)

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

επειδη δεν εχω ιδεα απο κινητα της nokia,χαρη κανω σε εναν φιλο μπορεις να μου δωσεις το link..!

ευχαριστω!

Κατέβασέ το από εδώ φίλε http://www.megaupload.com/?d=AX4ATBV7

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Μόνο που εγώ που δεν βαρίεμαι θα πάρω την 512 καθ θα τη γεμίσω με διπλάσια τραγούδια απο ότι εσείς που βαρίεστε! :-p

Την έχω πάρει από τότε που κυκλοφόρησε φίλε(για Ν90) :)

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασέ το από εδώ φίλε http://www.megaupload.com/?d=AX4ATBV7

 

:rolleyes: ευχαριστω πολυ φιλος ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...