Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 8,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Wirelessly posted (Nokia3650/1.0 (4.13) SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την lakkes

ekana anabathmisi sto kinito stin ekdosi 4.13 me skopo na litourgisi epitelous o tilefonitis!!!!!!

dokimasa kai ton smartanswere kai ton auto pilot tis http://www.killermobile.com alla paroti litourgoun autos pou me perni otan afini minima kai ego ton akouo alla kai autos akoui emena kai oti ginete giro mou!!!!!!!!!

kamia idea??????

euxaristo poli!!!

 

Vale to answering maschine.Molis apantisei to kinito to mikrofono apenergopoieitai aytomata.Monadiko meionektima einai oti den exei epilogi gia apo8ikeysi twn minimatwn stin mmc.To katevasa apo www.7650forever.com

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος therock (15th December 2003, 01:47 )

 

me to vision tis psiloc ti ginetai?Epeisis poia einai i teleytea ekdosi tou irremote kai pou mporo na tin vro?

 

Το vision δεν έχει βρεθεί ακόμη full!

Η τελευταία έκδοση του IR Remote είναι η 1.32! ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sxetikos_asxetos (15 Δεκ. 2003 , 20:57)

 

Εγω εχω την 1.08 στο WorldMate... Ειμαι λιγο πισω ε?

 

μια χαρα εισαι!!!!!! ;) εγω εχω την 1.04 :p που την βρηκες???στο aiva δεν μου κατεβαινει :mad:
Link to comment
Share on other sites

λοιπον παιδια εμενα το Worldmate θα με τρελλανει

εβαλα χθες μια version, νομιζω ηταν 1.06 και δεν αλλαζε πολεις, ειχε μονον Liverpool και London :(

βαζω σημερα αλλη version (νομιζω οτι αυτη ηταν η 1.08 που λεει ο φιλος) και σ'αυτην ΟΛΕΣ οι πολεις ηταν ιδιες London :cry:

Ξαναβαζω παλι μια αλλη version (αυτη ειναι η 1.04 σιγουρα) και επανηλθαμε στις δυο μονον πολεις επιλογεις και τιποτα αλλο :o

Για πειτε μου παιδια τι γινεται ? η εγω δεν ξερω τι μου γινεται η :confused:

Να αναφερω ομως οτι μιλω για 3650 και οτι βαζω την εφαρμογη στην καρτα και οχι στο τηλεφωνο (λετε να φταιει αυτο ?)

βοηθεια :!:

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Megalos (15 Δεκ. 2003 , 22:00)

 

λοιπον παιδια εμενα το Worldmate θα με τρελλανει

εβαλα χθες μια version, νομιζω ηταν 1.06 και δεν αλλαζε πολεις, ειχε μονον Liverpool και London :(

βαζω σημερα αλλη version (νομιζω οτι αυτη ηταν η 1.08 που λεει ο φιλος) και σ'αυτην ΟΛΕΣ οι πολεις ηταν ιδιες London :cry:

Ξαναβαζω παλι μια αλλη version (αυτη ειναι η 1.04 σιγουρα) και επανηλθαμε στις δυο μονον πολεις επιλογεις και τιποτα αλλο :o

Για πειτε μου παιδια τι γινεται ? η εγω δεν ξερω τι μου γινεται η :confused:

Να αναφερω ομως οτι μιλω για 3650 και οτι βαζω την εφαρμογη στην καρτα και οχι στο τηλεφωνο (λετε να φταιει αυτο ?)

βοηθεια :!:

 

βαλτην στην μνημη τηλεφωνου!!!!που την βρηκες την 1.08??την ψαχνω και δεν την βρισκω :mad:
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Megalos (15 Δεκ. 2003 , 22:32)

 

στο aivanet την εχει Lagoudaki :)

λες να μου δουλεψει αν τη βαλω στη μνημη τηλεφωνου :(

 

πιστευω πως ναι!!!στο 7650 δουλευει αψογα ;) το ιδιο ειναι και το 3650 ;) απο το aiva to κατεβαζω και οταν παω να το εγκαταστησω τζιφος :mad:μου λεει αρχειο rar!!!!
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia7650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/0.9 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την Megalos

στο aivanet την εχει Lagoudaki :)

λες να μου δουλεψει αν τη βαλω στη μνημη τηλεφωνου :(

 

Paidia mporeite na mou peite th wap dieuthnsh na katebasw to opera browser sto kinhto? Auto nomizw thelei,to zipman,kai to goboy gia na paiksw paixnidia game boy color sto 7650.

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lagoudakis (15 Δεκ. 2003 , 22:43)

 

πιστευω πως ναι!!!στο 7650 δουλευει αψογα ;) το ιδιο ειναι και το 3650 ;) απο το aiva to κατεβαζω και οταν παω να το εγκαταστησω τζιφος :mad:μου λεει αρχειο rar!!!!

 

Μη μου πείς οτι δεν έχεις το winrar να το βγάλεις;;;

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος johner (15 Δεκ. 2003 , 23:23)

 

Μη μου πείς οτι δεν έχεις το winrar να το βγάλεις;;;

 

τι ειναι αυτο? :wacko: :wacko: ιδεα δεν εχω!!!βοηθα Γιαννη :)
Link to comment
Share on other sites

Χεχε! Το winrar ειναι σαν το winzip... ψαξτο να το βρεις. Αλλοστε τα περισοτερα κρακαρισμενα πραγματα με rar ειναι συμπιεσμενα ;) Το γιατι μην με ρωτας...
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sxetikos_asxetos (15 Δεκ. 2003 , 23:44)

 

Χεχε! Το winrar ειναι σαν το winzip... ψαξτο να το βρεις. Αλλοστε τα περισοτερα κρακαρισμενα πραγματα με rar ειναι συμπιεσμενα ;) Το γιατι μην με ρωτας...

 

ok to βρηκα!!!! :) οσο ζεις μαθαινεις :p
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lagoudakis (16 Δεκ. 2003 , 00:02)

 

ok to βρηκα!!!! :) οσο ζεις μαθαινεις :p

 

 

To giati einai profanes....to winzip einai shareware eno to winrar freeware!!!

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia7650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/0.9 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την Tripokaridos

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lagoudakis (16 Δεκ. 2003 , 00:02)

 

ok to βρηκα!!!! :) οσο ζεις μαθαινεις :p

 

 

To giati einai profanes....to winzip einai shareware eno to winrar freeware!!!

 

Tha mou pei kanenas epitelous thn wap dieuthnsh gia to programa opera web browser? H telos pantwn ena programa gia na mpainei to kinhto se http selides! (ektos apo to webviewer)

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Tripokaridos (16 Δεκ. 2003 , 09:35)

 

To giati einai profanes....to winzip einai shareware eno to winrar freeware!!!

 

 

Όχι, απ'όσο ξέρω και τα 2 shareware είναι :rolleyes: , απλα το WinRar κανει καλύτερη συμπίεση...

Always smile, it makes people wonder what you are up to....
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lagoudakis (15 Δεκ. 2003 , 22:15)

 

βαλτην στην μνημη τηλεφωνου!!!!που την βρηκες την 1.08??την ψαχνω και δεν την βρισκω :mad:

 

 

 

Παιδια εχω κατεβασει την εκδοση 1.08 απο το aiva (Η οποια εχει κατεβηκε κανονικοτατα) την εγκατεστησα στην καρτα μνημης του κινητου,και δουλευει αψογα,εκανα και update στον καιρο και τις ισοτιμιες και ειναι πολυ χλιδη...Απλα το αναφερω για οσους αναρωτιουνται ποια εκδοση κανει για το 6600. ;)

D.T
Link to comment
Share on other sites

Και τα 2 shareware ειναι μονο που το winrar ειναι 10 φορες καλυτερο απο το winzip. Εξαλου το winrar ανοιγει και τα zip αλλα δεν ξερω αν συμπιεζει σε αρχεια σε zip μορφη...
Link to comment
Share on other sites

Το aniviewer η καποια αλλη καλυτερη εφαρμογη για να βλεπω gifakia που θα βρω? Καπου ειχα βρει το aniviewer μια φορα αλλα τωρα δεν θυμαμαι...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sxetikos_asxetos (16 Δεκ. 2003 , 22:45)

 

Το aniviewer η καποια αλλη καλυτερη εφαρμογη για να βλεπω gifakia που θα βρω? Καπου ειχα βρει το aniviewer μια φορα αλλα τωρα δεν θυμαμαι...

 

 

Το aniviewer για τα Gif δουλευει άψογα (στο 6600). Το βρήκα στο aivanet ή στο my7650.Μάλλον στο δεύτερο σάιτ.

http://www.orestiadaNews.com

-------

παλαιότερα κινητά: Motorola StarTac 85, Motorola v3688, Nokia 5110, Nokia 8210, ,Siemens S25, Samsung s100, Nokia 8310, Panasonic GD87, Nokia 6600,sony ericsson w800i,sony ericsson K800i, samsung i900 omnia,Htc Desire

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...