Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κ για να το αλλάξεις πρέπει ντε και καλά να έχεις την εφαρμογή opman που να αναφέρθηκε πιο πρίν;

κρίνοντας από το όνομα για cosmote δεν θα έπρεπε να είναι:

tim= 202_10_0.bmp

voda= 202_5_0.bmp

q = 202_9_0.bmp

το λογότυπο tim που μπορώ να το βρω?

οχι απαραιτητα, και ο Fexplorer εχει αυτη την επιλογη. πας στη φωτο που θελεις και πατας set as operator logo. στο my gallery εχει πολλα λογοτυπα, συγκεκριμενα ΕΔΩ. κοιταξε τα ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παίδες sorry αν είμαι off topic αλλα εχω μια απορία. Υπάρχει τρόπος με κάποιο πρόγραμμα να κατηγοριοποιηθούν οι επαφές σε υποομάδες; Πχ αν έχω μια ομάδα πελάτες μέσα σε αυτήν να φτιάξω φακέλους για να τους ξεχωρίζω;;;
Link to comment
Share on other sites

Παίδες sorry αν είμαι off topic αλλα εχω μια απορία. Υπάρχει τρόπος με κάποιο πρόγραμμα να κατηγοριοποιηθούν οι επαφές σε υποομάδες; Πχ αν έχω μια ομάδα πελάτες μέσα σε αυτήν να φτιάξω φακέλους για να τους ξεχωρίζω;;;

Sigoura mporeis na kaneis omades alla tetoia katigoria sorry alla den nomizo me to software tou kinitou isos me kapoio allo sympian software!

Mporei na kano kai la8os alla den nomizo giati 8a i8ela kai ego kati tetoio kai den exo dei tipota toso kairo!

Never Settle 3...
Link to comment
Share on other sites

υπάρχει καμία αντίστοιχη εφαρμογή σαν το fscaller αλλά για μηνύματα?

 

Αν εξαιρέσεις το smartcom pro που σπάει νεύρα με τα bugs του...:cry: μάλλον όχι...

 

Βέβαια αν το θέλεις μόνο για τα μυνήματα δεν πιστεύω να σου σπάσει τόσο τα νεύρα :p

Ride fast

Ride hard

Ride home.

 

ZX6R

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και χρονια πολλα σε ολους καινουριος στην παρέα και εχω μια ερωτησουλα... πως λειτουργει το quickoffice στο 6670???
:cool: Μην πηγαίνεις εκεί όπου το μονοπάτι μπορεί να οδηγεί, αλλά εκεί που δεν υπάρχει μονοπάτι και άφησε ίχνη
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και χρονια πολλα σε ολους καινουριος στην παρέα και εχω μια ερωτησουλα... πως λειτουργει το quickoffice στο 6670???

Kalos orises!!!

Den katavala tin erotisi sou omos filos... Ti enois akrivos?

Never Settle 3...
Link to comment
Share on other sites

Αν εξαιρέσεις το smartcom pro που σπάει νεύρα με τα bugs του...:cry: μάλλον όχι...

 

Βέβαια αν το θέλεις μόνο για τα μυνήματα δεν πιστεύω να σου σπάσει τόσο τα νεύρα :p

τι άλλο κάνει το smartcom και τι bugs έχει;

Σχετικά με το operator logo,δοίμασα να βάλω της tim... Το έβαλα με τον fexplorer έκανε reboot δεν το εμφάνισε, πήγα στον φάκελο c:\system\Apps\phone το fexplorer είχε κάνει έναν φάκελο oplogo με την εικόνα...δοκίμασα να το μετονομάσω σε 222_1_0.bmp τίποτα... το άλλαξα σε 202_10_5.bmp που μου φαινόταν πιο σωστό αλλά πάλι τίποτα... μετά έσβησα το φάκελο phone σβήνοντας τον φάκελο oplogo και με τα δυο όνοματα αλλά πάλι τίποτα! Μετά από κάθε προσπάθεια έκανα reboot... Καμία ιδέα;;

μόλις δοκίμασα το opman, ούτε έτσι δούλεψε!

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανενας να μου πει πως λεγετε αυτο το προγραμμα που σου δεινει 4-5 screen saver κι ενα απο αυτα (που μου αρεσει περισσοτερο) ειναι ενα τεραστιο ψηφιακο ρολόϊ? (αν το'χει και κανενας να μου το στειλει full θα ημουν ευγνωμων αλλιως απλα θα ψαξω να το βρω ;) )
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανενας να μου πει πως λεγετε αυτο το προγραμμα που σου δεινει 4-5 screen saver κι ενα απο αυτα (που μου αρεσει περισσοτερο) ειναι ενα τεραστιο ψηφιακο ρολόϊ? (αν το'χει και κανενας να μου το στειλει full θα ημουν ευγνωμων αλλιως απλα θα ψαξω να το βρω ;) )

 

Den xreiazetai na rwtas se ola ta thread... ;)

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1167406#post1167406

Link to comment
Share on other sites

@A_S_T_E_R_I --> XXLScreenSaver ειναι η εφαρμογη που ζητας..θα σου λυσει τα χερια..τα νουμερα τα δειχνει ΤΕΡΑΣΤΙΑΑΑ! ;)
Link to comment
Share on other sites

βγηκε το Best Desk updated version στο iphone. δουλευει τελεια στο 6600. σουπερ εφαρμογη, κατεβαστε τη οπωσδηποτε, εστω να τη δοκιμασετε.

http://www.iphone-forum.org/showthread.php?t=91257

 

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!! santa clauss is coming to town...:p :D

giati den mporw na tin katebasw apo to link poy edwses????exw kanei egrafi

Link to comment
Share on other sites

giati den mporw na tin katebasw apo to link poy edwses????exw kanei egrafi

 

Φίλε μου,αφού εγώ μπορώ,δεν έχεις κάνει log in.. ;)

To kalo neo me to iphone,einai oti kaneis log in panw deksia, k meta se parapempei sth prohgoumenh selida kanonika..Kati m 8ymizei h platforma..:rolleyes:

 

Eleos me to Opman,den doulepse oute se 7610..:wacko:

 

:offtopic: @eon : esy ftais tote,mh kathgoreis to Opman :p vale cosmote :p :D :offtopic:

Για να κατεβάσετε όλες τις τελευταίες εφαρμογές Symbian,Uiq,Palm,Pocket-Pc,Java και N-Gage Games :

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου,αφού εγώ μπορώ,δεν έχεις κάνει log in.. ;)

To kalo neo me to iphone,einai oti kaneis log in panw deksia, k meta se parapempei sth prohgoumenh selida kanonika..Kati m 8ymizei h platforma..:rolleyes:

 

Eleos me to Opman,den doulepse oute se 7610..:wacko:

to opman apo tote pou evala tin TIM opote 8elei vgazei to logotipo tis tim to aplo kai opote 8elei auto pou tou evala ego... oti na nai...

palia me tin cosmote itan ola ok...

Never Settle 3...
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου,αφού εγώ μπορώ,δεν έχεις κάνει log in.. ;)

To kalo neo me to iphone,einai oti kaneis log in panw deksia, k meta se parapempei sth prohgoumenh selida kanonika..Kati m 8ymizei h platforma..:rolleyes:

 

Eleos me to Opman,den doulepse oute se 7610..:wacko:

ok to katebasa dikia moy blakia!!!!

Link to comment
Share on other sites

to opman apo tote pou evala tin TIM opote 8elei vgazei to logotipo tis tim to aplo kai opote 8elei auto pou tou evala ego... oti na nai...

palia me tin cosmote itan ola ok...

 

Το opman sτο δικό μου 6600 V.4.09, με σύνδεση ΤΙΜ δουλεύει κανονικότατα.

224 εφαρμογές σε Nokia 6600 v. 4.09 έως 8/8/2008.

Από 9/8/2008 ΝΟΚΙΑ Ε90 user και από 1/7/2010 ΝΟΚΙΑ Ν97 user

http://briefcase.pathfinder.gr/download/spimark/40085/482174/0/Streetracing1.jpg

Link to comment
Share on other sites

τι άλλο κάνει το smartcom και τι bugs έχει;

 

Εμφανίζει fullscreen τη φωτογραφία αυτού που καλείς/σε καλεί,αντί για φωτογραφία μπορείς να βάλεις video(δες τα bugs),δουλεύει και για sms.Δεν κάνει κάτι άλλο απ'ότι θυμάμαι :O Βασικά ούτε αυτά δεν κάνει σωστά :p

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1121391#post1121391

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1122369#post1122369

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1158651#post1158651

Ride fast

Ride hard

Ride home.

 

ZX6R

Link to comment
Share on other sites

http://www.symbianplus.com/Images/products/scrmate.jpg

 

DOG

PIKACHU

DORAEMON

 

και αφηστε στο iphone να ψαχνονται :cool:...κακιουλα :p

 

και τα τρια μαζι με απλη εγκατασταση δε μπαινουν. με το unmake sis ισως αλλα δε το δοκιμασα ακομα.

Link to comment
Share on other sites

http://www.symbianplus.com/Images/products/scrmate.jpg

 

DOG

PIKACHU

DORAEMON

 

και αφηστε στο iphone να ψαχνονται :cool:...κακιουλα :p

 

και τα τρια μαζι με απλη εγκατασταση δε μπαινουν. με το unmake sis ισως αλλα δε το δοκιμασα ακομα.

periergi efarmogi den mporw na pw oti ksetrelathika alla exei fasi

Link to comment
Share on other sites

το DORAEMON τι ειναι??

δε θυμασαι λιγες σελιδες πισω; ο μπλε γατος...;

αυτο

http://img364.imageshack.us/img364/4737/screenshot00253mx.jpg

Link to comment
Share on other sites

http://www.symbianplus.com/Images/products/scrmate.jpg

 

DOG

PIKACHU

DORAEMON

 

και αφηστε στο iphone να ψαχνονται :cool:...κακιουλα :p

 

και τα τρια μαζι με απλη εγκατασταση δε μπαινουν. με το unmake sis ισως αλλα δε το δοκιμασα ακομα.

Σωστός! Αντε γιατί το Doraemon το ψιλοβαρέθηκα να περιφέρεται τόσο καιρό στην οθόνη μου:)

Link to comment
Share on other sites

to egkatestisa na to dokimasw kai doyleyoyne kai ta dio perasa kai to dog kai to pikachu kai doyleyoyn kai ta dio mazi...(proxwrane kai ta dio stin othoni)

αν τα κλεισεις ομως, μετα δε δουλευουν τα αλλα.

 

αλλα επειδη το κατεχουμε υπαρχει λυση και γι'αυτο, να ειναι και τα τρια ανοιχτα.

απλα οταν κανετε εγκατασταση το πρωτο κρατατε μπακ απ το αρχειο c:\system\apps\scrmate\doraemon.mbm και το αρχειο c:\system\programs\slime.exe το μετονομαζετε σε κατι αλλο.

μετα κανετε εγκατασταση και το αλλο και κανετε το ιδιο, και επισης το ιδιο και στο τριτο.

τελος περνατε και τα τρια *.mbm στο φακελο c:\system\apps\scrmate\ και εχετε ηδη και τρια slime1.exe, slime2.exe, slime3.exe στο φακελο c:\system\programs\ και ανοιγετε οποιο θελετε ;)

Link to comment
Share on other sites

αν τα κλεισεις ομως, μετα δε δουλευουν τα αλλα.

 

αλλα επειδη το κατεχουμε υπαρχει λυση και γι'αυτο, να ειναι και τα τρια ανοιχτα.

απλα οταν κανετε εγκατασταση το πρωτο κρατατε μπακ απ το αρχειο c:\system\apps\scrmate\doraemon.mbm και το αρχειο c:\system\programs\slime.exe το μετονομαζετε σε κατι αλλο.

μετα κανετε εγκατασταση και το αλλο και κανετε το ιδιο, και επισης το ιδιο και στο τριτο.

τελος περνατε και τα τρια *.mbm στο φακελο c:\system\apps\scrmate\ και εχετε ηδη και τρια slime1.exe, slime2.exe, slime3.exe στο φακελο c:\system\programs\ και ανοιγετε οποιο θελετε ;)

swsto kai ayto alla den iparxei periptwsi na kleisei to kinito moy gia na to kanw ayto poy les!!!!!!!an tha kleisei to kinito tha einai mono an kleisei apo mpataria

Link to comment
Share on other sites

Geia sas paidia!!!

psaxnw ena programataki pou na leei tis giortes gia N70.Diladi to eortologio pou yparxei kai antistoixo se pc!!!

Episis psaxnw kai to World mate teleutaia ekdosi!!!

an ta exei kaneis as mou pei!!!

Eyxaristw!!!!!!

Ericsson 388 -> Nokia 6110 -> Nokia 6150 -> Ericsson T29 ->Nokia 8210 -> Nokia 6510 Nokia -> 8850 Nokia -> Nokia 3650 -> Nokia 6630 Ericsson K750i->Nokia N70 -> Nokia N73 ->Nokia N82 ->N79->N97 Mini
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...