Jump to content

Samsung SGH-E800


eNeRGy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σωστα μου φαινεται πως τα λες :)

 

Κατι αλλο τωρα... Στο τοπικ ΕΔΩ γραφεις οτι " στα Samsung δεν γινεται μεταφορα Java εφαρμογων μεσω καλωδιου"

Στην περιπτωση που χρειαζεται να κανω update το firmware ή κατι αναλογο δεν μπορω να αποθηκευσω τα παιχνιδια που εχει το κινητο (Ε800) στον σκληρο δισκο στο PC και μετα να τα ξαναβαλω πισω στο κινητο?

Δεν θα μπορω να μοιραστω/ανταλλαξω παιχνιδια με αλλους? :blink:

 

Μηπως ειναι απατη τα καλωδια/Irda κτλ κτλ? :mad:

Μας ρωτάνε:«Ποιος ανακάλυψε τον ηλεκτρισμό;»,«Ποιος μίλησε πρώτος για άτομα;»,«Ποιος ανακάλυψε πρώτος ότι η Γή στρέφεται γύρω από τον Ήλιo;» και απαντάμε: «Οι Έλληνες!».

 

Λάθος! Όλα αυτά τ'ανακάλυψαν ο Θαλής ,ο Δημόκριτος,ο Αρίσταρχος.Μεταξύ αυτών και του μέσου Έλληνα υπάρχει τόση απόσταση όσο μεταξύ του μέσου Έλληνα κι ενός «χιμπατζή».

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 207
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

eyxaristo poli gia tis simvoules sas pedia ,

 

 

 

 

 

ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΝΕΟ ΜΥΝΗΜΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΠΑΝΤΑ ΑΓΓΛΟΕΛΛΗΝΙΚΑ (Π.Χ GIA SU TI KANIS .....) ΟΜΩΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΩ ENG . ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΚΩ ΝΕΟ ΜΥΝΗΜΑ ΜΟΥ ΤΟ ΑΛΛΑΖΕΙ ΣΕ greEK ΠΑΛΙ . ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΖΩ ?

proxy
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος infocells (13 Σεπ. 2004 , 22:50)

ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΝΕΟ ΜΥΝΗΜΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΠΑΝΤΑ ΑΓΓΛΟΕΛΛΗΝΙΚΑ (Π.Χ GIA SU TI KANIS .....)

Αυτο που λες "αγγλοελληνικα",στο Ιντερνετ το λενε και "Greeklish"

Λοιπον,θα πας με την σειρα:

 

Μενού

9 Ρυθμίσεις

3 Γλώσσα

2 Μηνυμάτων

 

και εκεί διαλεγεις "English" :p

 

 

:!: Ξέρει κανεις πως βάζουμε τόνους (οξίες) στα Ελληνικά φωνήεντα (πχ "ομίχλη" και ΟΧΙ "ομιχλη" ή "κορίτσαρος" κι ΟΧΙ "κοριτσαρος"??? :whistle:

Μας ρωτάνε:«Ποιος ανακάλυψε τον ηλεκτρισμό;»,«Ποιος μίλησε πρώτος για άτομα;»,«Ποιος ανακάλυψε πρώτος ότι η Γή στρέφεται γύρω από τον Ήλιo;» και απαντάμε: «Οι Έλληνες!».

 

Λάθος! Όλα αυτά τ'ανακάλυψαν ο Θαλής ,ο Δημόκριτος,ο Αρίσταρχος.Μεταξύ αυτών και του μέσου Έλληνα υπάρχει τόση απόσταση όσο μεταξύ του μέσου Έλληνα κι ενός «χιμπατζή».

Link to comment
Share on other sites

παντως παιδια το ε800 ειναι οτι πιο ομορφο,αλλα και χορταστικι ο8ονι!σε αντι8εση με το κ700ι που σου βγαινουν τα ματια
http://www.myphone.gr/gallery/uploads/5309/2.jpg Βελιγραδι VOLIM TE UVEK! 13/2/97
Link to comment
Share on other sites

Re si galinio den leo kali othoni tou e800 alla min mou les oti sou vgenoun ta matia me tou k700.......oxi kai etsi.gia vale ta dipla dipla na deis.to resolution tou k700 dinei pio kali esthisi stin othoni kai as eine tou samsung ligo pio zontana ta xromata
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια..να σας ρωτησω .εαν παρω το ε800 απο εξω μπορω να του περασω το ελληνικο λογισμικο?..η αντιπροσωπεια λεει οχι αλλα 8υμαμαι το 8ρυλικο τ100 που του περναγες οτι η8ελες απο διαφορα σαιτ!..ξερει κανεισ??ευχαριστω
http://www.myphone.gr/gallery/uploads/5309/2.jpg Βελιγραδι VOLIM TE UVEK! 13/2/97
Link to comment
Share on other sites

(Mε καθε επιφυλαξη)

Οι βασικες διαφορες ειναι:

*Η καμερα στο Ε800 ειναι στο πισω μερος της οθονης,και εμφανιζεται οταν τραβας το πληκτρολογιο προς τα κατω.Του Ε810 παλι η καμερα βρισκεται στην πανω αριστερη γωνια του κινητου και ειναι περιστρεφμενη(Οπως του D410)

*Το Ε800 εχει 22ΜΒ(shared)μνημη,ενω το Ε810 εχει ηδη μοιρασμενη την μνημη του ως εξης:

- java: 512 KB

- tones and pictures: 716 KB

- photo: 4096 KB

- video: 2048 KB

*Το Ε800 εχει Java MIDP 1.0.3,env to E810 Java MIDP 2.0

*Το Ε800 εχει 1000(με καμποσα πεδια) καταλογο,ενω το Ε810,2000(δεν γνωριζω αν εχει πεδια)

Αυτες ειναι οι βασικες τους διαφορες. ;)

Link to comment
Share on other sites

Πήρα το e810 κ έχω πάθει την πλάκα μου!!!!

Δεν υπάρχει τόπικ για το κινητό ή εγώ έχω στραβομάρα? :blink:

Link to comment
Share on other sites

To πήρα και εγώ. Δυστηχώς δεν μπορώ να περάσω ήχους και εικόνες με υπέρυθρες με το EASY GPRS 1.8 που έχω για το d410. Καμμια λύση;
Link to comment
Share on other sites

paidia eixa dei ena e800 stous olypiakous kai mesa eixe tragoudia apo BRritey spears kai aguilera.diladi me logia..ginetai auto?
http://www.myphone.gr/gallery/uploads/5309/2.jpg Βελιγραδι VOLIM TE UVEK! 13/2/97
Link to comment
Share on other sites

τελικα το κινητο γραφει βιντεο??ρωταω γιατι στο site της βονταφον λεει οτι το e810 γραφει βιντεο ,ενω στα review του e800 αναφερει ξεκαθαρα οτι δεν γραφει βιντεο.
Link to comment
Share on other sites

giati na kanete ta midi mmf???afou pairnei ta midi kai etsi opws einai paidia!kai 2n pws pername ta java paixnidia.piga na steilw apo yperi8res kai tipota...xerei kaneis? episis kanena kalo meros me dwrean polyfwnikoys ixous yparxei?
http://www.myphone.gr/gallery/uploads/5309/2.jpg Βελιγραδι VOLIM TE UVEK! 13/2/97
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος akismei ( 5 Οκτ. 2004 , 21:26)

 

τελικα το κινητο γραφει βιντεο??ρωταω γιατι στο site της βονταφον λεει οτι το e810 γραφει βιντεο ,ενω στα review του e800 αναφερει ξεκαθαρα οτι δεν γραφει βιντεο.

 

 

Το Ε810 ειναι διαφορετικη εκδοση του ιδιου τηλεφωνου(Ε800).Πρακτικα μιλαμε για διαφορετικα τηλεφωνα ;)

Μας ρωτάνε:«Ποιος ανακάλυψε τον ηλεκτρισμό;»,«Ποιος μίλησε πρώτος για άτομα;»,«Ποιος ανακάλυψε πρώτος ότι η Γή στρέφεται γύρω από τον Ήλιo;» και απαντάμε: «Οι Έλληνες!».

 

Λάθος! Όλα αυτά τ'ανακάλυψαν ο Θαλής ,ο Δημόκριτος,ο Αρίσταρχος.Μεταξύ αυτών και του μέσου Έλληνα υπάρχει τόση απόσταση όσο μεταξύ του μέσου Έλληνα κι ενός «χιμπατζή».

Link to comment
Share on other sites

paidia episis xerete pws apenergopoiw auti tin erwtisi gia to kleidwma pliktrologiou???????????/me exei trelanei!einai poly fanatiki..me rwtaei synexeia !!ean kaneis xerei...eyxaristw
http://www.myphone.gr/gallery/uploads/5309/2.jpg Βελιγραδι VOLIM TE UVEK! 13/2/97
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος galinios ( 6 Οκτ. 2004 , 19:39)

 

paidia episis xerete pws apenergopoiw auti tin erwtisi gia to kleidwma pliktrologiou???????????/me exei trelanei!einai poly fanatiki..me rwtaei synexeia !!ean kaneis xerei...eyxaristw

 

 

=Αν δεν κανω λαθος= εχει να κανει με το το μενου "9 Ρυθμισεις" και δυο λειτουργιες που εχει στο μενου αυτο:

 

6 Λειτουργια slide down

7 Ενεργη κύλιση

 

 

 

Παιξε με αυτα μεχρι να το φερεις στα μετρα σου... :)

Μας ρωτάνε:«Ποιος ανακάλυψε τον ηλεκτρισμό;»,«Ποιος μίλησε πρώτος για άτομα;»,«Ποιος ανακάλυψε πρώτος ότι η Γή στρέφεται γύρω από τον Ήλιo;» και απαντάμε: «Οι Έλληνες!».

 

Λάθος! Όλα αυτά τ'ανακάλυψαν ο Θαλής ,ο Δημόκριτος,ο Αρίσταρχος.Μεταξύ αυτών και του μέσου Έλληνα υπάρχει τόση απόσταση όσο μεταξύ του μέσου Έλληνα κι ενός «χιμπατζή».

Link to comment
Share on other sites

Oλα καλά και ενδιαφέρον το γεγονός οτι παίζει και midies. Ελα όμως που δεν συνεργάζεται μέσω υπερύθρων με τον υπολογιστή μου. :(
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είδα το Ε 810 voda σε ένα φίλο , αλλά όσο και εαν προσπάθησα να του στείλω από το 6600 εικόνες , ήχους δεν τα δεχόταν . Τελικά έχει κλειδωμένες υπέρυθρες ???? και η φωτεινότητα της οθόνης πως ρυθμίζεται ???

Τώρα : Xiaomi Poco F3 128GB,Nvidia Shield K1,Ipad Air, Ainol Fire, Ipad 3,Xbox Series S,Xbox 360,Wii U ,3DsXL,Psp,Ps2,Ps1,Spectrum 48k,Amiga 1200,Amiga 1200 Tower 040+PPC

Παλιά : Poco F3 128GB, Samsung S7 Edge,Note 4,Note 3,Samsung tab pro 8.4,Samsung S3,Iphone 4,Nexus 7,Samsung Galaxy tab 10.1,Ainol Aurora II,Yinlips YDPG18,Archos 80 G9 250 Gb, Haipad M7

Link to comment
Share on other sites

Ναι είναι κλειδωμένες κ η φωτεινότητα δεν ρυθμίζετε.Τελικά ένα απλό κινητό είναι τίποτα το ιδιαίτερο.Εγώ το έχω 3 βδομάδες κ το βαρέθηκα δεν μπορείς να κάνεις τπτ ούτε με φίλους ούτε με το pc σου.Όταν θα υπάρξουν drivers τότε κάτι θα γίνει.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-E800

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...