Jump to content

LG Optimus 2X (P990)


sakiss
 Κοινοποίηση

Στο πόσο την έχετε την φωτεινότητα στο Optimus 2X σας;  

9 members have voted

  1. 1. Στο πόσο την έχετε την φωτεινότητα στο Optimus 2X σας;

    • Στην αυτόματη φωτεινότητα
      5
    • Στην εργοστασιακή
      1
    • Στο 50%
      1
    • Στο 100%
      0
    • Άλλο (πείτε με post)
      2


Recommended Posts

Δηλαδή τώρα ποια rom και ποιον kernel φόρεσες και είσαι ok?

Την DjangoManouche X 1.1 με kernel KingOfBirds 0.1 1.2Ghz OC του Carburano.

Τα λινκ εδώ:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2038631

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Την DjangoManouche X 1.1 με kernel KingOfBirds 0.1 1.2Ghz OC του Carburano.

Τα λινκ εδώ:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2038631

 

Εγκαθιστάς πρώτα τον kernel και μετά τη rom από CWM?

 

Μπορώ να επιλέξω OC kernel και noOC rom? ή πρέπει να πάνε πακέτο;

 

Λέω να αποφύγω το OC, αλλά αν θέλω στο μέλλον να μπορώ να το βάλω χωρίς αλλαγή kernel

Link to comment
Share on other sites

Εγκαθιστάς πρώτα τον kernel και μετά τη rom από CWM?

 

Μπορώ να επιλέξω OC kernel και noOC rom? ή πρέπει να πάνε πακέτο;

 

Λέω να αποφύγω το OC, αλλά αν θέλω στο μέλλον να μπορώ να το βάλω χωρίς αλλαγή kernel

Το Overclocking γίνεται από τον kernel (μόνο, η ΡΟΜ δεν παίζει ρόλο)

 

Οι ROMs είναι πακεταρισμένες μαζί με τους kernels (στο δεύτερο λινκ που εδωσες). Απλά ο Carburano δινει και τους kernels ξεχωριστά (στο πρώτο λινκ που έδωσες) σε περίπτωση που αλλάξεις γνώμη αφού φλασάρεις τη ΡΟΜ και θέλεις να αλλάξεις κέρνελ.

 

Δες στο δεύτερο λινκ λοιπόν (με τη σειρά που τα εμφανίζει):

Το πρώτο zip είναι η ΡΟΜ με κέρνελ τον King of Birds χωρίς δυνατότητα Overclocking

Το δεύτερο είναι η ΡΟΜ με κέρνελ τον King of Birds με δυνατότητα Overclocking (ως τα 1,2 GHz)

Το τρίτο είναι η ΡΟΜ με stock kernel

 

Εγώ δοκίμασα πρώτα χωρίς Overclocking (την DjangoManoucheX1.1KoBNoOC.zip) και μου έκανε πολλά reboot από μόνο του. Οπότε σου προτείνω το δεύτερο zip (την DjangoManoucheX1.1KoBOC12.zip), που δεν μου έχει κάνει reboot μέχρι στιγμής.

Πρόσεξε, απλά σου δίνει τη δυνατότητα να κάνεις overclocking ΑΝ θέλεις, με εφαρμογή που εγκαθιστά. Αν τη φλασάρεις θα τρέχει στο 1 GHz κανονικά (όπως η επίσημη ΡΟΜ). Οπότε δεν έχεις κάτι να φοβηθείς.

 

Και σε περίπτωση που αλλάξεις γνώμη, απλά φλασάρεις τον κέρνελ που θέλεις μετά (δηλ πρώτα περνάς τη ΡΟΜ και μετά τον κέρνελ)

Edited by jaranor
Link to comment
Share on other sites

Εκανα root το τηλ με το εργαλειο του Σπυρου και μετα πέρασα τον rom manager . Το προβλημα ειναι οτι μόλις παω να κανω flash το τηλ μου λεει οτι η συσκευή δεν ειναι στην λιστα, ενω με την 2.3.4 δεν ειχα προβλημα. Ετσι πρεπει να ειναι; Θα μπορω να φλασαρω καποια αλλη custom rom;
Link to comment
Share on other sites

Το Overclocking γίνεται από τον kernel (μόνο, η ΡΟΜ δεν παίζει ρόλο)

 

Οι ROMs είναι πακεταρισμένες μαζί με τους kernels (στο δεύτερο λινκ που εδωσες). Απλά ο Carburano δινει και τους kernels ξεχωριστά (στο πρώτο λινκ που έδωσες) σε περίπτωση που αλλάξεις γνώμη αφού φλασάρεις τη ΡΟΜ και θέλεις να αλλάξεις κέρνελ.

 

Δες στο δεύτερο λινκ λοιπόν (με τη σειρά που τα εμφανίζει):

Το πρώτο zip είναι η ΡΟΜ με κέρνελ τον King of Birds χωρίς δυνατότητα Overclocking

Το δεύτερο είναι η ΡΟΜ με κέρνελ τον King of Birds με δυνατότητα Overclocking (ως τα 1,2 GHz)

Το τρίτο είναι η ΡΟΜ με stock kernel

 

Εγώ δοκίμασα πρώτα χωρίς Overclocking (την DjangoManoucheX1.1KoBNoOC.zip) και μου έκανε πολλά reboot από μόνο του. Οπότε σου προτείνω το δεύτερο zip (την DjangoManoucheX1.1KoBOC12.zip), που δεν μου έχει κάνει reboot μέχρι στιγμής.

Πρόσεξε, απλά σου δίνει τη δυνατότητα να κάνεις overclocking ΑΝ θέλεις, με εφαρμογή που εγκαθιστά. Αν τη φλασάρεις θα τρέχει στο 1 GHz κανονικά (όπως η επίσημη ΡΟΜ). Οπότε δεν έχεις κάτι να φοβηθείς.

 

Και σε περίπτωση που αλλάξεις γνώμη, απλά φλασάρεις τον κέρνελ που θέλεις μετά (δηλ πρώτα περνάς τη ΡΟΜ και μετά τον κέρνελ)

 

Ευχαριστώ πολύ. Εϊμαι με stock ICS με root που έκανα με το tool του Σπύρου. Χρειάζεται να κάνω τίποτε άλλο (partition κτλ) πριν εγκαταστήσω το zip με την custon rom?

Link to comment
Share on other sites

Εκανα root το τηλ με το εργαλειο του Σπυρου και μετα πέρασα τον rom manager . Το προβλημα ειναι οτι μόλις παω να κανω flash το τηλ μου λεει οτι η συσκευή δεν ειναι στην λιστα, ενω με την 2.3.4 δεν ειχα προβλημα. Ετσι πρεπει να ειναι; Θα μπορω να φλασαρω καποια αλλη custom rom;

Ο ROM Manager νομίζω δεν δουλεύει στο νέο partition layout. Είναι βασισμένο στην official CyanogenMod που δουλεύει με τον παλιό Bootloader.

Φυσικά και μπορείς, copy στην (εξωτερική ή εσωτερική) κάρτα το zip και φλάσαρε το από recovery.

 

Ευχαριστώ πολύ. Εϊμαι με stock ICS με root που έκανα με το tool του Σπύρου. Χρειάζεται να κάνω τίποτε άλλο (partition κτλ) πριν εγκαταστήσω το zip με την custon rom?

Οχι

Αν το All-In-One Toolkit σε βοήθησε, υποστήριξε το στο XDA
Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε ''διαχείριση συσκευών'' και κοίτα ποιο usb έχει ενα κίτρινο σηματάκι....κλικαρετο με δεξί κλικ, και δώσε εντολή να βρει τους οδηγούς από το internet. Το παθαίνω και εγώ μετά από format του pc..!!;)

 

http://s7.directupload.net/images/121226/mtift6cm.png

 

Η Μερικές φορές εάν εντοπισμός σφαλμάτων USB είναι επιλεγμένο

αλλά δεν υπάρχει ακόμα "Android ADB Inteface" που αναφέρονται

όταν το τηλέφωνο συνδέεται ή αν υπάρχει το σφάλμα του οδηγού,

το σύστημά σας μπορεί να χρειαστεί το επίσημο πρόγραμμα οδήγησης USB για κάποιο λόγο.

Αν αυτό συμβαίνει,να εγκαταστήσετε ένα από τα παρακάτω

προγράμματα οδήγησης στον υπολογιστή σας πρώτα: LGDriver

 

κατέβασε τους LGDriver http://rapidshare.com/files/2394473651/LGDriver.exe

Κανένα δεν έχει κίτρινο σηματάκι :|

Επίσης κατέβασα τον driver πουυ μου υπέδειξες, τον οποίο είχα κατεβάσει ήδη(είναι του site ths lg) αλλά τίποτα...

Απλά φορτίζει...

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε και άλλο καλώδιο. Εμένα μου είχε τύχει να φταίει το καλώδιο. Περίεργο αλλά είχε γίνει.
http://eppforum.cretaforce.net/TOM-F/F43001.jpg
Link to comment
Share on other sites

@kprse: για root, δες το AllInOneToolkit του Σπύρου http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2020737 - επιλογή 3

Τρομερή δουλειά! :up:

 

Ναι ετσι περασα και την ICS ... το χα δει που λεει για root αλλα λεει με nvflash που νομιζα οτι ηταν για custom roms ....

 

------

 

Με την 2.3 κρατουσε στις συχνες επαφες ατομα που μιλαγες συνηθως ... τωρα με την ICS μολις κανεις διαγραφη ολων στο αρχειο κλησεων ... διαγραφονται και οι συχνες ... δεν τις κραταει ... γιατι ??? Καπως να τις κραταει ???

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά και καλές γιορτές. Μια βοήθεια θέλω σχετικά με την αναβάθμιση σε ΙCS.Αρχικά με ποιο πρόγραμμα από τα δύο την κάνετε PC Suite IV ή PC Suite? Με το πρώτο διαβάζει κανονικά την συσκευή,βρίσκει την αναβάθμιση αλλά όταν με πετάει στο Support Tool δεν βρίσκει την αναβάθμιση. Με το δεύτερο δεν διαβάζει καθόλου τη συσκευή μέσω USB.

 

Γνωρίζει κανείς τι πρέπει να κάνω? Το κινητό είναι με την stock ROM της LG V20s. Μήπως τελικά δεν μου έχει έρθει ακόμα η αναβάθμιση ή την έχουν πάρει όλοι;

Link to comment
Share on other sites

@kprse: για root, δες το AllInOneToolkit του Σπύρου http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2020737 - επιλογή 3

Τρομερή δουλειά! :up:

Ευχαριστώ.

 

Ναι ετσι περασα και την ICS ... το χα δει που λεει για root αλλα λεει με nvflash που νομιζα οτι ηταν για custom roms ....

 

Μια επεξήγηση για να είναι κατανοητό σε όλους.

Για να βάλεις μια custom rom, χρειάζεσαι cwm recovery (αν η rom είναι σε zip μορφή), ή κατευθείαν με nvflash install σαν αυτές του Stefan αρχικά και η 1η του Topogigi.

Το rooting αφορά τα δικαιώματα administrator που σου δίνει η SuperUser ή SuperSU εφαρμογή. Αυτή όμως δεν εγκαθιστάται απλά όπως οι κοινές εφαρμογές αν δεν έχεις ήδη δικαιώματα administrator.

Υπάρχουν εφαρμογές όπως το SuperOneClick, (δεν νομίζω ότι δουλεύει σε ICS, με το ζόρι είχε δουλέψει σε GB), αυτές όμως εγκαθιστούν την εφαρμογή του SuperUser μόνο.

Μετά για να βάλεις custom rom έπρεπε να αλλάξεις την stock recovery με μία cwm με έναν από τους εξής τρόπους:

1) μέσω adb (με ενεργοποιημένο το usb debuging) τρέχοντας κάποιο script όπως η 5.0.2.8 του Rusty

2) μέσω nvflash ή

3) μέσω ROM Manager (που τώρα νομίζω ότι δεν δουλεύει στο νέο ICS partition layout).

H μέθοδος που χρησιμοποιώ στο toolkit κάνει και τα 2 αλλά ανάποδα. Βάζει πρώτα cwm recovery και μέσω αυτού εγκαθιστάται η εφαρμογή του SuperUser ή SuperSU ανάλογα ποια προτιμάει ο καθένας.

Αυτά.

Καλή Χρονιά σε όλους. !!

(Τουλάχιστον καλύτερη από αυτή:))

Αν το All-In-One Toolkit σε βοήθησε, υποστήριξε το στο XDA
Link to comment
Share on other sites

BTW προσοχή με την Django ... πήγα σήμερα να περάσω την Χ1,1 (ναι σήμερα βγήκε και 1.2 μάλλιστα αργότερα...) κ έχω μείνει με ένα endless loop...

κ ο μ*****ς ξέχασα να κάνω nandroid backup :p

Βασικά έκανα άλλα είχε md5 mismatch... -_-

edit: Ευκαιρία να δοκιμάσω κ την flex-icer :D

Edited by jedimastermaniac
Κινητά: LG Optimus 2x , Iphone 3g, Nokia 7610
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Καλή Χρονιά (αν και εμένα ο νέος χρόνος με βρίσκει χωρίς κινητό). Έχω το εξής πρόβλημα:

 

Είχα CM7.

Έβαλα με το AIO Tool του Σπύρου και την επιλογή 7 την stock V30A.

Επειδή το κινητό έτρωγε διάφορα κολλήματα, είπα να δοκιμάσω την DjangoManoucheX1.2_KoB_NoOC_30b.zip οπότε:

Έκανα Root με την επιλογή 3 του Tool και μετά πέρασα το zip και το έκανα εγκατάσταση.

Άνοιξα το κινητό όλα καλά μόνο που σε κάποια ανυποψίαστη στιγμή έκλεισε. Το πάτησα να ανοίξει και έμεινε μόνιμα στο ανθρωπάκι με την κιθάρα. Από τότε δεν ξαναάνοιξε.

 

Δοκίμασα ξανά την επιλογή 7 αλλά κάτι μου λέει για λάθος partitions.

 

Δοκίμασα να αλλάξω partitions με το 4 αλλά πλέον δεν ξέρω τι έχει πάει λάθος. Το κινητό δεν ανοίγει.

 

Ξέρει κάποιος τα βήματα για να περάσω από την αρχή κάτι που σίγουρα να λειτουργεί;

 

Ευχαριστώ και Χρόνια Πολλά σε όλους!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Καλή Χρονιά (αν και εμένα ο νέος χρόνος με βρίσκει χωρίς κινητό). Έχω το εξής πρόβλημα:

 

Είχα CM7.

Έβαλα με το AIO Tool του Σπύρου και την επιλογή 7 την stock V30A.

Επειδή το κινητό έτρωγε διάφορα κολλήματα, είπα να δοκιμάσω την DjangoManoucheX1.2_KoB_NoOC_30b.zip οπότε:

Έκανα Root με την επιλογή 3 του Tool και μετά πέρασα το zip και το έκανα εγκατάσταση.

Άνοιξα το κινητό όλα καλά μόνο που σε κάποια ανυποψίαστη στιγμή έκλεισε. Το πάτησα να ανοίξει και έμεινε μόνιμα στο ανθρωπάκι με την κιθάρα. Από τότε δεν ξαναάνοιξε.

 

Δοκίμασα ξανά την επιλογή 7 αλλά κάτι μου λέει για λάθος partitions.

 

Δοκίμασα να αλλάξω partitions με το 4 αλλά πλέον δεν ξέρω τι έχει πάει λάθος. Το κινητό δεν ανοίγει.

 

Ξέρει κάποιος τα βήματα για να περάσω από την αρχή κάτι που σίγουρα να λειτουργεί;

 

Ευχαριστώ και Χρόνια Πολλά σε όλους!

 

Θα σε βρει με κινητό μην ανησυχείς.

Πολλοί έχουν διάφορα με την DM1.2

Κατ'αρχάς με την επιλογή 4 όλα έχουν σβηστεί και έχεις μόνο recovery. (εκτός αν έκανες και τίποτα άλλο μετά οπότε ξανακάνε το 4).

Αφού είσαι σε recovery επιλογή mounts & storage, USB storage.

σύνδεσε το στο USB, θα παραπονεθούν τα windows ότι το ένα drive θέλει format (κάρτα SD), αγνόησε το, πήγαινε στο άλλο (εξωτερική κάρτα) και κάνε copy την DM 1.1 αν θες DM αλλοιώς την flex του civato (έχω την 3.0a/b με kob kernel, δουλεύει άψογα μέχρι στιγμής)

Unmount από το recovery και φλάσαρε την.

συγχρόνησε και τα contacts σου και είσαι έτοιμος.

 

Edit: Πληροφοριακά τo smartflash καμμιά φορά θέλει και 2η ή και 3η προσπάθεια.

Edited by spyko
Αν το All-In-One Toolkit σε βοήθησε, υποστήριξε το στο XDA
Link to comment
Share on other sites

Θα σε βρει με κινητό μην ανησυχείς.

Πολλοί έχουν διάφορα με την DM1.2

Κατ'αρχάς με την επιλογή 4 όλα έχουν σβηστεί και έχεις μόνο recovery. (εκτός αν έκανες και τίποτα άλλο μετά οπότε ξανακάνε το 4).

Αφού είσαι σε recovery επιλογή mounts & storage, USB storage.

σύνδεσε το στο USB, θα παραπονεθούν τα windows ότι το ένα drive θέλει format (κάρτα SD), αγνόησε το, πήγαινε στο άλλο (εξωτερική κάρτα) και κάνε copy την DM 1.1 αν θες DM αλλοιώς την flex του civato (έχω την 3.0a/b με kob kernel, δουλεύει άψογα μέχρι στιγμής)

Unmount από το recovery και φλάσαρε την.

συγχρόνησε και τα contacts σου και είσαι έτοιμος.

 

Edit: Πληροφοριακά τo smartflash καμμιά φορά θέλει και 2η ή και 3η προσπάθεια.

 

Όντως έχω κινητό πριν το 2013 :D Έβαλα την DM αν και δεν της έχω πολύ εμπιστοσύνη (ειδικά αυτό το believing in Zeus στην εγκατάσταση...)

 

Ευχαριστώ Σπύρο!

Link to comment
Share on other sites

Πολλοί έχουν διάφορα με την DM1.2.

Τι διάφορα;

Να μην τη βάλω ακόμα δηλαδή;

Και τα έχουν και με την 1.2 V30A ή μόνο με την 1.2 V30B;

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Τι διάφορα;

Να μην τη βάλω ακόμα δηλαδή;

Και τα έχουν και με την 1.2 V30A ή μόνο με την 1.2 V30B;

 

Έτυχε να διαβάσω ότι κάποιοι είχαν ακριβώς το πρόβλημα του grad.

Δεν λέω μην την βάλετε προς θεού.

Ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να έχει κάνει κάποιος μετά (καμμιά ρύθμιση ίσως, κάποια εφαρμογή ή οτιδήποτε)

Ο grad zήτησε κάτι που θα δουλεψει σίγουρα και πρότεινα αυτό που έχω δοκιμάσει.

 

Αυτά

Πρέπει να φύγω

Καλή Χρονιά !!

Αν το All-In-One Toolkit σε βοήθησε, υποστήριξε το στο XDA
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά για πείτε τι να βάλω γιατί το κινητό το έχω σαν 1ο γιατί με αυτή που έχω εγώ όλο προβλήματα είναι..

 

Τι ρομ φορας;;

 

Καλη χρονια παιδια!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά και καλές γιορτές. Μια βοήθεια θέλω σχετικά με την αναβάθμιση σε ΙCS.Αρχικά με ποιο πρόγραμμα από τα δύο την κάνετε PC Suite IV ή PC Suite? Με το πρώτο διαβάζει κανονικά την συσκευή,βρίσκει την αναβάθμιση αλλά όταν με πετάει στο Support Tool δεν βρίσκει την αναβάθμιση. Με το δεύτερο δεν διαβάζει καθόλου τη συσκευή μέσω USB.

 

Γνωρίζει κανείς τι πρέπει να κάνω? Το κινητό είναι με την stock ROM της LG V20s. Μήπως τελικά δεν μου έχει έρθει ακόμα η αναβάθμιση ή την έχουν πάρει όλοι;

 

Καλημέρα και καλή χρονιά!

Είχα κι εγώ το ίδιο θέμα με σένα και την ίδια stock ROM, την V20s. Ενώ μου έβρισκε την αναβάθμιση μέσω το PC Suite IV, το Mobile Support Tool δεν μου την έβγαζε, παρόλο που το κινητό μου το είχα πάρει απ'το Πλαίσιο (δεν ήταν branded δηλαδή).

 

Έβαλα την ICS με το AllInOneToolkit του Σπύρου. Πολύ εύκολη διαδικασία αρκεί να κάνεις backup γιατί εμένα μου διέγραψε όλα τα multimedia.

Τώρα που έχω ICS, το PC Suite βλέπει το κινητό μου οπότε κράτησα αυτό και έσβησα το IV (με Gingerbread δεν μου το διάβαζε).

Edited by calliope82
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά και καλές γιορτές. Μια βοήθεια θέλω σχετικά με την αναβάθμιση σε ΙCS.Αρχικά με ποιο πρόγραμμα από τα δύο την κάνετε PC Suite IV ή PC Suite? Με το πρώτο διαβάζει κανονικά την συσκευή,βρίσκει την αναβάθμιση αλλά όταν με πετάει στο Support Tool δεν βρίσκει την αναβάθμιση. Με το δεύτερο δεν διαβάζει καθόλου τη συσκευή μέσω USB.

 

Γνωρίζει κανείς τι πρέπει να κάνω? Το κινητό είναι με την stock ROM της LG V20s. Μήπως τελικά δεν μου έχει έρθει ακόμα η αναβάθμιση ή την έχουν πάρει όλοι;

 

Μπες εδώ και οπου ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ βάζεις το IME της συσκευή σου και θα δεις ποια Rom είναι διαθέσιμη..!!!

 

http://s7.directupload.net/images/130101/vykjpt69.png

 

έχω επίσης περάσει εδώ και 2 μέρες την LG 2X civato_FLEX_ICER_Rev3.0-Deodexed και χθες που κατεβαζα ενα song απο youtube έκανε το πρώτο

Reboot....! κατά τα άλλα όλα ο.κ. και τρέχει μια χαρά..!!!

Edited by mariodj

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

jellybam v3.2.0

 

Ευτυχισμενο το 2013!!!

 

Βάλε djangomanouche 1.2 oc..εγώ έχω την 1.1 και είμαι πολύ ευχαριστημένος!Βέβαια έχει βγει και πιο καινούργια αλλά δεν την έχω δοκιμάσει ακόμα..

 

 

Κάποιος με είχε ρωτήσει για το τι κανει η μπαταρία με δεδομένα;;Δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα,θα ενημερωσω σύντομα...

 

 

Κανενα νεο απο cm10 χωρίς call bug και wifi drain?

Link to comment
Share on other sites

Συμφορουμήτες καλή χρονιά!Εχω το 2χ 1χρονο είναι από vf γερμανιας μετα από ατελείωτες αλλαγές με σμ7 εως 135.4εφτασε η ρομ, έβαλα με σμαρτφλας (αφού έκανα τα αρχεία από kdz σε bin) την404 ειμαι αρκετα ευχαριστημένος το έχω σαν κυριο τηλ με κανα 2παιχνιδια, εφαρμογές ότι χρειαζομαι gps καλο, το μονο που ειδα είναι ότι αργει λιγο να ανοιξει τις εφαρμογες απο μπαταρια είναι ποιο καλο από πρην και δεν μου εσβησε μονο του.Λεω να παω σε σ3 μιας και βρηκα το 16γιγ ελλ 435ευρω,θα κρατησω και το 2χ σαν δευρτερο θελω καμια αποψη για την αλλαγή αυτή,ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Εγκατέστησα την DM 1.2 30B oc, όλα καλά μέχρι στιγμής, ΑΛΛΑ δεν έχει ελληνικά;;;; Τι κουλό είναι αυτό;

Τώρα το widget της ημερομηνίας μου βγάζει ημερομηνία στα αγγλικά και δε μου αρέσει καθόλου.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG Optimus 2X (P990)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...