Jump to content

LG Optimus 2X (P990)


sakiss
 Κοινοποίηση

Στο πόσο την έχετε την φωτεινότητα στο Optimus 2X σας;  

9 members have voted

  1. 1. Στο πόσο την έχετε την φωτεινότητα στο Optimus 2X σας;

    • Στην αυτόματη φωτεινότητα
      5
    • Στην εργοστασιακή
      1
    • Στο 50%
      1
    • Στο 100%
      0
    • Άλλο (πείτε με post)
      2


Recommended Posts

και εγω το εχω αγορασει απο το πλαισιο την ημερα που κυκλοφορησε και δεν μου βγαζει για να κανω αναβαθμιση!!λεει οτι η v10d ειναι η τελευταια! :(:(:(:(:mad::mad:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδια ψυχραιμια ενας σιγουρος τροπος να δεις αν υπαρχει update για Ελληνικες συσκευες ειναι ο εξης : στο LG mobile support tool (το προγραμματακι της lg) επιλεγουμε απο το μενου τα "υποστηριζομενα μοντελα" εκει μας αναφερει ανα παροχο (cosmote wind Greece κτπλ) την διαθεσιμη εκδοση για το p990. Ας το τσεκαρει καποιος....
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το κινητο ειναι ελληνικο το βγαζει και στο lg mobile tool το εχω αγορασει απο τον κοτσοβολο τον μαιο και πριν ειχα την v10d
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ψυχραιμια ενας σιγουρος τροπος να δεις αν υπαρχει update για Ελληνικες συσκευες ειναι ο εξης : στο LG mobile support tool (το προγραμματακι της lg) επιλεγουμε απο το μενου τα "υποστηριζομενα μοντελα" εκει μας αναφερει ανα παροχο (cosmote wind Greece κτπλ) την διαθεσιμη εκδοση για το p990. Ας το τσεκαρει καποιος....

 

έχω την τελευταία .... λέει...!!!

http://s7.directupload.net/images/111103/oe2fmvz8.png

 

αλλά μπορώ να πάρω την V20L...!!!

http://s1.directupload.net/images/111103/8i9kkwie.png

 

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑ...!!!

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το κινητο ειναι ελληνικο το βγαζει και στο lg mobile tool το εχω αγορασει απο τον κοτσοβολο τον μαιο και πριν ειχα την v10d

 

ok φιλε , πηραμε την απαντηση πριν λιγο. Εχεις Ελληνικη συσκευη μην ανχωνεσαι...:)

Link to comment
Share on other sites

εμενα την v10d εχει και ειναι αγορασμενο απο vodafone ελληνικο kai αναβαθμιση δεν μου βρισκει ακομα.μου λεει οτι η v10d ειναι η τελευταια.

Μια απο τα ιδια και σε μενα ακομα με την 2,2.

Ξερουμε ποτε θα δοθει στα Vodafone αναβαθμιση σε 2.3;;;

Link to comment
Share on other sites

έχω την τελευταία .... λέει...!!!

http://s7.directupload.net/images/111103/oe2fmvz8.png

 

αλλά μπορώ να πάρω την V20L...!!!

http://s1.directupload.net/images/111103/8i9kkwie.png

 

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑ...!!!

 

Cool.. Για βγαλε την usb βαλε το κινητο σε airoplane mode και ξαναδοκιμασε. Τι παροχο εχεις? Εχεις κανει root? Εχεις custom Rom?

Link to comment
Share on other sites

τιποτα ακομα! πρεπει να ειναι rooted? οχι! ετσι?

 

εκανα τα παντα ακομα τιποτα! εμενα παλι ειναι απο την αντιπροσωπεια μεσα, ελληνικο κι εχω wind!

Link to comment
Share on other sites

εγω που το πηρα απο το πλαισιο δηλαδη και ακομα δεν μου βγαζει αναβαθμιση???

 

 

 

EDIT: τελικα εκλεισα το τηλεφωνο και το ξαναεβαλα στο usb κλειστο και μυο εβγαλε οτι υπαρχει διαθεσιμη ενημερωση!!παταω να την κανει και μετα απο λιγο που φορτωνει μου λεει:

το κινητο σας ειναι αναβαθμισμενο με την τελευταια εκδοση!!δεν χρειαζετε να το ενημερωσετε!!

 

ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ?

Edited by tasostasos13
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει περιπτωση να το πηρα απο το πλαισιο και να ηταν εισαγωγης απο την vodafone??το λεω επειδη το πηρα την πρωτη μερα κυκλοφοριας του!!πως μπορω να δω αν η συσκευη μου ειναι απο vodafone!αν και εγω σιγουρα την πηρα απο το πλαισιο!!:happy::happy:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τι λεει το τρελό?

Στο πινακάκι λεέι οτι μπορεί να αναβαθμιστεί σε 20Λ και δεν το κάνει,λεει οτι η 10δ ειναι η νεότερη...το έχω πάρει απο πλαίσιο χωρις σύνδεση...Κοσμοτέ είμαι αλλα δεν νομίζω να έχει σημασια...

Link to comment
Share on other sites

Cool.. Για βγαλε την usb βαλε το κινητο σε airoplane mode και ξαναδοκιμασε. Τι παροχο εχεις? Εχεις κανει root? Εχεις custom Rom?

 

Έχω custom Rom (v10D) παροχο cosmote, είμαι Root, και το τηλέφωνο το αγόρασα σαν συσκευή των Απρίλιο από Κωτσοβολο..!!

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω με ελληνικο απο κωτσοβολο ξεκιναω τωρα αναβαθμιση με καλωδιο

 

πως??? μέσω???

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Έχω custom Rom (v10D) παροχο cosmote, είμαι Root, και το τηλέφωνο το αγόρασα σαν συσκευή των Απρίλιο από Κωτσοβολο..!!

 

Αν εχεις custom (Οχι stock δηλαδη εργοστασιακη) πρεπει να εισαι stock για αναβαθμιση απο το tool της LG . Ας με διορθωσει καποιος αν κανω λαθος. Το κολπο με το airplane mode το δοκιμασες?

Link to comment
Share on other sites

Αν εχεις custom (Οχι stock δηλαδη εργοστασιακη) πρεπει να εισαι stock για αναβαθμιση απο το tool της LG . Ας με διορθωσει καποιος αν κανω λαθος. Το κολπο με το airplane mode το δοκιμασες?

 

Δικό μου λάθος έχω STOCK V10D αυτό με το airplane mode το δοκίμασα... αλά τίποτα!

 

NEW

Ενώ μου βγάζει για ενημέρωση το LG PC Suite IV, με πάει στο LGMobile update και μου λεει πως (Το τηλέφωνο έχει την νεότερη διαθέσιμη έκδοση λογισμικού. Επομένως δεν χρειάζεται αναβάθμιση.):wacko::wacko::wacko:

 

http://s1.directupload.net/images/111103/ig9mvl9b.png

http://s1.directupload.net/images/111103/ai8725zw.png

Edited by mariodj

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Δικό μου λάθος έχω STOCK V10D αυτό με το airplane mode το δοκίμασα... αλά τίποτα!

 

και εγω το ιδιο!!το δοκιμασα το κολπο σου αλλα τιποτα!

Link to comment
Share on other sites

Δικό μου λάθος έχω STOCK V10D αυτό με το airplane mode το δοκίμασα... αλά τίποτα!

 

NEW

Ενώ μου βγάζει για ενημέρωση το LG PC Suite IV, με πάει στο LGMobile update και μου λεει πως (Το τηλέφωνο έχει την νεότερη διαθέσιμη έκδοση λογισμικού. Επομένως δεν χρειάζεται αναβάθμιση.):wacko::wacko::wacko:

 

http://s1.directupload.net/images/111103/ig9mvl9b.png

 

Στην λιστα που εκανες post ειναι διαθεσιμο και το cosmote p990 σε V20l ? Σε ρωταω γιατι εχεις επισημανει το Greece...

Μετα απο αυτο δεν ξερω τι αλλο να σου πω ρε συ Mariodj. Εχω απογοητευτει αφανταστα με αυτο το τηλεφωνο ...μεγαλυτερη μουφα ever!

 

 

p.s Παρατα την την suite ειναι χαλι ...το εγγυρο ειναι το tool

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια σας παιζει το Sprinkle v1.5 (ή οποιαδηποτε αλλη εκδοση του παιχνιδιου)?

Εχω την 2.3.4 adnroid η οποια ειναι απαραιτητη για το παιχνιδι και παλι δεν!:(

Link to comment
Share on other sites

Στην λιστα που εκανες post ειναι διαθεσιμο και το cosmote p990 σε V20l ? Σε ρωταω γιατι εχεις επισημανει το Greece...

Μετα απο αυτο δεν ξερω τι αλλο να σου πω ρε συ Mariodj. Εχω απογοητευτει αφανταστα με αυτο το τηλεφωνο ...μεγαλυτερη μουφα ever!

 

 

p.s Παρατα την την suite ειναι χαλι ...το εγγυρο ειναι το tool

 

Βρε φιλαράκι ευχαριστώ για την βοήθεια σου, αλλά κοίταξα και δεν έχει αναβάθμιση cosmote p990 σε V20l..!!!

θα περάσω με recovery mode & Restore την V20L για να δω μετά τι θα μου γράφει το LGMobile update!

Edited by mariodj

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG Optimus 2X (P990)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...