Jump to content

LG Optimus 2X (P990)


sakiss
 Κοινοποίηση

Στο πόσο την έχετε την φωτεινότητα στο Optimus 2X σας;  

9 members have voted

  1. 1. Στο πόσο την έχετε την φωτεινότητα στο Optimus 2X σας;

    • Στην αυτόματη φωτεινότητα
      5
    • Στην εργοστασιακή
      1
    • Στο 50%
      1
    • Στο 100%
      0
    • Άλλο (πείτε με post)
      2


Recommended Posts

Οσοι ζαχαρωνεται το Optimus 2X, να πατε στα Saturn, να τους δωσετε ενα τρανζιστορακι :lol: οτι αλλο θελετε, για ανακυκλωση, και να το παρετε απο τα Saturn στα 399 ευρω, ελληνικοτατο. :) Ως τις 11 του μηνος αυτο :)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδες αν γινει με το καλο η αναβαθμιση σε 2.3 οτι εχω μεσα στο κινητο (επαφες, μηνυματα, εφαρμογες, παιχνιδια και οτι αλλο) θα χαθουν? Αν ΝΑΙ πειτε μου τι κανω?

Ευχαριστω.

TCe
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παιδες αν γινει με το καλο η αναβαθμιση σε 2.3 οτι εχω μεσα στο κινητο (επαφες, μηνυματα, εφαρμογες, παιχνιδια και οτι αλλο) θα χαθουν? Αν ΝΑΙ πειτε μου τι κανω?

Ευχαριστω.

 

Αν δεν έρθει η αναβάθμιση να την δούμε και εμείς τι να σου πούμε από τώρα; :wacko:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έρθει η αναβάθμιση να την δούμε και εμείς τι να σου πούμε από τώρα; :wacko:

 

αντε να δουμε θα τη βγαλουν,τοσο κόπο τους κανει

Link to comment
Share on other sites

Οσοι ζαχαρωνεται το Optimus 2X, να πατε στα Saturn, να τους δωσετε ενα τρανζιστορακι :lol: οτι αλλο θελετε, για ανακυκλωση, και να το παρετε απο τα Saturn στα 399 ευρω, ελληνικοτατο. :) Ως τις 11 του μηνος αυτο :)

 

Mηπως εννοεις το optimus black?

LG G3
Link to comment
Share on other sites

Mηπως εννοεις το optimus black?

 

[off topic] to black το έδινε (δίνει?) η wind με 299 [\off topic]

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Επισης στις ειδοποιησεις μου εμφανιζει παντα το τελευταιο τραγουδι που επεζε και ειναι σε pause... Ασε που απο την αναπαραγωγη δεν βρηκα πουθενα το στοπ.

Σημ: Πρωτη φορα σε smartphone και εχω χασει την μπαλα

Edited by true_ogre
Διορθωση
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
1)Πατα παρατεταμενα το home button

 

απο το home σου δειχνει μονο τα προσφατα ανοιγθεντα αρχεια και εφαρμογες.

 

Βάλε έναν task manager πχ. ES Task Manager.

 

(Όταν θέλεις να απαντήσεις σε κάποιο post, πάτησε στο πλήκτρο http://images.myphone.gr/prebuttons/quote.png του post που σε ενδιαφέρει)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Βάλε έναν task manager πχ. ES Task Manager.

 

(Όταν θέλεις να απαντήσεις σε κάποιο post, πάτησε στο πλήκτρο http://images.myphone.gr/prebuttons/quote.png του post που σε ενδιαφέρει)

 

Ευχαριστω θα το δοκιμασω.

Link to comment
Share on other sites

Στις ρυθμίσεις του πληκτρολογίου έχει επιλογή για απενεργοποίηση του word prediction.

 

H οποία να σημειώσω εγώ, καθε φορα που κανω restart το κινητό μ, επαναφέρει την επιλογή πρόβλεψης, παρολο που την εχω απενεργοποιήσει...

:confused::confused::confused:

Link to comment
Share on other sites

(Sorry για το Off topic). Οποιος ενδιαφερεται για το Lg Optimus 2X , τα Media Markt οποιος παρει 2 προιοντα το ενα το δινουν στη μιση τιμη, επειδη ενδιαφερομαι να παρω ενα για φιλο, οποιος ενδιαφερεται κι αυτος λοιπον και ειναι απο αθηνα, να παμε μαζι σ ενα καταστημα Media Markt , και να μας βγει 375 ευρω. Ειναι ελληνικης αντιπροσωπειας. Οποιος ενδιαφερεται να μου στειλει Pm. Η προσφορα ειναι ως το σαββατο 11 του μηνος, Ευχαριστω. :)
Link to comment
Share on other sites

μηπως υπαρχει τροπος να κλειδωσουμε το κινιτο σε περιπτωση που το χασουμε ?

 

το f-secure που είναι μέσα από μαμά έχει τέτοια δυνατότητα.

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Και γιατί δεν το κλειδώνεις έτσι, και αν το χάσεις (που το απεύχομαι) οποίος το βρει να μην μπορεί να δει τα δεδομένα που τυχών έχεις μέσα...!!! δεν είναι τίποτα το συγκεκριμένο ξεκλείδωμα..!! είναι σαν να ζωγραφίζεις..:lol:

http://s1.directupload.net/images/110608/fxkgkgtm.png

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Σημερα ειχα ενα ατυχημα και δυστηχως το gorilla glass ραγισε...η οθονη βεβαι λειτουργει κανονικα...ξερεις κανεις ποσο θα κοστισει η επισκευη του??
Εγω θα ηθελα αυτη η κοινότητα να λειτουργει υπερ του καταναλωτη με μαζικες καταγγελιες στην ΕΕTΤ κατα των καρτελ που εχουν στηθει, οχι να κανουμε και γκαλοπ κατα του καταναλωτη και υπερ των εταιριων!;)
Link to comment
Share on other sites

παιδια ασχετο..πηρα iphone και βολευτηκα με αυτο!και πουλαω το LG OPTIMUS 2X σε τελεια κατασταση..δεν εχει κανει ποτε επανεκινηση και ειναι λειτουργικα αψογο χωρις την παραμικρη γρατζουνια με 16GB extra καρτα μνημης,εχει εγγυηση και αποδειξη αγορας!οποιος ενδιαφερεται τιμη 340 ευρω!

 

συγνωμμη αν δεν κολλαει εδω απλα ειμαι μελος και ελπιζω να με βοηθησετε και να εχω μια καλη πωληση..η αν γινεται να με μεταφερεται το ποστ στο σωστο τοπικ :)

 

ειμαι απο θεσσαλονικη!ευχαριστω..

Stupidity RuleZ Την Σημερον Ημεραν...
Link to comment
Share on other sites

Και γιατί δεν το κλειδώνεις έτσι, και αν το χάσεις (που το απεύχομαι) οποίος το βρει να μην μπορεί να δει τα δεδομένα που τυχών έχεις μέσα...!!! δεν είναι τίποτα το συγκεκριμένο ξεκλείδωμα..!! είναι σαν να ζωγραφίζεις..:lol:

http://s1.directupload.net/images/110608/fxkgkgtm.png

 

πως το κανεις αυτο ?

Link to comment
Share on other sites

παιδες 2 ερωτησεις:

1) πως κανω back-up το κινητο έτσι ώστε αν το φορμαρω να μπορω να το επαναφερω στην κατασταση που το εχω σημερα?

2) διπλα στα κουτακια του σηματος μου εχει ενα γραμμα G (δεν εχω 3G). Ωραια μεχρι εδω. Μερικες φορες σε συγκεκριμενες πειοχες που πηγαινω εξαφανιζεται το G και εμφανιζεται ενα Ε. Τι ειναι αυτο? Πως βγαινει και να μην εμφανιζεται?

Ευχαριστω

TCe
Link to comment
Share on other sites

παιδες 2 ερωτησεις:

1) πως κανω back-up το κινητο έτσι ώστε αν το φορμαρω να μπορω να το επαναφερω στην κατασταση που το εχω σημερα?

2) διπλα στα κουτακια του σηματος μου εχει ενα γραμμα G (δεν εχω 3G). Ωραια μεχρι εδω. Μερικες φορες σε συγκεκριμενες πειοχες που πηγαινω εξαφανιζεται το G και εμφανιζεται ενα Ε. Τι ειναι αυτο? Πως βγαινει και να μην εμφανιζεται?

Ευχαριστω

 

1) clockwork recovery και back-up περισσότερα εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=300529

2) είναι τα διάφορα είδη σήματος της εταιρείας κινητής. Περισσότερα στο manual του τηλεφώνου. Δεν υπάρχει λόγος να μην φαίνεται

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια.Πως μπορούμε να εγκαθιστούμε προγράμματα και να τα τρέχουμε απο την κάρτα μνήμης που έχουμε βάλει στο κινητό;Εχω την MoDaCo FR17 Fear Edition 10 ROM
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλησπέρα παιδια.Πως μπορούμε να εγκαθιστούμε προγράμματα και να τα τρέχουμε απο την κάρτα μνήμης που έχουμε βάλει στο κινητό;Εχω την MoDaCo FR17 Fear Edition 10 ROM

 

Δύσκολο αυτό μιας και το λειτουργικό βλέπει σαν εξωτερική κάρτα την internal sd.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Μου εχει φαει ενα σκαλωμα η συσκευη LG 2X οτι υπαχει διαθεσιμο πακετο λογισμικου παταω να το κανει μεσω Wifi ξεκιναει και μου λεει πρεπει να γινει επανεκκινηση για να γινει η εγκατασταση και την κανει αυτοματα απο μονο του αλλα οταν παει παλι να ξεκινησει μπαινει σε clockwork recovery εκει δεν ξερω τι να κανω παταω reboot και παλι απο την αρχη τα ιδια οτι υπαρχει διαθεσιμο πακετο λογισμικου.Υπαρχει καπια λυση οποιος ξερει ας βοηθησει.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG Optimus 2X (P990)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...