Jump to content

Google Nexus S


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ευχαριστω πολυ αλλα δενμου αρεσει πολυ αυτο το ειδος!

 

ελεγα κατι τετειο αλλα δεν ξερω αν αφηνει σημαδια στο πλαι του κινητου η πισω.

Καλη φαινεται ομως!

και απο τιμη και ολα!

 

 

ΥΓ. ναι Βαγγελη ακριβως τα ιδια και χαιρομαι που βλεπω να αρεσει το webos και σε αλλους γιατι ειναι ενα λειτουργικο που αξιζει αλλα οχι ακομα.Για τωρα το android ειναι πιο πληρες ειδικα σαν εφαρμογες και προσφορα συσκευων για ολα τα γουστα.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ευχαριστω πολυ αλλα δενμου αρεσει πολυ αυτο το ειδος!

 

ελεγα κατι τετειο αλλα δεν ξερω αν αφηνει σημαδια στο πλαι του κινητου η πισω.

Καλη φαινεται ομως!

και απο τιμη και ολα!

 

 

ΥΓ. ναι Βαγγελη ακριβως τα ιδια και χαιρομαι που βλεπω να αρεσει το webos και σε αλλους γιατι ειναι ενα λειτουργικο που αξιζει αλλα οχι ακομα.Για τωρα το android ειναι πιο πληρες ειδικα σαν εφαρμογες και προσφορα συσκευων για ολα τα γουστα.

 

Τα πλαστικα του νεξους ς ειναι τετοια που γδερνονται... και με τη σκεψη.

Οποια θηκη και να χρησιμοποιησεις σε βαθος χρονου θα γδαρθει. Προτιμησε μια που να "αγκαλιαζει" το κινητο και να μην επιτρεπει μικρες κινησεις, για να αποφυγεις φαινομενα σαν αυτα που περιγραφεις.

Υ.Γ. Το WebOS ειναι πανεμορφο και πολυ μπροστα απο Ios, android. Ας βγει και με μιση εφαρμογη, μπορουσε να υπηρχε... χθες να αγοραζοταν asap (pre 3 + touchpad) και να επεφτε μαυρη πετρα στα δυο παραπανω λειτουργικα...?

Link to comment
Share on other sites

προσανατολιζομαι να το χρησιμοποιησω χωρις θηκη και για το πισω καπακι να αγορασω ενα δευτερο εστω και χωρις nfc.

;)

 

εξαλλου εχω βαρεθει τις θηκες...ακομα και σε ᾽᾽κορυφαια᾽᾽κινητα σε ποιοτητα( :lol: ) παλι θηκη θελουμε....

 

ΥΓ.εδω μεσα αντε να το εχουμε χρησιμοποιησει 10 ατομα το webos....

γενικα ο κοσμος θελει να νομιζει οτι εχει αποψη αλλα δεν δοκιμαζει και εχει παρωπιδες...και μετα στην λεει κι ολας ενω δεν γνωριζει! :lol:

 

και κατι γενικο...

το weεkend εψαχνα να αγορασω το Νεξους απο μαγαζι στην Αθηνα..ενα μαγαζι που βρηκα ηταν το VNP...

ειχα αποφασισει να το παρω (στοιχιζε 400Ε)και ετοιμος σημερα να παραγγειλω τηλεφωνικα διαπιστωνω πως το κινητο επαθε ανατιμηση(σαν το χρυσο ενα πραμα) στα 450Ε!!!!!

 

δεν χρειαζεται να σχολιασω καν...

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, το γνωριζω οτι προκειται για slcd, προσωπικα προτιμω την amoled (η υλοποιηση της στο νεξους ς μου αρεσε πολυ), αλλα αυτα ειναι γουστα.

Οποιος το παρει παντως θα το ευχαριστηθει πολυ (και με μια θηκουλα Κωστα, οπως αυτη που πουλησα κι αγορασες κι εσυ, εκπληκτικη η ατιμη - την παρελαβες αληθεια)?

 

Βαγγέλη δεν μου έχει έλθει κάποιο mail να ειδοποιει ότι φορτωθηκαν οι θήκες. Έτσι κάνουν; Τις στέλνουν χωρίς ενημέρωση κλπ?

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

ειχα αποφασισει να το παρω (στοιχιζε 400Ε)και ετοιμος σημερα να παραγγειλω τηλεφωνικα διαπιστωνω πως το κινητο επαθε ανατιμηση(σαν το χρυσο ενα πραμα) στα 450Ε!!!!!

 

Μάλλον κάνεις κάποιο λάθος, μόλις κυκλοφόρησε με 583 ευρώ και στο Πλαίσιο τώρα το έχει 579 ευρώ. Μακάρι να είχε 400 θα το έπαιρνα χτες :lol:

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.7.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον κάνεις κάποιο λάθος, μόλις κυκλοφόρησε με 583 ευρώ και στο Πλαίσιο τώρα το έχει 579 ευρώ. Μακάρι να είχε 400 θα το έπαιρνα χτες :lol:

 

Δεν θα το πάρει από το Πλαισιο

Απ αλλού θα το πάρει http://www.skroutz.gr/s/312690/Samsung-Nexus-S.html

Link to comment
Share on other sites

Edit.

Λοιπον επανερχομαι γιατι πρεπει να ειμαι δικαιος.

πριν ενα λεπτο μου τηλεφωνησαν απο το συγκεκριμενο καταστημα,και ευγενικα η πωλητρια με ρωτησε εαν ειναι ολα καλα με το τηλεφωνο και γιατι δεν το εστειλα.

Ειπα την εμπειρια μου και τι εκανα με την καρτα μνημης γιατι ενδιαφερθηκε να μαθει τι μπορει να συνεβει ωστε να γνωριζει και εαν και καποιος αλλος εχει το ιδιο προβλημα ,να του δωσει μια συμβουλη.

Μου εδωσε το ονομα της και μου ειπε εαν παρουσιαστει αλλο προβλημα να μην διστασω να επικοινωνησω μαζι της για να λυσουμε το θεμα.

Της ειπα αυτα που αναφερω εδω σε προηγουμενο ποστ μου και οτι θεωρησα αγενη τον τροπο που μιλησαμε αλλα μετα απο αυτο το τηλεφωνημα ΑΝΑΘΕΩΡΩ .Με εξεπληξε ευχαριστα λοιπον η ολη αντιδραση του καταστηματος και επειδη πρεπει να ειμαι δικαιος εσπευσα να ενημερωσω και το ποστ μου.Μαλιστα μου ειπαν οτι εαν παρουσιασει το τηλεφωνο το ιδιο θεμα ,θα το ελεγξουν και θα προβουν ακομη και σε αντικατασταση και ας περασε το DOA των επτα ημερων.

Ετσι με κερδιζουν παλι σαν πελατη και παρακαλω τους διαχειριστες ,αν και ειναι oftopic ,να αφησουν την δημοσιευση μου ωστε να μην γινει ζημια στο καταστημα για κατι που θεωρω πια ληξαν.

 

φιλέ μου μάλλον διάβασαν αυτά που έγραψες ή κάποιος τους το είπε...

σίγουρα...

Link to comment
Share on other sites

@pik

Ετσι ειναι φιλε μου. Οταν εχεις παιξει με palm pre, pre plus, pre 2 ολα τα αλλα σου φαινονται παιχνιδακια. Επειδη ομως η αναλυση ηταν παραπανω απο παρωχημενη, τωρα με τις σωστες διαστασεις και παρεα με το touchpad θα κανουν θραυση στους γνωριζοντες. Εβλεπα παλι hands on video στο engadget, που με κανουν να τα περιμενω με ανυπομονησια.

@Te_Salat

Οχι, πρεπει να σου ερθει shipping notification κανονικα απο carrymobile@helpdesk.

Ποτε την παρηγγειλες? Τωρα που ειδα το email τους ειδα οτι η αποστολη εγινε απο Χονγκ Κονγκ κι οχι απο Αγγλια, αν και σε λιγοτερο απο 10 μερες την ειχα στο σπιτι μου...

Link to comment
Share on other sites

Με την μαμά ρομ 2.3.3 τα πράγματα δεν έχουν αλλάξει σχεδόν καθόλου απο τον καιρο της 2.2

Πέρασα την γνήσια γιατί πρόκειται να παει η συσκευη στο service για αλλαγή του sim try.

Απογοητευτική κατάσταση. Χωρίς ιδιαίτερη προσπάθεια, πολυ εύκολα δηλαδή, αν δεν χρησιμοποιηθεί κάποια εφαρμογη που ελέγχει τι τρέχει στο παρασκήνιο η με το startup, η διαθέσιμη ram πέφτει γρήγορα σε πολυ χαμηλά επίπεδα 35%-50% και αρχίζει το lagαρισμα.

Φαίνεται πολυ στην εναλλαγή εφαρμογών η όταν πατάς το home στο εφε που εμφανίζονται σε μικρογραφία όλες οι οθόνες που χρησιμοποιείς.

 

Δεν έχω περασμένες πολλές εφαρμογές γιατί έχει γίνει πρόχειρο στήσιμο αφου πριν παει στο σέρβις θα γίνει επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων.

Έχω τον Launcher pro αγορασμενο και αυτόν χρησιμοποιω μαζι με τον dialer one και ένα έξτρα πληκτρολόγιο για ελληνικά.

 

Νομίζω ότι η χρήση custom rom είναι απαραίτητη. Υπάρχει αρκετή διάφορα μεταξύ της official και της τελευταίας του modaco που είχα πριν.

 

Το τηλέφωνο αξίζει για τα χρήματα που πωλείται στην Αμερική και στα εδω e-shops. Σε καμία περίπτωση δεν είναι για 570€.

 

Περίμενα περισσότερα απο την 2.3.3 Δυστυχώς Επιβεβαιώνεται ότι τα android απαιτούν πολυ μεγάλες ram για να μπορέσουν να λειτουργήσουν χωρίς παρεμβάσεις.

 

Δεν τα λέω αυτα γιατί μετανιωσα. Η συσκευη αυτη θα μείνει πολυ καιρο στα χέρια μου. Ισως περισσοτερο απ οτι θα την κρατησουν τα παιδια που γραφουν εδω. Αγοράστηκε για να μπορω να είμαι ενήμερος για τις νέες εκδόσεις του λειτουργικού. (Θα την χρησιμοποιει η σύζυγος κι εγω θα κάνω τις δοκιμές μου).

 

@@ Φίλε Βαγγέλη κάτι έλεγες για κίτρινες οθόνες και ζεστά χρωματα:p τι έχεις να πεις για την SAmoled μετα την 2.3.3 και χωρίς το fix?;) Voodoo κ.λ.π.

Θα βγάλω μια φωτο δίπλα στο i4 με τα ζεστα χρωματα που είδες προχθές για να δει και ο Άγγελος τι θα πει κίτρινο.:)

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Τα χρωματα της 2.3.3 ειναι απαραδεκτα,κωστα οταν το παρεις πισω δοκιμασε την supeaosp δεν την αλλαζω με τιποτα μεχρι τωρα

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Τα χρωματα της 2.3.3 ειναι απαραδεκτα,κωστα οταν το παρεις πισω δοκιμασε την supeaosp δεν την αλλαζω με τιποτα μεχρι τωρα

 

Σίγουρα Άλεξ.

Αυτο που μ ενδιαφέρει περισσότερο είναι η ομαλή λειτουργία και η διατήρηση της ram σε επίπεδα που δεν την επιρεάσουν αρνητικά.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

@@ Φίλε Βαγγέλη κάτι έλεγες για κίτρινες οθόνες και ζεστά χρωματα:p τι έχεις να πεις για την SAmoled μετα την 2.3.3 και χωρίς το fix?;) Voodoo κ.λ.π.

Θα βγάλω μια φωτο δίπλα στο i4 με τα ζεστα χρωματα που είδες προχθές για να δει και ο Άγγελος τι θα πει κίτρινο.:)

 

Τα χρωματα της 2.3.3 ειναι απαραδεκτα,κωστα οταν το παρεις πισω δοκιμασε την supeaosp δεν την αλλαζω με τιποτα μεχρι τωρα

 

Χμ γενική ερώτηση μιας και έχω δει μονο την SC-LCD έκδοση: Δηλαδή η SAMOLED του Nexus S δεν είναι τόσο καλή όσο του Galaxy S;

Όχι.
Link to comment
Share on other sites

@@ Φίλε Βαγγέλη κάτι έλεγες για κίτρινες οθόνες και ζεστά χρωματα:p τι έχεις να πεις για την SAmoled μετα την 2.3.3 και χωρίς το fix?;) Voodoo κ.λ.π.

Θα βγάλω μια φωτο δίπλα στο i4 με τα ζεστα χρωματα που είδες προχθές για να δει και ο Άγγελος τι θα πει κίτρινο.:)

 

Κωστα μου δεν εχει να κανει. Αυτο ειναι αλλη ιστορια. Εδω η οθονη δεν εχει προβλημα (τουλαχιστον αποδοσης του λευκου) hardwar-ικα.

Κακως, για μενα, η Samsung ορισε τετοιο χρωματικο προφιλ και τα εκανε ολα "κιτρινα" :)

Αλλα αυτο ευκολα το φτιαχνεις, αν δε σε ευχαριστει και δεν εχει να κανει με monitor discoloration, απλα για bad calibration που ειναι universal. Ολα, δηλαδη, θα ειναι ετσι με τη 2.3.3 (οχι τα μισα ετσι και τα αλλα μισα αλλιως).

Οχι το λαχειο του iphone 4, που "αν σου κατσει" (με μεγαλες πιθανοτητες πλεον) δε θα μπορεις να κανεις και τιποτα απολυτως...

Εκει οφειλεται στους απειρους διαφορετικους προμηθευτες (καλα, οκ αστειευομαι, εστω και 2 να ειναι αρκει), και θα επρεπε αφου το προβλημα ειναι διαπιστωμενο απο καιρο να δωσει ρυθμιση (οπως π.χ. στα samsung galaxy tab) για να μπορει ο καθε χρηστης να τη φερει στα μετρα του.

Τελειως διαφορετικες περιπτωσεις, λοιπον.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά amoled και από ελληνικό κατάστημα που μπορούμε να βρούμε ;;

 

Για το ίδιο ενδιαφέρομαι κι εγώ. Μόνο i9023 υπάρχουν σε ελληνικά καταστήματα;

"The reasonable man adapts himself to the world; the unreasonable one persists in trying to adapt the world to himself. Therefore, all progress depends on the unreasonable man." George Bernard Shaw
Link to comment
Share on other sites

μετα απο δυο μερες επαφη με το Νεξους S να πω τις πρωτες εντυπωσεις....

 

πριν ομως να αναφερω πως το κινητο το χρησιμοποιω για πολυ συγκεκριμενα πραγματα....

twitter/mail/sms/calls/camera/λιγο ιντερνετ.

 

Απο ποιοτητα κατασκευης το κινητο ειναι οπως το περιμενα.Συμπαγες ,καλα κατασκευασμενο σε σχεση με τα υλικα που εχουν επιλεξει και δεν τριζει η κουναει τιποτα απολυτως!Το χρησιμοποιω 2 μερες χωρις θηκη σε τσεπες κλπ και εχει μικρες γρατζουνιτσες που ομως δεν με απασχολουν καν.

Σαν εργονομια το κινητο ειναι απλα τελειο!Ευχρηστο στρογγυλο ακολουθει το χερι και την παλαμη και δεν γλυστραει καθολου!

Design κλπ ειμαι απλα ξετρελαμενος πιστευω θα κανω να δω πολυ καιρο ενα κινητο τοσο ομορφο.

Στους νεους χρηστες να προσεξουν γιατι εγω παρατηρησα δυο πιξελ που ενω ειναι ασπρα σε μαυρο φοντο, μετα ακολουθουν τα χρωματα της οθονης αρα μαλλον ειναι stucked και οχι dead.

 

Πρεπει ομως να αναφερω κατι...

Με ενδιαφερει το πλαστικο απο πισω;Οχι...

Με ενδιαφερουν τα πιξελακια; Ουτε...

 

Απολαμβανω το κινητο οπως το εκανε η μαμα του μεσα στην καθημερινοτητα μου,ειναι ευχρηστο ομορφο και χαιρομαι να το χρησιμοποιω.

Εχει τελειο σημα σχετικα με το Αιφον4 μου(δοκιμασμενο στο σπιτι μου που εχει τοιχους 70εκατοστα απο πετρα),οι κλησεις ακουγονται τελεια ακομα και σε περιβαλλον με θορυβο,η μπαταρια του απο χθες που την φορτισα εχει ακομα 38% και η αισθηση να εχεις καθαρο ανδροιδ ειναι απλα τελεια.

 

Ειχα να νιωσω ετσι για κινητο απο το iPhone 2G!

δεν γινομαι σκλαβος της συσκευης και αν και αυτη η συσκευη μου εχει δωσει αφορμες να γκρινιαξω,οταν το χρησιμοποιω απλα τα ξεχναω ολα.

 

Απλα πανεμορφο και σε αυτα τα χρηματα(περιπου 400Ε) το συνιστω ανεπιφυλακτα σε ολους.

Για μενα απο σημερα αποτελει την πρωτη μου συσκευη με διαφορα.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Με ενδιαφερει το πλαστικο απο πισω;Οχι...

Με ενδιαφερουν τα πιξελακια; Ουτε...

 

Εγώ πάντως αν έδινα 400 ευρώ θα με ενδιέφεραν και τα δύο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

To θέμα είναι κατα πόσο αξίζει όταν με ~80 περίπου λιγότερο παίρνεις Galaxy S. Τι δίλημμα και αυτό. :p

 

Εφόσον το έχεις μόνο 2 μέρες, σκέφτηκες να το πας πίσω να στο αλλάξουν γι αυτά τα 2 pixels;

Όχι.
Link to comment
Share on other sites

Εγω παρόλο που δεν έχω πρόβλημα με pixels δεν είμαι τόσο αισιόδοξος όσο ο Δημήτρης.

Έχω πει τις απόψεις σχετικά με την απαράδεκτη διαχείριση μνήμης ram στην official 2.3.3 που αποδεικνύει ότι τα android δεν μπορούν να σταθούν χωρίς τούλαχιστον 1giga ram η χωρίς custom rom.

Δεν είναι λογικο να μένει με 35ΜΒ διαθέσιμα χρησιμοποιοντας λίγο το Skype. (μάλλον εκει είναι το πρόβλημα που το skype δεν έχει βγει ακόμα με υποστήριξη βιντεοκλησης).

 

Όπως και στο Galaxy S το wifi δεν είναι τόσο καλο. Σε σημεία που με το iPhone κάνω άνετα την δουλεια μου, μ αυτο διακόπτεται η ροή δεδομένων.

 

Απο την στιγμη που χρειάζεται φλασαρισμα για να δουλέψει όπως πρέπει, χάνει το πλεονέκτημα του άμεσου update και νομίζω ότι μπορει κάποιος να βάλει λίγα χρήματα ακόμα ωστε να πάρει κάτι με περισσότερες δυνατότητες.

 

Το περίμενα καλύτερο.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

To θέμα είναι κατα πόσο αξίζει όταν με ~80 περίπου λιγότερο παίρνεις Galaxy S. Τι δίλημμα και αυτό. :p

 

Εφόσον το έχεις μόνο 2 μέρες, σκέφτηκες να το πας πίσω να στο αλλάξουν γι αυτά τα 2 pixels;

 

οχι φιλε μου και ο λογος ειναι απλος.

δεν θελω να μεινω χωρις κινητο και αν κανω κατι θα το κανω Ιταλια οταν παω που εχει αμεση υποστηριξη.

 

athanaso απο την στιγμη που με 30€ περιπου αγοραζω ενα πισω καπακι ΟΕΜ και το κανω καινουριο δεν με απασχολει καθολου.

Ισα ισα ετσι δεν αγοραζω θηκες.

Ασε που δεν εχω και το αγχος...ξερεις τι ειναι να εχεις κινητο απο γυαλι και αλουμινιο και με θηκη παντα,και οταν την βγαζεις να βλεπεις αμηχες και σημαδακια... :lol:

 

Απο την αλλη ο Κωστης εχει δικιο η μνημη τελειωνει αλλα μονο αν χρησιμοποιεις πολλα πραγματα μαζι.

 

Εγω παντος lag/κολληματα/ δεν ειδα.

Το τελειο κινητο δεν υπαρχει.Παντα κατι θα βρισκουμε.

 

Σαν design το Νεξους ειναι αξεπεραστο.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

οχι φιλε μου και ο λογος ειναι απλος.

δεν θελω να μεινω χωρις κινητο και αν κανω κατι θα το κανω Ιταλια οταν παω που εχει αμεση υποστηριξη.

 

athanaso απο την στιγμη που με 30€ περιπου αγοραζω ενα πισω καπακι ΟΕΜ και το κανω καινουριο δεν με απασχολει καθολου.

Ισα ισα ετσι δεν αγοραζω θηκες.

Ασε που δεν εχω και το αγχος...ξερεις τι ειναι να εχεις κινητο απο γυαλι και αλουμινιο και με θηκη παντα,και οταν την βγαζεις να βλεπεις αμηχες και σημαδακια... :lol:

 

Απο την αλλη ο Κωστης εχει δικιο η μνημη τελειωνει αλλα μονο αν χρησιμοποιεις πολλα πραγματα μαζι.

 

Εγω παντος lag/κολληματα/ δεν ειδα.

Το τελειο κινητο δεν υπαρχει.Παντα κατι θα βρισκουμε.

 

Σαν design το Νεξους ειναι αξεπεραστο.

 

Συμφωνω απολυτα οτι καλυτερο σε android εγω παντως με ενα invinible shield μπρος πισω ξεμπερδεψα και ειναι καλυμμενο ολο το κινητο χωρις να φοβαμε για γρατζουνιες

Nokia 3210->t68i->Nokia 3410->Nokia 6510->Nokia 8850->Sharp GX20->Sharp GX30i->Sharp V703->Nokia N80->Nokia 6110 Navigator->Nokia 6210 Navigator->Nokia N85->Nokia N97->Nokia 6710 Navigator->Nokia N86->iphone 3G 16GB->iphone 3GS 16GB->HTC Desire->HTC Desire HD->Iphone 4 32GB->HTC Trophy 7->Galaxy S->Nexus S->Iphone 4s 16GB->Galaxy S2->Nexus 5 32GB-> Galaxy s6 edge Gold
Link to comment
Share on other sites

Έχω πει τις απόψεις σχετικά με την απαράδεκτη διαχείριση μνήμης ram στην official 2.3.3 που αποδεικνύει ότι τα android δεν μπορούν να σταθούν χωρίς τούλαχιστον 1giga ram η χωρίς custom rom.

Δεν είναι λογικο να μένει με 35ΜΒ διαθέσιμα χρησιμοποιοντας λίγο το Skype. (μάλλον εκει είναι το πρόβλημα που το skype δεν έχει βγει ακόμα με υποστήριξη βιντεοκλησης).

 

Ερμ, το βλέπεις μόνο από τη μια μεριά. Από όσο ξέρω το Skype για κινητά είναι μούφα σαν κώδικας. Μερικές φορές φταίει και το app ε.

Όχι.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Εγώ αν αγόραζα πάλι κινητό το Nexus S θα ξανά αγοραζα.

 

Δεν ξέρω πως θα μπορούσε να μας φανεί χρήσιμη αυτή η πληροφορία πάντως όταν δεν είναι τεκμηριωμένη.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Για καλυτερη αυτονομια στην μπαταρια σβηστε το facebook widget οσοι το χρησιμοποιειται και καντε log out απο το Latitude.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Nexus S

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...