Jump to content

Master Chef - Master Chef Junior (Mega)


NetSurfer_g7
 Κοινοποίηση

Ποιος πιστευετε οτι θα ειναι ο νικητης του MasterChef 2019?  

11 members have voted

  1. 1. Ποιος πιστευετε οτι θα ειναι ο νικητης του MasterChef 2019?

    • Χρήστος
      5
    • Μανώλης
      3
    • Ζαχίρ
      1
    • Παντελής
      1
    • Πάνος
      0
    • Σπυριδούλα
      0
    • Ασημίνα
      1
    • Ιωάννα
      0


Recommended Posts

δεν νομίζω να είναι live

https://twitter.com/ogiwrgos<>

Nokia 3330 , Nokia N73ME , NOKIA N8 , JOLLA PHONE, HTC 10, ONE PLUS 7 PRO NEBULA BLUE

The Microsoft & Nokia Motto: "We're the leaders, wait for us!"

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 471
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πληροφορήθηκα λοιπόν ότι η παραγωγή της εταιρείας studio ATA είπε όχι σε παίκτη που διαπιστώθηκε ότι ήταν θετικός στον ιό του Aids. Ο παίκτης αποκλείστηκε από τους παραγωγούς με πρόσχημα τους λόγους υγείας, καθώς τα κοψίματα κατά την διάρκεια της μαγειρικής είναι δεδομένα και η ροή του αίματος μπορεί να δημιουργούσε προβλήματα. Από την πλευρά του ο παίκτης έχει στείλει εξώδικο στην εταιρεία επικαλούμενος πίεση για συναινετικό διαζύγιο. Όπως όλα δείχνουν η υπόθεση θα οδηγηθεί στα δικαστήρια και θα προχωρήσει, καθώς από την μία ο παίκτης υποστηρίζει και με το δίκιο του ότι έπεσε θύμα κοινωνικού ρατσισμού ενώ οι παραγωγοί επικαλούνται σοβαρούς λόγους υγιεινής. Παρά την όποια προσπάθεια έκανα κι εγώ χθες να βρω και να μιλήσω με τους υπευθύνους δεν τα κατάφερα. Ελπίζω κάποια στιγμή να βγάλουν επίσημα μια ανακοίνωση για το θέμα καθώς τέτοιες πρακτικές κοινωνικού αποκλεισμού δεν τιμούν κανέναν...

https://twitter.com/ogiwrgos<>

Nokia 3330 , Nokia N73ME , NOKIA N8 , JOLLA PHONE, HTC 10, ONE PLUS 7 PRO NEBULA BLUE

The Microsoft & Nokia Motto: "We're the leaders, wait for us!"

Link to comment
Share on other sites

Πληροφορήθηκα λοιπόν ότι η παραγωγή της εταιρείας studio ATA είπε όχι σε παίκτη που διαπιστώθηκε ότι ήταν θετικός στον ιό του Aids. Ο παίκτης αποκλείστηκε από τους παραγωγούς με πρόσχημα τους λόγους υγείας, καθώς τα κοψίματα κατά την διάρκεια της μαγειρικής είναι δεδομένα και η ροή του αίματος μπορεί να δημιουργούσε προβλήματα. Από την πλευρά του ο παίκτης έχει στείλει εξώδικο στην εταιρεία επικαλούμενος πίεση για συναινετικό διαζύγιο. Όπως όλα δείχνουν η υπόθεση θα οδηγηθεί στα δικαστήρια και θα προχωρήσει, καθώς από την μία ο παίκτης υποστηρίζει και με το δίκιο του ότι έπεσε θύμα κοινωνικού ρατσισμού ενώ οι παραγωγοί επικαλούνται σοβαρούς λόγους υγιεινής. Παρά την όποια προσπάθεια έκανα κι εγώ χθες να βρω και να μιλήσω με τους υπευθύνους δεν τα κατάφερα. Ελπίζω κάποια στιγμή να βγάλουν επίσημα μια ανακοίνωση για το θέμα καθώς τέτοιες πρακτικές κοινωνικού αποκλεισμού δεν τιμούν κανέναν...

 

Εσυ τι καιγεσαι ???δημοσιογραφος εισαι ?

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Εσυ τι καιγεσαι ???δημοσιογραφος εισαι ?

Δεν είναι μεγάλη αδικία να γκρεμίζουν το όνειρο του ανθρώπου μόνο και μόνο επειδή δεν θέλουν τρεχάματα σε περίπτωση τραυματισμού??

 

Για να έθεσε συμμετοχή αυτό το άτομο, σημαίνει ότι γνωρίζει πολύ καλά τι του συμβαίνει και έχει την ευθύνη του εαυτού του.

 

Αυτός ο αποκλεισμός, όπως προείπε και ο φίλος diaoloS, δεν κάνει καλό σε κανέναν.

Edited by Pitsikoulina
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι μεγάλη αδικία να γκρεμίζουν το όνειρο του ανθρώπου μόνο και μόνο επειδή δεν θέλουν τρεχάματα σε περίπτωση τραυματισμού??

 

Για να έθεσε συμμετοχή αυτό το άτομο, σημαίνει ότι γνωρίζει πολύ καλά τι του συμβαίνει και έχει την ευθύνη του εαυτού του.

 

Αυτός ο αποκλεισμός, όπως προείπε και ο φίλος diaoloS, δεν κάνει καλό σε κανέναν.

 

Κοιτα προφανως και ειναι τεραστια αδικια,αλλα σκεψου οτι εδω στην Ελλαδα δεν εχουμε πληρη πληροφοριση για το θεμα..Ισως να ειχε "προβληματα" και με τους συμπαικτες..δεν ξερεις..δεν σου λεω οτι ειναι καλο αλλα μπορει επισης να προκαλουσε επιβραδυνση στη εξελιξη του παιχνιδιου...φανταζομαι εχεις δει τις δοκιμασιες...

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Κοιτα προφανως και ειναι τεραστια αδικια,αλλα σκεψου οτι εδω στην Ελλαδα δεν εχουμε πληρη πληροφοριση για το θεμα..Ισως να ειχε "προβληματα" και με τους συμπαικτες..δεν ξερεις..δεν σου λεω οτι ειναι καλο αλλα μπορει επισης να προκαλουσε επιβραδυνση στη εξελιξη του παιχνιδιου...φανταζομαι εχεις δει τις δοκιμασιες...

 

Συμφωνώ εν μέρη.. Και εγώ νομίζω ότι ίσως θα επιβραδύνε την εξέλιξη του παιχνιδιού..

 

Απλά επιμένω ότι και έτσι να είναι, κανένας υπεύθυνος δεν έχει το δικαίωμα να στερήσει το όνειρο του ανθρώπου αυτού. Και σε αυτό είμαι απόλυτη.

 

Στο κάτω κάτω δεν τον απέκλεισαν γιατί σκέφτηκαν την συμπεριφορά των συμπαικτών.. Ούτε γιατί λυπήθηκαν αν πάθει κάτι ο τύπος..

Για να μην έχουν την ευθύνη του το έκαναν..

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ εν μέρη.. Και εγώ νομίζω ότι ίσως θα επιβραδύνε την εξέλιξη του παιχνιδιού..

 

Απλά επιμένω ότι και έτσι να είναι, κανένας υπεύθυνος δεν έχει το δικαίωμα να στερήσει το όνειρο του ανθρώπου αυτού. Και σε αυτό είμαι απόλυτη.

 

Στο κάτω κάτω δεν τον απέκλεισαν γιατί σκέφτηκαν την συμπεριφορά των συμπαικτών.. Ούτε γιατί λυπήθηκαν αν πάθει κάτι ο τύπος..

Για να μην έχουν την ευθύνη του το έκαναν..

 

Δεν ξερω τι να σου πω...καλυτερα να μην συνεχισω να σχολιαζω γιατι χωρις να το θελω μπορει να προσβαλλω τον ανθρωπο και πραγματικα δεν το θελω....παντως δεν νομιζω ναναι η μοναδικη αδικια....

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά αφού ξέρουμε τους 2 που είναι στον τελικό

τη σκατε? νομίζω υπαρχουν άτομα που ξέρουν και τον νικητή.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά αφού ξέρουμε τους 2 που είναι στον τελικό

τη σκατε? νομίζω υπαρχουν άτομα που ξέρουν και τον νικητή.

 

3 ειναι στον τελικο..

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

το πόστ μου για το θέμα δεν είναι δικό μου γιατί δεν είμαι δημοσιογράφος.Είναι copy-paste :cool:

https://twitter.com/ogiwrgos<>

Nokia 3330 , Nokia N73ME , NOKIA N8 , JOLLA PHONE, HTC 10, ONE PLUS 7 PRO NEBULA BLUE

The Microsoft & Nokia Motto: "We're the leaders, wait for us!"

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά αφού ξέρουμε τους 2 που είναι στον τελικό

τη σκατε? νομίζω υπαρχουν άτομα που ξέρουν και τον νικητή.

 

ποιοι 2 ειναι στον τελικο ? εγω δεν ξερω...

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά αφού ξέρουμε τους 2 που είναι στον τελικό

τη σκατε? νομίζω υπαρχουν άτομα που ξέρουν και τον νικητή.

 

Ποιοι θα είναι στον τελικό ; Ο Μιχάλης , ο Άκης και η ξανθιά ;

Και μη μου πεις ότι θα βγάλουν νικητή στο τέλος τον Άκη (αν και τον πλασάρουν πολύ) γιατί ο Μιχάλης και low profile είναι και καλύτερος από όλους φαίνεται να είναι :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι μεγάλη αδικία να γκρεμίζουν το όνειρο του ανθρώπου μόνο και μόνο επειδή δεν θέλουν τρεχάματα σε περίπτωση τραυματισμού??

 

Για να έθεσε συμμετοχή αυτό το άτομο, σημαίνει ότι γνωρίζει πολύ καλά τι του συμβαίνει και έχει την ευθύνη του εαυτού του.

 

Αυτός ο αποκλεισμός, όπως προείπε και ο φίλος diaoloS, δεν κάνει καλό σε κανέναν.

 

Η νομοθεσία για τους χώρους μαζικής σίτισης και τις κουζίνες προετοιμασίας φαγητού λέει ότι την παραμικρή αμυχή να έχεις στο δέρμα των χεριών, πρέπει να απέχεις μέχρι να επουλωθεί πλήρως το τραύμα. Και αυτό όταν ο κόσμος που θα φάει το φαγητό σου δεν κινδυνεύει. Πόσο μάλλον όταν ο μάγειρας έχει διεγνωσμένη ασθένεια που μεταδίδεται με το αίμα και είναι και λίγο θανατηφόρα.

 

Δεν έχει να κάνει με το αν θα κοπεί και αν φοβάται το κανάλι τις ευθύνες. Έχει να κάνει με το ότι θα κοπεί και αν κοπεί και κάποιος άλλος συμπαίκτης, οι πιθανότητες μόλυνσης ανεβαίνουν κατακόρυφα.

 

Αν έκανα κάποια δουλειά που έχει μικροτραυματισμούς δε θα ήθελα κάποιος συνεργάτης μου να έχει τέτοια ασθένεια. Ρατσισμός - ξερατσισμός, μιλάμε για την ζωή μας την ίδια.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εχεις δικιο anarxiki αλλα δεν μπορει να φορα γαντια??λυσεις υπαρχουν...

E παιδιά ότι και να λέμε τώρα ξέρω ότι δεν είναι σωστό αλλά κανένας δε θα τον έπαιρνε σε ένα εστιατόριο πιστεύω και πόσο μάλλον μια μεγάλη παραγωγή δε θα ρίσκαρε μία στο εκατομμύριο να γινόταν η στραβή και είναι λογικό όλοι οι παίκτες και οι κριτές να ήταν κάπως φοβισμένοι οπότε καλύτερο και γι΄αυτόν και γι΄όλους, όσο προχωρημένοι και άνετοι θελουμε να δείχνουμε και να το καταδικάζουμε η αλήθεια είναι ότι ούτε εμείς θα το κάναμε

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

εχεις δικιο anarxiki αλλα δεν μπορει να φορα γαντια??λυσεις υπαρχουν...

 

Τα έχεις δει τα μαχαίρια τους; Κόβουν μάρμαρο λες και ήταν βούτυρο. Το μόνο γάντι που μπορώ να σκεφτώ είναι εκείνο που φοράνε οι κρεοπώλες. Που είναι από σύρμα όπως οι πανοπλίες των Ιπποτών :p

Υποθέτω όμως ότι με κάτι τέτοιο δε θα μπορούσε να μαγειρέψει. Άντε να καθαρίσεις αυγό με τέτοια πανοπλία :lol:

 

 

Δυστυχώς υπάρχουν περιορισμοί σε κάθε επάγγελμα. Δεν έχει να κάνει με το ρατσισμό αλλά με τη δημόσια υγεία.

Όπως ένας επιληπτικός δε μπορεί να χειριστεί βαριά μηχανήματα ή να εργαστεί ως πιλότος, έτσι και ένας φορέας του AIDS δε γίνεται να συμμετέχει στην προετοιμασία φαγητού.

 

Κρίμα για τον άνθρωπο πρώτον γιατί δεν έχει την υγεία του και δεύτερον γιατί δε μπορεί να κάνει το μεράκι του αλλά δε μπορεί να γίνει κάτι παραπάνω.

Edited by anarxaki
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η νομοθεσία για τους χώρους μαζικής σίτισης και τις κουζίνες προετοιμασίας φαγητού λέει ότι την παραμικρή αμυχή να έχεις στο δέρμα των χεριών, πρέπει να απέχεις μέχρι να επουλωθεί πλήρως το τραύμα. Και αυτό όταν ο κόσμος που θα φάει το φαγητό σου δεν κινδυνεύει. Πόσο μάλλον όταν ο μάγειρας έχει διεγνωσμένη ασθένεια που μεταδίδεται με το αίμα και είναι και λίγο θανατηφόρα.

 

Δεν έχει να κάνει με το αν θα κοπεί και αν φοβάται το κανάλι τις ευθύνες. Έχει να κάνει με το ότι θα κοπεί και αν κοπεί και κάποιος άλλος συμπαίκτης, οι πιθανότητες μόλυνσης ανεβαίνουν κατακόρυφα.

 

Αν έκανα κάποια δουλειά που έχει μικροτραυματισμούς δε θα ήθελα κάποιος συνεργάτης μου να έχει τέτοια ασθένεια. Ρατσισμός - ξερατσισμός, μιλάμε για την ζωή μας την ίδια.

 

+ σε ολα απολυτως σωστη!

 

εχεις δικιο anarxiki αλλα δεν μπορει να φορα γαντια??λυσεις υπαρχουν...

 

Υπαρχουν λυσεις,να αλλαξει επαγγελμα και να μην ασχολειται με αυτο το επαγγελμα,δεν ξερω ποιος ειναι ο συγκεκριμενος που ηθελε να συμμετασχει αλλα τρεμω και μονο στην ιδεα οτι παιζει να ειναι και σοβαρος σεφ σε εστιατοριο και παιζει να εχω παει εκει που δουλευει και να μου εχει μαγειρεψει κατι εκεινος...

 

Οταν μιλαμε ολοι εκ του ασφαλους τις πεταμε τις αποψεις μας.Εχετε καταλαβει οτι δεν παιζουν με τις ζωες των αλλων ετσι?Σαν να λεμε οτι ξερει καποιος οτι εχει aids και σκοπιμα πηγαινει με αλλες/αλλους να τους κολλησει.Μιλαμε για επαγγελμα που οπως ειπε και η αναρχικη πιο πανω βαση υγιεινης και ΥΓΙΕΙΣ σεφ απεχουν απο την προετοιμασια πιατων λογω αμυχων/κοψιματων μεχρι να επουλωθουν και αυτο το λεω επειδη εχω φιλο που δουλευει σε γνωστο εστιατοριο της Αθηνας.

Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

εχετε ολοι δικιο αλλα απλα νιωθω ασχημα..ειχε ενα ονειρο και λογο της σκατοαρρωστιας πανε ολα στραφι..:(
Link to comment
Share on other sites

Ακριβως οπως τα λεει η anarxaki.

 

Στο συγκεκριμενο επαγγελμα εμπλεκεται -πολυ σωστα- η υγειονομικη υπηρεσια. Εδω απλος σερβιτορος σε καφετερια να εισαι κανονικα πρεπει να εχεις κανει εξετασεις, οχι chef...

 

Τι ρατσισμους και αλλες ..... λετε? Παμε καλα? Το εχουμε βρει τωρα και για τα παντα λεμε "ρατσισμος". Εχουμε ξεφτυλισει και αυτην την εννοια

 

Να δω αν κολλουσε κανενας παικτης η και κανενας κριτης τι θα γινοταν.

 

Kαι 'γω ηθελα να γινω πιλοτος αλλα ειχα 10 βαθμους μυωπιας (δεν εχω αλλα λεμε). Κριμα που με εκοψαν οι βρωμορατσιστες ενα ονειρο ειχα και γω... Σιγα, τι θα παθαινα και να επεφτα κακο σε μενα θα εκανα...

 

ΥΓ. Σορρυ για το υφος αλλα με αυτα που διαβασα μου σηκωθηκε η τριχα. Μετα ειδα οτι η pitsikoulina βεβαια ειναι 17 χρονων..

Edited by ardi21
Link to comment
Share on other sites

χμμμ εξελίσσετε περιεργα η υποθεση:

http://www.star.gr/media/72704/

http://www.zappit.gr/default.php?pname=Article&cat_id=13&art_id=476

και ολα αυτα λιγο πριν το τελικο..σημερα πιστευω οτι θα χασει, κλασικα πλεον , ο μανωλης.

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως οπως τα λεει η anarxaki.

 

Στο συγκεκριμενο επαγγελμα εμπλεκεται -πολυ σωστα- η υγειονομικη υπηρεσια. Εδω απλος σερβιτορος σε καφετερια να εισαι κανονικα πρεπει να εχεις κανει εξετασεις, οχι chef...

 

Τι ρατσισμους και αλλες ..... λετε? Παμε καλα? Το εχουμε βρει τωρα και για τα παντα λεμε "ρατσισμος". Εχουμε ξεφτυλισει και αυτην την εννοια

 

Να δω αν κολλουσε κανενας παικτης η και κανενας κριτης τι θα γινοταν.

 

Kαι 'γω ηθελα να γινω πιλοτος αλλα ειχα 10 βαθμους μυωπιας (δεν εχω αλλα λεμε). Κριμα που με εκοψαν οι βρωμορατσιστες ενα ονειρο ειχα και γω... Σιγα, τι θα παθαινα και να επεφτα κακο σε μενα θα εκανα...

 

ΥΓ. Σορρυ για το υφος αλλα με αυτα που διαβασα μου σηκωθηκε η τριχα. Μετα ειδα οτι η pitsikoulina βεβαια ειναι 17 χρονων..

 

Γιατί έχετε όλοι κολλήματα με την ηλικία??

 

Η ενημέρωση δεν χωράει ηλικίες. Τα γνωρίζω ήδη όλα όσα γράψατε. Δεν περίμενα να μάθω από ένα thread τι σημαίνει AIDS.

 

Αλλά η άποψή μου είναι αυτή που είπα.

 

Και για την ενημέρωση...

Ο άνθρωπος αυτός έμαθε απ'το κανάλι ότι είναι φορέας. Και αυτό του έθεσε 2 επιλογές:

Ή τον παίρνουν στο παιχνίδι και θα το μάθουν όλοι οι συμπαίκτες & θα έχει δικό του δωμάτιο-μπάνιο, ή θα φύγει.

Διάλεξε το 2ο καθώς ήταν αναστατωμένος όταν του το ανακοίνωσαν.

 

Το mega δεν ενημέρωσε κανέναν υποψήφιο ότι οι εξετάσεις αίματος θα περιλάμβαναν και τεστ για τον ιό HIV.

Αυτό όπως ξέρουμε όλοι είναι παράνομο και ο υποψήφιος θα κάνει μήνυση στο κανάλι για παραβίαση ιατρικού απορρήτου.

 

Προσωπικά, δε νομίζω να βγει τίποτα από αυτό, αλλά καλά τους κάνει.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά αν είναι δυνατόν, με το αίμα όλα φαίνονται δίχως να κάνεις τίποτα άλλο.

είναι σαν να κοιτάς ενα έγχρωμο πίνακα και να λες ότι είναι ασπρόμαυρος.

δεν χρειάζεται περαιτέρω διαδικασίες. το αίμα πλέον το βασίζουν σε ιδικά μηχανήματα

και τα κάνουν όλα αυτόματα, αλλά και με το μικροσκόπιο που το ελέγχουν μερικοί

πάλι φαίνεται. ξαναλέω δεν είναι κάτι περαιτέρω.

Link to comment
Share on other sites

 

Kαι 'γω ηθελα να γινω πιλοτος αλλα ειχα 10 βαθμους μυωπιας (δεν εχω αλλα λεμε). Κριμα που με εκοψαν οι βρωμορατσιστες ενα ονειρο ειχα και γω... Σιγα, τι θα παθαινα και να επεφτα κακο σε μενα θα εκανα...

 

 

Βασικα, δε κανεις μονο κακο στον εαυτο σου στη συγκεκριμενη περιπτωση . Κανεις κακο σε αεροπλανο δε ξερω κι εγω ποσων εκατομμυριων + πιθανο σε ασκηση που εκτος απο οικονομικες εχει κι αλλες επιπτωσεις .

 

ρε παιδιά αν είναι δυνατόν, με το αίμα όλα φαίνονται δίχως να κάνεις τίποτα άλλο.

είναι σαν να κοιτάς ενα έγχρωμο πίνακα και να λες ότι είναι ασπρόμαυρος.

δεν χρειάζεται περαιτέρω διαδικασίες. το αίμα πλέον το βασίζουν σε ιδικά μηχανήματα

και τα κάνουν όλα αυτόματα, αλλά και με το μικροσκόπιο που το ελέγχουν μερικοί

πάλι φαίνεται. ξαναλέω δεν είναι κάτι περαιτέρω.

 

Το AIDS συγκεκριμενα (οπως και πολλα αλλα ) δε φαινεται με τις απλες εξετασεις αιματος (γενικη αιματος )

Link to comment
Share on other sites

Το AIDS συγκεκριμενα (οπως και πολλα αλλα ) δε φαινεται με τις απλες εξετασεις αιματος (γενικη αιματος )

 

Αυτός είναι ο λόγος που είναι παράνομο να γίνει τέτοια εξέταση χωρίς την συγκατάθεση αυτού που θα εξεταστεί.. Γι αυτό θα γίνει η μήνυση..

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα κι αν φαινόταν όμως με απλές εξετάσεις, όφειλαν να ενημερώσουν όπως ζητά ο νόμος. "Παιδιά θα σας πάρουμε αίμα και να ξέρετε ότι αυτομάτως από τα μηχανήματά μας θα γίνει και έλεγχος για AIDS".

 

Πώς όμως και δεν υποψιάστηκαν τη δουλειά οι παίκτες; Γιατί να τους κάνουν εξετάσεις εξαρχής; Μήπως ήθελε το κανάλι να δει αν έχουν ανεβασμένη χοληστερίνη και να προσαρμόσει ανάλογα τις δοκιμασίες; Γι' αυτό παραπονιούνται ότι δεν τους δόθηκαν πολλές ευκαιρίες να μαγειρέψουν αρνί; :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...