Jump to content

Play Store (πρώην Google Play) - Προβλήματα, εμπειρίες, tips, σχόλια


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι, το διάβασα και ξέρεις οτι δε διαφωνώ μαζι σου. Αλλα οταν μπαίνω στο μαρκετ στις εφαρμογές μου και βλέπω τρεις την ώρα τα ιδια και τα ιδια τσατιζομαι.

 

Sent from my X10i using Tapatalk

 

εμενα πια μου το χει σταματησει αυτο με τις συνεχεις ανανεωσεις των ιδιως εφαρμογων.αλλα εξακολουθει να μου κρυβει τις εφαρμογες που θελουν ενημερωση..

η θεωρια μου ειναι οτι τις εμφανιζει καθυστερημενα.δεν τις κρυβει εντελως.δηλαδη θα παρεις την ανανεωση αλλα κανεις δεν ξερει ποτε.:lol:

 

τι θελαν και το αλλαξανε το μαρκετ.και αθλιο interface και γεματο bugs

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

H 3.3.11 που εμφανίστηκε στις 3/11/2011 σας έχει έρθει ή όχι ακόμα?? Εννοώ αυτόματο update οχι εγκατάσταση apk...

Sony logo.gif

Link to comment
Share on other sites

H 3.3.11 που εμφανίστηκε στις 3/11/2011 σας έχει έρθει ή όχι ακόμα?? Εννοώ αυτόματο update οχι εγκατάσταση apk...

 

Στο Χ10i μου ηρθε κανονικα. Στο mini pro οχι.

 

Sent from my X10i using Tapatalk

.

Asteroshouse.gr ...................

Link to comment
Share on other sites

Εμένα έχει το desire s ακόμα την 3.1.5 αλλά ενώ δεν μπορούσα να αγοράσω εφαρμογή εάν δεν έκανα την γλώσσα του κινητού αγγλικά,σήμερα αγόρασα κανονικά το 3g watchdog !

 

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αναβαθμίστηκε κι εμένα σε 3.3.1 και μου φαίνεται αρκετά πιο γρήγορη και λίγο πιο λειτουργική!

 

Έχω SE Xperia Arc 2.3.4

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς με μικρότερο lcd density από το native της συσκευής ; πχ από 240 σε 167 ή άλλο;

 

from THE hd2

Γιώργος//ROM: Omega XT v16/RADIO:2.14/NATIVE ANDROID ROMS

pinterest,instagram,EyeEm,flickr

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς με μικρότερο lcd density από το native της συσκευής ; πχ από 240 σε 167 ή άλλο;

 

from THE hd2

 

Εγώ από 240 σε 220 και είναι οκ..

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε και σε μενα η 3.3.11

Ποτε δεν ειχα προβλημα με την προηγουμενη εκδοση αλλα αυτη φαινεται να ειναι ενα κλικ πιο γρηγορη.

 

Nexus s με custom rom εχω.

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Την έβαλα στο Samsung Galaxy SII και δουλεύει καλά, νομίζω είναι λίγο πιο γρήγορη.
Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Προ ολίγου έγινε και σε μένα το OTA Update του Market από 3.2.0 σε 3.3.11 :)

Φαίνεται και πιο γρήγορο, έχει και τις νέες επιλογές για AutoUpdate μέσω WiFi.

Από το καλό στο καλύτερο πάει, μακάρι να δούμε σύντομα και επίσημα όλες τις Google Apps στην χώρα μας. Navigation, Google+ κλπ..

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Προ ολίγου έγινε και σε μένα το OTA Update του Market από 3.2.0 σε 3.3.11 :)

Φαίνεται και πιο γρήγορο, έχει και τις νέες επιλογές για AutoUpdate μέσω WiFi.

Από το καλό στο καλύτερο πάει, μακάρι να δούμε σύντομα και επίσημα όλες τις Google Apps στην χώρα μας. Navigation, Google+ κλπ..

 

για δες αν θα δουλεψει πρωτα το autoupdate και βλεπουμε..γιατι εγω παλι χειροκινητα τα κανω..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Προ ολίγου έγινε και σε μένα το OTA Update του Market από 3.2.0 σε 3.3.11 :)

Φαίνεται και πιο γρήγορο, έχει και τις νέες επιλογές για AutoUpdate μέσω WiFi.

Από το καλό στο καλύτερο πάει, μακάρι να δούμε σύντομα και επίσημα όλες τις Google Apps στην χώρα μας. Navigation, Google+ κλπ..

 

Πως κάνουμε αναβάθμιση??? έχω την 3.1.5 :wacko:

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Για δοκίμασε κι αυτό το τρικ που περιγράφει ο φίλος www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3848663#post3848663

Sony logo.gif

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς με μικρότερο lcd density από το native της συσκευής ; πχ από 240 σε 167 ή άλλο;

 

from THE hd2

Εμενα στα 200 απο τα 240 δε δουλευει καλα, πολλες εφαρμογες μου γραφει οτι δε μπορω να τις κατεβασω γιατι η συσκευη δεν ειναι συμβατη. Εχω μεινει με την παλια εκδοση κι ειμαι μια χαρα.

 

Sent from my HTC Desire

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς με μικρότερο lcd density από το native της συσκευής ; πχ από 240 σε 167 ή άλλο;

 

from THE hd2

Για πλήρη συμβατότητα 240 ή 160

Link to comment
Share on other sites

Βγηκε αναβαθμιση για το μαρκετ 3.3.12,να δουμε τι θα εχουν διορθωσει οταν μας ερθει και εμας

http://img.tapatalk.com/b23bb8f8-a1a2-2985.jpg

 

Sent from my LG-P500 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχω το εξής πρόβλημα... δεν μπορώ να δω στο market το Google maps ούτε με το market enabler...λύση; Μήπως φταίει που έχω το καινούργιο market;

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

για δες αν θα δουλεψει πρωτα το autoupdate και βλεπουμε..γιατι εγω παλι χειροκινητα τα κανω..

 

Και δω μια απο τα ίδια, δεν λέει να κάνει auto update με τίποτα...:mad:

Coolermaster MC500/Asus Rog Strix X570-F/Ryzen 7 3700X/Bequiet Dark Rock 4/G.Skill Ripjaws V 32GB-3200/Sapphire 6900XT Nitro+SE /Corsair RM850x/Samsung 970 Evo 500GB M2/Samsung 860 Evo 250GB/Corsair K70 mk.2/Logitech G13/Logitech MX Master 3/Dell UP2716+SE2419/

MyFlickr

Link to comment
Share on other sites

Έχω το εξής πρόβλημα... δεν μπορώ να δω στο market το Google maps ούτε με το market enabler...λύση; Μήπως φταίει που έχω το καινούργιο market;

 

Και δω μια απο τα ίδια, δεν λέει να κάνει auto update με τίποτα...:mad:

 

Δεν θα το δείτε με τίποτα... το Market enabler δεν δουλεύει πλέον με το καινούριο market.

Γιατί δεν μπαίνετε να κατεβάσετε το mod-αρισμένο που έχει και navigation για όλη την ελλάδα...;

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα το δείτε με τίποτα... το Market enabler δεν δουλεύει πλέον με το καινούριο market.

Γιατί δεν μπαίνετε να κατεβάσετε το mod-αρισμένο που έχει και navigation για όλη την ελλάδα...;

 

Το περνάω μου λέει για ενημέρωση, του κάνω εγκατάσταση, και μετά γράφει οτι "Η εφαρμογή δεν ειναι εγκατεστημένη" WAY???

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πήρε αποφαση και εκανε auto update! Για να δούμε τι θα πει τις επόμενες μέρες... Edited by and64

Coolermaster MC500/Asus Rog Strix X570-F/Ryzen 7 3700X/Bequiet Dark Rock 4/G.Skill Ripjaws V 32GB-3200/Sapphire 6900XT Nitro+SE /Corsair RM850x/Samsung 970 Evo 500GB M2/Samsung 860 Evo 250GB/Corsair K70 mk.2/Logitech G13/Logitech MX Master 3/Dell UP2716+SE2419/

MyFlickr

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια πως κανετε αυτο το κολπο στο google maps με την 3-D απεικονιση?δοκιμασα αυτο με τα δυο δαχτυλα μαζι αλλα απλα αλλαζει κλιση στην εικονα..
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια πως κανετε αυτο το κολπο στο google maps με την 3-D απεικονιση?δοκιμασα αυτο με τα δυο δαχτυλα μαζι αλλα απλα αλλαζει κλιση στην εικονα..

Aυτό είναι ουσιαστικά! Αν κάνεις zoom και η περιοχή που μένεις περιλαμβάνει 3d κτίρια, θα τα δεις. Διαφορετικά, έχε υπόψη ότι εξαρτάται κι απ'την περιοχή ;)

ας μη συνεχίζουμε όμως εδώ το off topic. Αν έχεις κάποια απορία επ'αυτού, στείλε μου πμ :)

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Πέρασα στο Νοοκ το update αλλα δεν βλέπω να βελτιωθηκε ιδιαίτερα η ταχύτητα του μαρκετ.

 

Unleashed from Nook Color on Cm7 Nightly 162 @1.200Mhz

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...