Jump to content

Vodafone 845 (Huawei Joy)


demolition22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα! Το συγκεκριμένο τηλέφωνο έχει σαν γλώσσα + keyboard Τούρκικη γλώσσα;;

 

2) Ποια η γνώμη σας για το τηλέφωνο; Σε τούρκικο δίκτυο κινητής θα το χρησιμοποιήσω

Link to comment
Share on other sites

λεμε αν χρησιμοποιησω το z4root εχει επιλογες root για παντα και root για πεντε λεπτα η κατι τετοιο?

αφου απαντησετε αυτο βγαζω τα 360 τις voda,music τις vodafone και μετα το ξερουταρω?

αν κανω hard reset η επαναφορα εργοστ ρυθμισεων με τα απο ξερουταρισμα θα επαναφερθουν και τα vodafone apps η oxι? να κανω back up vodafone apps?

και μια τελευταια ερωτηση το κιν ειχε φαει ενα κολημα πριν απο ενα μηνα και οταν πατησα το power -volume up-call μου ειχε βγαλει καποιο safe mode οταν το εκανα χτες μου εβγαλε τις εντολες wipe memory-reboot-update.zip και δεν θυμαμαι αλλη μια ποτε βγαζουμε το ενα μενου και ποτε το αλλο?:O

Link to comment
Share on other sites

Σε όσους σας δουλεύει απροβλημιστα η RLS4d χρησιμοποιείτε το ap2sd???

 

κεγς εχω την RLS4d και χρησημοποιω αυτο που εχει στο menu οταν κανεις το root..... με τα partition! ουσιαστικα επεκτείνεις την SD καρτα για σαν μνημη τηλεφωνου!

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να αναφερω οτι γενικα δεν ψαχνουμε το κινητο μας μπορει στο default μενου μην να βλεπουμε 70 χαρκατηρες αν ομως δουμε τις ρυθμισεις-μυνηματος υπαρχει η επιλογη βελτιστοποιηση κωδικο(χρηση βελτιστοποιημενης κωδικοποιησης sms ) που αμα το τικαρουμε γινετε 160 χαρακτηρες ετσι δεν μας χρειαζετε το handcent sms παρολο εγω που το εχω για μυνηματα το εχω για αλλαζω τον ηχο κλησης στα μην-κλησης.
Link to comment
Share on other sites

ειναι το πρωτο μου smartphone επομενος και το πρωτο android που περνω

για τα λευτα του τα σπαει μονο ενα προβλημα εχω οπου το εχουν και αλοι απο οτι ειδα και πιο πανω δεν μπορω να βαλω wallpaper δικο μου που να μιν φενετε τεραστιο υπαρχει καμια λυσει η κανενα app που να εχει wallpapers στο μεγεθος που πρεπει?

Link to comment
Share on other sites

ειναι το πρωτο μου smartphone επομενος και το πρωτο android που περνω

για τα λευτα του τα σπαει μονο ενα προβλημα εχω οπου το εχουν και αλοι απο οτι ειδα και πιο πανω δεν μπορω να βαλω wallpaper δικο μου που να μιν φενετε τεραστιο υπαρχει καμια λυσει η κανενα app που να εχει wallpapers στο μεγεθος που πρεπει?

 

πιστευω πως πρεπει να φτιαξεις την αναλυση με καποιο προγραμμα στο pc και μετα vα βαλεις το wallpaper στο κινητο.

Link to comment
Share on other sites

***For Android version 2.2 and higher.

 

 

 

Περασα σε 2 κινητα την 4 και εδω και 3 μερες δουλευουν απροβληματιστα...

 

την περασα και εγω δουλευει αψογα στο κινητο της συζυγου εδω και 48 ωρες.

 

ευτυχως γλιτωσα απο τα κολληματα της μαμας rom το τηλεφωνο ΠΕΤΑΕΙ:D

Link to comment
Share on other sites

πιστευω πως πρεπει να φτιαξεις την αναλυση με καποιο προγραμμα στο pc και μετα vα βαλεις το wallpaper στο κινητο.

 

βασικα σε τι αναλυση και σε τι μεγεθος πρεπει να ειναι ;

Link to comment
Share on other sites

με ποιο προγραμμα βλεπετε τα μαιλ σας και απο που το κατεβασατε θελω να βαλω να βλεπω τα μαιλ μου απο hotmail και να βαλω μια μεγαλη συντομευση που οταν μπαινω στο νετ να βλεπει αν εχω μην και να ανανεωνετε με συγχρονισμο.
Link to comment
Share on other sites

Βασίλη, είχα ανεβάσει οδηγίες για την εγκατάσταση της The Celestial Teapot RLS4d στο Vodafone Joy, πριν μερικές μέρες. Είναι βασισμένες στις δικές μου εμπειρίες με το τηλέφωνο, αλλά ελπίζω να σου φανούν κι εσένα χρήσιμες. ;)

 

Περισσότερα εδώ: Αλλάζοντας τα φώτα στο Vodafone Joy

 

Τελικα περασα και εγω την εν λογω εκδοση- με την περιγραφη του φιλου ειναι παιχνιδακι- και ελυσα το προβλημα με τα μικρα γραμματα!!

 

Οταν ανοιγω το market μου βγαζει να δωσω το password απο εναν λογαριασμο gmail που προφανως ανοιξα την πρωτη φορα αλλα τωρα δεν θυμαμαι.

Δημιουργησα αλλον αλλα πως θα τον περασω ωστε να μου ζηταει κωδικο απο τον καινουργιο??

Τωρα με το που μπαινω μεσα μου ζηταει κατ ευθειαν κωδικο, χωρις να μου δινει την δυνατοτητα να αλλαξω χρηστη.

Καμια ιδεα??

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε στις ρυθμίσεις στους λογαρισμούς και δώσε αυτόν που θέλεις ξανά διαγράφωντας πρώτα τον παλιό.

 

Ευχαριστω! Τωρα που πηγα να το κανω μου λεει πως δεν γινεται εκτος αν κανω επαναφορα εργ. ρυθμισεων.

Θα προσπαθησω απλα να προσθεσω τον νεο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Το συγκεκριμένο τηλέφωνο έχει σαν γλώσσα + keyboard Τούρκικη γλώσσα;;

 

2) Ποια η γνώμη σας για το τηλέφωνο; Σε τούρκικο δίκτυο κινητής θα το χρησιμοποιήσω

 

Κάποιος να βοηθήσει παιδιά;

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια. εχω ενα προβλημα . ελειξε προφανως (???) το launcher pro και τωρα δεν μπορω να μπω στο τηλ. γιατι προσπαθει να συνδεθει με την σελιδα του προγραμματος αλλα δεν .... βλεπω μονο τον browser με την αδυναμια συνδεσης και μονο αυτο. δεν μπορω να μπω στις σελιδες για να το κανω απεγκατασταση απο τις ρυθμισεις. καμια ιδεα εκτος απο νεο φλασαρισμα?

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

συνδιασμος volume up-power on-start call εμενα ειχε βγει ενα safe mode ετσι και εκανα uninstall το launcher θα σου στειλω και αλλους χωρις να ειναι τριαλ

http://www.anonym.to/?http://www.filesonic.com/file/47162827/ADWLauncherEX.v1.0.zip

 

http://www.anonym.to/?http://www.filesonic.com/file/45018493

 

http://www.megaupload.com/?d=QZVEYC6L

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος να βοηθήσει παιδιά;

 

Τουρκικο πληκτρολογιο δεν εχει φιλε μου. Τουλαχιστον με τη μαμα rom.

Link to comment
Share on other sites

Τουρκικο πληκτρολογιο δεν εχει φιλε μου. Τουλαχιστον με τη μαμα rom.

 

οχι δεν εχει

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος να βοηθήσει παιδιά;

 

Βρε παιδί μου, αντί για τα τουρκικά χρησιμοποίησε τα αγγλικά άλλωστε είναι σχεδόν ίδια η γραφή .

Link to comment
Share on other sites

γεια σας, εχω ενα προβλημα.

θελω να κανω επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων αλλα δεν ξερω αν ετσι διαγραφονται και ολα απο το κινητο.. εχω πολλα προγρραμματα και δεν θελω να τα χασω..

με τιν επαναφορα τι γινετε? σβηνονται??

 

επισης απο το amonra recovery αν παω και κανω wipe σε ολες τις επιλογες τι γινετε? θα λειτουργει κανονικα μετα το κινητο?

 

εχω TCT RLS2 ME AP2SD περασμενα.

 

ευχαριστω εκ των προτερων.

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να αναφερω οτι γενικα δεν ψαχνουμε το κινητο μας μπορει στο default μενου μην να βλεπουμε 70 χαρκατηρες αν ομως δουμε τις ρυθμισεις-μυνηματος υπαρχει η επιλογη βελτιστοποιηση κωδικο(χρηση βελτιστοποιημενης κωδικοποιησης sms ) που αμα το τικαρουμε γινετε 160 χαρακτηρες ετσι δεν μας χρειαζετε το handcent sms παρολο εγω που το εχω για μυνηματα το εχω για αλλαζω τον ηχο κλησης στα μην-κλησης.

 

 

 

μπορεις να με κατευθυνεις λιγο στη χρηση βελριστοποιημενης κωδικοποιησης ςστε να το τικαρω??

Link to comment
Share on other sites

Μηνυματα-μενου-ρυθμισεις-η 7 επιλογη βελτιστοποιηση κωδικο(χρηση βελτιστοποιημενης κωδικοποιησης sms ) και για τα υπολοιπα χρησιμοποιησε το mybackup pro κανει τα παντα back up.ολοι οι τροποι διαγρφοθν τα παντα
Link to comment
Share on other sites

Μηνυματα-μενου-ρυθμισεις-η 7 επιλογη βελτιστοποιηση κωδικο(χρηση βελτιστοποιημενης κωδικοποιησης sms ) και για τα υπολοιπα χρησιμοποιησε το mybackup pro κανει τα παντα back up.ολοι οι τροποι διαγρφοθν τα παντα

 

σ'ευχαριστω για την απαντηση σου

στα μηνυματα δεν μου εμφανιζει τετοια επιλογη..

μοθ εχει αναφορες παραδωσης, αναγνωσης κτλ αλλα πουθενα τη βελτιστοποιηση..

δεν ξερω ισως φταιει η rom γιαυτο..

 

το αλλο θεμα ειναι πως δεν θελω να διαγραψω τιποτα απο το κινητο.. απλα να το φερω σε μια αρχικη κατασταση εχοντας ομως ολα μου τα προγραμματα που εχω κατεβασει, μεσα.

γιαυτο ρωτησα αν γινετε με την επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone 845 (Huawei Joy)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...