Jump to content

Vodafone 845 (Huawei Joy)


demolition22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

με καθε επιφυλαξη

......ο ανεμος

......σε λιγο θα φερει ενα ακριβως με τα ιδια χαρακτηριστικα zte

.......πιθανον αυτο

http://www.expertreviews.co.uk/smartphones/1279696/zte-racer/specifications

αν εχει και καλυτερη τιμη......99.90 για παραδειγμα

....θα βλεπουμε πολλα android στα χερακια μας !

 

ενδιαφέρουσα πληροφορία, είναι ολόιδιο με το joy 845 σε χαρακτηριστικά

Από πού την πήρες την πληροφορία φίλος;

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Έχεις κάποιο λόγο και παίρνεις μία-μία τις προτάσεις μου (ακόμα και λέξεις, ούτε καν προτάσεις) και σχολιάζεις αρνητικά το κάθε τι; Προσφέρεις κάτι με αυτή την κριτική; Και να φανταστείς ότι στα αρχικό μου post είπα ότι είναι η προσωπική μου άποψη και τίποτα άλλο... Έλεος. Ναι πιστεύω ότι οι reflective είναι πολύ καλύτερες από τις capacitive.

 

Μαλλον εισαι ο μοναδικος που το πιστευει......

Απλα οι capacitive ειναι 100% καλυτερες και εγω δεν λεω την αποψη μου , αλλα αυτο που λεει η τεχνολογια και ολοι οσοι εχουν δοκιμασει και τις 2.

Link to comment
Share on other sites

"Ανά πάσα στιγμή, οι πελάτες με συσκευές mobile internet μπορούν να ζητούν τις αυτόματες ρυθμίσεις στέλνοντας κενό SMS στο 19234"

αν δε σου δουλεψει αυτο τοτε στειλε internet στο 19234

μετα κοιτα και αυτο

http://www.wind.com.gr/%C2%E1%F3%E9%EA%FC-%EC%E5%ED%EF%FD/%CA%E9%ED%E7%F4%DE/%C3%E9%E1-%F4%EF%ED-%C9%E4%E9%FE%F4%E7/%CA%E1%F1%F4%EF%EA%E9%ED%E7%F4%DE/Q-Card/Q-Card/%D0%F1%EF%F3%F6%EF%F1%DD%F2-Q/%C1%F0%E5%F1%E9%FC%F1%E9%F3%F4%E7-%C5%F0%E9%EA%EF%E9%ED%F9%ED%DF%E1---%CC%EF%ED%E1%E4%E9%EA%DE-%CF%E9%EA%EF%ED%EF%EC%DF%E1!.aspx

 

Ευχαριστω πολυ :)

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα το κινητάκι χθές, it's worth every penny..

Πέρασα τις επαφές μου απο ένα sony ericsson που είχα και οι ελληνικοί

χαρακτήρες εμφανίζονται "ιερογλυφικά".

Μπορείτε να με βοηθήσετε?

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα το κινητάκι χθές, it's worth every penny..

Πέρασα τις επαφές μου απο ένα sony ericsson που είχα και οι ελληνικοί

χαρακτήρες εμφανίζονται "ιερογλυφικά".

Μπορείτε να με βοηθήσετε?

 

συμβαίνει σε πολλές περιπτώσεις όταν μεταφέρεις επαφές από άλλο κινητό σε άλλο και κυρίως διαφορετικών εταιριών να δημιουργεί προβλήματα με την ανάγνωσή τους.

Link to comment
Share on other sites

με λιγο διαβασμα που εριξα αυτες τις μερες στο φορουμ ειδα κατι να λεει οτι τα κινητα με android 2.1 και κατω δεν εχουν official update ωστε οταν βγαινει καινουργιο π.χ. 2.2 να το βαζεις χωρις να χαλαει η εγγυηση. Δηλαδη το 845 και 945 που εχει και θα εχει το αλλο 2.1 δεν θα μπορει να αναβαθμιστει "νομιμα";; Το λεω γιατι τόσα χρονια με τις αγορες κινητων που κανω ειμαι γκαντεμης και παντα, σε ολα θα χρειαστει να χρησιμοποιησω την εγγυηση για καποιο λογο. Και αν παρω ειτε το 845 ειτε το 945 οταν βγει θα το σκεφτω πολυ για να βαλω costum rom

 

 

Αν και ειχα διαβασει εδω μεσα αυτα που εγραψα πιο πανω, μολις τωρα βρηκα αυτο σε μια αλλη σελιδα

Έφτασε η στιγμή που περισσότεροι από 1.000.000 κάτοχοι Samsung Galaxy S περίμεναν με αγωνία. Μετά από μερικά τερτίπια με τον κώδικα, η Samsung βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να προσφέρει το Android 2.2 Froyo με τον πιο επίσημο τρόπο για το Galaxy S. Πρακτικά αυτό σημαίνει ότι η Super AMOLED του Galaxy S θα τρέχει το τελευταίο και καλύτερο Android λειτουργικό που κυκλοφορεί αυτή την στιγμή μαζί με ό,τι ομορφιές και καλούδια έχει προσθέσει η Sammy. Ποιός θα πει όχι σε x2-x5 καλύτερη ταχύτητα στο κινητό μετά από την αναβάθμιση του Samsung Galaxy S σε Android 2.2 Froyo ;

 

πραγμα που σημαινει οτι ηταν πιο κατω απο 2.2 και βγηκε αναβαθμιση για να γινει 2.2

Το μεγαλύτερο online football manager --> εδώ
Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχύει αυτό που λες.Και το Galaxy S και το Milestone κτλ παίρνουν κανονικά και επίσημα αναβάθμιση σε 2.2
Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχύει αυτό που λες.Και το Galaxy S και το Milestone κτλ παίρνουν κανονικά και επίσημα αναβάθμιση σε 2.2

 

 

το διαβασα καπου χθες αλλα δεν μπορω να το βρω τωρα. Για να το λες σημαινει οτι το ξερεις σιγουρα. Ειναι να αλλαξω σε κανενα μηνα συσκευη αλλα ψαχνομαι απο τωρα και προσπαθω να δω τι ειναι το android. Δεν θελω να το πειραξω για να μην χασω εγγυηση αλλα αν ηταν να μην μπορω να βαλω τα updates μεγαλυτερων εκδοσεων τοτε θα το σκεφτομουν αρκετα καθως απο 2.1 σε 2.2 γινεται αρκετα πιο γρηγορο απο οτι διαβασα

Το μεγαλύτερο online football manager --> εδώ
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον κατι ερωτησουλες???

 

1. συγχρονιζει με gmail??

2. παιζει βιντεο απο youtube?

3.εφαρμογες μαρκετ android?

4.8α παρει ver 2.2???

5.μετα απο αυτα τα λεφτα το αμεσωσ φτηνοτερο που να ειναι καλυτερο και μεταχειρισμενο???

 

thanks

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον κατι ερωτησουλες???

 

1. συγχρονιζει με gmail??

2. παιζει βιντεο απο youtube?

3.εφαρμογες μαρκετ android?

4.8α παρει ver 2.2???

5.μετα απο αυτα τα λεφτα το αμεσωσ φτηνοτερο που να ειναι καλυτερο και μεταχειρισμενο???

 

thanks

 

Σε ολα ΝΑΙ.

5.Δεν υπαρχει ποιο φτηνο , ακομα και εαν ειναι μεταχειρισμενο.

Link to comment
Share on other sites

Σε ολα ΝΑΙ.

5.Δεν υπαρχει ποιο φτηνο , ακομα και εαν ειναι μεταχειρισμενο.

 

για το 4 πώς είμαστε σίγουροι;; πηγή;

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Eχει τρεξει κανεις κανενα προγραμμα για να δει τα specs του κινητου???

Εγω τρελαθηκα γιατι ηξερα οτι το κινητο εχει cpu Qualcomm MSM7225 στα 525 mhz kai τα benchmark στο κινητο λενε οτι εχει armv6 - compatible processor στα 600 mhz!!!!!!

Ξερει κανεις τι παιζει???H cpu τωρα μηπως με εμποδισει στο να βαλω custom rom??

Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον κατι ερωτησουλες???

 

 

3.εφαρμογες μαρκετ android?

 

 

thanks

 

οπως κατεδειξα σε προηγουμενα ποστ ακομα και εφαρμογες που θα μπορουσαν να τρεξουν...δε τις βρισκει..παντα με την official rom

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

οπως κατεδειξα σε προηγουμενα ποστ ακομα και εφαρμογες που θα μπορουσαν να τρεξουν...δε τις βρισκει..παντα με την official rom

 

Φιλε μου , εσενα δεν τις βρισκει.

Δοκιμασα και με official ρομ σε ενος φιλου και τις βρισκει κανονικα π.χ veggos

Οποτε κατι εχεις κανει.

Link to comment
Share on other sites

οπως κατεδειξα σε προηγουμενα ποστ ακομα και εφαρμογες που θα μπορουσαν να τρεξουν...δε τις βρισκει..παντα με την official rom

 

σαν ποιές εφαρμογές. φίλος;

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το κινητο εχει a-gps ?

Δηλαδη θελει οποσδηποτε ιντερνετ ετσι ?

Εχει καποιος κατεβασει offline ελληνικους χαρτες και αν ναι απο που ?

Και αν υπαρχει για να κατεβασουμε κατι σαν το tom tom για offline αναζητηση.

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

πως βαΖω την 2,2 οταν το παρω καινουργειο????

 

περιμένεις να βγει η επίσημη αναβάθμιση της vodafone σε 2.2

:)

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το κινητο εχει a-gps ?

Δηλαδη θελει οποσδηποτε ιντερνετ ετσι ?

Εχει καποιος κατεβασει offline ελληνικους χαρτες και αν ναι απο που ?

Και αν υπαρχει για να κατεβασουμε κατι σαν το tom tom για offline αναζητηση.

Ευχαριστω.

το Assisted GPS (a-gps)

http://en.wikipedia.org/wiki/Assisted_GPS

http://gps.about.com/od/glossary/g/A-GPS.htm

ερχεται να βοηθησει το υπαρχον gps της συσκευης (μας)

οι χαρτες (google maps) μπορουν να κατεβουν στο iphone δεν ξερω για android

αλλα (οπως εχω γραψει πιο πισω) εχω βαλει και δουλευουν οκ

ndrive

igo 8

λογω αναλυσης οθονης δε δουλευουν καποια αλλα ακομη

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου , εσενα δεν τις βρισκει.

Δοκιμασα και με official ρομ σε ενος φιλου και τις βρισκει κανονικα π.χ veggos

Οποτε κατι εχεις κανει.

 

τωρα με καις...

οχι δεν εχω κανει τιποτα... απολυτως !!!

εκτος απο το να απενεργοποιησω την υπηρεσια δεδομενων ...που τι σχεση εχω αφου εχω ανοιχτο wifi...και ετσι περασα τις αλλες εφαρμογες...

αλλωστε ακομα sim δεν εχω βαλει μεσα !

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Έχω βάλει και εγώ για πλοήγηση το Ndrive με ελληνικό χάρτη και δουλεύει μια χαρά..

 

Για βάση στήριξης στο αυτοκίνητο όμως τι κάνουμε;;Έχει βρεί κανείς κάτι ;;

 

Επίσης με official rom δεν εντοπίζω ούτε εγώ εφαρμογές όπως zoygla και veggos.

Link to comment
Share on other sites

σαν ποιές εφαρμογές. φίλος;

 

ριξε μια ματια εδω

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

το Assisted GPS (a-gps)

http://en.wikipedia.org/wiki/Assisted_GPS

http://gps.about.com/od/glossary/g/A-GPS.htm

ερχεται να βοηθησει το υπαρχον gps της συσκευης (μας)

οι χαρτες (google maps) μπορουν να κατεβουν στο iphone δεν ξερω για android

αλλα (οπως εχω γραψει πιο πισω) εχω βαλει και δουλευουν οκ

ndrive

igo 8

λογω αναλυσης οθονης δε δουλευουν καποια αλλα ακομη

 

1000 ευχαριστω :)

 

Εχω ακουσει οτι το καλυτερο ειναι το navigon αλλα μαλλον ειναι σε αυτα που λες οτι δεν δουλευει με το κινητο μας .

Παω μαλλον για ndrive.

Link to comment
Share on other sites

τωρα με καις...

οχι δεν εχω κανει τιποτα... απολυτως !!!

εκτος απο το να απενεργοποιησω την υπηρεσια δεδομενων ...που τι σχεση εχω αφου εχω ανοιχτο wifi...και ετσι περασα τις αλλες εφαρμογες...

αλλωστε ακομα sim δεν εχω βαλει μεσα !

 

Αυριο στην δουλεια θα πω σε ενα συναδελφο που και αυτος το εχει official να δω αν τις βρισκει και θα σου πω.

Αν τις βρισκει ...........

Αν οχι ειναι μπερδεμα.

Τι να πω.......

Μην φοβασε ομως θα βρουμε λυση.

:)

 

Εμενα το σπαστικο που κανει στο μαρκετ ειναι οτι καποιες φορες αργει να κατεβασει κατι.

Δηλαδη δεν ξεκιναει καν.

Οποτε το κλεινω το κατεβαζω ξανα και ξανα.......

Στο applestore απο την αλλη , ολα κατεβαινουν τσακ μπαμμμμμμμμμ..........

Link to comment
Share on other sites

 

ευχαριστώ φίλε.

Δύσκολο να ρίξω τη Μαρία πάντως. Μου κάνει τη δύσκολη. :lol:

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone 845 (Huawei Joy)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...