Jump to content

[Symbian^3] Εφαρμογές πλοήγησης


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τρισαθλιος ο teleatlas στον aura, πρεπει να γυρισεις ολη την Ελλαδα για να σε βγαλει σωστα. Απο τους παλιους sygic εχει βγει μια εκδοση sygic 7.71 για belle αλλα κολλαει με το παραμικρο αρα ειναι δωρο αδωρον. Υπαρχει καποια λυση να εχουμε sygic με την belle?

 

Για ποια εκδοση αυρα μιλας την 11.03? γιατι εγω αυτην εχω (Ν8 με Αννα) και ο χαρτης ειναι αψογος,και στο χωριο που μενω εχει ακομα και οδους και στην πλοηγηση μ εβγαλε ακριβως οπου του ειπα,και τα poi τσεκαρε τις ρυθμισεις εχει πολλες μηπως κατι δεν παει καλα...

Jason the Greek
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 376
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Που βλεπουμε την εκδοση? Ουτε αυτο δεν μπορω να βρω ευκολα οπως στο προηγουμενο sygic.

 

H 11.03 ειναι, δεν πρεπει να εχει βγει και αλλη.

Edited by Teo010
Link to comment
Share on other sites

Που βλεπουμε την εκδοση? Ουτε αυτο δεν μπορω να βρω ευκολα οπως στο προηγουμενο sygic.

 

H 11.03 ειναι, δεν πρεπει να εχει βγει και αλλη.

 

Oταν ανοιξει (δεν πρεπει να συνδεθεις που ρωταει) μολις φορτωσει ο χαρτης πας κατω δεξια στο βελακι- μετα -ρυθμισεις-κατω κατω "σχετικα με" εκει λεει την εκδοση και αλλα...

Jason the Greek
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ειδού το sygic aura για τον fredaras. Έχει πιάσει σήμα σε offline mode σε δευτερόλεπτα, μέσα στο σπίτι μου. (Έχω μετακινήσει τον κέρσορα, δε μένω εκεί που δείχνει :)) Edited by Moralas
Link to comment
Share on other sites

Ειδού το sygic aura για τον fredaras.

 

διαφορετικό Νavigation είναι ? Το προτείνεις έναντι του Nokia ?

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

διαφορετικό Νavigation είναι ? Το προτείνεις έναντι του Nokia ?

 

Είναι το τελέυταίο sygic βασικά, λίγο πολύ γνωστό σε όλους.. Είναι ελαφρύ (παρόλο που είναι 3d) και για μέσα στην αθήνα με έχει βολέψει πολύ. Δείχνει πολύ ωραία τη διαδρομή, κατατοπιστικά και έχει ελληνική εννοείται πλήγηση. Εγώ αυτά τα δύο χρησιμοποιώ, sygic και nokia maps. Αν και το sygic παρόλο που έχει 3d χάρτη, λένε ότι δεν είναι καλός, αλλά εγώ δεν έχω δει κάτι άσχημο τουλάχιστον εντός αθήνας. Μόνο ελάττωμα που είχε και το παλιό sygic είναι όταν επέλεγα να με πάει οδικώς στον πόρο (γαλατά τροιζήνας), επέμενε μέσω... θαλάσσης...

Link to comment
Share on other sites

Ειδού το sygic aura για τον fredaras. Έχει πιάσει σήμα σε offline mode σε δευτερόλεπτα, μέσα στο σπίτι μου. (Έχω μετακινήσει τον κέρσορα, δε μένω εκεί που δείχνει :))

 

Έγινε φίλε μου σε ευχαριστώ για όλα:)

Πραγματικά εντυπωσιάστηκα..

Θα πω στο φιλαράκι μου να το βάλει:)

Link to comment
Share on other sites

Ειδού το sygic aura για τον fredaras. Έχει πιάσει σήμα σε offline mode σε δευτερόλεπτα, μέσα στο σπίτι μου.

Με τι επιλογές στις μεθόδους εντοπισμού θέσης; Γιατί εμένα για να κλειδώσει δορυφόρους σε κλειστό χώρο, μόνο με το ενσωματωμένο GPS επιλεγμένο, κάνει κάποια λεπτά. Να αρχίσω να ανησυχώ για τη συσκευή μου; :worry:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Με τι επιλογές στις μεθόδους εντοπισμού θέσης; Γιατί εμένα για να κλειδώσει δορυφόρους σε κλειστό χώρο, μόνο με το ενσωματωμένο GPS επιλεγμένο, κάνει κάποια λεπτά. Να αρχίσω να ανησυχώ για τη συσκευή μου; :worry:

 

κανε ενα τρικ. βαλε πρωτα να κλειδωσει με nokia maps και μετα βαλε το aura. θα κλειδωσει αμεσως (λογικα) εμενα μια χαρα τα παει και δεν βλεπω θεμα

τα μεγαλυτερα ψεματα...εχουν μια δοση αληθειας!!!
Link to comment
Share on other sites

κανε ενα τρικ. βαλε πρωτα να κλειδωσει με nokia maps και μετα βαλε το aura. θα κλειδωσει αμεσως (λογικα) εμενα μια χαρα τα παει και δεν βλεπω θεμα

 

χαχα, το ίδιο κάνω με το weather των Nokia maps. Αλλά , να ρωτήσω, το weather βγάζει και σε άλλους όποτε του καπνίσει το "λυπούμαστε δοκιμάστε αργότερα" ?

 

και όχι, δεν έχω το beta ακόμα, έβαλα το official .

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

χαχα, το ίδιο κάνω με το weather των Nokia maps. Αλλά , να ρωτήσω, το weather βγάζει και σε άλλους όποτε του καπνίσει το "λυπούμαστε δοκιμάστε αργότερα" ?

 

και όχι, δεν έχω το beta ακόμα, έβαλα το official .

 

το βγαζει και σε εμενα αλλα νομιζω το κανει μονο οταν το wifi δεν ειναι δυνατο/

τα μεγαλυτερα ψεματα...εχουν μια δοση αληθειας!!!
Link to comment
Share on other sites

το βγαζει και σε εμενα αλλα νομιζω το κανει μονο οταν το wifi δεν ειναι δυνατο/

 

μπα, εμένα που χω και data package μου το κάνει όποτε θέλει. Είτε όταν είμαι σπίτι είτε όταν είμαι έξω. Το κάνει και στο Ε7 που έχω (με περασμένη official anna) και σε ένα ακόμα Ε7 που το στρωσα εγώ πάλι με official anna. Άντε στο δικό μου που χω beta belle οκ, αλλα στα άλλα?

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

Θεϊλα από το Symbiαn ..

 

Πρόσεξα ιδιαίτερα σκαμπανεβάσματα βέβαια τα πρώτα δεπτερόλεπτα του βίντεο ...

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Θεϊλα από το Symbiαn ..

 

Πρόσεξα ιδιαίτερα σκαμπανεβάσματα βέβαια τα πρώτα δεπτερόλεπτα του βίντεο ...

 

το είχα εγκαταστήσει καιρό τώρα αλλά δεν το δούλεψα ποτέ !! κρίμα που δεν μπορώ να το συνδέσω με το car μου :(

 

χαχαχαχαχαχα.. τώρα το πιασα ... το αυτοκίνητο έπαιρνε 5 αστέρια ασφάλειας ? :lol:

Edited by SaintPetrouil

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Και ναι το sygic10 (8.22) δουλευει μια χαρα στηνν επισημη belle!!! Δεν εχω να ζητησω κατι αλλο πλεον!:yahoo:

ΑΚΥΡΟ ΤΕΛΙΚΑ ΤΡΩΕΙ ΚΟΛΛΗΜΑΤΑ :(

Edited by Teo010
Link to comment
Share on other sites

Και ναι το sygic10 (8.22) δουλευει μια χαρα στηνν επισημη belle!!! Δεν εχω να ζητησω κατι αλλο πλεον!:yahoo:

ΑΚΥΡΟ ΤΕΛΙΚΑ ΤΡΩΕΙ ΚΟΛΛΗΜΑΤΑ :(

Βάλε το aura..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
please help! επειδη λατρευω το garmin εχω ενα προβλημα μετα την οfficial belle στο unhacked Ν8 μου. δεν εμφανιζει το πληκτρολογιο απο κατω οταν θελω να εισαγω καποιον συλλαβισμο v.5.00.50s60.9. μπορει καποιος παρακαλω πολυ να βοηθήσει; pleaseeeeeeeeeeeeee!:worry:

Nokia user since 1997... nokia 3110 gsm 900

we forgive you for the loudspeaker.

Link to comment
Share on other sites

Τι κουφό είναι πάλι αυτό. Εχω κι εγώ το ίδιο πρόβλημα. Δεν το είχα προσέξει.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

DIM35

Κλειδώνεις- ξεκλειδώνεις το τηλέφωνο και εμφανίζεται το πληκτρολογιο!

Edited by nikosgis1
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ποια είναι η τελευταία έκδοση garmin για το N8 με belle;

De4vTfGN_o.jpg Sony Ericsson K800i -> Nokia N82 -> Nokia N8 -> Nokia Lumia 1020 -> iPhone SE -> iPhone 13 mini

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια

Ψαχνω ενα προγραμμα πλοηγησης που να δουλευει σιγουρα στο Νοκια Ε7 με BELLE. Εχει καποιος κατι υποψιν?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν χρησιμοποιείς το ενσωματωμένο πρόγραμμα Nokia maps το οποίο είναι δωρεάν και πλήρες? Πιστεύω ότι είναι η καλύτερη λύση και μάλιστα δωρεάν.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...