Jump to content

[Symbian^3] Symbian - Hacks & Patches


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βλεπω ολοι το εχετε βαλει στο Ν8, στο Ε7 το εχει δοκιμασει κανεις?

 

δεν θα εχεις προβλημσ. εχει και καποια ειδικα για ε7

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 573
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλημερα για να να καταλαβω επειδη ειμαι ασχετος 1 αν χακαρω την συσκευη τι θα κερδισω? 2 πρεπει πρωτα να χακαρω κ μετα να περασω το mod7? 3 εχω ν8 απο αυστρια πρασσινο εχω την pr1 δεν θα επρεπε τωρα να εχει βγει η 1.2 κ για μενα? θα εχω προβλημα αν ξεκινησω χακαρισμα με την pr1?4 ξερετε που μπορω να βρω τις νεες qt?
Link to comment
Share on other sites

καλημερα για να να καταλαβω επειδη ειμαι ασχετος 1 αν χακαρω την συσκευη τι θα κερδισω? 2 πρεπει πρωτα να χακαρω κ μετα να περασω το mod7? 3 εχω ν8 απο αυστρια πρασσινο εχω την pr1 δεν θα επρεπε τωρα να εχει βγει η 1.2 κ για μενα? θα εχω προβλημα αν ξεκινησω χακαρισμα με την pr1?4 ξερετε που μπορω να βρω τις νεες qt?

 

1. θα μπορεις να βαλεις οτιδηποτε πανω. οποιοδηποτε προγραμμα singed & unsinged

2. βασικα χρειαζεσαι πιστοποιητικα. αν ακολουθησεις τον τροπο που τα παιρνεις δεν χρειαζεται να χακαρεις τη συσκευη

3. για εμας με τα ελληνικα ν8 επισης δεν εχει βγει, προβλημα δεν εχεις

4. στο google - η στα qt labs

Link to comment
Share on other sites

Είναι εύκολο σε κάποιον να παραθέσει κάποιον σύνδεσμο με την τελευταία διαθέσιμη Qt για το Ν8;

 

Δεν ξέρω τι ακριβώς να ψάξω, και χάνομαι στα αποτελέσματα...:confused:

Racing because all other sports require one ball only!
Link to comment
Share on other sites

Είναι εύκολο σε κάποιον να παραθέσει κάποιον σύνδεσμο με την τελευταία διαθέσιμη Qt για το Ν8;

 

Δεν ξέρω τι ακριβώς να ψάξω, και χάνομαι στα αποτελέσματα...:confused:

 

Qt v4.7.3 + Qt Mobility v1.1.2 + QtWebKit v4.0.8 S^3 SymbianOS9.5 Signed {06/04/11}

 

βαλε αυτο στο google

Link to comment
Share on other sites

Qt v4.7.3 + Qt Mobility v1.1.2 + QtWebKit v4.0.8 S^3 SymbianOS9.5 Signed {06/04/11}

 

βαλε αυτο στο google

 

Έχει βγει και το Qt Mobility v1.2 αλλά είναι beta όπως αναφέρεται τουλάχιστον...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια. Με αυτο το coderus τι μπορω να κανω στο Ν8 μου?

 

o coderus ειναι ενα παλικαρα που φτιαχνεια διαφορα hacks για κινητα.

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

Qt v4.7.3 + Qt Mobility v1.1.2 + QtWebKit v4.0.8 S^3 SymbianOS9.5 Signed {06/04/11}

 

βαλε αυτο στο google

 

Καταρχήν, ευχαριστώ πολύ.

 

Είναι απαραίτητο να τις εγκαταστήσω και αν ναι πως ακριβώς το κάνω και που μου χρησιμεύουν;

Racing because all other sports require one ball only!
Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν, ευχαριστώ πολύ.

 

Είναι απαραίτητο να τις εγκαταστήσω και αν ναι πως ακριβώς το κάνω και που μου χρησιμεύουν;

 

απαραιτητο μονο αν θελεις να βαλεις καποιες εφαρμογες που στηριζονται σε αυτες. τις εγκαθιστας με τον τροπο που εγκαθιστας μια εφαρμογη ειναι αρχεια sis

Link to comment
Share on other sites

μόλις πέρασα το mod^7 και το κινητό πάει αισθητά πιο γρήγορα :)

https://twitter.com/ogiwrgos<>

Nokia 3330 , Nokia N73ME , NOKIA N8 , JOLLA PHONE, HTC 10, ONE PLUS 7 PRO NEBULA BLUE

The Microsoft & Nokia Motto: "We're the leaders, wait for us!"

Link to comment
Share on other sites

HelloOX2 v2.10 S60v3 s60v5 S ^3

 

http://helloox2.com/

 

Εάν το δοκιμάσει κανείς ας μας πει.. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερια παιδια..Εφαγα χοντρη ηττα κ ειμαι πολυ στεναχωρημενος..Διαβαστε το προβλημα μου κ οποιος μπορει να βοηθησει παρακαλω..Εγκατεστησα τα mods νο7 (οχι ολα,μερικα) κ τωρα ενω μπαινωστην διαχειριση εφαρμογων δεν με αφηνει να τα διαγραψω ουτε αυτο ουτε κανενα αλλο αρχειο γιατι λεει "Μνημη πληρης"!!!Τι μπορω να κανω τωρα?Μονο hard reset ή να περιμενω την καινουρια αναβαθμιση που λογικα θα περαστει πανω απο τα mods?? :cry: Edited by nikaki71
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Rom Patcher v3.0 για Symbian^3 απο τον CodeRus φυσικά. Το πράγμα τώρα ξεκινά να σοβαρεύει...!!!

 

Επιτελους !!! το δοκιμασα και δουλευει ΑΨΟΓΑ :) καλα που ειναι και αυτος ο 20χρονος ρωσος .

Link to comment
Share on other sites

HelloOX2 v2.10

 

Εάν το δοκιμάσει κανείς ας μας πει.. :)

 

εχει μεινει εδω και ενα 5λεπτο στο moving installserver... any ideas?

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

εχει μεινει εδω και ενα 5λεπτο στο moving installserver... any ideas?

Καλημέρα.

Δοκίμασε να κλείσεις την εφαρμογή, να κάνεις ένα restart την συσκευή και να δοκιμάσεις ξανά.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Δοκίμασε να κλείσεις την εφαρμογή, να κάνεις ένα restart την συσκευή και να δοκιμάσεις ξανά.

 

και ρεσταρτ εκανα, και την εφαρμογη ξαναπερασα... ισως φταει το .sis (?) θα το ψαξω να το κατεβασω παλι μαλλον...

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Το ρομ πατσερ τι κάνει ακριβώς ???

 

καλησπερα. με τα δυο πρωτα πατς που εχουνε βγει μπορεις να ηχογραφεις κλησεις χωρις μπιπ, και να εχεις προσβαση σε ολους τους φακελους του κινητου σου με καποιον τριτο file explorer :) πιστευω πως σε λιγο θα αρχισουνε να βγαινουνε πατς για πολλα πραγματα (π.χ. να μπορουμε να απενεργοποιουμε το κοκκινο φως κατα την εγγραφη video) .

Edited by nektaria
Link to comment
Share on other sites

δεν προκειται να χακαρω ποτε μου κινητο :mad:

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

δεν προκειται να χακαρω ποτε μου κινητο :mad:

 

καλησπερα. με ******** τον τροπο δοκιμασες ? με το hellox διαβαζω για προβληματα.

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. με τα δυο πρωτα πατς που εχουνε βγει μπορεις να ηχογραφεις κλησεις χωρις μπιπ, και να εχεις προσβαση σε ολους τους φακελους του κινητου σου με καποιον τριτο file explorer :) πιστευω πως σε λιγο θα αρχισουνε να βγαινουνε πατς για πολλα πραγματα (π.χ. να μπορουμε να απενεργοποιουμε το κοκκινο φως κατα την εγγραφη video) .

 

Ευχαριστώ για την πληροφόρηση...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. με ******* τον τροπο δοκιμασες ? με το hellox διαβαζω για προβληματα.

 

θα το δοκιμασε και θα ενημερωσω. thanks:)

 

edit.μπα, ουτε αυτο, μενει στο "hacking...please wait..." υποπτευομαι οτι το helloox εκανε την ζημια... πχ μετα την αποτυχια με το helloox αμα παω να βαλω καποιον file manager λεει "δεν δοθηκε η απαιτουσα προσβαση" η κατι τετοιο... πως γινεται να σβησω τα καταλοιπα που αφησε? πχ αμα το ξαναεγκαταστησω παει στην ιδια θεση που το χα βαλει και οχι τελευταιο στις εφαρμογες...

 

και κατι ακομα, αμα κανω hard format σβηνονται ολα απο το κινητο? οι εφαρμογες? τι απο ολα?

 

edit2.τελικα υστερα απο την διαγραφη του helloox.sis, μια 20ρια reboot και 10 installs του hackit! επιτελους το χακαρα :D :D :D :thanks:

Edited by impreza_sti

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...