Jump to content

[Symbian^3] Symbian - Hacks & Patches


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 573
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εβαλα την anna modoff lagoskon. Μετα απο hard reset και format e: εχασα το rompatcher και τα patches. Μπορω να τα ξαναπεράσω; που θα τα βρω;

PROLAB Digital Photo Printing & Finishing ::: http://www.prolab.gr

Dastart cafe Thessaloniki ::: http://www.dastart.com - http://www.facebook.com/dastart.cafe/

Link to comment
Share on other sites

εβαλα την anna modoff lagoskon. Μετα απο hard reset και format e: εχασα το rompatcher και τα patches. Μπορω να τα ξαναπεράσω; που θα τα βρω;

Στα γνωστα μ............ η στο google!!

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Παλαιότερα υπήρχε κάποιο mod με το οποίο μπορούσαμε να επιλέξουμε σε ποιό drive θα αποθηκεύεται η αλληλογραφία.

 

Πως λεγόταν και που το βρίσκουμε ? Λειτουργεί με την Anna ?

 

To τηλέφ. είναι χακαρισμένο με Hello Ox.

οποιος μπορεί ας βοηθήσει.:blink:

Nobody's perfect
Link to comment
Share on other sites

Symbian Hacked again! DrWeb AV security hole.

by coderus

Edited by impreza_sti

Χρήστος

Νοκια Ν70 -> Νοκια Ν73 -> Νοκια Ν86 -> Νοκια Ε7 ->Nokia Lumia 930 + Nexus 6 - > Pixel 4a

E7 : 31/8/2011 930 : 2/2/2015 Nexus 6 : 12/8/2016

Link to comment
Share on other sites

αυτα ειναι :D :D :D

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα..Μια βοηθεια.Εχω ενα 5800 XM και θελω να το hackαρω για να μπορω να εγκαθιστω unsigned εφαρμογες..Μηπως μπορει να με βοηθησει καποιος γιατι δεν μπορω να βρω καποιον οδηγο και τα απαραιτητα αρχεια??Ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα..Μια βοηθεια.Εχω ενα 5800 XM και θελω να το hackαρω για να μπορω να εγκαθιστω unsigned εφαρμογες..Μηπως μπορει να με βοηθησει καποιος γιατι δεν μπορω να βρω καποιον οδηγο και τα απαραιτητα αρχεια??Ευχαριστω!

 

καλησπερα. ********* θα βρεις οδηγιες και αρχεια που χρειαζονται :)

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

Τα διαφορα mod βρε παιδια που τα κανουμε εγκατασταση;ευχαριστω

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Εαν θελουμε να βαλουμε μια ποιο ανανεωμενη belle απο την υπαρχουσα στην συσκευη,πρεπει να ξανακανουμε hard reset κτλ;

Η θα την περασουμε μεσω φοινικα διαφορετικα;:confused:

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Εαν θελουμε να βαλουμε μια ποιο ανανεωμενη belle απο την υπαρχουσα στην συσκευη,πρεπει να ξανακανουμε hard reset κτλ;

Η θα την περασουμε μεσω φοινικα διαφορετικα;:confused:

hard reset - format και προχωρας!

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. ******** θα βρεις οδηγιες και αρχεια που χρειαζονται :)

 

καλημέρα και καλη βδομάδα να έχουμε. μήπως θα μπορύσες σε παρακαλώ Νεκταρία, να μου πεις ποιά αρχεια πρεπει να βάλω, για να μπορω να βάζω ανυπόγραφες εφαρμογές; το ρωτάω αυτό, διότι εχει μερικές παρατηρήσεις που δεν καταλαβαίνω.

εχω το Ν8-00

σε ευχαριστώ πολύ.

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.ξερει κανεις απο σας παιδια κανεναν ευκολο οδηγο,για να περασουμε τα Theme Effect for 111.020.0203 (belle);

Εχω ψαξει αλλα ακρη δεν βρισκω ρε γ........!!:confused:

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η N8 Multiple Mods v7.00 έκδοση θα δουλέψει με ΑΝΝΑ; Είχα κάποια Mods πριν και λειτουργούσαν άψογα! Τώρα έχω κάνει hard format και τα έχασα και θέλω να αλλάξω τη μνήμη που αποθηκεύονται τα προσωρινά αρχεία ιντερνετ!

 

Επίσης με την ΑΝΝΑ πλέον τραβάμε βίντεο με 30fps ή νομίζω λάθος;

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να κατεβάσεις την εφαρμογή από το betalabs για να έχεις 30fps.
Racing because all other sports require one ball only!
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να κατεβάσεις την εφαρμογή από το betalabs για να έχεις 30fps.

 

Job done! Ευχαριστώ πολύ!!! Μένει τώρα αν ξέρει κανείς να μου απαντήσει για αυτά που γράφω δύο μηνύματα πιο πάνω!!

Link to comment
Share on other sites

Job done! Ευχαριστώ πολύ!!! Μένει τώρα αν ξέρει κανείς να μου απαντήσει για αυτά που γράφω δύο μηνύματα πιο πάνω!!

καλησπερα. εχει βγει εκδοση με mods ειδικα για την ΑΝΝΑ απο τον sklchan. αυτο που ζητας (temp σε αλλη μνημη) υπαρχει και σε αυτη την εκδοση :)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. εχει βγει εκδοση με mods ειδικα για την ΑΝΝΑ απο τον sklchan. αυτο που ζητας (temp σε αλλη μνημη) υπαρχει και σε αυτη την εκδοση :)

και που "φωλιαζει" αυτη?

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

και που "φωλιαζει" αυτη?

 

πατάς το όνομά του και το ANNA στο google και το βρίσκεις από εδώ κι από εκεί (είναι version1.00). Ωστόσο θέλει hacked τηλέφωνο (εκτός αν κάνω λάθος και κυκλοφορεί κι έκδοση για unhacked) οπότε εγώ περιμένω να βγει κάτι για unhacked!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. αν εχει περαστει σε Ν8 belle (οχι γνησια φυσικα) και θελω να ξαναπερασω την αννα τι κανω? Δεν εχω παρατηρισει κανενα προβλημα με το κιν αλλα σκεφτομαι να το παω στη ΝΟΚΙΑ (εχω θεματακι με την κοκκηνιλα) και ελεγα να ξαναβαλω την αννουλα πριν τους το παω. Ειμαι καινουριος στο θεμα Ν8 ΑΝΝΑ ΒELLE, ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. εδω θα βρεις οδηγιες και αρχεια που χρειαζονται :)

 

καλημέρα και καλη βδομάδα να έχουμε. μήπως θα μπορύσες σε παρακαλώ Νεκταρία, να μου πεις ποιά αρχεια πρεπει να βάλω, για να μπορω να βάζω ανυπόγραφες εφαρμογές; το ρωτάω αυτό, διότι εχει μερικές παρατηρήσεις που δεν καταλαβαίνω.

εχω το Ν8-00

σε ευχαριστώ πολύ.

 

καλημέρα. θα μπορουσες να μου απαντήσεις, σε παρακαλώ Νεκταρία, τι πρέπει να κάνω ;

Link to comment
Share on other sites

πατάς το όνομά του και το ANNA στο google και το βρίσκεις από εδώ κι από εκεί (είναι version1.00). Ωστόσο θέλει hacked τηλέφωνο (εκτός αν κάνω λάθος και κυκλοφορεί κι έκδοση για unhacked) οπότε εγώ περιμένω να βγει κάτι για unhacked!

ΑΝΝΑ by lagoskon δηλαδη..οκ thanks

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Όχι!!!! ΑΝΝΑ by sklchan βάλε!

τι? πως? link? ειναι hacked τουτη?

Edited by gesamfunai

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Ποια είναι τα ονόματα των αρχείων( FXML). Eίναι τα αρχεία υπεύθυνα για το μενού επιλογών (οι 3 παράλληλες γραμμές στο κάτω δεξιά της συσκευης)

Αυτα βρισκονται στην c μνημη.Θελω εαν ξερει καποιος την ονομασια τους για να τα αντικαταστησω.Ευχαριστω.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...