Jump to content

[Symbian^3] Symbian - Hacks & Patches


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπαρχει και το quickReboot

To restart το προτεινω για καλυτερο επειδη εχει κ κλεισιμο ολικο της συσκευης (2 σε 1).

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 573
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια θα ηθελα κατι που να κανει την συσκευη μου πιο γρηγορη γεννικα διοτι κανει μικροδιακοπες, οι οποιες ειναι σπαστικεσ ιδικα αν βιαζεσε.

 

Εχω την αυθεντικη belle που δεν εχει χακαριστει. Αν υπαχει κατι που να βοηθα ευχαριστως να την χακαρω

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θα ηθελα κατι που να κανει την συσκευη μου πιο γρηγορη γεννικα διοτι κανει μικροδιακοπες, οι οποιες ειναι σπαστικεσ ιδικα αν βιαζεσε.

 

Εχω την αυθεντικη belle που δεν εχει χακαριστει. Αν υπαχει κατι που να βοηθα ευχαριστως να την χακαρω

Bαλε την belle του lagoskon.Eιναι ποιο ελαφρια,ελληνικοτατη γνησια,κ χακαρισμενη ετοιμη.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θα ηθελα κατι που να κανει την συσκευη μου πιο γρηγορη γεννικα διοτι κανει μικροδιακοπες, οι οποιες ειναι σπαστικεσ ιδικα αν βιαζεσε.

 

Εχω την αυθεντικη belle που δεν εχει χακαριστει. Αν υπαχει κατι που να βοηθα ευχαριστως να την χακαρω

αν και περίεργο να σου κολλάει,κι εγώ την επίσημη έχω και πάει σφαίρα,δοκίμασε να απενεργοποιήσεις τα εφφέ θέματος

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια εβαλα την ROM του Lagoskon απο εδω *********************** που μου προτεινε ο φιλος alexpapad.

Ακολουθησα τη διαδικασια που περιγραφεται εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=325813 και ολα καλα.

Ειναι κατι αλλο που εχω παραλειψει να κανω;;

Edited by impreza_sti
Απαγορεύεται η ανάρτηση link με τροποποιημένα ή μη αρχεία firmware

ΜySmartphone: Xiaomi 14 Ultra

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια εβαλα την ROM του Lagoskon απο εδω *********************** που μου προτεινε ο φιλος alexpapad.

Ακολουθησα τη διαδικασια που περιγραφεται εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=325813 και ολα καλα.

Ειναι κατι αλλο που εχω παραλειψει να κανω;;

Στη διαδικασία έχει και κάτι αρχεία στο τέλος για εγκατάσταση. Βρες τα και εγκατέστησέ τα. Επίσης αν θέλεις να αλλάξεις εφφέ γίνεται πολύ εύκολα και αξίζει τον κόπο κατά τη γνώμη μου. Θα σου προτείνω και το άσπρο ψηφιακό ρολόι για αισθητικούς λόγους :D

Link to comment
Share on other sites

Δεν τα εγκατεστησα... Τωρα υπαρχει περιπτωση να τα βαλω ή οχι;;

ΜySmartphone: Xiaomi 14 Ultra

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν τα εγκατεστησα... Τωρα υπαρχει περιπτωση να τα βαλω ή οχι;;

Φυσικά και υπάρχει, τι ρωτάς? Πανέυκολα μπαίνουν σαν εφαρμογές. Κάνε ότι λέει στον οδηγό.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γρηγορα transition effects που μπορω να βρω διοτι διοκιμασα αρκετα και δεν λενε πολλα.

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γρηγορα transition effects που μπορω να βρω διοτι διοκιμασα αρκετα και δεν λενε πολλα.
αν έχεις όρεξη μπορεις να επεξεργαστείς όποια εφφέ θες και να μειώσεις τη διαρκεια των εφφέ,είναι απλά xml αρχεία κι η επεξεργασία τους είναι πολύ απλή,απλά θέλει χρόνο (και φυσικα να το κανεις με την ησυχία σου στον υπολογιστή)
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάνα Patch, κάποιος τρόπος τέλος πάντων να αλλάζουμε εύκολα την επιλογή σύνδεσης του default video player? Οι βλάκες ξέχασαν να του βάλουν επιλογή: choose default connection..
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάνα Patch, κάποιος τρόπος τέλος πάντων να αλλάζουμε εύκολα την επιλογή σύνδεσης του default video player? Οι βλάκες ξέχασαν να του βάλουν επιλογή: choose default connection..

Τι εννοείς? Δεν χρειάζεται να επιλέξεις κάτι,συνδέεται αυτόματα με ότι βρει. Αν θες συγκεκριμένη σύνδεση πας ρυθμίσεις->ρυθμίσεις εφαρμογών->βίντεο->σημείο προσβασης. Αλλά καλύτερα να το αφήσεις στο αυτόματο!

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς? Δεν χρειάζεται να επιλέξεις κάτι,συνδέεται αυτόματα με ότι βρει. Αν θες συγκεκριμένη σύνδεση πας ρυθμίσεις->ρυθμίσεις εφαρμογών->βίντεο->σημείο προσβασης. Αλλά καλύτερα να το αφήσεις στο αυτόματο!

 

Πως συνδέεται μόνο του σε ότι βρει όταν δεν υπάρχει καν η επιλογή?? Στο "σημείο πρόσβασης σε χρήση" μου έχει όλα τα σημεία πρόσβασης εκτός του "προεπιλεγμένη σύνδεση"....

Link to comment
Share on other sites

Πως συνδέεται μόνο του σε ότι βρει όταν δεν υπάρχει καν η επιλογή??
απλά συνδέεται σε όποιο δίκτυο βρει αυτόματα. ποιο είν το πρόβλημα σου? δεν συνδέεται?
Στο "σημείο πρόσβασης σε χρήση" μου έχει όλα τα σημεία πρόσβασης εκτός του "προεπιλεγμένη σύνδεση"....

ναι,γιατί απο προεπιλογή είναι στο «προεπιλεγμένη σύνδεση»

Link to comment
Share on other sites

απλά συνδέεται σε όποιο δίκτυο βρει αυτόματα. ποιο είν το πρόβλημα σου? δεν συνδέεται?

ναι,γιατί απο προεπιλογή είναι στο «προεπιλεγμένη σύνδεση»

Αυτό που λες δε γίνεται.. Τι πρέπει να επιλέξω τώρα για να συνδέεται σε όποιο δίκτυο βρίσκει λοιπόν? Είχα επιλέξει στο οικιακό μου ασύρματο γιατί μου έβγαζε μονίμως σφάλμα σύνδεσης. Από τότε συνδέεται κανονικά στο οικιακό μου δίκτυο. Κάθε φορά όμως που πάω κάπου αλλού πρέπει να το αλλάζω μόνος μου γιατι ΔΕΝ υπάρχει επιλογή "χρήση προεπιλεγμένης σύνδεσης" όπως στον opera πχ ή σε άλλα προγράμματα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που λες δε γίνεται.. Τι πρέπει να επιλέξω τώρα για να συνδέεται σε όποιο δίκτυο βρίσκει λοιπόν? Είχα επιλέξει στο οικιακό μου ασύρματο γιατί μου έβγαζε μονίμως σφάλμα σύνδεσης. Από τότε συνδέεται κανονικά στο οικιακό μου δίκτυο. Κάθε φορά όμως που πάω κάπου αλλού πρέπει να το αλλάζω μόνος μου γιατι ΔΕΝ υπάρχει επιλογή "χρήση προεπιλεγμένης σύνδεσης" όπως στον opera πχ ή σε άλλα προγράμματα.

αυτό που λέω γίνεται απ τα S60v3.

Link to comment
Share on other sites

Οκ,, τότε τι επιλογή βάζω?

απ ότι καταλαβα τώρα έχεις επιλέξει συγκεκριμένο προορισμο? δεν σ αφήνει ν αφήσεις την επιλογή στο «κανένα» ώστε να επιλέγει αυτόματα όπως στην εικονα?

Link to comment
Share on other sites

Αυτό λέω, δυστυχώς δε βλέπω επιλογή "κανένα" ...

 

αν το χες αφήσει όπως ήταν δεν θα χες πρόβλημα..δυστυχώς η μονη λύση τώρα είναι να αφαιρέσεις ολα τα αποθηκευμένα σημεία πρόσβασης..την είχα πατησει έτσι πριν χρόνια

Link to comment
Share on other sites

αν το χες αφήσει όπως ήταν δεν θα χες πρόβλημα..δυστυχώς η μονη λύση τώρα είναι να αφαιρέσεις ολα τα αποθηκευμένα σημεία πρόσβασης..την είχα πατησει έτσι πριν χρόνια

 

Γιαυτό ρωτάω αν υπάρχει κάνα patch.

Link to comment
Share on other sites

Γιαυτό ρωτάω αν υπάρχει κάνα patch.

κατάλαβα. όχι δεν έχω βρει κατι,μόνη λύση αυτή που ανέφερα

Link to comment
Share on other sites

αν έχεις όρεξη μπορεις να επεξεργαστείς όποια εφφέ θες και να μειώσεις τη διαρκεια των εφφέ,είναι απλά xml αρχεία κι η επεξεργασία τους είναι πολύ απλή,απλά θέλει χρόνο (και φυσικα να το κανεις με την ησυχία σου στον υπολογιστή)

Τα πιο απλα οπτικα transition effects εκει εξω ποια ειναι, διοτι βρικα κατι κινεζικα τα οποια μου προκαλουσαν ναυτια:lol:

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Τα πιο απλα οπτικα transition effects εκει εξω ποια ειναι, διοτι βρικα κατι κινεζικα τα οποια μου προκαλουσαν ναυτια:lol:

τα μαμίσια της νόκια πιστεύω

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...