Jump to content

[Επίσημο] HTC Desire HD


Muck Smith
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και μενα οταν ανοιγω την εφαρμογη Connected media και θελω να ακουσω πχ μουσικη μου γραφει: "This feature requires WiFi access. Please turn on WiFi to use network media servers and players" και σου δινει 2 επιλογες settings και cancel. Αν πατησεις cancel απλα φευγει το παραθυρο αυτο και μετα παιζει κανονικα χωρις να χρειαζεται να ανοιξεις WiFi.

 

Απ'την αλλη αν θες ανοιγεις το wifi και τοτε ψαχνει να βρει players για να επιλεξεις εναν. Παντα ομως βρισκει μονο αυτον που εχει το τηλεφωνο απο τη μαμα του.

 

Δοκιμασε κ στις φωτο σου αλλα κ στα βιντεο απο τον ιδιο φακελο που ανοιγεις την μουσικη ,γιατι κ σε μενα η μουσικη ειναι οκ αλλα τα αλλα δυο οχι.σε ευχαριστω.

Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Διακομιστής εισερχόμενης αλληλογραφίας (POP3): pop.mail.yahoo.com (Χρήση SSL, θύρα: 995)

Διακομιστής εξερχόμενης αλληλογραφίας (SMTP): smtp.mail.yahoo.com (Χρήση SSL, θύρα: 465, χρήση πιστοποίησης ταυτότητας)

Όνομα λογαριασμού/Όνομα σύνδεσης: Η Ταυτότητα Χρήστη σας στο Ταχυδρομείο Yahoo! (η διεύθυνση e-mail σας χωρίς το "@yahoo.com")

Διεύθυνση e-mail: Η διεύθυνσή σας στο Ταχυδρομείο Yahoo! (π.χ., user@yahoo.com)

Κωδικός πρόσβασης: Ο κωδικός πρόσβασης που έχετε επιλέξει για το Ταχυδρομείο Yahoo!

 

Και δεν έχει σημασία αν το e-mail είναι ……@yahoo.gr εσείς θα βάλετε ότι γράφει πιο πάνω.

http://help.yahoo.com/l/gr/yahoo/mail/classic/mailplus/pop/pop-14.html

 

Όπου δυσκολευτείτε πέστε μου να τα γράψω ακόμα πιο αναλυτικά

 

τπτ ουτε ετσι τζιφος.αν δεν βαριεσαι γινε πιο αναλυτηκος.ευχαριστουμε.

Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

τπτ ουτε ετσι τζιφος.αν δεν βαριεσαι γινε πιο αναλυτηκος.ευχαριστουμε.

 

Και εμένα με έχουν βοηθήσει αρκετή από εδώ μέσα οπότε πάμε…

Διέγραψα τον λογαριασμό και πάω από την αρχή

Email > menu > περισσότερα > Δημιουργία Λογαριασμού > άλλο (pop3/imap)

Βάζω την διεύθυνση e-mail : ονομα@yahoo.gr

Βάζω τον κωδικό πρόσβασης : κωδικώς

Πατάω χειροκίνητη ρύθμιση.

Πρωτόκολλο: pop

διεύθυνση e-mail : ονομα@yahoo.gr

Ονομα χρήστη : ονομα

κωδικό πρόσβασης : κωδικώς

Διακομιστείς POP : pop.mail.yahoo.com

Τυπος προστασίας : SSL

Θύρα διακομιστή: 995

Πατάω επόμενο

Ονομα Χρήστη : ονομα

κωδικό πρόσβασης : κωδικώς

Διακομιστής SMTP : smtp.mail.yahoo.com

Τυπος προστασίας : SSL

Θύρα διακομιστή: 465

Πατάω επόμενο

Ονομα λογαριασμού : βάζετε ότι θέλετε

Το όνομά σας : Βάζετε ότι θέλετε

Αν δεν δουλέψει με αυτές τις ρυθμίσεις τι να πω, δεν ξέρω. Θα δημιουργήσω νέο λογαριασμό στο yahoo και θα κάνω πάλη σύνδεση να δω μήπως θέλει ρύθμιση και τίποτε μέσα στο yahoo γιατί ο δικός μου είναι παλιός λογαριασμός και δεν ξέρω αν είχα κάνει κάποια ρύθμιση μέσα στο yahoo όπως ενεργοποίηση του POP αν και λογικά δεν πρέπει να υπάρχει τέτοιο θέμα.

Προσοχή στο εξής : Οπου λέει όνομα χρήστη βάζετε τη διεύθυνση e-mail σας χωρίς το "@yahoo.gr (πχ αν το e-mail σας είναι aekole@yahoo.gr τότε το όνομα χρήστη είναι το aekole

Edited by agriniopk
Link to comment
Share on other sites

Oταν το κινητο μπαίνει σε αδρανεια , μονο με το πλήκτρο πανω αριστερα ξανα ενεργοποιείται? Γιατί το παταώ πάνω από 60-70 φορες την μερα και εχω αρχισει να ανυσηχω...
Link to comment
Share on other sites

Oταν το κινητο μπαίνει σε αδρανεια , μονο με το πλήκτρο πανω αριστερα ξανα ενεργοποιείται? Γιατί το παταώ πάνω από 60-70 φορες την μερα και εχω αρχισει να ανυσηχω...

 

Μόνο με αυτό. Ξέρω είναι κουραστικό. Εγώ κάπως έχω αρχίσει να το συνιθίζω αλλά και πάλι μπορούσαν να βάλουν ένα άλλο κουμπάκι ή να το βάλουν στο πλάι όπως του Galaxy S. Είναι και ένα στρέμα τηλέφωνο... :p

 

Έχει καταφέρει κανείς να συγχρονίσει το mail της δουλειάς του και να απενεργοποιήσει το password? Για όσους δεν κατάλαβαν, τα περισσότερα corporate mail ζητούν δικαιώματα administrator στο κινητό σου και κάθε φορά που το ανοίγεις (για να πάρεις ένα τηλέφωνο κλπ) πρέπει να βάλεις password (και μάλιστα δεν δέχεται ούτε καν pattern, θελει κανονικό με 4 νουμεράκια).

 

Στη 2.1 με το LockPicker το απενεργοποιούσες. Τώρα όμως με το froyo? Έχει κανεις λύση?

Edited by Boss82
Λεωνίδας
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε κ στις φωτο σου αλλα κ στα βιντεο απο τον ιδιο φακελο που ανοιγεις την μουσικη ,γιατι κ σε μενα η μουσικη ειναι οκ αλλα τα αλλα δυο οχι.σε ευχαριστω.

Πολυ σωστα. Το ιδιο κανει και σε μενα Γιαννη.

 

Στο μενού με της εφαρμογές πατάς επάνω στην εφαρμογή e-mail

Σε αυτό που θα σου ανοίξει πάνω πάνω βλέπεις σε ποιον λογαριασμό e-mail είσαι (πχ αν έχεις 3 λογαριασμούς σου λέει το όνομα από αυτόν που βλέπεις την συγκεκριμένη στιγμή).

Τώρα πάτησε menu > περισσότερα > ρυθμίσεις > αποστολή και λήψη> και εδώ τσεκάρισε το συγχρονισμός διαγραμμένων και το διαγραφή e-mail στο διακομιστεί και ότι άλλο θές όπως επιλογές λήψης αν θες να βλέπεις όλα τα e-mail ή των τελευταίων ημερών.

Αν θες κάτι άλλο μου λές.

Εγώ έχω και χειρίζομαι πλήρως και @yahoo.gr και @hotmail.com και @gmail.com

 

Το By days: 3 Days είναι να σου εμφανίζει μηνύματα 3 ημερών.

Δες και τις άλλες ρυθμίσεις που λέει για διαγραφή (στα αγγλικά δεν ξέρω την μετάφραση πως την έχει)

 

Ok. Σε ευχαριστω φιλε μου. Αλλα το εβαλα στα ελληνικα και εμενα στο "αποστολη και ληψη" μολισ το πατησω μου εμφανιζει τα εξης: Οριο μεγεθους email, χρονοδιαγραμμα ενημερωσης, επιλογες ληψης, Αυτοματη ληψη μηνυματος, Ρυθμισεις αποστολης, απαντηση με αρχικο κειμενο.

Δε λεει πουθενα "συγχρονισμός διαγραμμένων και το διαγραφή e-mail στο διακομιστη". Τι κουφο ειναι αυτο; Η συσκευη μου δεν ειναι root. Μηπως την εχεις κανει root και εχει λιγο διαφορετικο μενου;

Edited by Nikos_s3
Link to comment
Share on other sites

Ok. Σε ευχαριστω φιλε μου. Αλλα το εβαλα στα ελληνικα και εμενα στο "αποστολη και ληψη" μολισ το πατησω μου εμφανιζει τα εξης: Οριο μεγεθους email, χρονοδιαγραμμα ενημερωσης, επιλογες ληψης, Αυτοματη ληψη μηνυματος, Ρυθμισεις αποστολης, απαντηση με αρχικο κειμενο.

Δε λεει πουθενα "συγχρονισμός διαγραμμένων και το διαγραφή e-mail στο διακομιστη". Τι κουφο ειναι αυτο; Η συσκευη μου δεν ειναι root. Μηπως την εχεις κανει root και εχει λιγο διαφορετικο μενου;

 

ο συνχρονισμος διαγραμενων γινεται μονο για hotmail,τσεκαρισετο κ δες.για gmail απο οτι βλεπω στο δικο μου δεν εχει τετοια επιλογη(δεν ειμαι root).

Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

1)Πώς βάζω ελληνικό μενού?Διάβασα εδω που ενας φίλος είπε ότι όταν πρωτοέβαλε την sim υπήρχε επιλογή γλώσσας για το μενού.Και σε εμενα ρωτούσε στα ελληνικα να επιλέξω γλώσσα αλλά τα ελληνικά δεν ήτανε στις διαθέσιμες επιλογές!!!

2)Πώς απεγκαθιστώ,uninstall εφαρμογές που εγκατέστησα κατεβάζοντας από άλλες ιστοσελίδες και όχι από το market?

3)Το παλικάρι που το πήρα μου έστειλε και την απόδειξη αγοράς vodafone.Μπορώ να την χρησιμοποιήσω για εγγύηση?

 

Μόνο για το (2) μπορώ να σε βοηθήσω. Πας στα Settings -> Applications -> Manage Applications, πατάς σε όποια εφαρμογή θες να απεγκαταστήσεις και στην επόμενη οθόνη πατάς το κουμπάκι "uninstall" (πάνω δεξιά).

 

Τώρα, για το μενού στα ελληνικά αφου δε σου βγάζει επιλογή, μπορείς να ψάξεις στο μάρκετ για την εφαρμογή MoreLocale 2 και να δοκιμάσεις να προσθέσεις μόνος σου την ελληνική γλώσσα στις ρυθμίσεις της.

HTC Desire HD // Updated 11.02.2011 > CyanogenMod 7 PNK "Crispy Duck (Personal modified CM7 build) (http://goo.gl/OsItD) :shock:
Link to comment
Share on other sites

Και εμένα με έχουν βοηθήσει αρκετή από εδώ μέσα οπότε πάμε…

Διέγραψα τον λογαριασμό και πάω από την αρχή

Email > menu > περισσότερα > Δημιουργία Λογαριασμού > άλλο (pop3/imap)

Βάζω την διεύθυνση e-mail : ονομα@yahoo.gr

Βάζω τον κωδικό πρόσβασης : κωδικώς

Πατάω χειροκίνητη ρύθμιση.

Πρωτόκολλο: pop

διεύθυνση e-mail : ονομα@yahoo.gr

Ονομα χρήστη : ονομα

κωδικό πρόσβασης : κωδικώς

Διακομιστείς POP : pop.mail.yahoo.com

Τυπος προστασίας : SSL

Θύρα διακομιστή: 995

Πατάω επόμενο

Ονομα Χρήστη : ονομα

κωδικό πρόσβασης : κωδικώς

Διακομιστής SMTP : smtp.mail.yahoo.com

Τυπος προστασίας : SSL

Θύρα διακομιστή: 465

Πατάω επόμενο

Ονομα λογαριασμού : βάζετε ότι θέλετε

Το όνομά σας : Βάζετε ότι θέλετε

Αν δεν δουλέψει με αυτές τις ρυθμίσεις τι να πω, δεν ξέρω. Θα δημιουργήσω νέο λογαριασμό στο yahoo και θα κάνω πάλη σύνδεση να δω μήπως θέλει ρύθμιση και τίποτε μέσα στο yahoo γιατί ο δικός μου είναι παλιός λογαριασμός και δεν ξέρω αν είχα κάνει κάποια ρύθμιση μέσα στο yahoo όπως ενεργοποίηση του POP αν και λογικά δεν πρέπει να υπάρχει τέτοιο θέμα.

Προσοχή στο εξής : Οπου λέει όνομα χρήστη βάζετε τη διεύθυνση e-mail σας χωρίς το "@yahoo.gr (πχ αν το e-mail σας είναι aekole@yahoo.gr τότε το όνομα χρήστη είναι το aekole

 

Σε ευχαριστουμε πολυ.να δωσω το σημαντικοτερο στοιχειο που ετσι μπηκα τελικα??

μπειτε στο yahoo απο το PC σας.οταν ειστε στην κεντρικη σελιδα με τα email σας πατηστε πανω δεξια ΕΠΙΛΟΓΕΣΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΛΛΗΛΟΓΡΑΦΙΑΣ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΤΕ POP&METABIΒΑΣΗ επιλεξτε εκει

 

Επιτρέψτε στο Ταχυδρομείο Yahoo! να λαμβάνεται από λογαριασμούς POP

Όταν λαμβάνω μηνύματα σε λογαριασμό ΡΟΡ θέλω να συμπεριλάβω τα μηνύματα spam

1000% ειναι αυτο παιδια.το βρικα κατα λαθος.:X

Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

έχει συμβεί σε κανέναν να μην μπορεί να κάνει απεγκατάσταση μιας εφαρμογής; όταν σέταρα την πρώτη φορά την συσκευή μου πέρασε μόνη της κάποιες εφαρμογές που είχα και στο wildfire. προσπαθώ τώρα να απεγκαταστήσω μια και δεν με αφήνει... πως γίνεται αυτό;

παρατηρώ ότι την συγκεκριμένη εφαρμογή (soundhound & facebook) τις εμφανίζει βέβαια στο market αλλά στο μενού των ρυθμίσεων δεν τις εμφανίζει σε αυτές που έχω κατεβάσει. θα με τρελάνει...

Edited by amanitis
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Μολις μου ηρθε αυτη η επιτραπεζια βαση/φορτιστης με δευτερη μπαταρια που χωραει μεσα και φαινεται μια χαρα !!!

 

:):):):)

 

Τι λεει η μπαταρια...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

επειδη βλεπω πως εχει γινει θεμα με το yahoo mail..οπως λεει κ ο γιαννης απο το πισι μπαινουμε στο στο μειλ μας κ παταμε επιλογες δεξια επανω κ παμε στο pop οπου επιλεγουμε να διαβιβαζονται σε pop τα μειλ μας...ΠΡΟΣΟΧΗ... αυτο γινεται μονο αν εχουμε λογαριασμο στο ελληνικο γιαχου..αν εχουμε στο com δεν γινεται τιποτα γιατι το εχουν μπλοκαρει κ μονο μεσω αναβαθμισης σε γιαχου πλας με συνδρομη επιτρεπεται...αλλα.....αλλα...αν δεν κανω λαθος..μπορουμε να φτιαξουμε εταιρο μειλ στο ελληνικο γιαχου κ να βαλουμε στο αγγλικο να γινοντε προωθηση τα μειλ στο ελληνικο...antigrafv apo giaxoyΑποστολή και παραλαβή μηνυμάτων

Εάν έχετε μηνύματα σε άλλους λογαριασμούς email, μπορείτε να τα ελέγξετε από το Ταχυδρομείο Yahoo!. Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε το Ταχυδρομείο Yahoo! για να στείλετε email από άλλες διευθύνσεις λογαριασμών, οπότε ένα email θα φαίνεται ότι προέρχεται από τον άλλο σας λογαριασμό. Είναι ένας βολικός τρόπος να διαχειρίζεστε την αλληλογραφία σας από ένα μόνο μέρος..

οτι ποναει δεν σημαινει πως αξιζει κιολας.....
Link to comment
Share on other sites

Παιδια να σας ρωτησω κατι... Επειδη ενδιαφερομαι για αγορα τηλεφωνου κ το Desire HD ειναι μεσα στις επιλογες μου, μηπως μπορειτε να μου πειτε αν υπαρχει ως αξεσουαρ (απο την HTC παντα) πιο δυνατη μπαταρια? Ειχα διαβασει πως θα κυκλοφορουσαν μια με 1600Mah.

Γενικως με την μπαταρια του ειστε ευχαριστημενοι? Ποσο σας βγαζει με φουλ κ ποσο με μετρια χρηση? Ευχαριστω κ συγνωμη αν σας κουραζω με τις ερωτησεις μου.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να σας ρωτησω κατι... Επειδη ενδιαφερομαι για αγορα τηλεφωνου κ το Desire HD ειναι μεσα στις επιλογες μου, μηπως μπορειτε να μου πειτε αν υπαρχει ως αξεσουαρ (απο την HTC παντα) πιο δυνατη μπαταρια? Ειχα διαβασει πως θα κυκλοφορουσαν μια με 1600Mah.

Γενικως με την μπαταρια του ειστε ευχαριστημενοι? Ποσο σας βγαζει με φουλ κ ποσο με μετρια χρηση? Ευχαριστω κ συγνωμη αν σας κουραζω με τις ερωτησεις μου.

με φωτεινοτητα στο full και αρκετο ψαξιμο 24 ωρες δεν βγαζει.εγω το εχω 2 μερες.ισως βελτιωθει μετα απο μερικες φορτισεις.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Πμηπως μπορειτε να μου πειτε αν υπαρχει ως αξεσουαρ (απο την HTC παντα) πιο δυνατη μπαταρια? Ειχα διαβασει πως θα κυκλοφορουσαν μια με 1600Mah.

 

Προς το παρόν όχι.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς θέμα με το bluetooth ?

Ενώ το TYTN II μου έπαιζε κανονικά με το Parrot CK3100, συγχρονίζει και μετά από 5-10' κόβει.

Επίσης στη συσκευή, όταν πάω να ενεργοποιήσω το BT τότε κάνει ότι ενεργοποιείται και ξανακλείνει μόνο του.

Με τη δεύτερη ανοίγει κανονικά αλλά όπως είπα πιο πάνω μετά από λίγο σταματάει να λειτουργεί.

http://users.altecnet.gr/dwc/DW.jpg

I am the end of time !

Link to comment
Share on other sites

Μολις μου ηρθε αυτη η επιτραπεζια βαση/φορτιστης με δευτερη μπαταρια που χωραει μεσα και φαινεται μια χαρα !!!

 

:):):):)

 

Τι λεει η μπαταρια...

 

Μια χαρα ειναι η μπαταρια.Καμμια διαφορα απο την δικη του.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Γενικως με την μπαταρια του ειστε ευχαριστημενοι? Ποσο σας βγαζει με φουλ κ ποσο με μετρια χρηση? Ευχαριστω κ συγνωμη αν σας κουραζω με τις ερωτησεις μου.

 

H μπαταρία εξαρτάται από την χρήση που του κάνεις. Ως τώρα φαίνεται ότι βγάζει όσο και τα άλλα smartphones αντίστοιχα. Αν πεις να το ξεσκίσεις δε βγάζει ούτε μέρα. Αλλά σε όλα έτσι είναι.

Link to comment
Share on other sites

ο συνχρονισμος διαγραμενων γινεται μονο για hotmail,τσεκαρισετο κ δες.για gmail απο οτι βλεπω στο δικο μου δεν εχει τετοια επιλογη(δεν ειμαι root).

 

Οκ. Λυθηκαν οι αποριες. Ευχαριστω και παλι.

Αλλη μια ερωτηση γενικα προς οσους ειναι εμπειροι users.

Ειναι καλυτερα να αποθηκευω τις εφαρμογες στην sd; Το λεω αυτο γιατι σε αρκετες εφαρμογες υπαρχει η δυνατοτητα "move to sd". Μηπως αν τις αφηνω στη μνημη τηλεφωνου τρωνε μνημη και γινετσι πιο αργο το κινητο;

Link to comment
Share on other sites

Οκ. Λυθηκαν οι αποριες. Ευχαριστω και παλι.

Αλλη μια ερωτηση γενικα προς οσους ειναι εμπειροι users.

Ειναι καλυτερα να αποθηκευω τις εφαρμογες στην sd; Το λεω αυτο γιατι σε αρκετες εφαρμογες υπαρχει η δυνατοτητα "move to sd". Μηπως αν τις αφηνω στη μνημη τηλεφωνου τρωνε μνημη και γινετσι πιο αργο το κινητο;

 

Για τις επαφες υπαρχει "Εισαγωγη απο sd και εξαγωγη σε sd" και την χρησιμοποιω σαν αποκλειστικο μεσον backup των επαφων.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Οκ. Λυθηκαν οι αποριες. Ευχαριστω και παλι.

Αλλη μια ερωτηση γενικα προς οσους ειναι εμπειροι users.

Ειναι καλυτερα να αποθηκευω τις εφαρμογες στην sd; Το λεω αυτο γιατι σε αρκετες εφαρμογες υπαρχει η δυνατοτητα "move to sd". Μηπως αν τις αφηνω στη μνημη τηλεφωνου τρωνε μνημη και γινετσι πιο αργο το κινητο;

 

Σε άλλες πιο παλιές συσκευές που δεν είχαν τόσο χώρο μέσα τις μετέφερες για να βάλεις περισσότερες. Με το 1.5 gb αποθηκευτικού χώρου του HD δε θεωρώ ότι χρειάζεσαι να τις μεταφέρεις στην κάρτα. Πόσες θα βάλεις πια;!

Link to comment
Share on other sites

Οκ. Λυθηκαν οι αποριες. Ευχαριστω και παλι.

Αλλη μια ερωτηση γενικα προς οσους ειναι εμπειροι users.

Ειναι καλυτερα να αποθηκευω τις εφαρμογες στην sd; Το λεω αυτο γιατι σε αρκετες εφαρμογες υπαρχει η δυνατοτητα "move to sd". Μηπως αν τις αφηνω στη μνημη τηλεφωνου τρωνε μνημη και γινετσι πιο αργο το κινητο;

 

Και στο yahoo.gr γίνετε. (δεν είμαι ουτε εγώ ρουτ). Τελικά το κάνει και για το gmail αρκεί να μπεις με την εφαρμογή του κινητού δηλαδή μενού > gmail > και χειρισμός των e-mail από εκεί.

Edited by agriniopk
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως το βρίσκει κανονικά.

Ορίστε:

http://img149.imageshack.us/img149/1075/screenshot1w0.jpg[/quote

 

Γνωριζει κανεις γιατι ενω συνδεομαι στο htcsence δεν μου βγαζει τις επιλογες πινακας εργαλειων ,μηνυματα,προσωπα,μηνυματα και htc hub:blink:

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως το βρίσκει κανονικά.

Ορίστε:

http://img149.imageshack.us/img149/1075/screenshot1w0.jpg[/quote

 

Γνωριζει κανεις γιατι ενω συνδεομαι στο htcsence δεν μου βγαζει τις επιλογες πινακας εργαλειων ,μηνυματα,προσωπα,μηνυματα και htc hub:blink:

 

στο 80% χρηστων στο htc sence(greece).

Το θέμα δεν είναι να κρατας καλά χαρτιά αλλά να παίζεις καλά ένα άσχημο φύλλο!!!
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...