Jump to content

[Επίσημο] HTC Desire HD


Muck Smith
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ειμαι απολυτα ικανοποιημενος. Δεν χανεις την αισθηση της αφης με την οθονη. Δεν μειωνεται η αποκριση της οθονης στο αγγιγμα. Οι διαστασεις ειναι ακριβεστατες. Εφαρμοζει ευκολα πανω στην οθονη, αρκει βεβαια και συ να προσεχεις πως θα τη τοποθετησεις. Ορατοτητα ακριβως ιδια με πριν.

Ωραία. Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Θα το κοιτάξω.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ψάχνω να αγοράσω μια βάση για το αυτοκίνητο, έχει κάποιος κάποια από αυτές της τρεις να μου πει καμία γνώμη, σκέπτομαι για την πρώτη αλλά με προβληματίζει ο μεγάλος βραχίονας φοβάμαι ότι θα κουνιέται πολύ λόγο βάρους του κινητού.

 

1,2,3.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια συγνωμη αν εχει ρωτηθει, αλλα ψαχνω και δε βρισκω κατι.. Γινεται με καποιο τροπο, να μην μου εμφανιζει πανω αριστερα ο,τι ενεργεια κανω? (πχ εαν κατεβαζω απο το market η εαν εχω ανοιχτο τον task killer κλπ) και σε περιπτωση που δε γινεται αυτο που ρωταω, τοτε με καποιο τροπο να φευγουν ολα μαζι τα εικονιδιακια οταν κατεβαζω επιτυχως απο το market? Γιατι τα παταω 1-1 να φυγουν κι ετσι ανοιγει την αντιστοιχη εφαρμογη, κι ειναι λιγο κουραστικο! Ευχαριστω :)

 

Sent from my Galaxy tab using Tapatalk

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

Παιδια συγνωμη αν εχει ρωτηθει, αλλα ψαχνω και δε βρισκω κατι.. Γινεται με καποιο τροπο, να μην μου εμφανιζει πανω αριστερα ο,τι ενεργεια κανω? (πχ εαν κατεβαζω απο το market η εαν εχω ανοιχτο τον task killer κλπ) και σε περιπτωση που δε γινεται αυτο που ρωταω, τοτε με καποιο τροπο να φευγουν ολα μαζι τα εικονιδιακια οταν κατεβαζω επιτυχως απο το market? Γιατι τα παταω 1-1 να φυγουν κι ετσι ανοιγει την αντιστοιχη εφαρμογη, κι ειναι λιγο κουραστικο! Ευχαριστω :)

 

Sent from my Galaxy tab using Tapatalk

 

Πανω δεξια απο τον παροχο σου (cosmote,vodafone κ.λ.π.) γραφει εκκαθαριση πατα το και θα σου σβηστουν ολα...;)

Link to comment
Share on other sites

Να κανω και γω μια ερωτηση με τη σειρα μου. Εχω περασει το handcent sms και χρησιμοποιω αποκλειστηκα αυτο για το messaging μου. Το θεμα ειναι πως οποτε ερχεται ενα νεο μηνυμα μου εμφανιζεται ειδοποιηση και απο το handcent και απο το default προγραμμα. Υπαρχει τροπος να απενεργοποιησω την ειδοποιηση του default προγραμματος???

Ευχαριστω....

Link to comment
Share on other sites

Να κανω και γω μια ερωτηση με τη σειρα μου. Εχω περασει το handcent sms και χρησιμοποιω αποκλειστηκα αυτο για το messaging μου. Το θεμα ειναι πως οποτε ερχεται ενα νεο μηνυμα μου εμφανιζεται ειδοποιηση και απο το handcent και απο το default προγραμμα. Υπαρχει τροπος να απενεργοποιησω την ειδοποιηση του default προγραμματος???

Ευχαριστω....

 

 

Πηγαινεις στις ρυθμισεις του default προγραμματος (εκει που λεει και για αναφορες κτλ) και απενεργοποιείς την επιλογη για να σου έρχονται ειδοποιήσεις.

 

Κατι αλλο τωρα:

 

Εχω 2 λογαριασμους email και πως γινεται να ΜΗΝ μου έρχεται ειδοποίηση καθε φορα σε νεο ΜΕΙΛ αλλα να το κανω εγω χειροκινητα;

 

Δεν βρηκα πουθενα ρυθμισεις για ανανεωση email

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Κατι αλλο τωρα:

 

Εχω 2 λογαριασμους email και πως γινεται να ΜΗΝ μου έρχεται ειδοποίηση καθε φορα σε νεο ΜΕΙΛ αλλα να το κανω εγω χειροκινητα;

 

Δεν βρηκα πουθενα ρυθμισεις για ανανεωση email

χμ, το dhd το εχω δωσει στον αδερφο μου και δεν ξερω σιγουρα γιατι δεν εχει σεταρει λογαριασμο, αλλα στο gt πηγα στο διαχειριση λογαριασμου κι εκει που λεει συχνοτητα ελεγχου email, πατησα ποτε.. Ετσι ο συγχρονισμος γινεται χειροκινητα.. Λογικα κατι αναλογο θα ισχυει και στο dhd

 

 

 

Sent from my Galaxy tab using Tapatalk

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

'Εχει ακουστεί τίποτα για την αναβάθμιση σε 2.3 πότε θα την πάρει;;;; Edited by virland
Xiaomi Mi5 White 32GB
Link to comment
Share on other sites

'Εχει ακουστεί τίποτα για την αναβάθμιση σε 2.3 πότε θα την πάρει;;;;

 

θα βγει πολυ συντομα μεσω htc μου ειπαν εμενα στην τοπικη vodafone... ελπιζω να ναι οντως ετσι!

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη εαν εχει απαντηθει ειναι τοσα πολλα τα μηνυματα με συγχωρειται μα δεν προλαβαινω να τα διαβασω ολα...πως μπορω να κατεβασω καποια εφαρμογη απο το ιντερνετ στον υπολογιστη μου και μετα να την περασω στο κινητο μου??δεν μπορω με τιποτα ρε ****το μου...:( :(
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει κάποιος στάνταρ τρόπος να κατεβάζεις εφαρμογές από το ίντερνετ στον υπολογιστή ;)

Υπάρχει η εφαρμογη μάρκετ που κάνει αυτή τη δουλειά στο κινητό...

Για τον υπολογιστή μπορείς να μπεις στην ιστοσελίδα appbrain.com και να δεις τις εφαρμογές, αλλά όχι να τις κατεβάσεις. Επίσης κοίταξε στα site των developers της κάθε εφαρμογής, και πολλοί ανεβάζουν στις προσωπικές τους ιστοσελίδες τα .apk (τα προγράμματα στην executable μορφή του android)! :)

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

θα βγει πολυ συντομα μεσω htc μου ειπαν εμενα στην τοπικη vodafone... ελπιζω να ναι οντως ετσι!

λιγο χλωμο το κοβω:)

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

λιγο χλωμο το κοβω:)

 

Για να ειμαι ειλικρινης, κι εγω απο χλωμο εως πεθαμενο το βλεπω, αλλα ακουω και για το gt που εχω, πως θα αναλαβει επισημα η samsung.. εαν αυτο ηταν πολιτικη της google, να παραπεμψει δηλαδη το update στις κατασκευαστριες εταιριες των συσκευων? ή θα γινουν εξαιρεσεις τελικα? ελπιζω οχι, κι αυτο να συμπεριλαβει και την htc μεσα... :ninja:

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποια εφαρμογη στο dHD για ενημερωση δορυφορων?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δηλαδή 2.3 για το DHD δεν έχει; τόσο γρήγορα θα το θάψουν;

ε δεν το νομιζω πια κι ετσι! Αποτελει το δευτερο δυνατο χαρτι της εταιριας μετα το hd7 απ οσο λενε! :)

 

 

 

Sent from my Galaxy tab using Tapatalk

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

Παίδες έχω σοβαρό πρόβλημα με την κατανάλωση της μπαταρίας.

 

45' χρόνος οθόνης, κανα 5λεπτο ομιλια και εχω φτασει ~20% υπόλοιπο μπαταρίας. Θέλω 2 μπαταρίες για μια μέρα και πάλι το βράδυ γυρνάω με σβηστό το κινητό σπίτι. :cry:

 

Τι να κάνω;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σκεφτομαι να αγορασω το εν λογω κινητο και το εχω βρει σε φοβερη τιμη σφραγισμενο η τιμη μιλαμε ειναι περιπου 150ευρω κατω...! αλλα λεει HTC Desire HD A9191...Το Α9191 τι ακριβως ειναι ξερει κανεις? Μηπως ειναι κωδικος ανα χωρα? Δλδ μπορει και να μην ειναι ελληνικο..? παιδια αν δεν βαριεται καποιος ας κοιταξει στο κουτι του κινητου μπας κ βγαλω καμια ακρη γιατι στο web ειδα κ αλλους κωδικους οπως Α9192 πχ! Εχω βρει κ ενα ΙPhone4 με 500 ευρω....πφφφφ κ αυτο ειναι ενα θεματακι...μεγαλο διλυμα! :) ευχαριστω προκαταβολικα!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια σκεφτομαι να αγορασω το εν λογω κινητο και το εχω βρει σε φοβερη τιμη σφραγισμενο η τιμη μιλαμε ειναι περιπου 150ευρω κατω...! αλλα λεει HTC Desire HD A9191...Το Α9191 τι ακριβως ειναι ξερει κανεις? Μηπως ειναι κωδικος ανα χωρα? Δλδ μπορει και να μην ειναι ελληνικο..? παιδια αν δεν βαριεται καποιος ας κοιταξει στο κουτι του κινητου μπας κ βγαλω καμια ακρη γιατι στο web ειδα κ αλλους κωδικους οπως Α9192 πχ! Εχω βρει κ ενα ΙPhone4 με 500 ευρω....πφφφφ κ αυτο ειναι ενα θεματακι...μεγαλο διλυμα! :) ευχαριστω προκαταβολικα!

htc desire hd A9191 ετσι πρεπει να λεει

Link to comment
Share on other sites

ωραια τοτε λογικα ολα καλα...συντομα θα μπω και εγω στην παρεα σας!

ευχαριστω πολυ φιλε μου για την αμεση απαντηση!

Link to comment
Share on other sites

δηλαδή 2.3 για το DHD δεν έχει; τόσο γρήγορα θα το θάψουν;

 

http://www.techradar.com/news/phone-and-communications/mobile-phones/htc-confirms-desire-hd-android-2-3-update--913929

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

ε δεν το νομιζω πια κι ετσι! Αποτελει το δευτερο δυνατο χαρτι της εταιριας μετα το hd7 απ οσο λενε! :)

Και το πρώτο σε Android. ;)

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...