Jump to content

ZTE Blade / Orange San Francisco (μέρος Ι)


nikatapi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ξεχασετω μονο ι wind το φαιρνει αλλα κ παλι εχει τελειωσει σε ολα τα καταστηματα σε κανα μηνα και αν.
http://www.forbes.fr/wp-content/uploads/2017/08/bruce-lee-credit-wikimedia-240x160.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καλημερα σε όλους. μήπως πρεπει να βάλουμε λιγο τα πράγματα στη σωστή θεση τους?? Εχω παρακολουθήσει το foroum σχεδόν ολόλκληρο και διαπίστωσα ότι έχετε υπερικτημίσει μια πολύ μέτρια συσκευή. Το πρόβλημα είναι ότι έχετε μπερδεψει το ANDROID με το ZTE blade. Συμφωνώ μαζί σας ότι το android είναι ίσως το καλύτερο λειτουργικό για κινητα , κορυφαίο σε πολλούς τομείς , αλλα αυτο δεν σημαίνει ότι αυτη τη δόξα ,πρέπει να την πάρει η κάθε συσκευή που το υποστηρίζει. Ας απομονώσουμε λοιπόν το λειτουργικό και ας δουμε μόνο την συσκευή. ανατρέξτε λοιπόν και μετρήστε προβλήματα. μόνο μέσα στο΄forum έχουν αναφερθεί π'αρα πολλα. το τηλέφωνο το εχω και εγώ εδώ και ένα μήνα.

 

1. Ποιότητα κατασκευής κάτω του μετρίου.(το πίσω καπάκι σε μένα δεν κούμπωνε σε μία γωνια απο την δευτερη μέρα.)

2. Ποιότητα φωτογραφίας , πολυ κακή. (δεν έχετε παρα να συγκρίνετε φωτογραφία 3.2 mp απο οποιδήποτα άλλο κινητο.

3. Ποιότητα κάμερας ακόμη χειρότερη.

4. Μετα τη DOA 14 ημερών, ο θεός να βάλει το χέρι του.(εκτόσ αν αγοράσατε τηλέφωνο για 14 ημέρες)

5. Μπαταρία και αυτονομία το χειρότερο της αγοράς.

6. Δέν μπορεί να υποστηρίξει android αξιοπρεπώς, κλεινει στα καλά καθούμενα και πρέπει να βγάλεις μπαταρία για να ξανακσεκινήσει ,τρώει απιστευτα κολληματα ,μόλις μπουν κάποιες αφαρμογές (δέιτε πως τρέχουν android άλλες συκευές)

7.Προσπαθώ να βρώ να αγοράσω ένα πίσω καπάκι , και είναι πιο εύκολο να βρείς συλεκτικό ferrari του 1962 . κλπ κλπ κλπ.

8. Για να σου παίξει avi video πρεπει πρωτα να κανεις μετατροπές αλλιως κολλαει.

9. ηχος ραδιόφωνο απαραδεκτος ( εκτός και αν πρωτη φορά ακους ραδιόφωνο σε κινητο)

Εντελώς τυχαία αυτές τις μέρες επιασα στα χέρια μου δυο αλλες συσκευές android.

H διαφορά ΤΕΡΑΣΤΙΑ.

σέβομαι την διαφορετική γνώμη που έχετε, αλλα μιλαω υποκειμενικά και είναι δική μου και μόνο δική μου διαπίστωση τα παραπάνω . είναι όμως δυστηχώς έτσι.

υγ. Υπάρχουν και αλλα προβήματα που δεν ανέφερα, όπως με το θέμα συνδεσης που εμφανιζετε με το wifi ,απλα δεν μποείς να να αναφέρεις όλα γιατρι είναι πολλα ρε παιδια>>>>>>>>>>

γιατι ρε πεσατε σαν τα κορακια μερικοι να με φάτε? ούτε ποσοστα απ τις πωλησεις να πέρνατε.

Ολα όσα εχω γράψει ( το είχα τονίσει κιόλας) αφορούν το δικό μου τηλέφωνο. Κάποιος είπε ότι κάνω προπαγάνδα, άλλος ότι θέλω να προκαλέσω, πάτε καλά???

όλα όσα έγραψα ισχύουν. είναι κακό να το επισημάνω?δεν καταλαβαίνω την λογική μερικών να μη δέχονται κουβέντα. Μήπως πρέπει να συμετέχουν μόνο όσοι δεν ασχολούνται με ουσιαστικά πράγματα. Για το θέμα της τιμής όντως είναι καλή αλλα με λιγα παραπάνω πας σε άλλη κατηγορία. Βέβαια αυτο ισχύει για κάποιον που το αγοράζει και έχει σκοπό να το κρατήσει περίπου 2 χρόνια. εάν θελει να αλλαζει κινητά σαν πουκάμισα άλλο αυτό

Edited by vasicristo
Link to comment
Share on other sites

τελικα μου κλειδωσε το ατιμο....τωρα λεω να περασω και μια νεα rom λενε ολοι την r11την κατεβασα αλλα πως θα την περασω; ξερει κανεις πωσ αναλυτικα μην κανω καμια λαλακια μεχρι να βγει η froyo;
Link to comment
Share on other sites

γιατι ρε πεσατε σαν τα κορακια μερικοι να με φάτε? ούτε ποσοστα απ τις πωλησεις να πέρνατε.

Ολα όσα εχω γράψει ( το είχα τονίσει κιόλας) αφορούν το δικό μου τηλέφωνο. Κάποιος είπε ότι κάνω προπαγάνδα, άλλος ότι θέλω να προκαλέσω, πάτε καλά???

όλα όσα έγραψα ισχύουν. είναι κακό να το επισημάνω?δεν καταλαβαίνω την λογική μερικών να μη δέχονται κουβέντα. Μήπως πρέπει να συμετέχουν μόνο όσοι δεν ασχολούνται με ουσιαστικά πράγματα. Για το θέμα της τιμής όντως είναι καλή αλλα με λιγα παραπάνω πας σε άλλη κατηγορία. Βέβαια αυτο ισχύει για κάποιον που το αγοράζει και έχει σκοπό να το κρατήσει περίπου 2 χρόνια. εάν θελει να αλλαζει κινητά σαν πουκάμισα άλλο αυτό

 

φιλε κοιτα παλι τι εγραψες δεν μιλησες για τη δικη σου συσκευη αλλα γενικα για το κινητο. δεν ειπαμε να μην γραψεις οτι δε σου αρεσει αλλα οχι και να παραπληροφορεις. εσυ το εβγαλες σκαρτο!

Link to comment
Share on other sites

γιατι ρε πεσατε σαν τα κορακια μερικοι να με φάτε? ούτε ποσοστα απ τις πωλησεις να πέρνατε.

Ολα όσα εχω γράψει ( το είχα τονίσει κιόλας) αφορούν το δικό μου τηλέφωνο. Κάποιος είπε ότι κάνω προπαγάνδα, άλλος ότι θέλω να προκαλέσω, πάτε καλά???

όλα όσα έγραψα ισχύουν. είναι κακό να το επισημάνω?δεν καταλαβαίνω την λογική μερικών να μη δέχονται κουβέντα. Μήπως πρέπει να συμετέχουν μόνο όσοι δεν ασχολούνται με ουσιαστικά πράγματα. Για το θέμα της τιμής όντως είναι καλή αλλα με λιγα παραπάνω πας σε άλλη κατηγορία. Βέβαια αυτο ισχύει για κάποιον που το αγοράζει και έχει σκοπό να το κρατήσει περίπου 2 χρόνια. εάν θελει να αλλαζει κινητά σαν πουκάμισα άλλο αυτό

 

Δεν νομιζω οτι εχεις δικιο, κσταρχην ειχα παρει το νοκια 5800 περιπου 350 ευρω και εκει ειχα σοβαρα προβληματα με την ποιοτηα κατασκευης (καπακια κα) επειτα εσκασα 300 ευρω να παρω το samsung f700 με εξισου χαλια καμερα. Θελω απλα να πω οτι σε σχεση με αλλα τηλεφωνα που ειχα κατα καιρους και ακριβοπληρωσα αυτο φενεται οτι ειναι οτι καλυτερο. Αυτο ομως δεν σημαινει οτι δεν εχω και γω προβλημα με το καπακι η την καμερα αλλα στην τελικη εχει περισσοτερα θετικα απο αρνητικα. Μηπως εχεις πεσει στην περιπτωση ελατωματικης συσκευης;

ΥΓ. Δεν περνω ποσοστα ουτε απο την Wind ουτε απο τους κινεζους

Edited by nuvox
Ολα αισθανομαι...τα παντα...το ενα..το αλλο...ξερω γω...
Link to comment
Share on other sites

Το εχουμε πει 100 φορες θα το πω 101. Το κινητο ειναι VFM αυτο δεν σημαινει οτι τα κανει ολα τελεια! Απλως οτι αξιζει τα λεφτα του μεχρι το τελευταιο σεντ.. Αν θελετε σουπερ κινητο δειτε καποιο με 1ghz cpu και >400 ευρω
Link to comment
Share on other sites

Όταν έχω ανοιχτά wifi και bluetooth μαζί, αρκετά συχνά αποσυνδέεται το wifi ή κάνει διακοπές το bluetooth. Έχει κανείς παρόμοιο πρόβλημα; (έχω την jj rls9)
Link to comment
Share on other sites

Low on space.

Phone storage space is getting low

Έφτασα και γω να έχω πλέον βάλει αρκετές δεκάδες εφαρμογές στο Blade και εμφανίζεται αυτό το notification συνέχεια.

Δεν θέλω να απεγκαταστήσω καμία.

Καταρχάς υπάρχει τρόπος να το εξαφανίσω αυτό το μήνυμα;

1. Σκέφτομαι να κάνω το repartitioning σύμφωνα με τις οδηγίες από Jellifish:

"Changing system partition size to 128Mb and data to 286Mb" για να γλιτώσω από την έλλειψη χώρου. Αξίζει;

2. Όσο αφορά τη λύση με το partitioning της SD σε ext3, λύνω το θέμα του χώρου; Δηλαδή όλες οι εφαρμογές πηγαίνουν απευθείας στην SD;

Μπορεί κάποιος να μου στείλει κανένα link να διαβάσω;

Ευχαριστώ προκαταβολικά. :)

Link to comment
Share on other sites

Low on space.

Phone storage space is getting low

Έφτασα και γω να έχω πλέον βάλει αρκετές δεκάδες εφαρμογές στο Blade και εμφανίζεται αυτό το notification συνέχεια.

Δεν θέλω να απεγκαταστήσω καμία.

Καταρχάς υπάρχει τρόπος να το εξαφανίσω αυτό το μήνυμα;

1. Σκέφτομαι να κάνω το repartitioning σύμφωνα με τις οδηγίες από Jellifish:

"Changing system partition size to 128Mb and data to 286Mb" για να γλιτώσω από την έλλειψη χώρου. Αξίζει;

2. Όσο αφορά τη λύση με το partitioning της SD σε ext3, λύνω το θέμα του χώρου; Δηλαδή όλες οι εφαρμογές πηγαίνουν απευθείας στην SD;

Μπορεί κάποιος να μου στείλει κανένα link να διαβάσω;

Ευχαριστώ προκαταβολικά. :)

 

Αυτό με το repartitioning της εσωτερικής μνήμης

μου ακούγεται πολύ ριψοκυνδινο. Τώρα για την διαμόρφωση της SD σε ext3 πάλι ένα μέρος των εφαρμογών θα μπαίνει στην εσωτερική μνημη.

 

Sent from my ZTE-BLADE using Tapatalk

Nokia 5110 -->Philips Savy -->Siemens C35i -->Samsung S300M -->Sony Ericsson T610 --> Sony Ericsson W660 -->HTC P3700 Diamond -->HTC T5353 Diamond 2 -->ZTE Blade--> Samsung Nexus s i9020 --> Acer Liquid Gallant Duo --> Huawei Honor 3C -->Xiaomi Redmi Note 3 pro SE
Link to comment
Share on other sites

Low on space.

Phone storage space is getting low

Έφτασα και γω να έχω πλέον βάλει αρκετές δεκάδες εφαρμογές στο Blade και εμφανίζεται αυτό το notification συνέχεια.

Δεν θέλω να απεγκαταστήσω καμία.

Καταρχάς υπάρχει τρόπος να το εξαφανίσω αυτό το μήνυμα;

1. Σκέφτομαι να κάνω το repartitioning σύμφωνα με τις οδηγίες από Jellifish:

"Changing system partition size to 128Mb and data to 286Mb" για να γλιτώσω από την έλλειψη χώρου. Αξίζει;

2. Όσο αφορά τη λύση με το partitioning της SD σε ext3, λύνω το θέμα του χώρου; Δηλαδή όλες οι εφαρμογές πηγαίνουν απευθείας στην SD;

Μπορεί κάποιος να μου στείλει κανένα link να διαβάσω;

Ευχαριστώ προκαταβολικά. :)

 

Αυτό με το repartitioning της εσωτερικής μνήμης

μου ακούγεται πολύ ριψοκυνδινο. Τώρα για την διαμόρφωση της SD σε ext3 πάλι ένα μέρος των εφαρμογών θα μπαίνει στην εσωτερική μνημη.

 

Sent from my ZTE-BLADE using Tapatalk

 

Ντάξει δεν πρέπει να είναι και τόσο επικίνδυνη διαδικασία, αλλά ούτε και γω την συνιστώ.....

 

Η λύση για τις πολλές εφαρμογές είναι Custom rom + move2sd enabler για να μετακινούνται και οι κλειδωμένες εφαρμογές στην κάρτα SD!

Το κακό βέβαια είναι ότι τα data και η cache της κάθε εφαρμογής πάνε στην εσωτερική μνήμη οπότε αυτή καταναλώνετε ούτως η άλλως.... :/

Xiaomi Mi 5s Plus - MI Globe 9.6.13 - TWRP 3.2.3

Onda v975m v3 - 4.4.2 (Rozak's 2.0.1 - 4GB) - TWRP Recovery by SciBee

Galaxy S4 - LineageOS 16.0

Link to comment
Share on other sites

Ντάξει δεν πρέπει να είναι και τόσο επικίνδυνη διαδικασία, αλλά ούτε και γω την συνιστώ.....

 

Η λύση για τις πολλές εφαρμογές είναι Custom rom + move2sd enabler για να μετακινούνται και οι κλειδωμένες εφαρμογές στην κάρτα SD!

Το κακό βέβαια είναι ότι τα data και η cache της κάθε εφαρμογής πάνε στην εσωτερική μνήμη οπότε αυτή καταναλώνετε ούτως η άλλως.... :/

 

Έχω Jellifish RLS8 και move2SD enabler με 120 περίπου εφαρμογές εγκατεστημένες εκ των οποίων όλες είναι στην SD εκτός από 4-5 μικρές σε μέγεθος που πρέπει να παραμείνουν στην εσωτερική μνήμη.

Επομένως υπάρχει όριο στις εγκατεστημένες εφαρμογές. Κρίμα...

Θα το συνηθίσω λοιπόν.

Link to comment
Share on other sites

Low on space.

Phone storage space is getting low

Έφτασα και γω να έχω πλέον βάλει αρκετές δεκάδες εφαρμογές στο Blade και εμφανίζεται αυτό το notification συνέχεια.

Δεν θέλω να απεγκαταστήσω καμία.

Καταρχάς υπάρχει τρόπος να το εξαφανίσω αυτό το μήνυμα;

1. Σκέφτομαι να κάνω το repartitioning σύμφωνα με τις οδηγίες από Jellifish:

"Changing system partition size to 128Mb and data to 286Mb" για να γλιτώσω από την έλλειψη χώρου. Αξίζει;

2. Όσο αφορά τη λύση με το partitioning της SD σε ext3, λύνω το θέμα του χώρου; Δηλαδή όλες οι εφαρμογές πηγαίνουν απευθείας στην SD;

Μπορεί κάποιος να μου στείλει κανένα link να διαβάσω;

Ευχαριστώ προκαταβολικά. :)

 

Αξιζει, το εκανα εγω (χρησιμοποιω την JJr9) και δουλευει μια χαρα.

Απλα αν θες να βαλεις καποια αλλη rom που χρησιμοποιει παραπανω απο 128Mb system partition πρεπει να το βγαλεις (ο k_k παρεχει οδηγιες).

 

Αν εχεις ηδη την jellyfish κανε πρωτα clockworks backup και μετα κανε το repartition, μετα κανε restore και πρεπει να εισαι οκ.

 

Link to comment
Share on other sites

Low on space.

Phone storage space is getting low

Έφτασα και γω να έχω πλέον βάλει αρκετές δεκάδες εφαρμογές στο Blade και εμφανίζεται αυτό το notification συνέχεια.

Δεν θέλω να απεγκαταστήσω καμία.

Καταρχάς υπάρχει τρόπος να το εξαφανίσω αυτό το μήνυμα;

1. Σκέφτομαι να κάνω το repartitioning σύμφωνα με τις οδηγίες από Jellifish:

"Changing system partition size to 128Mb and data to 286Mb" για να γλιτώσω από την έλλειψη χώρου. Αξίζει;

2. Όσο αφορά τη λύση με το partitioning της SD σε ext3, λύνω το θέμα του χώρου; Δηλαδή όλες οι εφαρμογές πηγαίνουν απευθείας στην SD;

Μπορεί κάποιος να μου στείλει κανένα link να διαβάσω;

Ευχαριστώ προκαταβολικά. :)

 

Αυτό με το repartitioning της εσωτερικής μνήμης

μου ακούγεται πολύ ριψοκυνδινο. Τώρα για την διαμόρφωση της SD σε ext3 πάλι ένα μέρος των εφαρμογών θα μπαίνει στην εσωτερική μνημη.

 

Sent from my ZTE-BLADE using Tapatalk

 

Ντάξει δεν πρέπει να είναι και τόσο επικίνδυνη διαδικασία, αλλά ούτε και γω την συνιστώ.....

 

Η λύση για τις πολλές εφαρμογές είναι Custom rom + move2sd enabler για να μετακινούνται και οι κλειδωμένες εφαρμογές στην κάρτα SD!

Το κακό βέβαια είναι ότι τα data και η cache της κάθε εφαρμογής πάνε στην εσωτερική μνήμη οπότε αυτή καταναλώνετε ούτως η άλλως.... :/

 

Ειναι ριψοκινδυνη, απο την αποψη οτι διαγραφει οτι υπαρχει στην καρτα.

ΣΣ: ΑΥΤΟ ΙΣΧΥΕ, ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ, ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ WILDFIRE.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι ριψοκινδυνη, απο την αποψη οτι διαγραφει οτι υπαρχει στην καρτα.

ΣΣ: ΑΥΤΟ ΙΣΧΥΕ, ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ, ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ WILDFIRE.

 

Γιαυτο προτεινα να κανει clockworks backup πρωτα. (διαγραφει/διαμορφωνει την εσωτερικη μνημη, οχι την sd)

 

Link to comment
Share on other sites

[off-topic]

@vasicristo: Το να κάνεις quote το ίδιο σου το ποστ για να ξαναδιαβάζει ο κόσμος την γνώμη σου δεν είναι και τόσο λογικό... πονάνε τα μάτια μας... Μπορείς να κάνεις multi-quote τις απαντήσεις που έλαβες, είναι πιο λογικό

the story of a ressurected blade!!!

>> soon to be released <<

Link to comment
Share on other sites

γεια χαρά!

 

θέλω να αλλάξω ρομ από την rl7 στην 9 ή την 11 και ψάχνω να βρώ πρόγραμμα που να κάνει backup/restore τα sms και την διάρκεια κλήσεων που έχω μέχρι τώρα.

έχετε κάποιο να μου προτείνετε? ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

καθε φορα που ανοιγω τη συσκευη και θελω να εχω συνδεδεμενο το bluetooth handsfree,ανοιγω τα bluetooth και βρισκει το handsfree αλλα για να λειτουργησει πρεπει να παω απο το μενου των συσκευων που εντοπιζει και να πατησω πανω του,αλλιως λεει συζευγμενα αλλα οχι συνδεδεμενα.γινεται με καποιο τροπο να μην χρειαζεται αυτο?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπορει καποιος να μου πει πως δουλευει το circle launcher; βαζω το widget στη home screen το παταω και μαυριζει η οθονη. Δεν κανει τιποτα αλλο

 

το πατας μια φορα και μετα το ξαναπατας πολυ ωρα...

Link to comment
Share on other sites

1. Σκέφτομαι να κάνω το repartitioning σύμφωνα με τις οδηγίες από Jellifish: "Changing system partition size to 128Mb and data to 286Mb" για να γλιτώσω από την έλλειψη χώρου. Αξίζει;

 

θα μου πεις λινκ γιατι με ενδιαφερει και μενα?

Link to comment
Share on other sites

γεια χαρά!

 

θέλω να αλλάξω ρομ από την rl7 στην 9 ή την 11 και ψάχνω να βρώ πρόγραμμα που να κάνει backup/restore τα sms και την διάρκεια κλήσεων που έχω μέχρι τώρα.

έχετε κάποιο να μου προτείνετε? ευχαριστώ

 

διαβασε αυτο το topic, εχει αρκετες προτασεις:

http://android.modaco.com/content/zte-blade-roms-rom-customisation/331595/is-there-any-good-way-of-keeping-all-your-settings-sms-apps-etc-after-switching-roms/

 

θα μου πεις λινκ γιατι με ενδιαφερει και μενα?

δες εδω (ειναι παρομοια διαδικασια με αυτην του 512mb ram fix):

http://android.modaco.com/content/zte-blade-roms-rom-customisation/327579/rom-froyo-japanese-jellyfish-rls9-2011-01-24-oled-tft/

 

Link to comment
Share on other sites

Όταν έχω ανοιχτά wifi και bluetooth μαζί, αρκετά συχνά αποσυνδέεται το wifi ή κάνει διακοπές το bluetooth. Έχει κανείς παρόμοιο πρόβλημα; (έχω την jj rls9)

 

νομιζω συμβαινει και σε μενα.. :mad: πανω απο 2-3 μετρα κανει παρεμβολες στο bluetooth οταν μιλαω αν ειναι ανοιχτο και το wifi

Link to comment
Share on other sites

καθε φορα που ανοιγω τη συσκευη και θελω να εχω συνδεδεμενο το bluetooth handsfree,ανοιγω τα bluetooth και βρισκει το handsfree αλλα για να λειτουργησει πρεπει να παω απο το μενου των συσκευων που εντοπιζει και να πατησω πανω του,αλλιως λεει συζευγμενα αλλα οχι συνδεδεμενα.γινεται με καποιο τροπο να μην χρειαζεται αυτο?
Με το mw600 δεν έχω τέτοιο πρόβλημα, με το που ανοίξω το bluetooth συνδέεται αυτόματα. Πάντως αντί να πηγαίνεις στο μενού για να τα συνδέσεις, ίσως γίνεται πιο γρήγορα πατώντας το πλήκτρο κλήσης πάνω στο handsfree.

 

νομιζω συμβαινει και σε μενα.. :mad: πανω απο 2-3 μετρα κανει παρεμβολες στο bluetooth οταν μιλαω αν ειναι ανοιχτο και το wifi
Ποια rom έχεις; Σκέφτομαι μια από αυτές τις μέρες να βάλω την r11 να δοκιμάσω κι εκεί. Με κλειστό το wifi πάντως κανένα πρόβλημα.
Link to comment
Share on other sites

Ποια rom έχεις; Σκέφτομαι μια από αυτές τις μέρες να βάλω την r11 να δοκιμάσω κι εκεί. Με κλειστό το wifi πάντως κανένα πρόβλημα.

 

και εγω την rls9 εχω αλλα κατι μου λεει οτι ειναι θεμα κινητου (κοντα οι κεραιες?..) και δεν θα γινει τπτ

 

Με nokia bh-608 bt

Link to comment
Share on other sites

και εγω την rls9 εχω αλλα κατι μου λεει οτι ειναι θεμα κινητου (κοντα οι κεραιες?..) και δεν θα γινει τπτ
Είναι πιθανό να μοιράζονται την ίδια κεραία, αφού και το wifi και το bluetooth λειτουργούν στα ~2.4GHz.

 

Edit: ορίστε και ένα σχέδιο από το manual του blade. Δε δείχνει πουθενά wifi antenna.

 

http://img140.imageshack.us/img140/7293/bladez.png

Edited by alex_oz
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ZTE Blade / Orange San Francisco (μέρος Ι)
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...