Jump to content

ZTE Blade / Orange San Francisco (μέρος Ι)


nikatapi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι κανονικά

Έχω και android ορε !

 

Χμμμ, μήπως η 9 σου εκανε install kai το quick office που βλεπω στα running αλλά δεν έχει γινει installed?

 

Οτι αλλο εχο δοκιμασει εχει κατσει καλα. Τα μόνα στραβα που παρατηρησα ειναι το το office της rom και οτι κανω install το swype αλλa δεν δουλευει. Αν καποιος μπορει να επιβεβαιωσει και για το quick office ωστε να ξαναφλασάρω.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Χμμμ, μήπως η 9 σου εκανε install kai το quick office που βλεπω στα running αλλά δεν έχει γινει installed?

 

Οτι αλλο εχο δοκιμασει εχει κατσει καλα. Τα μόνα στραβα που παρατηρησα ειναι το το office της rom και οτι κανω install το swype αλλa δεν δουλευει. Αν καποιος μπορει να επιβεβαιωσει και για το quick office ωστε να ξαναφλασάρω.

 

 

Δε το έχω το quick office όσο για το swype το έχω backup με το titanium και το χρησιμοποιώ από την alpha 3 χωρίς κανένα πρόβλημα.

 

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

Συγχρόνισα τις επαφές του Facebook ώστε να τις έχω στο τηλέφωνο άλλα όταν πάω να κάνω επεξεργασία επαφής ώστε να την συννενώσω με μία υπάρχουσα του τηλεφώνου(για να μήν έχω την ίδια επαφή 2 φορές), μου βγάζει το παρακάτω μήνυμα

 

"Τα στοιχεία επικοινωνίας της επαφής Facebook δεν μπορούν να υποβληθούν σε επεξεργασία σε αυτή την συσκευή"

 

όποιος γνωρίζει σχετικά....

LG G2, Galaxy Note, Galaxy Tab II 10.1, Motorola XooM, CT 1002
Link to comment
Share on other sites

Δε το έχω το quick office όσο για το swype το έχω backup με το titanium και το χρησιμοποιώ από την alpha 3 χωρίς κανένα πρόβλημα.

 

Σου εστειλα και pm αλλα λυθηκε το προβλημα. Για οποιον αλλον εχει παρομοιο προβλημα με swype k rls9 εκανα

 

* uninstall την Swype.US.GR_2.6.47.11856_WVGA.apk με titanium

* reboot

* install tin Swype.US.GR.WVGA.v2.10.52.13753.apk που βρήκα σε ενα φορουμ για το streak.

* Ενεργοποιηση φυσικα απο τα κεντρικό settings/input

 

ps: Ειμαι περιεργος ποια απο τις 2.6 και 2.10 είναι η πιο παλιά. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πως ρυθμίζεται το accelerometer ? Σε κάτι ραλάκια που έχω παίξει, όταν κρατάω ευθεία το κινητό, στρίβει προς τα δεξιά. Δηλαδή θέλει καλιμπράρισμα.

Έψαξα αλλά δε βρήκα κάτι γμτο.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πως ρυθμίζεται το accelerometer ? Σε κάτι ραλάκια που έχω παίξει, όταν κρατάω ευθεία το κινητό, στρίβει προς τα δεξιά. Δηλαδή θέλει καλιμπράρισμα.

Έψαξα αλλά δε βρήκα κάτι γμτο.

 

Κάποια παιχνίδια το έχουν απο μόνα τους καλιμπράρισμα στις ρυθμίσεις τους.Το PES 2011 έχει αν και δεν είναι ράλλυ.Δεν γνωρίζω κατι αλλο.

Link to comment
Share on other sites

Eιλικρινά δε κατάλαβα γτ έγινε αυτή η ειρωνική επίθεση. Όντας διαχειρηστής άλλου φόρουμ, καταλαβαίνω πώς το να ρωτήσει ένας "νέος" κάτ που έχει 1000ειπωθεί είναι κουράστικο το λίγο λίγο. Απλά ακούγεται λογικό όταν ένα θέμα, που έχω ποστάρει απο την πρώτη σελίδα, όπως μου είπανε κάποιοι να κάνω, έχει 400 σελίδες, έ κάπου χάνεσαι. Συγγνώμη για την αναστάτωση που μπορεί να προκάλεσα και τα νεύρα, δε το ήθελα, αλλα ας σεβαστούμε και λίγο τους άλλους. Και θα ήταν καλό να υπήρχε ξεχωριστή ενότητα για την αναβάθμιση του κινητού με custom Rom. Και για την ιστορία θα περάσω την Modeco σε λίγο..

 

Φιλικά

Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, θα ήθελα να αναφέρω ένα πρόβλημα που έχω με την συσκευή, μήπως κάποιος χρήστης μου δώσει λύση.

 

Πήρα ένα ZTE από Ελλάδα πριν από μια εβδομάδα, αλλά δεν μπορώ να στείλω SMS, λαμβάνω κανονικά όμως.

 

Πριν, και για 1 μήνα, την ίδια Sim, Cosmote με κάρτα, την είχα και σε ένα Xperia 10 mini pro, όπου πάλι το ίδιο πρόβλημα μου παρουσίαζε.

 

Ενεργοποίησα την σύνδεση internet, αλλά οι ρυθμίσεις πέρασαν μόνες τους, και μπαίνω στο δίκτυο κανονικά, και με το παλιό, και με το καινούριο.

 

Πριν από 20 ημέρες έκανα και αλλαγή Sim με μια νέα, μήπως και το πρόβλημα ήταν λόγω παλαιότητος της Sim.

 

Με μια Vofafone Sim που δοκίμασα, και τα 2 τηλ. στέλνουν και λαμβάνουν SMS κανονικά, η δική μου κάρτα SIM σε ένα παλιό Samsung και γενικά σε όλα τα τηλέφωνα χωρίς Android λογισμικό, δουλεύει κανονικά και στέλνει μηνύματα.

 

Στην Cosmote μου είπαν ότι το πρόβλημα είναι του τηλεφώνου, και στην Wind να το πάω στο service.

 

Ευχαριστώ για τον χρόνο που διαθέσατε διαβάζοντας το post, και για τις τυχόν απαντήσεις.

Edited by mihm
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να υπενθυμίσω ότι κανείς δεν είναι υποχρεωμένος να δίνει απαντήσεις σε ερωτήσεις (επαναλαμβανόμενες ή μη), αλλά όλοι είμαστε υποχρεωμένοι να σεβόμαστε τους άλλους. Δε νομίζω κάποιος να γεννήθηκε γνωρίζοντας τα πάντα, όλοι χρειάστηκε να ψάξουμε ή να ζητήσουμε βοήθεια σε κάποια φάση.

 

Όποιος δεν έχει διάθεση να βοηθήσει, μπορεί απλά να αγνοεί τα μηνύματα με τις ερωτήσεις. Η ειρωνία, όμως, δεν είναι λύση σε καμία περίπτωση. Εξ άλλου, η προσφορά βοήθειας προς άλλους είναι και ένας από τους βασικούς λόγους συμμετοχής σε ένα forum.

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

Κάποια παιχνίδια το έχουν απο μόνα τους καλιμπράρισμα στις ρυθμίσεις τους.Το PES 2011 έχει αν και δεν είναι ράλλυ.Δεν γνωρίζω κατι αλλο.

 

Θα μπορούσες να μου το στείλεις με κάποιο τρόπο, αν το έχεις βέβαια, για μια δοκιμή πριν το... αγοράσω?:D

Link to comment
Share on other sites

Εψαξα αρκετες σελιδες αλλα ειναι πολλες :cry: συγνωμη αν εχουν απαντηθει ξανα...

Περασα την JJ9 , δεν εχω παρατηρηση κανενα προβλημα μαλλον καθησε καλα προς το παρον... επειδη ειμαι new in android εχω noob αποριες ..

1) τις παλιες εφαρμογες που ειχα πρεπει να τις ξανακατεβασω? η γινεται καπως να τις επαναφερω

2) τα addons που υπαρχουν για την jj9 δεν τα περασα μαζι με την rom, γινεται να τα περασω τωρα και πως? (καπου θυμαμαι και ενα ποστ με το τι κανει το καθενα αλλα δεν το βρηκα :( )

 

το 2ο το βρηκα τελικα και σε ενα αλλο site...

καμια απαντηση για το 1?

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να υπενθυμίσω ότι κανείς δεν είναι υποχρεωμένος να δίνει απαντήσεις σε ερωτήσεις (επαναλαμβανόμενες ή μη), αλλά όλοι είμαστε υποχρεωμένοι να σεβόμαστε τους άλλους. Δε νομίζω κάποιος να γεννήθηκε γνωρίζοντας τα πάντα, όλοι χρειάστηκε να ψάξουμε ή να ζητήσουμε βοήθεια σε κάποια φάση.

 

Όποιος δεν έχει διάθεση να βοηθήσει, μπορεί απλά να αγνοεί τα μηνύματα με τις ερωτήσεις. Η ειρωνία, όμως, δεν είναι λύση σε καμία περίπτωση. Εξ άλλου, η προσφορά βοήθειας προς άλλους είναι και ένας από τους βασικούς λόγους συμμετοχής σε ένα forum.

 

θα ήθελα να πω και εγώ με τη σειρά μου ότι συμφωνώ απόλυτα με σένα φίλε thief.

 

Και να κάνω μια παράκληση με τη σειρά μου για μια υποσελίδα για ZTE κινητά, έτσι ώστε να χωριστούν λίγο οι συζητήσεις σχετικά με αυτό το κινητό (γενικές ερωτήσεις, αλλαγή rom, θέματα για το κινητό, παρελκόμενα), γιατί κακά τα ψέματα, 360 σελίδες είναι ένα "μικρό χάος" για κάποιον νέο να ψάξει! Έτσι θα είναι καλύτερα ομαδοποιημένα όλα, και θα βρίσκει ο καθένας αυτό που θέλει πιο εύκολα.

Link to comment
Share on other sites

το 2ο το βρηκα τελικα και σε ενα αλλο site...

καμια απαντηση για το 1?

Εάν δε κάνω λάθος αδερφέ δε μπορείς να τις επαναφέρεις..Αλλά πρέπει να τις ξανακατεβάσεις..

 

Φιλικά

Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

το 2ο το βρηκα τελικα και σε ενα αλλο site...

καμια απαντηση για το 1?

 

Πρέπει να τις έχεις πάρει backup πριν την αλλαγή της rom με κάποιο app (οι περισσότεροι συνιστούν το titanium backup). Αν δεν τις έχεις πάρει backup, μάλλον έχασες :(

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε η modaco r12 σήμερα.

 

Changelog

 

r12

 

* Reoptimised - smaller, faster!

* Updated all outdated components

* Contacts should be fixed once and for all - if you uncheck Google contacts to use Smartdialer, Facebook Sync / Contact merge won't work!

* r12 goes prebake

 

"r12 prebakes online later today!"

 

Λέτε να είναι διαθέσιμη σε όλους;

Edited by alex_oz
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να υπενθυμίσω ότι κανείς δεν είναι υποχρεωμένος να δίνει απαντήσεις σε ερωτήσεις (επαναλαμβανόμενες ή μη), αλλά όλοι είμαστε υποχρεωμένοι να σεβόμαστε τους άλλους. Δε νομίζω κάποιος να γεννήθηκε γνωρίζοντας τα πάντα, όλοι χρειάστηκε να ψάξουμε ή να ζητήσουμε βοήθεια σε κάποια φάση.

 

Όποιος δεν έχει διάθεση να βοηθήσει, μπορεί απλά να αγνοεί τα μηνύματα με τις ερωτήσεις. Η ειρωνία, όμως, δεν είναι λύση σε καμία περίπτωση. Εξ άλλου, η προσφορά βοήθειας προς άλλους είναι και ένας από τους βασικούς λόγους συμμετοχής σε ένα forum.

 

2 Thumbs UP !!! :X

 

Βγήκε η modaco r12 σήμερα.

 

Changelog

 

r12

 

* Reoptimised - smaller, faster!

* Updated all outdated components

* Contacts should be fixed once and for all - if you uncheck Google contacts to use Smartdialer, Facebook Sync / Contact merge won't work!

* r12 goes prebake

 

"r12 prebakes online later today!"

 

Λέτε να είναι διαθέσιμη σε όλους;

 

Την θελωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!

Keep Away from CooliCool
Link to comment
Share on other sites

Την θελωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!

 

Λες αμα φωναξω κι εγω να μας ακουσει ο Paul και να μας τη δωσει τσαμπα? :lol::lol::p

 

Αιντε να δουμε αν εφτιαξε τα περιφημα κουτακια επιτελους.

 

Συνηγορω με τον φιλο πριν απο 18 χιλιαδες σελιδες που ειπε πως ο μεγαλυτερος μπαταριοφαγος ειναι το wifi. Αν και συνεχιζω να πιστευω οτι η modaco r11 κανει καλυτερη διαχειριση ενεργειας απο τις JJ. Δεν ξερω αν μηδενιζει τα στατιστικα με το reboot, αλλα μετα απο 19 ωρες και 33 λεπτα που boot-αρε εχω:

 

- Συστημα Android -----> 56%

- Κλησεις -----------------> 28%

- Ετοιμοτητα κυψελης-> 8%

- τηλεφωνο αδρανες ---> 8%

- Φωνητικες κλησεις ---> 2%

 

Θυμιζω οτι η αναλογια στις JJ περιλαμβανε και ενα 30 - 35% ετοιμοτητα κυψελης. Μπορει αυτο το παρε-δωσε ("κεραια εισαι εκει?" - "εδω ειμαι ρε, παλι τα ιδια θα λεμε? @#$%&") να κανει τη διαφορα στην καταναλωση, εκτος και αν η rls9 ειναι καλυτερη σε αυτον τον τομεα. Το εχω ξαναγραψει αλλα δεν δεησε κανεις να απαντησει με τα νουμερα του. Δεν θα ελεγα πως ειναι περιεργο, οταν μεσολαβουν 200 μυνηματα με "αλλο χαρακτηρα" (για τους ευερεθιστους, ειπαμε).

 

Κανω συνεχως refresh στο thread της r12 και την κοπαναω μολις εμφανιστει (νταξ, στο μεσοδιαστημα κανω και λιγο δουλεια :) )

 

-------- ΥΓ ----------

 

ρε συ zerocool, στις φωτο που εχει στο modaco, η μπαρα ειναι η default γκριζα... Παιζει η "κουζινατη" που κατεβασαμε απο τον φιλο να εχει προεγκατεστημενο αλλο theme, ή ετσι ειναι αλλα δεν εχει αλλαξει τις φωτο ο Paul??? Και αρα μηπως η προτηγανισμενη που θα μας δωσει προς το βραδακι εχει την καλη και παραδοσιακη γκριζα μπαρα?

Edited by paslero

Huawei Honor 4X EU

Blackview Zeta (η χειρότερη κάμερα όλων των εποχών!)

Motorola Atrix 4G (cm-11-20151122-UNOFFICIAL-olympus)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στο φορουμ θα ηθελα να πω δυο πραγματα και γω αν και δεν εχω το zte παρακολουθω καθημερινα το φορουμ απο την αρχη γιατι ειναι ενδιαφερον πολλα παιδια πραγματικα βοηθανε με τις γνωσεις που εχουνε πανω στο ζτε τους τελευταιους μηνες αλλα η ειρωνικες τυπου απαντησεις ειναι απαραδεκτες απαντας και βοηθας εαν θελεις καποιον στο κατω κατω δεν σου ζηταει δανεικα ουτε απασχολει εσενα το φορουμ ειναι για ολους ειρωνικες απαντησεις τυπου δημοσιου υπαληλου βολεμενου απο τον καθε πολιτικο ειναι απαραδεκτες και αυτος που ρωτα κατι αλλο θα ξερει που εσεις δεν ξερετε μην λοιπον κανετε πως εσεις ειστε οι gourou και μετα το χαος χαλαει ετσι το ωραιο φορουμ που εχετε και κατι παιδια ειδεικα ειδα οτι πηρανε θεση στο θεμα ..ευχαριστω πολυ..

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=568971986488193&set=a.322449567807104.91091.322436297808431&type=1&theaternokia 3110 -nokia 3120-vodafon joy845- Huawei ideos x3- sony ericsson xperia neo v samsung galaxy POCET GTS-5300-thl w100- pipo-s2 lenovo thinkpad E540 ICORE 5 4210M

Hiaomi Redmy Note 2 Prime

Link to comment
Share on other sites

Συνηγορω με τον φιλο πριν απο 18 χιλιαδες σελιδες που ειπε πως ο μεγαλυτερος μπαταριοφαγος ειναι το wifi. Αν και συνεχιζω να πιστευω οτι η modaco r11 κανει καλυτερη διαχειριση ενεργειας απο τις JJ. Δεν ξερω αν μηδενιζει τα στατιστικα με το reboot, αλλα μετα απο 19 ωρες και 33 λεπτα που boot-αρε εχω:

 

- Συστημα Android -----> 56%

- Κλησεις -----------------> 28%

- Ετοιμοτητα κυψελης-> 8%

- τηλεφωνο αδρανες ---> 8%

- Φωνητικες κλησεις ---> 2%

 

 

Εγώ είμαι που είπα για το wifi!

Μετά απο 1 μέρα κ 11 ώρες με jj rls8 έχω τα εξής:

Ετοιμότητα κυψέλης 43%

Τηλέφωνο αδρανές 40%

Κλήσεις 3%

Λειτουργικό Σύστημα android 3%

προβολή 3%

Σύστημα android (πάλι;) 2%

 

Και μπαταρία στο 48%. Θα το πάω και για τρίτη μέρα σερί χωρίς φόρτιση. Με το wifi πάντως βλέπεις την μπαταρία να πέφτει όπως τα ευρω σε βενζινάδικο!

Link to comment
Share on other sites

Έμενα δείχνει αυτά για την ώρα και έχω JJ RL8 (μετά από 18 ώρες και 12 λεπτά)

- Σύστημα Android -----> 2%

- Κλήσεις -----------------> δεν γράφει τίποτα παρόλο που μίλησα σήμερα περίπου 5 λεπτά

- Ετοιμότητα κυψέλης-> 43% (εδώ λέτε να είναι μαζί και το 3G η Η , γιατί όλη μέρα το έχω ανοιχτό σε 3G, να είναι καλά η Q Card με το 1 Ευρώ της, και συγχρονίζω τα πάντα)

- τηλέφωνο αδρανές ---> 37%

- Φωνητικές κλήσεις ---> Δέω έχω κάνει κάτι τέτοιο

- Display ---------------> 9%

 

Να προσθεσω οτι η μπαταρια ειναι στο 15% , παω να το φορτίσω δηλαδη :P

Edited by kandreou

My moral in life is simple, you treat me good, and i'll definitely treat you better... and vise versa of course!!! :respect:

Pocophone F1 6/128 Gb

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Έκανα εγκατάσταση την 2.2 την Κινέζικη, και έχω τα εξείς προβλήματα :

 

1) όλα τα εικονίδια είναι πολύ μικρά

2) Στο youtube Μου εμφανίζει μια πράσινη γραμμή και τα βιντεάκια παίζουν όχι σε καλή ποιότητα είτε δοκιμάζοντας την HD είτε όχι.

3) Στο android market δε μου κανει scroll down τις app και πρέπει να το τουμπάρω για να ρολάρει. Ξέρει κανείς πως μπορώ να τα φτιάξω όλα αυτά..??

Η πρέπει απλά να κάνω την ίδια διαδικασία με άλλη custom Rom..???

Eυχαριστώ για τις απαντήσεις σας.

 

Φιλικά

Γιώργος..

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα την JJ9 και γω με το repartition και πήρε μια ανάσα 80+ΜΒ το Blade. :)

Προσπάθησα να περάσω και κανένα Gingerbread Theme από τον Frankish, αλλά χωρίς επιτυχία. Ενώ στο Clockwork εδειχνε επιτυχής, δεν μου το φόρτωνε. Μου έβγαζε ξανά το ίδιο θέμα. Μήπως φταίει το version του Clockwork?

Χρειάζεται να βάλω την 3.0.0.5? Αν ναι, μπορεί να μου πει κάποιος ποια ακριβώς να κατεβάσω από ΕΔΩ?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Έκανα εγκατάσταση την 2.2 την Κινέζικη, και έχω τα εξείς προβλήματα :

 

1) όλα τα εικονίδια είναι πολύ μικρά

2) Στο youtube Μου εμφανίζει μια πράσινη γραμμή και τα βιντεάκια παίζουν όχι σε καλή ποιότητα είτε δοκιμάζοντας την HD είτε όχι.

3) Στο android market δε μου κανει scroll down τις app και πρέπει να το τουμπάρω για να ρολάρει. Ξέρει κανείς πως μπορώ να τα φτιάξω όλα αυτά..??

Η πρέπει απλά να κάνω την ίδια διαδικασία με άλλη custom Rom..???

Eυχαριστώ για τις απαντήσεις σας.

 

Φιλικά

Γιώργος..

 

ποια 2.2 κινεζικη?

 

Πέρασα την JJ9 και γω με το repartition και πήρε μια ανάσα 80+ΜΒ το Blade. :)

Προσπάθησα να περάσω και κανένα Gingerbread Theme από τον Frankish, αλλά χωρίς επιτυχία. Ενώ στο Clockwork εδειχνε επιτυχής, δεν μου το φόρτωνε. Μου έβγαζε ξανά το ίδιο θέμα. Μήπως φταίει το version του Clockwork?

Χρειάζεται να βάλω την 3.0.0.5? Αν ναι, μπορεί να μου πει κάποιος ποια ακριβώς να κατεβάσω από ΕΔΩ?

 

 

 

Αυτην αν θες να βαλεις μεσω fastboot --> recovery-clockwork-3.0.0.5-blade.img - MD5: 24e5f51e0541c865f6b3232f30a0e6ee

Αυτην νομιζω αν θες να την βαλεις μεσω Recovery Manager ή cwm --> recovery-clockwork-3.0.0.5-blade-update_signed.zip - MD5: 40596c7e7aedba0c4c46aa28eba9401c

Edited by linkinpark4175

 

Link to comment
Share on other sites

To Κινέζικη ήταν μάλλον λάθος αλλά είναι αυτή που είχε βγεί για την κινέζικη αγορά..Μέσα μου έχει και κινέζικα και Αγγλικά...Και διάβασα σε ένα forum ¨οτι η πιο σταθερή ειναι η Γιαπωνέζικη..Μάλλον θα πρέπει να κάνω την ίδια διαδικασία και πάλι και μου πήρε σχεδόν 2 ώρες όντας και πρωτάρης.. Ποια να κατεβάσω βρε αδέρφια για να το κάνω κομπλέ..??? Διότι έχω πιεστεί με όσα προβλήματα μου έβγαλε τώρα...

:(

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα την JJ9 και γω με το repartition και πήρε μια ανάσα 80+ΜΒ το Blade. :)

Προσπάθησα να περάσω και κανένα Gingerbread Theme από τον Frankish, αλλά χωρίς επιτυχία. Ενώ στο Clockwork εδειχνε επιτυχής, δεν μου το φόρτωνε. Μου έβγαζε ξανά το ίδιο θέμα. Μήπως φταίει το version του Clockwork?

Χρειάζεται να βάλω την 3.0.0.5? Αν ναι, μπορεί να μου πει κάποιος ποια ακριβώς να κατεβάσω από ΕΔΩ?

 

Εχω βαλει στην JJ9 με clockwork 2.5.1.8 τα DesireSlate-JJELLY και TrueGingerbread-JJELLY, ολα καλα!

Τωρα εχω την JJ8 και περασα το DesireSlate-JJELLY και αυτο με επιτυχια!!

My moral in life is simple, you treat me good, and i'll definitely treat you better... and vise versa of course!!! :respect:

Pocophone F1 6/128 Gb

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ZTE Blade / Orange San Francisco (μέρος Ι)
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...