Jump to content

Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις για το Galaxy 3 (I5800)


kyrillos13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το έχω κάνει και πάλι τίποτα. Υπάρχει περίπτωση να έκανα κάποια λάθος κίνηση που να προκάλεσε εμπόδιο και δε μπορώ να συνεχίσω; Ρωτάω γιατί με το superoneclick έκανα root και δε μπορώ να δω το superuser τώρα, δοκίμασα unroot και μετά πάλι root και πάλι δεν το βλέπω. Επίσης δεν μπορώ να κάνω format στην sd, γενικά την έχω άδεια και μου δίνει συνολικό χώρο 0.92GB και διαθέσιμο 833MB, είναι νορμαλ αυτό; Τράβηξα και μια φώτο για να υπάρχει κάτι στην sd και πάλι δε γίνεται format.

 

ΓΕΝΙΚΑ: Υπάρχει κάποια διαδικασία να επιστρέψω καθαρός στην 2.1 και να τα ξεκινήσω ΟΛΑ από την αρχή;

 

edit: εντάξει, λύθηκε το πρόβλημα, χρησιμοποίησα τελικά drivers για 32 bit, αν και έχω 64 bit σύστημα, μάλλον αυτό έφταιγε. Έβαλα την 10.6, είναι φοβερή!

2 πραγματάκια: 1. γνωρίζει κάποιος πως εμφανίζεται πάνω δεξιά ο αριθμός που δείχνει πόσο % είναι η μπαταρία; 2. Πως κλείνω μια εφαρμογή για να μην τρέχει στο background;

Edited by alex1389
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα,

 

στο Froyo 2.2 έχω το εξής θέμα:

 

Θέλω να βάλω ένα mp3 ως ήχο κλήσης ή ήχο μηνυματος,αλλά δεν μου βγάζει αυτή την επιλογή. Στο παρελθόν όμως μπορούσα να το κανω.

 

Καμια πρόταση?

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους,μετά απο αλλαγή σπασμένης οθόνης είπα να δοκιμάσω την 10.6 το θέμα ειναι ότι υπάρχει μεγάλο προβλημα

στο wake up της οθόνης.Δηλαδή ,όταν η οθόνη κλείνει μετά πατώντας το power button (και γενικά οτι άλλο button) δεν ανοιγει.

Επίσης οταν καποιος καλεί ενώ ακουγεται ήχος ,η οθόνη είναι μαυρη-κλειστή!(δουλεύει όπως θα επρεπε 1 στις 10 κι αν.)

Για να καταφερω να ανοιξω το κινητο(wake up την οθόνη) πρεπει να πατησω γρηγορα 3-4 φορες το power button σε συνδυασμό με το home button. :wacko: κι αυτό πολλές φορές μεχρι να πετυχει..

 

δοκίμασα και τις 9.6 -9.5 και 9 του kyrillou αλλά το κινητό κολούσε απο το πρωτο 5λεπτο κιόλας και ηθελε restart.(wipe ενοείται οτι έκανα κ πολλες φορές )(υποψιάζομαι με τις v 9 κατι παιζει με την sd μου ισως)

τωρα εχω περάσει την official 2.2 για το κινητό μας, χωρίς προβλημα με οθόνη και κολλήματα.

εχει κανείς να προτείνει κάτι για την 10.6?εχει άλλος αυτό το προβλημα?

είχα απενεργοποιησει κατι εφε για οταν κλείνει η οθόνη αλλά τζιφος..

κάτι αλλο;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πέρασα την 10.6 του Κυρίλλου...Τέλεια και πολύ γρήγορη...Μια ερώτηση όμως...Μπορώ να φορτώσω τον G3MOD kernel επειδή θέλω να κάνω multiboot με την παλιά μου 9.6??Με λίγα λόγια ο G3MOD μπορεί να φορτώσει την 10.6??Γιατί μόνο αυτόν τον kernel ξέρω που έχει επιλογή multiboot...

 

Επίσης μπορεί κάποιος να μου στείλει μόνο τον kernel της 10.6 που αν ο G3MOD δεν μου κάνει, να αλλάζω kernel για το multiboot??

Edited by kidonakisg
Le max2 6/64 (rr oreo rom)
Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους,μετά απο αλλαγή σπασμένης οθόνης είπα να δοκιμάσω την 10.6 το θέμα ειναι ότι υπάρχει μεγάλο προβλημα

στο wake up της οθόνης.Δηλαδή ,όταν η οθόνη κλείνει μετά πατώντας το power button (και γενικά οτι άλλο button) δεν ανοιγει.

Επίσης οταν καποιος καλεί ενώ ακουγεται ήχος ,η οθόνη είναι μαυρη-κλειστή!(δουλεύει όπως θα επρεπε 1 στις 10 κι αν.)

Για να καταφερω να ανοιξω το κινητο(wake up την οθόνη) πρεπει να πατησω γρηγορα 3-4 φορες το power button σε συνδυασμό με το home button. :wacko: κι αυτό πολλές φορές μεχρι να πετυχει..

 

δοκίμασα και τις 9.6 -9.5 και 9 του kyrillou αλλά το κινητό κολούσε απο το πρωτο 5λεπτο κιόλας και ηθελε restart.(wipe ενοείται οτι έκανα κ πολλες φορές )(υποψιάζομαι με τις v 9 κατι παιζει με την sd μου ισως)

τωρα εχω περάσει την official 2.2 για το κινητό μας, χωρίς προβλημα με οθόνη και κολλήματα.

εχει κανείς να προτείνει κάτι για την 10.6?εχει άλλος αυτό το προβλημα?

είχα απενεργοποιησει κατι εφε για οταν κλείνει η οθόνη αλλά τζιφος..

κάτι αλλο;

 

Κατέβασε και δοκίμασε την 10,2. Εγώ αυτήν δούλευα για αρκετό καιρό με ελάχιστα κολλήματα!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά νομίζω τα έκανα λίγο μπάχαλο στο κινητό μετά από τόσα φλασαρίσματα kernel και ρομ...Ευτυχώς που έχω κρατήσει ολικό back up για επαναφορά....Θα ήθελα αν ξέρει κάποιος να μου πει ποιοι kernels δουλεύουν για την έκδοση 9.6 και ποιοι για την 10.6 για να τα βάλω λίγο σε μια τάξη...Και αν υπάρχει ένας οποιοσδήποτε τρόπος να δουλέψει hands free bluetooth στην 10.6...Ευχαριστώ εκ των προτέρων..
Le max2 6/64 (rr oreo rom)
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παραθέτω έναν τρόπο που έκανα για multiboot στις εξής rom:9,6 Κυρίλλου(android 2.2)-10,6 Κυρίλλου(android 2.3)-CM10(android 4.1)...

1)Πέρασα την 9.6 και μετά πέρασα πάνω της αυτόν τον kernel http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1838814

κράτησα back up από CWM

2)Πέρασα την 10.6 και μετά πάνω της τον ίδιο kernel.Πάλι back up από CWM

3)Πέρασα την CM10 και μετά πάνω της τον ίδιο kernel.Πάλι back up από CWM

Έπειτα κάνω restore σε όποιο back up θέλω για να έχω όποιο λογισμικό χρειαστώ.

 

Πριν περάσω κάθε rom έκανα wipe data και πριν περάσω κάθε φορά τον kernel έκανα wipe cache και wipe dalvik cache.

 

Ήταν ο μοναδικός kernel που βρήκα εγώ να δουλεύει και με τα τρία λογισμικά.

 

Παρακαλώ όποιος έχει κάποια ιδέα για το πως θα δουλέψει a2dp bluetooth στις 2 τελευταίες rom ας μου πει.Τώρα η γνώμη μου για αυτές τις ρομ:

9,6 σταθερότατη και δουλεύουν τα πάντα

10,6 η πιο γρήγορη αλλά μειονέκτημα το bluetooth

cm10 απλά για να έχεις τα 4.1

 

sorry για το μεγάλο post

Edited by kidonakisg
Le max2 6/64 (rr oreo rom)
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά..εδώ και πόσο καιρό..δοκιμάζω 1002 rom και kernels.. έχω κάνει τα πάντα και το κινητό δεν λειτουργεί όπως θα έπρεπε..δηλαδή laggαρει απίστευτα.. τι μία μου βγάζει ότι γέμισε η μνήμη(ενώ έχω μέχρι 30 εφαρμογές και αυτές όλες στην sd), την άλλη κολλάει..κτλ κτλ σκέφτομαι να γυρίσω στην τελευταία custom rom μιας και έχω κουραστεί τα flashaρίσματα..

Οταν πρωτοβάζω την κάθε rom (έχω δοκιμάσει την 9.3,9.7, 10.6, purumod κά) είναι όλα μια χαρά..μετά από το restore με το titanium αρχίζουν σιγά σιγά τα κολλήματα, και από όσο είδα αυτά γίνονται με όλες την custom..υπάρχει κανά link για την τελευταία stock rom χωρίς bootloader? Αν υπάρχει κάτι άλλο που μπορώ να δοκιμασω πείτε μου..

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά..εδώ και πόσο καιρό..δοκιμάζω 1002 rom και kernels.. έχω κάνει τα πάντα και το κινητό δεν λειτουργεί όπως θα έπρεπε..δηλαδή laggαρει απίστευτα.. τι μία μου βγάζει ότι γέμισε η μνήμη(ενώ έχω μέχρι 30 εφαρμογές και αυτές όλες στην sd), την άλλη κολλάει..κτλ κτλ σκέφτομαι να γυρίσω στην τελευταία custom rom μιας και έχω κουραστεί τα flashaρίσματα..

Οταν πρωτοβάζω την κάθε rom (έχω δοκιμάσει την 9.3,9.7, 10.6, purumod κά) είναι όλα μια χαρά..μετά από το restore με το titanium αρχίζουν σιγά σιγά τα κολλήματα, και από όσο είδα αυτά γίνονται με όλες την custom..υπάρχει κανά link για την τελευταία stock rom χωρίς bootloader? Αν υπάρχει κάτι άλλο που μπορώ να δοκιμασω πείτε μου..

 

Κατά τη γνώμη μου μπες σε CWM και κάνε wipe data/factory reset μετά format data , format system , format cache για να καθαρίσει το κινητό..Εκεί μετά βέβαια δε θα μπορεί λογικά να ανοίξει γιατί θα έχεις σβήσει τα πάντα..

Βγάλε μπαταρία για λίγα δευτερόλεπτα..Ξαναβάλε την, μπες σε download mode και βάλε την 9.0 του Κυρίλλου μέσω odin..Κάνε reboot και περίμενε κανένα 8λεπτο μέχρι να ανοίξει..Μετά βάλε την 9.6 με update και είσαι ok..Αν το πρόβλημα στο δημιουργεί το back up του titanium τότε βάλε από την αρχή τις εφαρμογές μια μια..

Νομίζω μετά από όλα αυτά δε θα έχεις κανένα πρόβλημα.

Le max2 6/64 (rr oreo rom)
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά..εδώ και πόσο καιρό..δοκιμάζω 1002 rom και kernels.. έχω κάνει τα πάντα και το κινητό δεν λειτουργεί όπως θα έπρεπε..δηλαδή laggαρει απίστευτα.. τι μία μου βγάζει ότι γέμισε η μνήμη(ενώ έχω μέχρι 30 εφαρμογές και αυτές όλες στην sd), την άλλη κολλάει..κτλ κτλ σκέφτομαι να γυρίσω στην τελευταία custom rom μιας και έχω κουραστεί τα flashaρίσματα..

Οταν πρωτοβάζω την κάθε rom (έχω δοκιμάσει την 9.3,9.7, 10.6, purumod κά) είναι όλα μια χαρά..μετά από το restore με το titanium αρχίζουν σιγά σιγά τα κολλήματα, και από όσο είδα αυτά γίνονται με όλες την custom..υπάρχει κανά link για την τελευταία stock rom χωρίς bootloader? Αν υπάρχει κάτι άλλο που μπορώ να δοκιμασω πείτε μου..

 

Να επισημάνω πως από το titanium ποτέ μα ποτέ δεν κάνουμε full restore

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις..

@kidonakisg

προφανώς έχω δοκιμάσει όλα αυτά που λες..έχω δοκιμάσει φορματ την sd, φορματ cache, φορματ dalvic, factory reset μετά απτο φλασαρισμα..και έχω δοκιμάσει διάφορες εκδόσεις..αλλά μετά το restore στο επόμενο restart αρχίζει να κολλάει και να τρώει fc..

@astronaytis

τι εννοείς full restore? κάνω μόνο τις εφαρμογές χρήστη..και όχι του συστήματος αν εννοείς αυτό..

 

Αν είναι να δοκιμάσω να σας πω την διαδικασία που θα κάνω να μου πείτε αν κάπου το χάνω:

flasharisma στην 9.7.2>factory reset απο CWM>φορμαρισμα της sd απο CWM με 512mb ext partition , 0 για swap> πέρασμα στην sd των 4 αρχείων του hybrid στον φάκελο adroid> περασμα των backup στην sd απτο pc> titanium restore όλων των εφαρμογών χρήστη με ρύθμιση να πηγαίνουν στην εσωτερική μνήμη> τέλος..

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις..

 

τι εννοείς full restore? κάνω μόνο τις εφαρμογές χρήστη..και όχι του συστήματος αν εννοείς αυτό..

 

Εννοει οτι αν εχεις "στήσει" μια εφαρμογή σε 2.2, την παρεις backup με titanium και την σηκώσεις σε 10.6, είναι ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ να κολλήσει!

Είναι σαν να έχεις εφαρμογή σε linux και πιστεύεις οτι η ίδια θα τρέχει με backup και restore σε Windows....

Γιατί δεν κάνεις το απλούστερο: Βάλε την εφαρμογή "καθαρη" απο το market στο λειτουργικό που θέλεις και κάνε restore ΜΟΝΟ τα data της ίδιας αποθηκευμένης από το titanium?

Θα σου δουλέψει σίγουρα, εγω έτσι κάνω και δεν έχω κανένα πρόβλημα...

Φυσικά, μια εφαρμογή χρήστη, μπορεί να σου κολλησει το κινητό άγρια, δεν χρειάζεται να είναι του συστήματος!

Εχε επίσης υπόψη οτι όλες οι εφαρμογές του market δεν τρέχουν το ίδιο καλά σε όλες τις εκδόσεις του android...

Μου έχουν τύχει απειρες φορές να κολλήσουν τα κινητά που έχω με "συμβατές" εφαρμογές (ειδικά αυτές του καιρού!)

Edited by amkokos

--- ΗΤC Desire X

--- Galaxy 3 Kyrillos 10.6 ROM

--- Galaxy Y (rooted)

--- Galaxy Pocket (rooted)

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά τώρα που πήρα νέο κινητό θέλω να ασχοληθώ με το development custom rom και θα χρησιμοποιήσω το παλιό και αγαπημένο μου galaxy. μπορείτε να μου πείτε απο που να αρχίσω και συγκεκριμένα αν μπορεί και ο κυριλλος να μου δώσει έναν "μπούσουλα" απο που να αρχήσω την δημιουργία ρομ?
Samsung Note 9 Black
Link to comment
Share on other sites

@amkokos

Προφανως και δεν μιλαμε για backup απο 10.6 αλλα μονο απο froyo..

Αυτο παντως με εφαρμογες απο μαρκετ και restore απο titanium το data το ειχα σκεφτει αλλα μιας και λες οτι πιανει θα το δοκιμασω.. Θα κανω μια τελευταια δοκιμη απτο μηδεν.. Να δοκιμασω την 9.5. Λετε; Γιατι η 9.7 που ειχα δοκιμασει μου ετρωγε γρηγορα την μπαταρια..θελω να μου πειτε μια χιλιοδοκιμασμενη;)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παραθέτω έναν τρόπο που έκανα για multiboot στις εξής rom:9,6 Κυρίλλου(android 2.2)-10,6 Κυρίλλου(android 2.3)-CM10(android 4.1)...

1)Πέρασα την 9.6 και μετά πέρασα πάνω της αυτόν τον kernel http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1838814

κράτησα back up από CWM

2)Πέρασα την 10.6 και μετά πάνω της τον ίδιο kernel.Πάλι back up από CWM

3)Πέρασα την CM10 και μετά πάνω της τον ίδιο kernel.Πάλι back up από CWM

Έπειτα κάνω restore σε όποιο back up θέλω για να έχω όποιο λογισμικό χρειαστώ.

 

Πριν περάσω κάθε rom έκανα wipe data και πριν περάσω κάθε φορά τον kernel έκανα wipe cache και wipe dalvik cache.

 

Ήταν ο μοναδικός kernel που βρήκα εγώ να δουλεύει και με τα τρία λογισμικά.

 

Παρακαλώ όποιος έχει κάποια ιδέα για το πως θα δουλέψει a2dp bluetooth στις 2 τελευταίες rom ας μου πει.Τώρα η γνώμη μου για αυτές τις ρομ:

9,6 σταθερότατη και δουλεύουν τα πάντα

10,6 η πιο γρήγορη αλλά μειονέκτημα το bluetooth

cm10 απλά για να έχεις τα 4.1

 

sorry για το μεγάλο post

 

Ωραιος! Λιγοι θα το εψαχναν τοσο. Ακομα και εγω δεν το εχω δοκιμασει. Θα το εχω υποψην μου για να αλλαζω γρηγορα ρομ για τις μελλοντικες εκδοσεις αν υπαρξουν. Εισαι σε καλο δρομο! Οσο για το bluetooth αν υπαρξει αναβαθμιση στην CM7 θα βγαλω νεα εκδοση της ρομ.

 

ρε παιδιά τώρα που πήρα νέο κινητό θέλω να ασχοληθώ με το development custom rom και θα χρησιμοποιήσω το παλιό και αγαπημένο μου galaxy. μπορείτε να μου πείτε απο που να αρχίσω και συγκεκριμένα αν μπορεί και ο κυριλλος να μου δώσει έναν "μπούσουλα" απο που να αρχήσω την δημιουργία ρομ?

 

Καλημερα φιλε. Καλοριζικο το νεο κινητο. Ποιο πηρες?

 

Στο θεμα μας τωρα. Αν θες να αρχισεις το developing, να εχεις υπομονη γιατι θα αντιμετωπισεις πολλα θεματα. Αρχικα, διαλεξε μια 'βαση'. Την στοκ froyo της Samsung (JPU η την τελευταια ελληνικη (JPI?) η την CM7. Αν θες θα σου φτιαξω την στοκ σε CWM ZIP για να την περνας και να κανεισ και οτι αλλαγες θες, οταν θες. Κατεβασε και το htc kitchen για το deodexing και zipalign. Επισης πρεπει να μαθεις την δομη του συστηματος. Οι εφαρμογες ειναι στο /system/app/, το framework στο /system/framework/, τα σκριπτακια που αρχιζουν οταν bootarei στο /system/etc/init.d/, βασικα αρχεια συστηματος στο /system/bin/, /system/xbin/ και /system/lib/. Αρχεια για tweaks ειναι το /system/build.prop (γενικα tweaks, αλλαγη ονοματος ρομ, κ.α.), το /system/etc/gps.conf (για gps tweaks), το /system/etc/hosts (για να βγαλεις τις διαφημισεις), το /system/etc/sysctl.conf (για memory, kernel, wifi tweaks), τα /system/framework/framework-res.apk και /system/framework/twframework-res.apk (για να αλλαξεις θεμα στο κινητο). Επειδη ειμαι σχολη θα συμπληρωσω αργοτερα και αλλες πληροφοριες.

 

Επισης αυτο που πρεπει να εχεις υποψην σου ειναι οτι πρεπει να αρχισεις με απλα πραγματα τα οποια θα σε βοηθησουν να συνεχισεις και να μπεις στη λογικη, και μετα εχεις ολο το android developing μπροστα σου. Απο το internet κυριως στο xda, με καταλληλο ψαξιμο (στο google) μπορεις να βρεις οτι χρειαζεσαι. Υπαρχουν σχεδον τα παντα.

Edited by kyrillos13
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα! αγώρασα το sony xperia s.

τώρα όσο αφορά τις ρομ,σκέφτομαι να αρχίσω με βάση την froyo γιατί πιστεύω οτι θα αντιμετωπίσω λιγότερα προβλήματα αφού έγινε port για το galaxy 3 επίσημα απο την samsung.

οσο αφορά το interface της ρομ και γενικά το framework έχω αρκετές ιδέες,τώρα δεν ξέρω τι πρέπει να κάνω με την λειτουργικότητα της ρομ.

πχ τι διαθέσιμα script υπάρχουν που μπορώ να χρησιμοποιήσω? τι ενέργειες γενικότερα θα χρειαστεί να κάνω ώστε η ρομ μου να επικεντρώνεται στην απόλυτη σταθερότητα και ομαλή λειτουργία και όχι τόσο στις απόλυτες επιδόσεις (για αρχή).

Samsung Note 9 Black
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Προχτές ανέβηκε από τον Marcel η Cm7.2 alpha 9. Να περιμένουμε ίσως την κυριλισσια 10.7 ;

 

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προχτές ανέβηκε από τον Marcel η Cm7.2 alpha 9. Να περιμένουμε ίσως την κυριλισσια 10.7 ;

 

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

 

Ενδιαφερον. Θα το κοιταξω.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά SOSSSSSS,

 

Έκανα κάποιο μέγιστο λάθος και δε λειτουργεί τίποτα...Σε μια προσπάθειά μου να βάλω όλη τη rom από την αρχή , κάτι έκανα και δε λειτουrγεί τίποτα..Μπαίνω σε download mode για να περάσω τη rom (9,6) από την αρχή , συνδέω με usb και ο υπολογιστής σαν να μην αναγνωρίζει ξαφνικά τη κάρτα μνήμης ή το κινητό και μου λέει πως η συσκευή δεν λειτουργεί σωστά..Ίσως κάτι έκανα από recovery λάθος..Πάνω στην απελπισία μου πάτησα όλα τα format που έχει στο recovery και όλα τα mount και unmount....

 

Πείτε μου τι να κάνω για να μπορέσω να ξαναφλασάρω rom

 

 

Κύριλλε αν δε βρεθεί λύση για το download mod , μήπως μπορώ να φλασάρω την 9,0 και μετά την 9,6 σου μέσω recovery???

Edited by kidonakisg
Le max2 6/64 (rr oreo rom)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Αγαπητό team του Samsung Galaxy 3.

 

Μετά από 2 χρόνια ήρθε η ώρα να εγκαταλείψω το ταλαιπωρημένο μου πια Galaxy 3 και να υποδεχτώ το καινούριο μου Galaxy S3 mini, το οποίο πρόκειται να παραλάβω από βδομάδα.

 

Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλα τα παιδιά αυτού του thread για όλη τη βοήθειά τους, η οποία αποδείχτηκε πολλές φορές πολύτιμη. Ένα ακόμη μεγαλύτερο ευχαριστώ στον Κύριλλο που με τον κόπο του και το μεράκι του έδωσε ζωή στο κινητό μας.

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητό team του Samsung Galaxy 3.

 

Μετά από 2 χρόνια ήρθε η ώρα να εγκαταλείψω το ταλαιπωρημένο μου πια Galaxy 3 και να υποδεχτώ το καινούριο μου Galaxy S3 mini, το οποίο πρόκειται να παραλάβω από βδομάδα.

 

Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλα τα παιδιά αυτού του thread για όλη τη βοήθειά τους, η οποία αποδείχτηκε πολλές φορές πολύτιμη. Ένα ακόμη μεγαλύτερο ευχαριστώ στον Κύριλλο που με τον κόπο του και το μεράκι του έδωσε ζωή στο κινητό μας.

 

Από ότι βλέπω θα συναντηθούμε και σε εκείνο το θέμα φιλέ μου. Ετοιμάζομαι και εγώ για την ιδία αλλαγή!

Link to comment
Share on other sites

Από ότι βλέπω θα συναντηθούμε και σε εκείνο το θέμα φιλέ μου. Ετοιμάζομαι και εγώ για την ιδία αλλαγή!

 

Πολύ χαίρομαι! Έχω πετύχει και άλλα παιδιά από εδώ στο thread του S3 mini. Πχ τον panagis_89. Τα λέμε εκεί λοιπόν.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Και μετά από τόσο καιρό εδώ μαζί σας ήρθε η ώρα να σας αφήσω. Θα βρίσκομαι στο θέμα του Galaxy s3mini. Φυσικά ότι χρειαστείτε ξέρετε ότι θα είμαι διπλά σας. Ευχαριστώ για την στήριξη και τον χρόνο που περάσαμε μαζί
Link to comment
Share on other sites

εχω προβλημα με την εφαρμογη simtoolkit στις rom του kyrillou...

στη sim μου εχω 2 αριθμους και ενω στο official rom η εφαρμογη δουλευει κανονικα στις εκδοσεις 9,6, 9,7 και 10,6 (την οποια φοραω τωρα ) που εχω δοκιμασει δεν δουλευει και δεν μπορω να αλλαξω απο τη γραμμη 1 στη γραμμη 2.....τι μπορω να κανω?????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...