Jump to content

[Επίσημο] Nokia C5-03


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το aroundme είναι στο menu/εφαρμογές/εγκατεστημένες εφαρμογές

και το τρέχεις από εκει

αν κατάλαβα καλά το ερωτημά σου

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 421
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Φίλε Tsexa είναι Widget, οπότε δεν εμφανίζεται εκεί...:)Τελικά το βρήκα, απλά επιλέγεις να εμφανίζεται στην αρχική οθόνη στην προβολή ''Γραμμή Επαφών''...:);)
Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν βρισκω τη διαχειρηση αρχειων για να τρεχω ενα αρχειο sis??????????? Που ειναι??????????

 

Ακυρο.....το βρηκα η στραβη:O

Edited by impreza_sti
Συνένωση μηνυμάτων
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

flandra αρχείο .sis μπορείς να εγκαταστήσεις και από τις Ρυθμίσεις ---> Διαχ. Εφαρμογών ---> Αρχεια Εγκατ. :)
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ!!!Το θελωωω....

http://www.play247.gr/images/Digital_Cameras/nokia_c5-03_Illuvial.jpg

Παιδιά ξέρει κανείς από που μπορώ να βρώ την Ελληνική γλώσσα για το Swype;:)

Edited by Zisis1992
Link to comment
Share on other sites

Για το swype στην ελληνική γλώσσα δοκίμασε μήπως υπάρχει στα betalabs της Nokia. Νομίζω το είχε πάρει το μάτι μου πριν την ανακοίνωση της συνεργασίας με την Microsoft. Αν έχει αλλάξειβκάτι δεν ξέρω, αλλά κοίτα στα betalabs.
Nokia 6600, Sony Ericsson K700i, Motorola L7, Sony Ericsson W810i, Nokia 6680, Nokia 3120 classic, Nokia E71, Nokia C5-03, Nokia N900, Samsung Galaxy S, Google Nexus S, HTC 8S, Nokia N9, Moto G 2nd, Moto X 2nd, OnePlus X, Nexus 6, Redmi Note 5, Mi8
Link to comment
Share on other sites

Γιάννη ευχαριστώ για την βοήθεια, τελικά το βρήκα αλλά όχι απ' το ovi...τα ελληνικά τα βρήκα απ' το betalabs.Υποτίθεται ότι η εφαρμογή δεν ήταν συμβατή με το κινητό μου... Πάντως αυτό το μήνυμα το στέλνω με swype απ' το κινητό!:D flandra πανέμορφο το κινητό σου ειδικά το σχέδιο από πίσω... Αν γίνεται στο μέλλον λέω ν' αλλάξω πρόσοψη (αν και δεν πιστεύω να μου βγει φθηνά...:()
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κάποιος που να έχει την εφαρμογή text to speech (αυτή που διαβάζει τα μηνύματα) αν μπορεί να την ανεβάσει ή να μου δώσει κάποιο link για να την κατεβάσω...:) Δεν θέλω τις γλώσσες, αλλά την εφαρμογή... (το λέω γιατί κι εγώ στην αρχή στην σελίδα της Nokia τα μπέρδεψα...:wacko::()
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας. Έχω πάρει το nokia C5-03 και προσπαθώ να το μάθω. Θα ήθελα να μου πει κάποιος φίλος πως θα μπορέσω να δω τις ονομασίες των φακέλων που έχω δημιουργίσει στον φάκελο "Εικόνες και βιντεο" που βρίσκεται στην έκθεση. Έχω δημιουργίσει φακέλους, τους έχω ονοματίσει, εμφανίζονται, οι φωτογραφίες είναι ταξινιμημένες αλλά δεν φαίνονται οι ονομασίες τους!!! Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικη η καινούργια συσκευή.:)

Αναφέρεσαι σε φακέλους που έχεις φτιάξει από τον υπολογιστή;

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τελικά με την εφαρμογή που ζητάω μπορεί να γίνει κάτι;:)
Link to comment
Share on other sites

impreza_sti οι φάκελοι στους οποίους αναφέρομαι έχουν δημιουργηθεί στο τηλέφωνο. Δε με χαλάει όμως αν μάθω και πως ονοματίζονται οι φάκελοι που δημιουργούνται στον υπολογιστή. Μήπως όμως δε φαίνονται οι φάκελοι που δημιουργούνται από τον υπολογιστή? Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

impreza_sti οι φάκελοι στους οποίους αναφέρομαι έχουν δημιουργηθεί στο τηλέφωνο. Δε με χαλάει όμως αν μάθω και πως ονοματίζονται οι φάκελοι που δημιουργούνται στον υπολογιστή. Μήπως όμως δε φαίνονται οι φάκελοι που δημιουργούνται από τον υπολογιστή? Ευχαριστώ.

 

Οι φάκελοι που έκανες απ' τον υπολογιστή φαίνονται απ' την ''Διαχείρηση Αρχείων'' :) Του κινητού είναι εικονικοί, δηλαδή απλά σου χωρίζουν τις εικόνες σε κατηγορίες... Δεν φαίνονται απ' τον υπολογιστή:)Τώρα για να φαίνονται οι ονομασίες χλωμό... Ούτε εγώ το έχω καταφέρει...:(

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως εχω το κινητο 2 μηνες τωρα.ολα πολυ καλα αλλα ορισμενες φορες ενω σερφαρω,αναβοσβηνει εντονα η οθονη σαν flash,χωρις να ασπριζει και τελικα κανει επανεκκινησ μονο του.

αυτο το κανει καθε 2-3 μερες.

το εστειλα για σερβις οπου το εκαναν ανβαθμιση λογισμικου αλλα παλι τα ιδια κανει!

κατα τα αλλα ειναι καλο κινητακι για τα λεφτα του και για Nokia παντα!

Symbian, Die hard
Link to comment
Share on other sites

παιδιά ξέρει κανείς αν υπάρχει κάποια ενημέρωση απο το skype

γιάτι τουλαχιστόν στο δικό μου δεν λειτουργεί η φωνητική κλήση :cry:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Αλλη μια βοηθεια θα ηθελα. Πηρε και ο αντρας μου το ιδιο κινητο. Ενω δεν εχουμε βαλει σχεδον τιποτα μεσα κοντευει να φαει τη μνημη. Εκει που δειχνει τι εχει η καρτα μνημης γραφει τα περισσοτερα στα "αλλα αρχεια" που δεν ξερω τι ακριβως ειναι. Εγω το εχω ενα μηνα με αρκετα τραγουδια και φωτο και ουτε 1 gb δεν εχει πιασει.......Τι να ψαξω και να σβησω?

Εχω σβησει τη προσωρινη μνημη απο τον ιστο.....

Edited by flandra
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Αλλη μια βοηθεια θα ηθελα. Πηρε και ο αντρας μου το ιδιο κινητο. Ενω δεν εχουμε βαλει σχεδον τιποτα μεσα κοντευει να φαει τη μνημη. Εκει που δειχνει τι εχει η καρτα μνημης γραφει τα περισσοτερα στα "αλλα αρχεια" που δεν ξερω τι ακριβως ειναι. Εγω το εχω ενα μηνα με αρκετα τραγουδια και φωτο και ουτε 1 gb δεν εχει πιασει.......Τι να ψαξω και να σβησω?

Εχω σβησει τη προσωρινη μνημη απο τον ιστο.....

 

Flandra στον φάκελο «άλλα» υπάρχουν οι χάρτες:)

Link to comment
Share on other sites

Από χτες είμαι κι εγώ κάτοχος ενός C5-03! Μπορώ να πω πως αν και Symbian 5, έχει κάποιες διαφορές από τη προηγούμενη συσκευή μου [5230]. Παρόλο που "φοράει" λογισμικό Cosmote my view, είναι αρκετά γρήγορο στις αποκρίσεις του και δε φαίνεται το γεγονός αυτό να το "βαραίνει", προς το παρόν, τουλάχιστον. Η πλοήγηση μέσω ασύρματης σύνδεσης wi-fi είναι πολύ ιακανοποιητική και μου άρεσε που το θέμα Stripes blue που είχα στο προηγούμενο ταιριάζει "γάντι" και στο καινούριο! :D
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας, έχω το Nokia C5, και μια μέρα, όταν μπήκα στο internet, πρέπει να κόλλησε κάποιον υιό (το σύμπαιρανα από μια αναζήτηση στο google). To τηλέφωνο για κάνα μήνα δούλευε κανονικά, οπότε δεν ασχολήθηκα. Όμως σήμερα, ξαφνικά σταμάτησε να δουλεύει (δεν αντιδρά όταν το βάζω για φόρτιση ή όταν το συνδέω με τον υπολογιστή)... Ξέρει κανείς αν μπορώ να κάνω κάτι για να το διορθώσω, ή αν χρειαστέι να το στείλω για service, ποσό περίπου θα κοστίσει??? Πλιιιζ χελπ, γιατί το κινητό είναι του αδερφού μου, και αν το καταλάβει, είμαι νεκρός :(:(:( (εεε, εχω την εντύπωση πως ο αρμόδιος admin που μετέφερε το θέμα έκανε ενα μίκρο λάθος, γιατί το μετέφερε στο θέμα γιαα το nokia c5-03, ενώ εγώ αναφέρομαι στο nokia c5-00... Απολογούμαι πάντως αν έκανα κάποιο λάθος στο ποστάρισμα...) Edited by gomenos
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Από χτες είμαι κι εγώ κάτοχος ενός C5-03! Μπορώ να πω πως αν και Symbian 5, έχει κάποιες διαφορές από τη προηγούμενη συσκευή μου [5230]. Παρόλο που "φοράει" λογισμικό Cosmote my view, είναι αρκετά γρήγορο στις αποκρίσεις του και δε φαίνεται το γεγονός αυτό να το "βαραίνει", προς το παρόν, τουλάχιστον. Η πλοήγηση μέσω ασύρματης σύνδεσης wi-fi είναι πολύ ιακανοποιητική και μου άρεσε που το θέμα Stripes blue που είχα στο προηγούμενο ταιριάζει "γάντι" και στο καινούριο! :D

 

Καλορίζικο ΤΕΙτζή!:) Από την σελίδα που ανέβασες το θέμα, πως μπορώ να τα κατεβάσω;Ξέρουμε πως μπορούμε να πετάξουμε εντελώς απ' το κινητό ότι έχει προσθέσει η Cosmote;:)

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο ΤΕΙτζή!:) Από την σελίδα που ανέβασες το θέμα, πως μπορώ να τα κατεβάσω;

 

Σ' ευχαριστώ Zisis1992 :happy:

Πηγαίνεις εκεί που λέει: Download the Stripes Blue theme by Zylam Marex και επιλέγεις το αρχείο: ZIP Stripes Blue (S60 5th).

 

Ξέρουμε πως μπορούμε να πετάξουμε εντελώς απ' το κινητό ότι έχει προσθέσει η Cosmote;:)

 

Σε ΝΟΚΙΑ Store το κάνουν για 16€. Δε ξέρω να προτείνω κάποια άλλη εναλλακτική λύση, καθώς είναι το μόνο ασφαλές που γνωρίζω. Αν και όπως ανέφερα στο αρχικό μου post δε βρίσκω κάποιο λόγο για να το κάνω, στη παρούσα φάση τουλάχιστον, καθώς η συσκευή "τρέχει" απροβλημάτιστα.

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ Zisis1992 :happy:

Πηγαίνεις εκεί που λέει: Download the Stripes Blue theme by Zylam Marex και επιλέγεις το αρχείο: ZIP Stripes Blue (S60 5th).

 

 

 

Σε ΝΟΚΙΑ Store το κάνουν για 16€. Δε ξέρω να προτείνω κάποια άλλη εναλλακτική λύση, καθώς είναι το μόνο ασφαλές που γνωρίζω. Αν και όπως ανέφερα στο αρχικό μου post δε βρίσκω κάποιο λόγο για να το κάνω, στη παρούσα φάση τουλάχιστον, καθώς η συσκευή "τρέχει" απροβλημάτιστα.

 

Θενξ...:)Πολλά ζητάνε οι τύποι... Δεν υπάρχει και σάλιο...:(

Edited by Zisis1992
Link to comment
Share on other sites

Θενξ...:)Πολλά ζητάνε οι τύποι... Δεν υπάρχει και σάλιο...:(

 

Ζητάνε λεφτά; Δεν υπάρχει περίπτωση. Κατέβασε από εδώ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...