Jump to content

[Επίσημο] Nokia C5-03


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ζητάνε λεφτά; Δεν υπάρχει περίπτωση. Κατέβασε από εδώ

 

:lol:Δεν εννούσα το θέμα, αλλά για το debrand...:)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 421
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά πρόβλημα... Είχα κάνει ένα φάκελο με όνομα _PAlbtN ... Με την συγκεκριμένη ονομασία, ότι αρχείο βάλετε μέσα σ' αυτόν τον φάκελο δεν εμφανίζεται στην έκθεση (στην ουσία, τα κρατάει ''απόρρητα'')... Τέλος πάντων ο συγκεκριμένος φάκελος μαζί με τα αρχεία εξαφανίστηκε!:blink:Και τώρα μου δεσμεύει τελείως άσκοπα 50 Megabyte... Τι μπορώ να κάνω για να τον ''βλέπω'' και να τον διαγράψω; Ευχαριστώ εκ των πρωτέρων...:)
Link to comment
Share on other sites

Μέσα από υπολογιστή δοκίμασες να βρεις τον συγκεκριμένο φάκελο;

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αλλά τζίφος... Μέσω μιας άλλης εφαρμογης (free signer) μου τον εμφανίζει, αλλά δεν διαγράφεται από έκει...:(
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Έχεις επιλέξει να φαίνονται οι κρυφοί φάκελοι και αρχεία? Είτε μέσω του Xplore είτε μέσω του υπολογιστή σου.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ.... Xplore την εφαρμογή για S60 ή την προεγκατεστημένη διαχείρηση αρχείων; Γιατί στην ορίτζιναλ δεν υπάρχει τέτοια επιλογή...:(

Edit: Τελικά ο φάκελος βρέθηκε, απλά κατέβασα το xplore όπως μου είπες και επέλεξα ''ναι'' στο ''show hiden folders''.... :) Ευχαριστώ! :)

Edited by Zisis1992
Link to comment
Share on other sites

Συνεχίζω εδώ απ' το τόπικ του X6, μιας και η απορία μου είναι σχετική με το C5-03... Το Product Code μου (το κινητό είναι βαμμένο στην απόχρωση Alluminium Grey) είναι 059G9H6 ενώ το product code που δίνεται στην αρχική σελίδα του θέματος είναι το 059D028 ... Μπορώ να περνάω τις ενημερώσεις της Nokia; Ευχαριστώ εκ των προτέρων...:)
Link to comment
Share on other sites

Βρήκα το Nokia theme Black, το αντίστοιχο του White Που υπάρχει προεγκτατεστημένο στη συσκευή μας, αλλά μακράν πιο ξεκούραστο για τα μάτια και πιο φιλικό προς τη κατανάλωση μπαταρίας. Edited by impreza_sti
Απαγορεύεται η αναφορά σε σελίδες που περιέχουν παράνομο υλικό
Link to comment
Share on other sites

Συνεχίζω εδώ απ' το τόπικ του X6, μιας και η απορία μου είναι σχετική με το C5-03... Το Product Code μου (το κινητό είναι βαμμένο στην απόχρωση Alluminium Grey) είναι 059G9H6 ενώ το product code που δίνεται στην αρχική σελίδα του θέματος είναι το 059D028 ... Μπορώ να περνάω τις ενημερώσεις της Nokia; Ευχαριστώ εκ των προτέρων...:)

Καλημέρα.

Εφόσον η αναβάθμιση είναι διαθέσιμη και για το δικό σου product code τότε θα μπορείς να αναβαθμίσεις την συσκευή σου. Για να δεις ποια είναι η τελευταία διαθέσιμη έκδοση για την συσκευή σου γράψε το product code σου στην παρακάτω σελίδα, http://www.nokia.gr/support/support/software-update/can-i-update

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Όπως το περίμενα... Με το δικό μου κωδικό μου βγάζει τελευταία έκδοση 11.0.024 ενώ με τον επίσημο για Ελλάδα (Alluminium Grey) 12.0.023 ...:mad::mad::mad:Όπως καταλάβατε θέλω να το αναβαθμίσω στην τελευταία έκδοση ΓΕΝΙΚΑ και όχι σ' αυτήν που μου δίνει, τι μπορώ να κάνω;
Link to comment
Share on other sites

Όπως το περίμενα... Με το δικό μου κωδικό μου βγάζει τελευταία έκδοση 11.0.024 ενώ με τον επίσημο για Ελλάδα (Alluminium Grey) 12.0.023 ...:mad::mad::mad:Όπως καταλάβατε θέλω να το αναβαθμίσω στην τελευταία έκδοση ΓΕΝΙΚΑ και όχι σ' αυτήν που μου δίνει, τι μπορώ να κάνω;

Ακολούθησε τον οδηγό [ΟΔΗΓΟΣ] Εισαγωγή Ελληνικής γλώσσας & debrand συσκευών Symbian^1 / S60 3rd

Edited by stendor

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Θεματάρα!:DΤο έχω ανεβάσει κι εγώ στο M9:D

 

Και πολύ "ελαφρύ". Αρκετά περισσότερο από το αντίστοιχο Nokia Stripes.

Link to comment
Share on other sites

Μηπως θα μπορουσε καποιοσ να με βοηθησει! Στον browser του τηλεφωνου πωσ κανουμε zoom in: Να μεγαλωσουν λιγο τα γραμματα γιατι στραβωθηκα!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω ένα θεματάκι εδώ και ενάμιση μήνα... Κάποιες φορές όταν μιλάω κάνει κάτι διακοπές σαν να χάνει επαφή το ακουστικό...(όχι το σήμα) Πήγα στην Nokia Care στην Αλεξ/πολη και μου είπε να απενεργοποιήσω το 3G... Έτσι κι έκανα για λίγο καιρό αλλά εγώ μπαίνω στο internet και απ' το κινητό οπότε είναι απλά αδύνατον! Έτσι κι αλλιώς δεν είδα μεγάλες διαφορές με την αλλαγή από 3G σε GSM... Ξέρετε τι μπορεί να είναι; Θενξ...:)

 

 

 

(έχω γεμίσει όλο το τόπικ με ζημιές θα νομίζει κανένας ότι είναι και μάπα το κινητάκι μας:(:lol:)

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχουν περάσει ούτε 12 ώρες ακόμα απο τότε που το αγόρασα, δεν το άνοιξα ακόμα (ακόμα είναι στη πρίζα και φορτίζει) και έχω ξενερώσει απτη ζωή μου ειλικρινά..... πω πωωωω πολύ πίσω είναι τελικά ακόμα η τεχνολογία. Και επίσης πολύ μα*άκας εγώ που έδωσα 199 ευρώ και πήρα αυτό το χαζοκινητό που ούτε flash δεν έχει, ούτε καλή οθόνη έχει (πατιέται προς τα μέσα-αρχαίες καταστάσεις), έχει ΑΘΛΙΟ video (απόσο έχω δεί στο YouTube), και έχει και πρωτόγοννο Symbian, Α, ξέχασα και τις κύστες στον εγκέφαλο (Ναι? SAR 1.36?...Ναι? Μια παραγγελεία 8α ήθελα..ένα τόστ με nokia c5-03 παρακαλώ, φέρτε το στο 3ο νεκροταφείο, θα περιμένω απέξω). Κρίμα, στεναχωρέθηκα πολύ, γιατί ούτε δουλειά έχω και με αυτά τα λεφτά θα μπορούσα να πάρω ένα πολύ πολύ φθνότερο κινητό και μια καλούτσικη digital camera και θα τα χαιρόμουνα κιόλας. Αλλά καλά να πάθω ο βλάκας, άλλη φορά να προσέχω και να μην παρασέρνομαι απο τις παπ*ριές που μου λέει ο κάθε καταστηματάρχης-λαμόγιο που στην τελική αυτός τη δουλειά του κάνει - κορόιδα ψάχνει.

 

ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΗΝ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ.

Edited by stendor
Αγγελείες επιτρέπονται μόνο στην ενότητα Buy &Sell.
Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη, δεν ήξερες τι αγόραζες;:wacko:Α ρε κάτι θύματα που υπάρχουν...

και έχει και πρωτόγοννο Symbian

 

Ναι ναι πάρε Android να σωθείς...

Link to comment
Share on other sites

Α, ξέχασα και τις κύστες στον εγκέφαλο (Ναι? SAR 1.36?...Ναι?

 

SAR VALUE 1.290 W/Kg

 

Ερώτηση: Γνωρίζει κανείς πώς μπορούμε να διαγράψουμε ένα θέμα από τη κάρτα μνήμης ή από τη μνήμη της συσκευής; Ευχαριστω.

Edited by teitzis
Link to comment
Share on other sites

SAR VALUE 1.290 W/Kg

 

Ερώτηση: Γνωρίζει κανείς πώς μπορούμε να διαγράψουμε ένα θέμα από τη κάρτα μνήμης ή από τη μνήμη της συσκευής; Ευχαριστω.

Από την διαχείριση εφαρμογών αφαιρείς εφαρμογές και θέματα. Εφαρμογές μπορείς να τις αφαιρέσεις και από το εικονίδιο της εφαρμογής. Πατάς επιλογές > οργάνωση > επιλογές > αφαίρεση (αν θυμάμαι καλά).

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ τον moderator Stendor για τη βοήθειά του.

 

Αν και αρχικά δε το είχα λάβει υπόψη μου, θα ήθελα να ρωτήσω ποια έκδοση λογισμικού φοράει τώρα το C5-01 και τι παραπάνω προσφέρει από τη βασική έκδοση που έχουν τα κινητά της cosmote με το λογισμικό my view; Αξίζει η αλλαγή ή ίδια γεύση;

Link to comment
Share on other sites

Η τελευταία έκδοση λογισμικού για το C5-03 είναι η 12.0.023.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Η τελευταία έκδοση λογισμικού για το C5-03 είναι η 12.0.023.

 

Ναι, αλλά αξίζει να περάσω αυτό το λογισμικό, αντί γι' αυτό της cosmote που "φοράει" τώρα η συσκευή; Απαντάει, δλδ, σε κάποιο από αυτά που ρωτάω παραπάνω; Και πάλι ευχαριστώ. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αλλά αξίζει να περάσω αυτό το λογισμικό, αντί γι' αυτό της cosmote που "φοράει" τώρα η συσκευή; Απαντάει, δλδ, σε κάποιο από αυτά που ρωτάω παραπάνω; Και πάλι ευχαριστώ. ;)

 

Κατ' αρχάς για να το περάσεις κάνεις debrand...:)Εγώ που το κανα δεν είδα διαφορές, θα έλεγα ότι έγινε ένα κλικ πιο γρήγορο το κινητό... Αλλά έκαναν μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ βλακεία...Πατώντας το πράσινο κουμπί στην αναμονή δύο φορές κανονικά την μία σε πάει στο μητρώο και την 2η καλεί τον πρώτο αριθμό στην λίστα...Ε, το δεύτερο δεν το κάνει και μου ανοίγει το πληκτρολόγιο για να κάνω κλήση!:wacko::mad::(

Link to comment
Share on other sites

Κατ' αρχάς για να το περάσεις κάνεις debrand...:)Εγώ που το κανα δεν είδα διαφορές, θα έλεγα ότι έγινε ένα κλικ πιο γρήγορο το κινητό... Αλλά έκαναν μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ βλακεία...Πατώντας το πράσινο κουμπί στην αναμονή δύο φορές κανονικά την μία σε πάει στο μητρώο και την 2η καλεί τον πρώτο αριθμό στην λίστα...Ε, το δεύτερο δεν το κάνει και μου ανοίγει το πληκτρολόγιο για να κάνω κλήση!:wacko::mad::(

:down: Και μόνο γι' αυτό το bug το κρατάω ως έχει! Ευχαριστώ για την κατατόπιση. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...