Jump to content

Samsung Galaxy S (Μέρος ΙΙ)


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα, είμαι πολύ κοντά στο να πάρω ένα Galaxy S αλλά θα ήθελα να μου πείτε ποια είναι τα μειονεκτήματα του, για να μην βρεθώ προ τετελεσμένων γεγονότων. Π.χ. η μπαταρία τελιώνει γρήγορα;

το ηχείο είναι δυνατό;

υπάρχει καμία αδυναμία στο software μέρος;

 

Και να προσθεσω επισης μετα απο αυτα που σου ειπε ο kavoukoglouE οτι οι διαφορες σε σχεση με το desire που βλεπω οτι εχεις, δεν ειναι μεγαλες. Στη θεση σου θα εμενα με το πολυ δυνατο desire και θα περιμενα τα νεα μοντελα που θα ανακοινωσουν οι εταιριες για το 2011. Λογικα την ανοιξη θα εχουμε παλι κατακλυσμο νεων συσκευων...Γνωμη μου...

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μπορεί κάποιος να μου απαντήσει σίγουρα γιατί δεν θέλω να ψάχνω για διάφορα κόλπα αργότερα ...

 

ναι φιλε μην ανυσηχεις!οι περησσοτεροι ειναι rooted.οταν με το καλο θα ερθει το froyo απλα θα κανεις uninstall το oclf και κανεις κανονικα update μεσω του kies!

Link to comment
Share on other sites

με αρκετα κλειστα προγραμματα αλλα ακομα καμμια 10αρια να τρεχουν απο πισω καθως τα χρειαζομαι για διαφορα widgets,το quadrant χτυπησε 1950.

αρρωστια.

Link to comment
Share on other sites

παιδια έχω αγορασει το Γαλαξια εδω και περιπου 1 εβδομαδα και εχω μονο θετικα λογια να πω. Δεν ήμουν πριν κατοχος εξυπνου κινητου , μονο ενα iphone ειχα σκαλησει μια φορα σε ενα καταστημα της Vodafone και θελω να πω οτι με καλυπτει πληρως. Τα μονα αρνητικα που θα πω (τα οποια δε με πειραζουν και παρα παρα πολυ ) ειναι τα πλαστικα μερη , ΟΧΙ το μπροστα μερος!! αλλα το πισω ειναι πλαστικουρα , τελος παντων να μην μεινω πολυ εδω , το φλασ στην καμερα δεν με πειραζει κα8ολου γιατι εχω δει κινητα που βγαζουν χειρωτερες φωτογραφιες με φλασ και καλυτερες χωρις , επισης δεν βγαζω φωτογραφιες απο βραδι σχεδον ποτε . Ακομα αυτο το περι lag στο κινητο πιστευω ειναι λιγο αδικο να κατηγορούμε το κινητο ορισμενοι οτι εχει πολυ lag , εγω δεν εχω παρατηρησει πολυ lag , 1-2 φορες να κολλησει οταν ανοιγεις παρα πολλες εφαρμογες . Ουφφ και για να μην πολυ ξεφευγω θελω να σας ρωτησω 2 πραγματακια : 1) δεν εχω χρησιμοποιησει το gps του ακόμα , ε , χρεώνει η χρήση του??? (sto w995 με χρεωνε πολυ το gps ) - αν ναι γνωρίζετε κανα δωρεαν gps ??? 2)μπορώ να περασω στο κινητο οτι format video θελω??? δηλαδη .avi .mp4 .mkv --- 720p kai 1080p και να τα παιζει αβιαστα?????? 3)στο gps κλειδωνει αμεσως ? βρισκει δορυφορο δηλαδη??? 4)α περι του ολιγου lag - αν βαλω το advanced task killer (αυτο το βρισκω στο μαρκετ???) πειτε οτι "σκοτωνω" καποιες εφαρμογες - αυτες με το επομενο ανοιγμα του κινητου 8α μπορουν να ανοιγουν και να τισ σκοτωνω για οσο θελω ??? η θα επιρεασει την ολη καλη λειτουργεια του κινητου

 

 

ουφφφ συγνωμη αν σας κουρασα.....αλλα ηθελα να γραψω την προσωπικη μου αποψη για το κινητο και προσθεσα και καποιες ερωτησεις μου , σαν αρχαριος που ειμαι στον κοσμο της smarthonemanias........ ευχαριστω πολυ και ελπιζω σε μια απαντηση :):):):D

LG G2 - 16GB - black

*ROM: CloudyG2 v2.2 kit kat

*Kernel: XCeed

Link to comment
Share on other sites

Noμιζω πως σημερα θα βγαλω την rfs rom και θα γυρισω σε επισημη eclair.

Ξαφνικα η μπαταρια χανει 20% σε standbye μιας ωρας. Εχω βαλει launcher pro αλλα και παλι δεν δικαιολογειται.

Ποια eclair υποτιθεται πως ειναι η πιο γρηγορη? Η Jm2 ή η Jm5?

Αlex στον οδηγο που δινεις τις rom γραφεις πως η επιστροφη σε eclair ενδεχεται να δημιουργησει προβληματα. Τι ειδους?

Edited by Prattein_Aloga

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

παιδια έχω αγορασει το Γαλαξια εδω και περιπου 1 εβδομαδα και εχω μονο θετικα λογια να πω. Δεν ήμουν πριν κατοχος εξυπνου κινητου , μονο ενα iphone ειχα σκαλησει μια φορα σε ενα καταστημα της Vodafone και θελω να πω οτι με καλυπτει πληρως. Τα μονα αρνητικα που θα πω (τα οποια δε με πειραζουν και παρα παρα πολυ ) ειναι τα πλαστικα μερη , ΟΧΙ το μπροστα μερος!! αλλα το πισω ειναι πλαστικουρα , τελος παντων να μην μεινω πολυ εδω , το φλασ στην καμερα δεν με πειραζει κα8ολου γιατι εχω δει κινητα που βγαζουν χειρωτερες φωτογραφιες με φλασ και καλυτερες χωρις , επισης δεν βγαζω φωτογραφιες απο βραδι σχεδον ποτε . Ακομα αυτο το περι lag στο κινητο πιστευω ειναι λιγο αδικο να κατηγορούμε το κινητο ορισμενοι οτι εχει πολυ lag , εγω δεν εχω παρατηρησει πολυ lag , 1-2 φορες να κολλησει οταν ανοιγεις παρα πολλες εφαρμογες . Ουφφ και για να μην πολυ ξεφευγω θελω να σας ρωτησω 2 πραγματακια : 1) δεν εχω χρησιμοποιησει το gps του ακόμα , ε , χρεώνει η χρήση του??? (sto w995 με χρεωνε πολυ το gps ) - αν ναι γνωρίζετε κανα δωρεαν gps ??? 2)μπορώ να περασω στο κινητο οτι format video θελω??? δηλαδη .avi .mp4 .mkv --- 720p kai 1080p και να τα παιζει αβιαστα?????? 3)στο gps κλειδωνει αμεσως ? βρισκει δορυφορο δηλαδη??? 4)α περι του ολιγου lag - αν βαλω το advanced task killer (αυτο το βρισκω στο μαρκετ???) πειτε οτι "σκοτωνω" καποιες εφαρμογες - αυτες με το επομενο ανοιγμα του κινητου 8α μπορουν να ανοιγουν και να τισ σκοτωνω για οσο θελω ??? η θα επιρεασει την ολη καλη λειτουργεια του κινητου

 

 

ουφφφ συγνωμη αν σας κουρασα.....αλλα ηθελα να γραψω την προσωπικη μου αποψη για το κινητο και προσθεσα και καποιες ερωτησεις μου , σαν αρχαριος που ειμαι στον κοσμο της smarthonemanias........ ευχαριστω πολυ και ελπιζω σε μια απαντηση :):):):D

 

1) Εάν έχεις ήδη εγκατεστημένο πρόγραμμα gps με χάρτες τότε το 3g ενεργοποιείται μόνο στην αρχή για να βοηθήσει στο κλείδωμα των δορυφόρων. Στην συνέχεια δεν ενεργοποιείται, οπότε δεν χρεώνεσαι πολύ. Αν χρησιμοποιήσεις το google maps τότε χρεώνεσαι πολύ γιατί κατεβάζει συνέχεια νέα δεδομένα. Από όσο γνωρίζω δεν υπάρχουν δωρεάν προγράμματα gps, μόνο για δοκιμή λίγων ημερών.

2). Δεν έχεις παρά να περάσεις στο κινητό τα βίντεό σου και να δοκιμάσεις εάν παίζουν. Εάν όχι, απλά τα διαγράφεις.

3) Το galaxy έχει θέμα με το κλείδωμα των δορυφόρων. Βέβαια σε κάθε καινούργιο firmware η κατάσταση βελτιώνεται αλλά δεν τελειοποιείται. Περιμένουμε να δούμε τι θα γίνει με το γιαούρτι.

4) Για λεπτομέρειες και εξηγήσεις εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=283153.

Μάκης
Link to comment
Share on other sites

Noμιζω πως σημερα θα βγαλω την rfs rom και θα γυρισω σε επισημη eclair.

Ξαφνικα η μπαταρια χανει 20% σε standbye μιας ωρας. Εχω βαλει launcher pro αλλα και παλι δεν δικαιολογειται.

Ποια eclair υποτιθεται πως ειναι η πιο γρηγορη? Η Jm2 ή η Jm5?

Αlex στον οδηγο που δινεις τις rom γραφεις πως η επιστροφη σε eclair ενδεχεται να δημιουργησει προβληματα. Τι ειδους?

 

Δεν υπάρχουν τρελές διαφορές. Εγώ στη θέση σου θα επέλεγα jm2 εάν είσαι cosmote και jm5 εάν είσαι στις άλλες δύο. Έτσι θα είχα το τελευταίο επίσημο firmware και θα ήμουν έτοιμος για froyo.

Μάκης
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχουν τρελές διαφορές. Εγώ στη θέση σου θα επέλεγα jm2 εάν είσαι cosmote και jm5 εάν είσαι στις άλλες δύο. Έτσι θα είχα το τελευταίο επίσημο firmware και θα ήμουν έτοιμος για froyo.

 

JM5 λεω να βαλω. Ο δημιουργος της RFS λεει για να βαλουμε αλλη rom:

try with complete package with included dbdata.rfs, cache.rfs and all other, and ticked re-partition. Οι επισημες εμπιπτουν στην κατηγορια αυτη? Απλως με παραξενεψε αυτο που γραφει ο Αλεξ στον οδηγο του σε συνδυασμο με το παραπανω.

Παντως δεν επιχειρω τιποτε μεχρι να το ξεκαθαρισω :lol:

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

μην κανεις τιποτα.

θα βγει και εκδοση νεα goodbye και κατσε να βγει και η επισημη froyo γιατι λενε οι φημες οτι θα ειναι χειροτερη απο τις custom.

Link to comment
Share on other sites

μην κανεις τιποτα.

θα βγει και εκδοση νεα goodbye και κατσε να βγει και η επισημη froyo γιατι λενε οι φημες οτι θα ειναι χειροτερη απο τις custom.

 

Μωρε εγω να μην κανω τιποτα, αλλα το battery drain δεν περιμενει! :lol:

Ασε που εκανα και το calibration αλλα και παλι τιποτα. Δεν μπορω να καταλαβω τι φταιει και το αναφερε και αλλος ενας φιλος στην προηγουμενη σελιδα. Εμενα αρχισε στο εντελως ξαφνικο παντως.

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

1) Εάν έχεις ήδη εγκατεστημένο πρόγραμμα gps με χάρτες τότε το 3g ενεργοποιείται μόνο στην αρχή για να βοηθήσει στο κλείδωμα των δορυφόρων. Στην συνέχεια δεν ενεργοποιείται, οπότε δεν χρεώνεσαι πολύ. Αν χρησιμοποιήσεις το google maps τότε χρεώνεσαι πολύ γιατί κατεβάζει συνέχεια νέα δεδομένα. Από όσο γνωρίζω δεν υπάρχουν δωρεάν προγράμματα gps, μόνο για δοκιμή λίγων ημερών.

2). Δεν έχεις παρά να περάσεις στο κινητό τα βίντεό σου και να δοκιμάσεις εάν παίζουν. Εάν όχι, απλά τα διαγράφεις.

3) Το galaxy έχει θέμα με το κλείδωμα των δορυφόρων. Βέβαια σε κάθε καινούργιο firmware η κατάσταση βελτιώνεται αλλά δεν τελειοποιείται. Περιμένουμε να δούμε τι θα γίνει με το γιαούρτι.

4) Για λεπτομέρειες και εξηγήσεις εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=283153.

 

-------------------------thanks για την απαντηση :-) :) 3)επειδη δεν ξερω πολλα περι gps οταν λες εχει προβλημα???μεγαλο????κατι ειχα διαβασει πριν το αγορασω αλλα λεω με το φρογιο θα λυθει...........4)μαλλον task killer δε θα βαλω γιατι φοβαμαι μη κανω καμια μα**κία και το στελνω για σερβισ η κανω hard reset κλπ....

LG G2 - 16GB - black

*ROM: CloudyG2 v2.2 kit kat

*Kernel: XCeed

Link to comment
Share on other sites

-------------------------thanks για την απαντηση :-) :) 3)επειδη δεν ξερω πολλα περι gps οταν λες εχει προβλημα???μεγαλο????κατι ειχα διαβασει πριν το αγορασω αλλα λεω με το φρογιο θα λυθει...........4)μαλλον task killer δε θα βαλω γιατι φοβαμαι μη κανω καμια μα**κία και το στελνω για σερβισ η κανω hard reset κλπ....

 

Εξαρτάται από την εμπειρία του καθενός. Εμένα καθυστερεί κάμποσο να κλειδώσει δορυφόρους (από 2 έως 5 λεπτά), αδυνατεί να κρατήσει το κλείδωμα όταν είμαι πεζός ενώ όταν οδηγώ χάνει στιγμιαία το σήμα αλλά όχι για τόσο όσο να επιρρεάσει το πρόγραμμα. Όντως όσοι έχουν βάλει το froyo δηλώνουν ότι τα πράγματα έχουν βελτιωθεί κατά πολύ αλλά όχι και ότι έχουν γίνει τέλεια. Συμφωνώ ότι είναι καλύτερα να μην χρησιμοποιήσεις task killer, όχι επειδή θα σου χαλάσει το κινητό, απλά θα παρατηρήσεις πολλές αστάθειες στο λειτουργικό.

Μάκης
Link to comment
Share on other sites

Μωρε εγω να μην κανω τιποτα, αλλα το battery drain δεν περιμενει! :lol:

Ασε που εκανα και το calibration αλλα και παλι τιποτα. Δεν μπορω να καταλαβω τι φταιει και το αναφερε και αλλος ενας φιλος στην προηγουμενη σελιδα. Εμενα αρχισε στο εντελως ξαφνικο παντως.

 

Ακριβως το ιδιο σκεφτομαι να κανω κι εγω. Δυστυχως μετα απο 4 μερες χρησης της rfs ενω ειναι πολυ δυνατη, δεν παρουσιαζει την σπιρταδα και το απιστευτο smoothness που ειχα με την JM8. Η μπαταρια οντως εξαφανιζεται σε standby mode και το χειροτερο απο ολα ειναι η εμπειρια browsing που ειναι δυστυχως πολυ χειροτερη απο πριν. Πoλυ μειωμενη ομαλοτητα στις σελιδες (δεν ρολαρουν με τιποτα τοσο ομορφα οπως στις τελευταιες eclair), σπασιματακια, κολληματα και δυστυχως παρα μα παρα πολλα κρασαρισματα του browser στις βαριες σελιδες. Εχοντας δηλαδη ανοιχτες 2-3 καρτελες και προσπαθωνατας να ανοιξω μια σελιδα με μπολικα flash εχω αμεσα κρασαρισμα και παρα πολλα νευρα. Και χρησιμοποιω το νετ αρκετα με το κινητο. Εννοειται πως απενεργοποιησα και το java.

 

Back to basics λοιπον και αφου μπηκαμε στη διαδικασια περναω κι εγω σε καποια επισημη JM ωστε να ειμαι ετοιμος για γιαουρτι. Αναμενοντας την απαντηση του Alex στον Πετρο...

Edited by red_herring

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους, τριτη εβδομαδα χωρις το γαλαξια (λογο βλαβης της οθονης) κι εχω τρελαθει.Το service εχει αργησει πολυ, αλλα μου ειπαν οτι ειναι καλο.Εχει καποιος παρομιο προβλημα?
Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται από την εμπειρία του καθενός. Εμένα καθυστερεί κάμποσο να κλειδώσει δορυφόρους (από 2 έως 5 λεπτά), αδυνατεί να κρατήσει το κλείδωμα όταν είμαι πεζός ενώ όταν οδηγώ χάνει στιγμιαία το σήμα αλλά όχι για τόσο όσο να επιρρεάσει το πρόγραμμα. Όντως όσοι έχουν βάλει το froyo δηλώνουν ότι τα πράγματα έχουν βελτιωθεί κατά πολύ αλλά όχι και ότι έχουν γίνει τέλεια. Συμφωνώ ότι είναι καλύτερα να μην χρησιμοποιήσεις task killer, όχι επειδή θα σου χαλάσει το κινητό, απλά θα παρατηρήσεις πολλές αστάθειες στο λειτουργικό.

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

αν χρησιμοποιήσω το google earth θα με χρεώσει??? α και κατι αλλο σχετικο , αν χρησιμοποιησω αλλο προγραμμα για GPS θα κλειδωσει πιο γρηγορα ????( γιατι στο w995 που ειχε google maps κλειδωνε σε περιπου 10 δευτερολεπτα !)

LG G2 - 16GB - black

*ROM: CloudyG2 v2.2 kit kat

*Kernel: XCeed

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι και εγώ να περάσω την JM2 μιας και έχω cosmote...θέλω όμως να την περάσω ξεγελώντας το kies με την γνωστή μέθοδο, ώστε να μην χάσω εφαρμογές κλπ...ξέρει κάποιος να μου πει ποιους κωδικούς πρέπει να βάλω στο registry ώστε να μου δώσει την jm2; swype λογικά ελληνικό έχει έτσι δεν είναι; Επίσης το voodoo που έχω μέσα θα πρέπει να το βγάλω σωστά;

 

Sent from Galaxy!

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

μονο εγω δεν εχω προβλημα?ουτε κρασαρει?μονο ο browser ειναι χειροτερος σε εμπειρια...αυτο δυστυχως ισχυει.

δεν θελω να γυρισω σε 2.1

εχω ακουσει διαφορα...

αν μεινω στην goodbye rfs,πως θα μπορεσω να μεταβω στην επισημη 2.2???

θα αντιμετωπισω προβληματα?κατι που πρεπει να προσεξουμε?

καθε βοηθεια καλοδεχουμενη παιδια.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

κατά τη σύνδεση του κινητού πρώτη φορά με τον υπολογιστή, μου έβγαλε κάποια errors κατά την εγκατάσταση των Drivers. To αποτέλεσμα είναι ότι τώρα, όταν το συνδέω στο PC, στο Kies ανοίγει το παραθυράκι στα δεξιά που λέει "Connecting the device, please wait..." αλλά τελικά η σύνδεση δε γίνεται ποτέ όσο και να περιμένω. Έβγαλα το USB, το ξαναέβαλα αλλά πάλι τα ίδια.

Τι μπορώ να κάνω? Απεγκατάσταση του Kies φτάνει, ή θέλει και κάτι άλλο, από Hardware πλευρά?

A clever person solves a problem.

A wise person avoids it.

 

-- Einstein

Link to comment
Share on other sites

μονο εγω δεν εχω προβλημα?ουτε κρασαρει?μονο ο browser ειναι χειροτερος σε εμπειρια...αυτο δυστυχως ισχυει.

δεν θελω να γυρισω σε 2.1

εχω ακουσει διαφορα...

αν μεινω στην goodbye rfs,πως θα μπορεσω να μεταβω στην επισημη 2.2???

θα αντιμετωπισω προβληματα?κατι που πρεπει να προσεξουμε?

καθε βοηθεια καλοδεχουμενη παιδια.

 

δεν νομιζω οτι θα υπαρχει προβλημα με καποια επισιμη γτ αυτη που φορας και εσυ οπως και εγω βασιζετε στη JPM+JP6.λογικα η επισιμη θα ειναι καποια μεταγενεστερη αρα θα γινει κανονικα!το κακο ειναι οτι αυτη που φοραμε ειναι preroot και prelagfix.πραγμα που σειμαινει οτι κατι θα πρεπει να κανπυμε να βγαλουμε το lagfix.κατι θα βρεθει η το πολυ πολυ περναμε καποια αλλη και μετα περναμε την επισημη!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους, τριτη εβδομαδα χωρις το γαλαξια (λογο βλαβης της οθονης) κι εχω τρελαθει.Το service εχει αργησει πολυ, αλλα μου ειπαν οτι ειναι καλο.Εχει καποιος παρομιο προβλημα?

 

Όταν λες βλάβη να υποθέσω ότι δε σου άναβε καθόλου...Ρωτάω γιατί και εγώ έχω ένα θέμα με τη δικιά μου (4-5 ημιδιάφανα διάσπαρτα στίγματα πάνω στην οθόνη τα οποία φεύγουν όταν τα καθαρίζω αλλά επανεμφανίζονται μετά από λίγο) και σκέφτομαι να το πάω και εγώ...Το έχω πάρει απο cosmote, σε περίπτωση που θές να το πάς για service το πας σε κάποιο μαγαζί cosmote η πρέπει να ψάξω για εξουσιοδοτημένο samsung μαγαζί;

Κανείς;

Link to comment
Share on other sites

Σε όλους όσους έχουν την goodbye rfs να πω ότι εγώ ακολουθώντας τον οδηγό του τυχεράκια πήγα σε jm2 χωρίς κανένα πρόβλημα μην αγχώνεστε. Όσο για το πόσο καλή και γρήγορη είναι η jm2 να πω ότι είναι καλύτερη από όλες τις froyo που κυκλοφορούν μόνο στο flash υστερεί ΠΟΥΘΕΝΑ αλλού. Μία δοκιμή θα σας πείσει.

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Σε όλους όσους έχουν την goodbye rfs να πω ότι εγώ ακολουθώντας τον οδηγό του τυχεράκια πήγα σε jm2 χωρίς κανένα πρόβλημα μην αγχώνεστε. Όσο για το πόσο καλή και γρήγορη είναι η jm2 να πω ότι είναι καλύτερη από όλες τις froyo που κυκλοφορούν μόνο στο flash υστερεί ΠΟΥΘΕΝΑ αλλού. Μία δοκιμή θα σας πείσει.

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

 

συμφωνω μαζι σου αλλα την rfs δεν την αλλαζω!και οσοι την εχουν και λενε οτι εχουν προβλημα στο browser ας βαλουν το dolphin browser hd!εγω δεν εχω κανενα προβλημα!απλα αργει ελαχιστα στο zoom!δεν αργει τρομαρα αιστητα!

Link to comment
Share on other sites

Αλλαζοντας απο RFS σε JM2 τι γινεται που η RFS ειναι pre Lagfix , xρειαζεται να γινει κατι πρωτα η γινεται η αλλαγη χωρις προβλημα ??
ΓΙΑΝΝΗΣ
Link to comment
Share on other sites

ουτε εγω γυρναω σε 2.1

μονο αν ειχα προβλημα σαν τον stormrain με την μπαρταρια.

για κανεναν αλλο λογο.in fact για αυτο πηγα στην goodbye.

ειχα 10 ωρες την μερα μπαταρια.τωρα παει σφαιρα και με τρελη αποδοση.ο,τι να ναι ο καθενας απο εμπειριες ειμαστε.

Link to comment
Share on other sites

Και να προσθεσω επισης μετα απο αυτα που σου ειπε ο kavoukoglouE οτι οι διαφορες σε σχεση με το desire που βλεπω οτι εχεις, δεν ειναι μεγαλες. Στη θεση σου θα εμενα με το πολυ δυνατο desire και θα περιμενα τα νεα μοντελα που θα ανακοινωσουν οι εταιριες για το 2011. Λογικα την ανοιξη θα εχουμε παλι κατακλυσμο νεων συσκευων...Γνωμη μου...

 

Το Desire δυστυχώς χάλασε γιαυτό θα πάω στο Galaxy S. Όμως θα ήθελα να μου πείτε συγκεκριμένα ελαττώματα καθώς δεν μπορει να με ικανοποιήσει μια απάντηση του στιλ "Διάβασε πιο πίσω έχουν υποθεί χιλιάδες φορές", καθώς το topic ειναι 170 σελίδες, οπότε από που να ξεκινήσω και που να τελειώσω.

 

Φιλικά Στέλιος:)

Sony Ericsson T610i - Nokia 6680 - iPhone 1st generation - HTC Desire - Samsung Galaxy S - HTC HD2 - Samsung Galaxy S3 - Nokia Lumia 920 - Xiaomi Mi2s
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S (Μέρος ΙΙ)
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...