Jump to content

Δείξε μας την αρχική οθόνη του Wave σου


ipred
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το widget αυτό που έχεις με την ημερομηνία και την ώρα μπορείς να το ανεβάσεις?

 

 

Ορίστε! :D

GoWeather

 

* Δεν έχει menu για ρυθμίσεις, πλήν του location. Φαντάζομαι θα εξελιχθεί κάποια στιγμή.

Ωστόσο λειτουργεί άψογα και δεν τρώει μνήμη.

Edited by giorgio6600
Επιπλέον πληροφορίες
Some age, others mature...:lol:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 184
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ορίστε! :D

GoWeather

 

* Δεν έχει menu για ρυθμίσεις, πλήν του location. Φαντάζομαι θα εξελιχθεί κάποια στιγμή.

Ωστόσο λειτουργεί άψογα και δεν τρώει μνήμη.

 

σ'ευχαριστώ φίλε μου.

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Λογω καιρου εβαλα λιγο χρωμα στο wave μου!

 

Το δικό σου widget νομίζω είναι πιο όμορφο...

Θα το ανεβάσεις?

Some age, others mature...:lol:
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!

 

Πολύ καλός! Θα το ανεβάσεις?

 

Το ρολοι εννοεις; Ειναι εδω http://mysamsungwave.com/index.php?topic=8082.0

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλά φίλε μου :) Κι εγώ νομίζω πως δεν μπορώ πλέον να φτιάξω κάτι που να με κάνει να αλλάξω αυτή την homescreen.:)

 

Download link για όλα τα στοιχεία της παραπάνω homescreen :

 

http://www.mediafire.com/?ldwrrh8cq7vw359

 

ΥΓ : Το widget της ημερομηνίας λέγεται "today" και το κατεβάζετε ελεύθερα από το appstore.

 

Τέλειο!! :):):) Νομίζω όμως ότι ταιριάζει πιο πολύ με το θέμα blueburst από το απ στορε! Βασικά το ίδιο με του ipred μοιάζει απλά έχει πρόσθετα γραφικά στα κουμπιά! Αν έμπαιναν εκεί τα εικονίδια με το ολόγραμμα θα ήταν ακόμα ποιο τέλειο!! Παραθέτω το λινκ http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=G00000668063

 

 

 

κατι αλλο!! http://badawaveapps.blogspot.com/2011/04/unique-androwave-theme.html

ipred γινεται αυτο που λει???? με τα θεματα ??? δεν εχω βρειι ποτε κατι ιδιο!????

Edited by masaz
Link to comment
Share on other sites

Τέλειο!! :):):) Νομίζω όμως ότι ταιριάζει πιο πολύ με το θέμα blueburst από το απ στορε! Βασικά το ίδιο με του ipred μοιάζει απλά έχει πρόσθετα γραφικά στα κουμπιά! Αν έμπαιναν εκεί τα εικονίδια με το ολόγραμμα θα ήταν ακόμα ποιο τέλειο!! Παραθέτω το λινκ http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=G00000668063

 

Πατώντας το link δεν μου βγάζει τίποτα.

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Πατώντας το link δεν μου βγάζει τίποτα.

 

to link είναι στο ελληνικό απ στορε!! για αυτό μάλλον αλλιως <blueburst> στην αναζήτηση!!

Link to comment
Share on other sites

to link είναι στο ελληνικό απ στορε!! για αυτό μάλλον αλλιως <blueburst> στην αναζήτηση!!

 

οκ σήμερα μου έβγαλε. ευχαριστώ

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

το έχει ανεβάσει ο ipred εδώ στο 118

ναι το ξερω! απλα το ειδα εκει ψαχνοντας κατι!! αν το θεμα που ειχα ποσταρει ειχε τα ολογραμματα στην αρχικη θα ηταν για μενα το τελειο θεμα!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά προσωπικά δεν με ενοχλεί που αναδημοσιεύονται αλλού πράγματα που έχω φτιάξει.Λογικό είναι και δεν μπορώ να κατηγορήσω όποιον το κάνει.Το σωστό θα ήταν πάντα να αναφέρεται το όνομα του δημιουργού αλλά και εγώ κάνω αρκετές φορές τo ίδιο λάθος.Πχ έφτιαξα το hologram θέμα και τους hologram applaunchers.To ποιος έφτιαξε τα εικονίδια που χρησιμοποίησα το ανέφερα ? Όχι.Οπότε δεν με παίρνει να παραπονιέμαι.

 

Masaz τώρα είδα αυτό που μου είχες ζητήσει.Επειδή πήζω αυτές τις μέρες δώσε μου λίγο χρόνο.Πάντως νομίζω ότι τα hologram εικονίδια σας στα έχω δώσει οπότε αν έχεις εγκαταστήσει το STD μπορείς να αντικαταστήσεις τα εικονίδια στο θέμα που θες. :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά προσωπικά δεν με ενοχλεί που αναδημοσιεύονται αλλού πράγματα που έχω φτιάξει.Λογικό είναι και δεν μπορώ να κατηγορήσω όποιον το κάνει.Το σωστό θα ήταν πάντα να αναφέρεται το όνομα του δημιουργού αλλά και εγώ κάνω αρκετές φορές τo ίδιο λάθος.Πχ έφτιαξα το hologram θέμα και τους hologram applaunchers.To ποιος έφτιαξε τα εικονίδια που χρησιμοποίησα το ανέφερα ? Όχι.Οπότε δεν με παίρνει να παραπονιέμαι.

 

Masaz τώρα είδα αυτό που μου είχες ζητήσει.Επειδή πήζω αυτές τις μέρες δώσε μου λίγο χρόνο.Πάντως νομίζω ότι τα hologram εικονίδια σας στα έχω δώσει οπότε αν έχεις εγκαταστήσει το STD μπορείς να αντικαταστήσεις τα εικονίδια στο θέμα που θες. :)

 

Βασικά το πρότεινα σαν ιδέα κάποια στιγμή θα κάτσω να το κάνω άλλα πρέπει να τελειώσω πρώτα με προόδους και άλλα!!!:):) στο STD last version 1.0.4?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Πανέμορφο widget!

 

που μπορούμε να το βρούμε; επισης μηπωε ξερετε ποιος ειναι το θεμα και το wallpaper της εικόνας; ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

που μπορούμε να το βρούμε; επισης μηπωε ξερετε ποιος ειναι το θεμα και το wallpaper της εικόνας; ευχαριστώ

 

Το widget λεγεται galaxy weather και κανει 1€. Το θεμα λεγεται greenish, δεν θυμαμαι απο που το βρηκα, κανε ενα search στον φιλο γουγλη!

Link to comment
Share on other sites

Το widget με τα tabs (internet , sms κτλπ) είναι δωρεάν?Αν ναι μπορείς να το ανεβάσεις?

 

Όχι δυστυχώς, ότι βλέπεις είναι ένα widget ενιαίο!

Link to comment
Share on other sites

Το widget με τα tabs (internet , sms κτλπ) είναι δωρεάν?Αν ναι μπορείς να το ανεβάσεις?

 

Κατι τετοιο ψαχνεις?Αν ναι, εδω θα το βρεις μαζι με αλλους εξαιρετικους applaunchers http://mysamsungwave.com/index.php?topic=7594.0

Edited by OYGKA_3
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

 

ipred μπορεις να ανεβασεις το wallpaper ?....ευχαριστω:)

Samsung Wave - Όχι απλά κύμα...Τσουνάμι !

για αυτο τρεξτε να σωθητε !!!................... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...