Jump to content

Hacks/Aναβαθμίσεις/Βελτιώσεις για το Galaxy S


Tyxerakias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω μπει σε Download Mode Μέσω ADB (δεν λειτουργεί το 3 button combo, εκτός αν είμαι τόσο άχρηστος πια) και περνάω την 2.2.1 μέσω ODIN.

 

Έχει μείνει αρκετή ώρα στο Set Partition και κάτω δίνει:

 

 

<ID:0/007> Added!!

<ID:0/007> Odin v.3 engine (ID:7)..

<ID:0/007> File analysis..

<ID:0/007> Enter CS for MD5..

<ID:0/007> Check MD5.. Do not unplug the cable..

<ID:0/007> Please wait..

<ID:0/007> Checking MD5 finished Sucessfully..

<ID:0/007> Leave CS..

<ID:0/007> Enter CS for MD5..

<ID:0/007> Check MD5.. Do not unplug the cable..

<ID:0/007> Please wait..

<ID:0/007> Checking MD5 finished Sucessfully..

<ID:0/007> Leave CS..

<ID:0/007> SetupConnection..

<ID:0/007> Initialzation..

<ID:0/007> Set PIT file..

<ID:0/007> DO NOT TURN OFF TARGET!!

 

 

Προτάσεις;

 

EDIT: Αποφάσισα να αποσυνδέσω το τηλέφωνο, να βγάλω την μπαταρία και να ξανακάνω την διαδικασία του φλασαρίσματος. Αντ' αυτού όμως, αντί το τηλέφωνο να bootάρει κανονικά, βγάζει ένα πορτοκαλί τρίγωνο με θαυμαστικό ανάμεσα σε ένα κινητό (αριστερά) και ένα pc (δεξιά). Έχω στα χέρια μου αυτό που νομίζω; Το πρώτο τούβλο για τον τοίχο που θα χρησιμοποιήσω ώστε να με χτίσω μέσα στον Θερμαϊκό;

Edited by OniBocho
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

οσο αφορα για ελληνικο πληκτρολογιο για την JPU εγω εβαλα το smart keyboard και με εχει βολεψει αφανταστα και με παρα πολλες ρυθμισεις!!! ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΤΟ ΑΞΙΖΕΙ..

Όλοι οι άνθρωποι κάποτε πεθαίνουν.

Λίγοι όμως πραγματικά έζησαν.

Link to comment
Share on other sites

Θα περιμενω την Darky 5,2 και εκει θα μεινω μετα την 4.0 unthenmed (η μαλλον Dena themed) για να ακριβολογω και super optimized kernel που φοραω εδω και κανενα μηνα και ειμαι πολυ ευχαριστημενος!

Tonyk σου την προτεινω ανεπιφυλακτα φιλε! darky 5.2 very soon!:)

 

Αυτή http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=814091 λέτε? Δεν είναι έτοιμη?

Link to comment
Share on other sites

Έχω μπει σε Download Mode Μέσω ADB (δεν λειτουργεί το 3 button combo, εκτός αν είμαι τόσο άχρηστος πια) και περνάω την 2.2.1 μέσω ODIN.

 

Έχει μείνει αρκετή ώρα στο Set Partition και κάτω δίνει:

 

 

<ID:0/007> Added!!

<ID:0/007> Odin v.3 engine (ID:7)..

<ID:0/007> File analysis..

<ID:0/007> Enter CS for MD5..

<ID:0/007> Check MD5.. Do not unplug the cable..

<ID:0/007> Please wait..

<ID:0/007> Checking MD5 finished Sucessfully..

<ID:0/007> Leave CS..

<ID:0/007> Enter CS for MD5..

<ID:0/007> Check MD5.. Do not unplug the cable..

<ID:0/007> Please wait..

<ID:0/007> Checking MD5 finished Sucessfully..

<ID:0/007> Leave CS..

<ID:0/007> SetupConnection..

<ID:0/007> Initialzation..

<ID:0/007> Set PIT file..

<ID:0/007> DO NOT TURN OFF TARGET!!

 

 

Προτάσεις;

 

EDIT: Αποφάσισα να αποσυνδέσω το τηλέφωνο, να βγάλω την μπαταρία και να ξανακάνω την διαδικασία του φλασαρίσματος. Αντ' αυτού όμως, αντί το τηλέφωνο να bootάρει κανονικά, βγάζει ένα πορτοκαλί τρίγωνο με θαυμαστικό ανάμεσα σε ένα κινητό (αριστερά) και ένα pc (δεξιά). Έχω στα χέρια μου αυτό που νομίζω; Το πρώτο τούβλο για τον τοίχο που θα χρησιμοποιήσω ώστε να με χτίσω μέσα στον Θερμαϊκό;

 

Και που να μην ειχαμε λιωσει να το λεμε τρεις σελιδες τωρα...

Δοκιμασε το κολπο με το πιστολακι για τα μαλλια που εχει αναφερθει λιγο πιο πισω. Αν δεν δουλεψει, στειλε pm στον jimacid για το θεμα του usb jig.

Αλλα seriously ρε παιδια, ειλικρινα δεν το καταλαβαινω, δεν βαριεστε να τρεχετε αν brickαρει η συσκευη? Αφου δεν υπαρχει ασαφεια: Δεν δοκιμαζουμε mods αν δεν λειτουργει ο συνδυασμος των 3 κουμπιων.

Τhanks για το feedback του βιντεο :)

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Παιδια λιγο βοηθεια.πως απενεργοποιο το lagfix για να μπορεσω να περασω τη froyo.

 

Ποιο εχεις? Το OCLF? Αν ναι, ανοιξε την εφαρμογη και πατα undo lagfix.

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Παιδια λιγο βοηθεια.πως απενεργοποιο το lagfix για να μπορεσω να περασω τη froyo.

 

μπαινεις στο OCLF και κλικαρεις πανω στο lagfix που εχεις φορτωσει...θα σε οδηγησει μονο του. κραταει καποοια λεπτα, δε γινεται αμεσως...

 

πετρο πολυ καλο το video...πραγματικα!!!!!

 

η νεα rom παει σφαιρα....

το πληκτρολογιο του HTC ολα τα λεφτα...ειχες δικιο πετρο......:D

μη ξεχασουμε ολοι το my backup pro... αν δε το βρω θα το αγορασω... προς το παρον 30 days trial...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ουτε πως το ειχα κανει δεν θυμαμε πριν τοσους μηνες.εχω να ασχολειθω αρκετο καιρο με το κινητο.τωρα τη κανω?ποιο αρχειο πρεπει να κατεβασω?
koKVod
Link to comment
Share on other sites

παδια καλησπερα θα αγορασω απο τι φαινεται για δευτερη φορα το γαλαξια και θελω να ασχοληθω περισσοτερο μαζι του . Σημειωτεον οτι δεν εχω ξανα ασχοληθει με αυτη την διαδικασια μιας και για λογους φοβιας ελλειψης χρονου δεν τα καταφερα τελος παντων :P .

 

Τωρα προτεινεται απλα να το κανω ροοτ και να του περασω ενα lagfix και καθαρισατε η να του φλασαρω και το γιαουρι του , που αν μου διαφευγει αυτη ειναι JPO ? .

 

Τελος πριν κανω την διαδικασια που δειχνει το παιδι στο βιντεο απαιτειται καποια προεργασια πριν αυτου ?

 

Ευχαριστω , αν ειναι στη πρωτη σελιδα και μου διεφυγε κατι απο αυτα που ρωταω ζητω συγγνωμη

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Πετραν! Πρωτος ευχαριστουμε φιλε. Πιο ξεκαθαρα απο αυτο δεν γινεται πλεον. Ελπιζω να μην εχουμε ξανα περιπτωσεις τουβλιασμενων κινητων που να οφειλονται σε λαθη κατα τη διαδικασια. Οποιος μπορει ας το βαλει στην πρωτη σελιδα.

 

+1 Μπράβο Πέτρο, προτείνω να μπεί το βιντεάκι ακριβώς από κάτω στο σημείο που περιγράφει ο Αλεξ τον τρόπο φλασαρίσματος...Σίγουρα τώρα νομίζω ότι ελαττώνονται και οι πιθανότητες κάποιοι να τουβλιάσουν το κινητό..

Μπράβο παιδιά!

 

Sent from Galaxy !

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

πρωτα θα εξασφαλισεις τη λειτουργικοτητα του download mode.

στη συνεχεια θα ακολουθησεις τα βηματα του πρωτου ποστ ή του video του πετρου αλλα με τα αρχεια της JPU.

Απο το πρωτο ποστ δεν ισχυει το root και δε θα χρειαστεις lagfix.

πριν ξεκινησεις κατεβασε το my backup pro απο το μαρκετ και παρε ενα backup της συσκευης.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια το CSC που εχει μεσα ο φακελλος της JPU δεν εχει Ελληνικα και Ελληνικο πληκτρολογιο ? Πρεπει να βαλουμε αλλο CSC , για πεστε εσεις που την βαλατε .
ΓΙΑΝΝΗΣ
Link to comment
Share on other sites

Βασικά μια ερώτηση για τους παλαιότερους ,σήμερα το JPO fryo που του φοράω τα έπεξε και μου έχασε όλες τις ρυθμήσεις καθώς και γκρίνιαζε για το swype και μερικά άλλα proccesses οτι κάνουν force close.Αποτέλεσμα είναι να χάσει 6 pages από apps και ακόμα με με reset,un lag fix ,clear caches κτλ.Ότι και να τρέξω το κάνει force close και στο quadant κολλάει στο IO test με internal error.

 

Επειδή μου το είχε ξανακάνει στην αρχή υπέθεσα ότι ήταν το lagffix και το άλλαξα σε ext4 από JFS overkill.Τώρα όμως ήμουν σχεδόν ένα μηνα με αυτό χωρίς να το πειράζω..

Φοράω speedmod kernel και εχω το touchwizGTG και ένα battery icon mod αν και δεν νομίζω πως έχουν σχέση τα δύο τελευταία με το πρόβλημα..

 

Αν εχει κανείς ιδέα πως και γιατί συμβαίνει αυτό το κόλλημα και πως μπορώ να το αποτρέψω θα το εκτιμούσα..

 

Καταρχάς δοκίμασε την πιο εύκολη λύση...μπες σε cwm και επέλεξε restore από το backup and restore του κινητού..αν δεν έχεις πειράξει το φάκελο του clockword mode εκεί υπάρχει κάποιο αρχείο backup σίγουρα που δημιουργήθηκε όταν έκανες την μετατροπή...επίσης αν έχεις έκδοση του speedmod k9 και πίσω το κινητό σου έχει θέμα , διάβασε τι πρέπει να κάνεις στο πρώτο ποστ του hardcore στο xda για το speedmod..επίσης ο ίδιος ο hardcore αναφέρει ότι το πιο ασφαλές set up είναι αυτό του ext4, και στην τελευταία του έκδοση k10i οι επιλογές για lagfix είναι μόνο για ext4..την έχω δοκιμάσει είναι πολύ καλή και αξιόπιστη θα σου πρότεινα να πέρναγες αυτή ή την τελευταία έκδοση του voodoo που φοράω εγώ,ΑΦΟΥ όμως δεις το θέμα των corrupted αρχείων που σου ανέφερα πιο πάνω..

 

Sent from Galaxy !

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

παιδια κατι ασχετο το jm5 και jm2 στην αριχκη σελιδα ειναι αυτα που ειχαν τα κινητα μας οταν τα πηραμε ε??τα original?...παντως στο xda δεν εχει το jm5...επισης διαβασα καποια comm και ειδα οτι αυτα που εχουν εκει δεν ειναι ολα original αλλα και leaked οπως το jpu...
Link to comment
Share on other sites

παιδια κατι ασχετο το jm5 και jm2 στην αριχκη σελιδα ειναι αυτα που ειχαν τα κινητα μας οταν τα πηραμε ε??τα original?...παντως στο xda δεν εχει το jm5...επισης διαβασα καποια comm και ειδα οτι αυτα που εχουν εκει δεν ειναι ολα original αλλα και leaked οπως το jpu...

Ναι jm5 και jm2 ειναι τα original αναλογα μτ πότε εχεις παρει το κινητο.Για το αλλο που ρωτας δεν ξερω.

 

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Όλοι οι άνθρωποι κάποτε πεθαίνουν.

Λίγοι όμως πραγματικά έζησαν.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια το CSC που εχει μεσα ο φακελλος της JPU δεν εχει Ελληνικα και Ελληνικο πληκτρολογιο ? Πρεπει να βαλουμε αλλο CSC , για πεστε εσεις που την βαλατε .

Ελληνικο μενού εχει, πληκτρολογιο μονο θα πρεπει να βαλεις εσυ.

 

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Όλοι οι άνθρωποι κάποτε πεθαίνουν.

Λίγοι όμως πραγματικά έζησαν.

Link to comment
Share on other sites

EDIT: Αποφάσισα να αποσυνδέσω το τηλέφωνο, να βγάλω την μπαταρία και να ξανακάνω την διαδικασία του φλασαρίσματος. Αντ' αυτού όμως, αντί το τηλέφωνο να bootάρει κανονικά, βγάζει ένα πορτοκαλί τρίγωνο με θαυμαστικό ανάμεσα σε ένα κινητό (αριστερά) και ένα pc (δεξιά). Έχω στα χέρια μου αυτό που νομίζω; Το πρώτο τούβλο για τον τοίχο που θα χρησιμοποιήσω ώστε να με χτίσω μέσα στον Θερμαϊκό;

 

Εισαι στην κλασσικη και επονομαζομενη οθονη ως black screen of death. Το τηλεφωνο ειναι semi bricked και ευτυχως για σενα μπορει να σωθει με διαφορες ταρζανιες. Δοκιμασε αυτο με το πιστολακι που σου ειπε ο Πετρος, οσο απιστευτο κι αν σου φαινεται και κοιτα και το post #791 οπου εχω γραψει διαφορες αλχημειες που δοκιμασα. Παντως με το usbjig θα δουλεψει κατα 90% (στο xda δεν ειδα κανεναν με το δικο σου προβλημα που να μην του δουλευει). Πανω απολα μην πανικοβαλλεσαι και επ ουδενι μην στεναχωριεσαι.

 

Και που να μην ειχαμε λιωσει να το λεμε τρεις σελιδες τωρα...

Δοκιμασε το κολπο με το πιστολακι για τα μαλλια που εχει αναφερθει λιγο πιο πισω. Αν δεν δουλεψει, στειλε pm στον jimacid για το θεμα του usb jig.

Αλλα seriously ρε παιδια, ειλικρινα δεν το καταλαβαινω, δεν βαριεστε να τρεχετε αν brickαρει η συσκευη? Αφου δεν υπαρχει ασαφεια: Δεν δοκιμαζουμε mods αν δεν λειτουργει ο συνδυασμος των 3 κουμπιων.

Τhanks για το feedback του βιντεο :)

 

Ενω αν λειτουργει...:p

 

ουτε πως το ειχα κανει δεν θυμαμε πριν τοσους μηνες.εχω να ασχολειθω αρκετο καιρο με το κινητο.τωρα τη κανω?ποιο αρχειο πρεπει να κατεβασω?

 

Ξεκινα εξονυχιστικο διαβασμα τοτε των οδηγων στην πρωτη σελιδα αλλα και στο xda. Κοιτα επισης στον οδηγο για νεους χτηστες.

 

παδια καλησπερα θα αγορασω απο τι φαινεται για δευτερη φορα το γαλαξια και θελω να ασχοληθω περισσοτερο μαζι του . Σημειωτεον οτι δεν εχω ξανα ασχοληθει με αυτη την διαδικασια μιας και για λογους φοβιας ελλειψης χρονου δεν τα καταφερα τελος παντων :P .

 

Τωρα προτεινεται απλα να το κανω ροοτ και να του περασω ενα lagfix και καθαρισατε η να του φλασαρω και το γιαουρι του , που αν μου διαφευγει αυτη ειναι JPO ? .

 

Τελος πριν κανω την διαδικασια που δειχνει το παιδι στο βιντεο απαιτειται καποια προεργασια πριν αυτου ?

 

Ευχαριστω , αν ειναι στη πρωτη σελιδα και μου διεφυγε κατι απο αυτα που ρωταω ζητω συγγνωμη

 

Θα αγορασεις το κινητο ξανα με αποκλειστικο σκοπο το πειραγμα? Διαβασμα και πολυ προσοχη τοτε και αν αγορασεις καποιο που δεν εχει το συνδυασμο των 3 πληκτρων ακομα περισστοερη προσοχη. Η τελευταια (και καλυτερη froyo αποτι λενε τα παιδια εδω μεσα) ειναι η 2,2,1 JPU.

 

Ρε παιδια το CSC που εχει μεσα ο φακελλος της JPU δεν εχει Ελληνικα και Ελληνικο πληκτρολογιο ? Πρεπει να βαλουμε αλλο CSC , για πεστε εσεις που την βαλατε .

 

Γιαννη ο φακελος της JPU αν θυμαμαι καλα δεν εχει μεσα CSC αποτι ειπαν τα παιδια. Ελληνικα εχει απο το μενου αλλα ελληνικο πληκτρολογιο οχι. Btw ηρθε το κινητο σου?

Edited by red_herring

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

ok..επισης περασα την jpa και παρολο που μου αρεσουν πολυ οι αλλαγες που εγιναν στο menu και γενικα θα ελεγα οτι σαν να τρωει κατι κολληματακια του στυλ να παταω back και να κανει 1second να το πραγματοποιησει οχι παντα βεβαια η πχ στην αρχη μου ειχε φαει 2 κολληματα του στυλ freezare η οθονη για κατι δευτερα και οτι και να πατουσα δεν επιανε για κατι δευτερα,για το 2ο δεν ξερω μπορει να εφταιγε το lagfix τωρα το εβγαλα και ειμαι μονο με ροοτ..γενικα ειχατε παρατηρησει εσεις τιποτα??
Link to comment
Share on other sites

Εισαι στην κλασσικη και επονομαζομενη οθονη ως black screen of death. Το τηλεφωνο ειναι semi bricked και ευτυχως για σενα μπορει να σωθει με διαφορες ταρζανιες. Δοκιμασε αυτο με το πιστολακι που σου ειπε ο Πετρος, οσο απιστευτο κι αν σου φαινεται και κοιτα και το post #791 οπου εχω γραψει διαφορες αλχημειες που δοκιμασα. Παντως με το usbjig θα δουλεψει κατα 90% (στο xda δεν ειδα κανεναν με το δικο σου προβλημα που να μην του δουλευει. Πανω απολα μην πανικοβαλλεσαι και επ ουδενι μην στεναχωριεσαι.

 

 

 

Ενω αν λειτουργει...:p

 

 

 

Ξεκινα εξονυχιστικο διαβασμα τοτε των οδηγων στην πρωτη σελιδα αλλα και στο xda. Κοιτα επισης στον οδηγο για νεους χτηστες.

 

 

 

Θα αγορασεις το κινητο ξανα με αποκλειστικο σκοπο το πειραγμα? Διαβασμα και πολυ προσοχη τοτε και αν αγορασεις καποιο που δεν εχει το συνδυασμο των 3 πληκτρων ακομα περισστοερη προσοχη. Η τελευταια (και καλυτερη froyo αποτι λενε τα παιδια εδω μεσα) ειναι η 2,2,1 JPU.

 

 

 

Γιαννη ο φακελος της JPU αν θυμαμαι καλα δεν εχει μεσα CSC αποτι ειπαν τα παιδια. Ελληνικα εχει απο το μενου αλλα ελληνικο πληκτρολογιο οχι. Btw ηρθε το κινητο σου?

οχι οχι απλα εχω μεινει χωρις τηλεφωνο και επειδη μαλλον θα το προτιμησω εναντι του nexus s μεχρι να βγει και τα πρωτα dual core .

 

Οπα δεν εχουν ολα την ιδια λειτουργια με τα 3 κουμπια ? . Ποια δεν την εχουν τα πιο καινουργια να φανταστω ?

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

οχι οχι απλα εχω μεινει χωρις τηλεφωνο και επειδη μαλλον θα το προτιμησω εναντι του nexus s μεχρι να βγει και τα πρωτα dual core .

 

Οπα δεν εχουν ολα την ιδια λειτουργια με τα 3 κουμπια ? . Ποια δεν την εχουν τα πιο καινουργια να φανταστω ?

 

Τη λειτουργια την ειχαν οι πρωτες παρτιδες και απο τον Αυγουστο και μετα κυκλοφορησαν πολλες παρτιδες που δεν την ειχαν. Διαβασα καπου οτι τωρα πλεον η samsung την επανεφερε αλλα για σιγουρα δεν ξερω να σου πω. Επισης δεν υπαρχει ασφαλης τροπος για να μαθεις αν το κινητο που θα αγορασεις την εχει, εκτος φυσικα αν το παρεις μεταχειρισμενο απο καποιον που την εχει. Παρολα αυτα μπορεις να την επαναφερεις τη λειτουργια και σε κινητο που δεν την εχει, αλλα ειναι ριψοκινδυνη διαδικασια οπως αναφερει και ο τυχερακιας στον οδηγο του στην πρωτη σελιδα.

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Παιξιμο μπαταριας με jpu βεβαια εχω την darky v5 αλλα βασισμενη εκει ειναι

Φουλαρει η μπαταρια 100% βγαζω το φορτιστη πεφτει με την εξοδο στο 98%

Εκανα τα παντα εκτος να την ξεφορτισω πληρως κι να ξαναφορτισω θα το δοκιμασω σημερα και θα δω...

Καμια ιδεα καποιος κατι αλλο;

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

παιδια δυο ερωτησεις πανω στην πολυσυζητημενη jpu..

 

1)εχω την jm5 απο τοτε που το πηρα χωρις να εχω περασει καμια rom..

χρειαζεται να βαλω pit και repartition?

 

2)Με αυτην την csc τι παιζει?

ελληνικο menu δεν με ενδιαφερει, μοναχα πληκτρολογιο και swype (αν και η μπαρα στις επαφες στα Ελληνικα ακουγεται ενδιφερουσα)

 

p.s πολλα thanks στον "suspect21" για τα πρωτα βηματα και στον "Prattein_Aloga"

που με το κατατοπιστικοτατο του video ξεπερασα τους τελευταιους μου ενδοιασμους..

 

Ξερω ξερω..η ευθυνη δικια μου...:)

KISS - Keep It Simple Stupid
Link to comment
Share on other sites

Γιαννη ο φακελος της JPU αν θυμαμαι καλα δεν εχει μεσα CSC αποτι ειπαν τα παιδια. Ελληνικα εχει απο το μενου αλλα ελληνικο πληκτρολογιο οχι. Btw ηρθε το κινητο σου?

 

Οχι δεν μου ηρθε , που τετοια χαρα , απλως για να μην χασω την μπαλλα διαβαζω εδω οτι γραφουν οι φιλοι να ειμαι ετοιμος οταν το παρω . Απλως ρωταω αν βαζαμε το CSC απο την JPA που ειχε Ελληνικο πληκτρολογιο δεν θα καναμε δουλεια ? Και μια συμβουλη προς ολους τους φιλους ΠΡΟΣΕΞΤΕ πολυ με τα φλασαρισματα γιατι αν αναγκαστειτε να το στειλετε για σερβις στην samsung ξεχνατε το κινητο για τουλαχιστον 20 μερες , σας το λεω εκ πειρας.

ΓΙΑΝΝΗΣ
Link to comment
Share on other sites

Γιαννη ο φακελος της JPU αν θυμαμαι καλα δεν εχει μεσα CSC αποτι ειπαν τα παιδια. Ελληνικα εχει απο το μενου αλλα ελληνικο πληκτρολογιο οχι. Btw ηρθε το κινητο σου?

 

Οχι δεν μου ηρθε , που τετοια χαρα , απλως για να μην χασω την μπαλλα διαβαζω εδω οτι γραφουν οι φιλοι να ειμαι ετοιμος οταν το παρω . Απλως ρωταω αν βαζαμε το CSC απο την JPA που ειχε Ελληνικο πληκτρολογιο δεν θα καναμε δουλεια ? Και μια συμβουλη προς ολους τους φιλους ΠΡΟΣΕΞΤΕ πολυ με τα φλασαρισματα γιατι αν αναγκαστειτε να το στειλετε για σερβις στην samsung ξεχνατε το κινητο για τουλαχιστον 20 μερες , σας το λεω εκ πειρας.

 

Αυτο δεν το ξερω, ας μας πει καποιος απο τους φιλους που την περασε αν το δοκιμασε. Λογικα ομως υποθετω οτι γινεται. Οσο για το αλλο που λες, το 20ημερο που θα μεινει κανεις χωρις τηλεφωνο ειναι το λιγοτερο για μενα. Αν πεσεις σε αλητες στο service που σε βγαλουν ντε και καλα εκτος εγγυησης και πληρωνεις τα μαλλιοκεφαλα σου για πλακετες που δεν εχουν προβλημα, η πεσεις σε ανευθυνους και σου κανουν μεγαλυτερη ζημια αποτι εχεις, τοτε τι γινεται?

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Thanks για το βινετο, αυτή τη στιγμή που γράφω, σκάβει το ανθρωπάκι.

 

Με το file system κάνατε τίποτε μετά ?

Kill with Power !!!
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...