Jump to content

[Επίσημο] Nokia C7-00


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ειναι το γνωστο προβλημα με την αναβαθμιση των χαρτων. τα εκανε σαλατα η νοκια. η περιμενεις να διορθωσουν το λαθος η ξαναεγκαθιστας την εκδοση 3.06 των χαρτων

 

Πώς φίλε μου;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γεια σας ειμαι κατοχος ενος nokia c7 απο τον αυγουστο , εχω κανει αναβαθμισει του Anna και το προβλημα μου ειναι οτι δεν μπορω να τρεξω με το κινητο ενα broswer game μου ζηταει αναβαθμισει του flash player , ξερετε τι μπορω να κανω γιαυτο? ευχαριστω εκ το προτερων........
Link to comment
Share on other sites

παῖδες νὰ ρωτήσω κάτι;

 

Χάρτης γιὰ τὴν Κύπρο δὲν ὑπάρχει στὸ gps;

 

οχι δεν υπαρχει φιλε

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

οχι δεν υπαρχει φιλε

 

μερσί ἀρχηγέ!

.

.

.

.

ἀγαπητοί φίλοι δυὸ ἐρωτήσεις λίγο χαζές, παρακαλῶ γιὰ τὴν κατανόησή σας! :)

 

Πῶς καταλαβαίνετε ὅτι ἔχει φορτίσει ὅταν ἡ συσκευὴ εἶναι κλειστή;

 

καί…

 

Τρόπος γιὰ νὰ κλειδώσουμε τὸ πληκτρολόγιο εἶναι μόνον ἀπὸ τὸ ἄγκιστρο στὰ πλάγια;

vangelakas.blogspot.com
Link to comment
Share on other sites

Τρόπος γιὰ νὰ κλειδώσουμε τὸ πληκτρολόγιο εἶναι μόνον ἀπὸ τὸ ἄγκιστρο στὰ πλάγια;

 

Μπορείς να κατεβάσεις το Quick Lock από το Nokia store και να το βάλεις ως συντόμευση στην αρχική οθόνη. Έπειτα όταν πατάς στην συντόμευση αυτή, θα κλειδώνει ακριβώς όπως όταν χρησιμοποιείς το άγκιστρο στα πλάγια.

Όλα δικά σου μάτια μου κι ο πόνος σου δικός μου

είδαν πολλά τα μάτια μου στις γειτονιές του κόσμου...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπαρχει εφαρμογή για το c7 στο store με ελληνικούς ραδιοφωνικούς σταθμούς;σαν το tunein η το wunder radio;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπαρχει εφαρμογή για το c7 στο store με ελληνικούς ραδιοφωνικούς σταθμούς;σαν το tunein η το wunder radio;

 

Τί εννοείς, αν έχει εφαρμογή Internet radio; Έχει, την λένε (φυσικά) internet radio και έχει και ελληνικούς σταθμούς. Αυτό που δεν μπορώ να θυμηθώ είναι αν η εφαρμογή ήταν προεγκατεστημένη ή την κατέβασα εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω παιδιά για τις γρήγορες απαντήσεις.βασικα θέλω να ακουω αθλητικούς σταθμούς(sport fm,ΕΡΑ σπορ)οπότε φαντάζομαι θα έχει.εχω πολλά χρονια σε iPhone,και android phones οπότε πρεπει να μπω σιγα σιγα στο κλίμα.αν δεν κάνω λάθος έχει επίσημα Anna και θα πάρει και belle,σωστά;και το NFC επίσης.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω παιδιά για τις γρήγορες απαντήσεις.βασικα θέλω να ακουω αθλητικούς σταθμούς(sport fm,ΕΡΑ σπορ)οπότε φαντάζομαι θα έχει.εχω πολλά χρονια σε iPhone,και android phones οπότε πρεπει να μπω σιγα σιγα στο κλίμα.αν δεν κάνω λάθος έχει επίσημα Anna και θα πάρει και belle,σωστά;και το NFC επίσης.

 

Εφόσον είσαι καινούργιος χρήστης, μέχρι να βγει η Belle, θα σου πρότεινα να ψάξεις και να εγκαταστήσεις το SPB mobile shell. To κινητό αποκτά τρομερά μεγαλύτερη ευχρηστία και δεν έχει να ζηλέψει τίποτα από κανένα σε επίπεδα customization και λειτουργικότητας. Δοκίμασέ το οπωσδήποτε, έχει free trial 15 ημερών.

Link to comment
Share on other sites

ναι το ειχα βαλει για λιγο σε android ειναι πανεμορφο!αν και νομιζω το παιδι που το αγορασα το χει μεσα αρα ειμαι τυχερος.....αντε να ερθει να το σκαλισω λιγο.να αλλαξω παραστασεις μετα απο ios,android
Link to comment
Share on other sites

Στο SPB Mobile Shell υπαρχει qwerty πλητρολογιο????Με το αλφαριθμητικο(παραδειγμα στις επαφες) ειναι δυσκολο ως αδυνατο να κανεις ευρεση συγκεκριμενης επαφης...
Link to comment
Share on other sites

Στο SPB Mobile Shell υπαρχει qwerty πλητρολογιο????Με το αλφαριθμητικο(παραδειγμα στις επαφες) ειναι δυσκολο ως αδυνατο να κανεις ευρεση συγκεκριμενης επαφης...

 

Αν θυμάμαι καλά το contact search με το spb shell δουλεύει όπως στη 6710 navigator η στα windows mobile και είναι απόλαυση,δηλαδή αν έχεις μια επαφή περασμένη π.χ. Γιάννης Ευθύμιου ιατρός θα κάνει search και στα 3 οπότε είναι τεράστια διευκόλυνση αν δε θυμάσαι πως ακριβώς έχεις γράψει την επαφή!

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Με την αναβαθμιση της Anna εμφανιστηκε μια εφαρμογη "Ειδοποιησεις"...Ξερει κανεις τι ακριβως ειναι αυτο?
Link to comment
Share on other sites

σημερα το παρελαβα,ολα καλα αλλα απο το πρωι παλευω να μπω στο ovi nokia απο το κινητο αλλα ματαια!στο λαπτοπ μπηκα κανονικα και κατεβασακαι 2,3 εφαρμογες!ειναι η πρωτη φορα που παω να μπω αφου το κινητο ηταν απο hard reset.εκανα λογαριασμο εννοειται....αλλλα τιποτα!μηπως ειναι φορτωμενο,το αναβαθμιζουν?
Link to comment
Share on other sites

σημερα το παρελαβα,ολα καλα αλλα απο το πρωι παλευω να μπω στο ovi nokia απο το κινητο αλλα ματαια!στο λαπτοπ μπηκα κανονικα και κατεβασακαι 2,3 εφαρμογες!ειναι η πρωτη φορα που παω να μπω αφου το κινητο ηταν απο hard reset.εκανα λογαριασμο εννοειται....αλλλα τιποτα!μηπως ειναι φορτωμενο,το αναβαθμιζουν?

 

εγω μπαινω κανονικα. Κατι αλλο φταιει.ψαξτο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγω μπαινω κανονικα. Κατι αλλο φταιει.ψαξτο

 

απο το μεσημερι αυτο ψαχνω!μου γραφει καλως ηρθατε στο καταστημα και απο κατω φορτωση κανει γυρω γυρω το κυκλακι αλλα τιποτα!το μεσημερι το ειχα ωρα περιμενα αλλα ματαια!τι αλλο να φταιει?

Link to comment
Share on other sites

απο το μεσημερι αυτο ψαχνω!μου γραφει καλως ηρθατε στο καταστημα και απο κατω φορτωση κανει γυρω γυρω το κυκλακι αλλα τιποτα!το μεσημερι το ειχα ωρα περιμενα αλλα ματαια!τι αλλο να φταιει?

 

σε μενα αργησε καμια 30ρια δευτερολεπτα να μπει αλλα μπηκε κανονικα. κανε μια επανεκκινηση του κινητου σου

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

σε μενα αργησε καμια 30ρια δευτερολεπτα να μπει αλλα μπηκε κανονικα. κανε μια επανεκκινηση του κινητου σου

 

 

του εκανα νωριτερα...παλι και τωρα αλλα τιποτα!μηπως να ξαναβαλω τους κωδικους του ovi nokia?αλλα που τους περναω?μπορω απο το κινητο?

Link to comment
Share on other sites

του εκανα νωριτερα...παλι και τωρα αλλα τιποτα!μηπως να ξαναβαλω τους κωδικους του ovi nokia?αλλα που τους περναω?μπορω απο το κινητο?

 

σε μενα δεν τους ζηταει. κανει αυτοματα log in

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

σε μενα δεν τους ζηταει. κανει αυτοματα log in

και εμενα δεν τους ζηταει....αλλα δεν μπαινει!ολο φορτιση μου γραφει!στους χαρτες(ovi maps)μπαινει ομως.δεν ειναι περιεργο?

Link to comment
Share on other sites

και εμενα δεν τους ζηταει....αλλα δεν μπαινει!ολο φορτιση μου γραφει!στους χαρτες(ovi maps)μπαινει ομως.δεν ειναι περιεργο?

 

δεν ειναι περιεργο. Αφου ειναι δυο διαφορετικες εφαρμογες.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...