Jump to content

[Επίσημο] Nokia C6-01


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το A-GPS είναι μια πρόσθετη λειτουργία για να μπορέσει να "βρει στίγμα" πιο γρήγορα η συσκευή.Απλά θα πρέπει να περιμένεις κάποιο διάστημα,μερικών λεπτών την πρώτη φορά,σε μέρος με ανοιχτό ουρανό για να "κλειδώσει".

Καλό θα είναι σαν καινούργιος στον χώρο να διαβάσεις το FAQ της πρώτης σελίδας καθώς θα σε βοηθήσει πολύ στα πρώτα σου βήματα.

Για ότι άλλο χρειαστείς,απευθυνόμενος πάντα στην κατάλληλη ενότητα,εδώ ήμαστε.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 874
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλημέρα,θα σου απαντήσω σε κάθε ερώτηση ξεχωριστά:1)Δεν έχω διαπιστώσει κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα,είναι αρκετά ισορροπημένο και γρήγορο.Μόνο αρνητικό η μπαταρία που με πολύ χρήση δεν βγάζει μέρα.(εννοείται το δουλεύω με τέρμα φωτεινότητα στην οθόνη που είναι από τίς καλύτερες της αγοράς!)2)Το ηχείο είναι από τα καλύτερα της Nokia,συγκρίσιμο του 5800 και πολύ πιο δυνατό από του Ν8 και του Ε7.3)Για το ραδιόφωνο δεν έχω άποψη για δεν το δουλεύω σχεδόν καθόλου,πάντως νομίζω πιάνει καλά και στα ακουστικά βγαίνει καθαρά(έχει rds και 50 μνήμες)4)Η αφή της οθόνης του (όπως και των υπόλοιπων symbian^3 συσκευών)πολύ καλή για τα δεδομένα της Nokia και ανταποκρίνεται άψογα σε όλους τους τομείς που αναφέρεις5)Το GPS πιάνει πάρα πολύ γρήγορα(έχω απενεργοποιήση κάθε υποβοήθηση)και ειδικά η έκδοση 3.06 που την παρέχει και το ovi store είναι πολύ θεαματική με ενσωματωμένη πυξίδα και ενημέρωση χαρτών κατευθείαν από την εφαρμογή μέσω wifi.(περιττό να πούμε για την δωρεάν πλοήγηση).Το αρνητικό της κάμερας είναι η έλλειψη auto focus αλλά οι φωτογραφίες είναι καλούτσικες και με σχετικά κοντινά θέματα(θέλει να την δουλέψεις λίγο),όσο για το hd video είναι πολύ ευκρινές και εντυπωσιακό,έχει και το smart zoom του Ν8(είναι τέλειο και στην οθόνη του υπολογιστή)Πιστεύω άν το αγοράσεις θα το ευχαριστηθείς αρκετά!

 

Σε ευχαριστω παρα πολυ για τις απαντησεις σου. Ειναι κατατοπιστικοτατες.

Link to comment
Share on other sites

Στο Ρυθμίσεις > Συνδεσιμότητα > Ρυθμίσεις

 

1. Αλλαγή σε WLAN – Μόνο γνωστά WLAN / Μη αυτόματα

2. Χρήση δεδομένων σε οικείο δίκτυο – Αυτόματα / Ερώτηση πάντα / Μόνο WLAN

3. Χρήση δεδομένων σε περιαγωγή – Αυτόματα / Ερώτηση πάντα / Μόνο WLAN

 

 

Για να αποφύγει ο χρήστης ακούσιες συνδέσεις με τον πάροχό του, θα πρέπει να ορίσει στο 1 το «Μόνο γνωστά WLAN» και στα 2 και 3 το «Μόνο WLAN».

Αν δεν επιθυμεί η συσκευή του να συνδέεται ούτε σε δίκτυο WLAN (WiFi), για λόγους εξοικονόμησης ενέργειας, θα πρέπει να επιλέξει στο 1 το «Μη αυτόματα» και στα 2 και 3 το «Ερώτηση πάντα». Αν επιλεγεί το «Αυτόματα», τότε η συσκευή θα επιλέξει τα σημεία πρόσβασης κατά προτεραιότητα (βλέπε Β. Προορισμοί).

 

παιδια κανω ακριβως αυτα π λεει, δοκιμζαω να συνδεθω στο wifi moυ. ολα οκ. συνδεεται. παω να αποσυνδεθω κ συμβαινει παλι το ιδιο. με το που θα αποσυνδεθει, μετα απο λιγο, συνδεεται κ παλι απο μονο του. αφοθ το αποσυνδεσω καμποσες φορες, οκ, τοτε μενει αποσυνδεδεμενο. μπορει καποιος να το δοκιμασει στο C6-01 του, κ να μ πει αν του συμβαινει το ιδιο η αν σε αυτον ειναι ολα οκ και φαιρεται νορμαλ το κινητο (δλδ με το που θα πατησει αποσυνδεση, αυτο θα γινει και δεν θα δοκιμασει να συνδεθει αυτοματα το κινητο)??? συμβαινει κ σε αλλους? μηπως χρειαζεται καποια αναβαθμισει? αλλα πατησα *#0000# κ ειδα πως η εκδοση μου ειναι η 013.016 δηλαδη η πιο νεα, η κανω λαθος? μαζευα λεφτα γ αυτο το κινητο καιρο, κ τωρα θελω να ναι ολα τελεια, γ αυτο θα θελα τα φωτα σας. :'(

Boby44
Link to comment
Share on other sites

Στο Ρυθμίσεις > Συνδεσιμότητα > Ρυθμίσεις

 

1. Αλλαγή σε WLAN – Μόνο γνωστά WLAN / Μη αυτόματα

2. Χρήση δεδομένων σε οικείο δίκτυο – Αυτόματα / Ερώτηση πάντα / Μόνο WLAN

3. Χρήση δεδομένων σε περιαγωγή – Αυτόματα / Ερώτηση πάντα / Μόνο WLAN

 

 

Για να αποφύγει ο χρήστης ακούσιες συνδέσεις με τον πάροχό του, θα πρέπει να ορίσει στο 1 το «Μόνο γνωστά WLAN» και στα 2 και 3 το «Μόνο WLAN».

Αν δεν επιθυμεί η συσκευή του να συνδέεται ούτε σε δίκτυο WLAN (WiFi), για λόγους εξοικονόμησης ενέργειας, θα πρέπει να επιλέξει στο 1 το «Μη αυτόματα» και στα 2 και 3 το «Ερώτηση πάντα». Αν επιλεγεί το «Αυτόματα», τότε η συσκευή θα επιλέξει τα σημεία πρόσβασης κατά προτεραιότητα (βλέπε Β. Προορισμοί).

 

παιδια κανω ακριβως αυτα π λεει, δοκιμζαω να συνδεθω στο wifi moυ. ολα οκ. συνδεεται. παω να αποσυνδεθω κ συμβαινει παλι το ιδιο. με το που θα αποσυνδεθει, μετα απο λιγο, συνδεεται κ παλι απο μονο του. αφοθ το αποσυνδεσω καμποσες φορες, οκ, τοτε μενει αποσυνδεδεμενο. μπορει καποιος να το δοκιμασει στο C6-01 του, κ να μ πει αν του συμβαινει το ιδιο η αν σε αυτον ειναι ολα οκ και φαιρεται νορμαλ το κινητο (δλδ με το που θα πατησει αποσυνδεση, αυτο θα γινει και δεν θα δοκιμασει να συνδεθει αυτοματα το κινητο)??? συμβαινει κ σε αλλους? μηπως χρειαζεται καποια αναβαθμισει? αλλα πατησα *#0000# κ ειδα πως η εκδοση μου ειναι η 013.016 δηλαδη η πιο νεα, η κανω λαθος? μαζευα λεφτα γ αυτο το κινητο καιρο, κ τωρα θελω να ναι ολα τελεια, γ αυτο θα θελα τα φωτα σας. :'(

Στη νέα έκδοση της πλατφόρμας Symbian^3, για χάρη της ευχρηστίας οι ειδοποιήσεις σύνδεσης έχουν καταργηθεί με αποτέλεσμα η συσκευή πλέον να συνδέεται αυτόματα στο διαδίκτυο

 

Αν θέλουμε να απενεργοποιήσουμε πλήρως τις συνδέσεις με το διαδίκτυο, αρκεί να αφαιρέσουμε όλους τους προορισμούς από την αντίστοιχη λίστα.

 

Ρυθμίσεις > Συνδεσιμότητα > Ρυθμίσεις > Προορισμοί > Επιλογές > Νέος Προορισμός

 

Δίνουμε ένα τυχαίο όνομα όπως Διάφορα. Ο νέος αυτός προορισμός δικτύου προστίθεται στην λίστα κάτω από το Διαδίκτυο και τις Υπηρεσίες WAP.

 

Πηγαίνουμε στην κατηγορία Διαδίκτυο και μεταφέρουμε ένα ένα όλα τα διαθέσιμα σημεία πρόσβασης. Αυτό το επιτυγχάνουμε με παρατεταμένο πάτημα πάνω σε κάθε Σημείο πρόσβασης > Μετ. σε άλλο προορισμό > Διάφορα.

 

Μόλις ολοκληρωθεί η μεταφορά, αρκεί να ορίσουμε ως προεπιλεγμένο σημείο πρόσβασης, τον Προορισμό Διαδίκτυο.

 

Ρυθμίσεις > Συνδεσιμότητα > Ρυθμίσεις > Προορισμοί > Επιλογές > Προεπιλεγμένη σύνδεση > Διαδίκτυο

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα το τηλ. σήμερα να κάνει ενημέρωση και βρήκε δύο τουλάχιστον (η μια σημαντική - ενημέρωση εφαρμογών, η άλλη συνιστώμενη) ενημερώσεις (έχω C6-01 με την καινούργια ver 013.016). Αυτές τις κάνετε over the air ή το συνδέετε μέσω pc? Edited by alex61
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα το τηλ. σήμερα να κάνει ενημέρωση και βρήκε δύο τουλάχιστον (η μια σημαντική - ενημέρωση εφαρμογών, η άλλη συνιστώμενη) ενημερώσεις (έχω C6-01 με την καινούργια ver 013.016). Αυτές τις κάνετε over the air ή το συνδέετε μέσω pc?

 

αναλογα τι κινητο εχεις. αν ειναι παραεισαγωγης καντο ΟΤΑ

Link to comment
Share on other sites

Με τις ενημερώσεις δεν υπάρχει κίνδυνος να χάσεις την ελληνική γλώσσα σε περίπτωση που έχεις συσκευή παραεισαγωγής. Στο δικό μου γερμανικό, έχω περάσει πολλές ενημερώσεις μέσω του ovi suite χωρίς κανένα πρόβλημα. Μόνο αναβάθμιση λογισμικού (*#0000#) πρέπει να προσέχεται πως κάνετε.
Link to comment
Share on other sites

Στη νέα έκδοση της πλατφόρμας Symbian^3, για χάρη της ευχρηστίας οι ειδοποιήσεις σύνδεσης έχουν καταργηθεί με αποτέλεσμα η συσκευή πλέον να συνδέεται αυτόματα στο διαδίκτυο

 

Αν θέλουμε να απενεργοποιήσουμε πλήρως τις συνδέσεις με το διαδίκτυο, αρκεί να αφαιρέσουμε όλους τους προορισμούς από την αντίστοιχη λίστα.

 

Ρυθμίσεις > Συνδεσιμότητα > Ρυθμίσεις > Προορισμοί > Επιλογές > Νέος Προορισμός

 

Δίνουμε ένα τυχαίο όνομα όπως Διάφορα. Ο νέος αυτός προορισμός δικτύου προστίθεται στην λίστα κάτω από το Διαδίκτυο και τις Υπηρεσίες WAP.

 

Πηγαίνουμε στην κατηγορία Διαδίκτυο και μεταφέρουμε ένα ένα όλα τα διαθέσιμα σημεία πρόσβασης. Αυτό το επιτυγχάνουμε με παρατεταμένο πάτημα πάνω σε κάθε Σημείο πρόσβασης > Μετ. σε άλλο προορισμό > Διάφορα.

 

Μόλις ολοκληρωθεί η μεταφορά, αρκεί να ορίσουμε ως προεπιλεγμένο σημείο πρόσβασης, τον Προορισμό Διαδίκτυο.

 

Ρυθμίσεις > Συνδεσιμότητα > Ρυθμίσεις > Προορισμοί > Επιλογές > Προεπιλεγμένη σύνδεση > Διαδίκτυο

 

file σε ευχαριστώ πολυ πολυ για την απαντηση! με σωζεις.. ωραια, το εκτιμω.. κανοντας αυτα, δν θα συνδεεται ΑΛΛΑ θα μπορω να συνδεθω οποια στιγμη εγω θελω πηγαινοντας απλα στη συνδεσιμοτητα κ "σκαναροντας" την περιοχη για wlan εκει τρυγυρω.. σωστα?

Boby44
Link to comment
Share on other sites

file σε ευχαριστώ πολυ πολυ για την απαντηση! με σωζεις.. ωραια, το εκτιμω.. κανοντας αυτα, δν θα συνδεεται ΑΛΛΑ θα μπορω να συνδεθω οποια στιγμη εγω θελω πηγαινοντας απλα στη συνδεσιμοτητα κ "σκαναροντας" την περιοχη για wlan εκει τρυγυρω.. σωστα?

 

 

Nαι ακριβως αυτο θα κανεις. αν κ εγω εχω το c7 , το λογισμικο ειναι το ιδιο, ειχα κ εγω το ιδιο προβλημα κ με αυτο τον τροπο σωθηκα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.

Μου ήρθε σήμερα το C6-01 από ebay. Απ' ότι φαίνεται, αν και ήρθε από Αγγλία, το κινητό έχει κινέζικο product code (059F6K5 RM=601).

Προσπαθώ από το μεσημέρι με τη βοήθεια του οδηγού του mpanos να αλλάξω το firmware βάζοντας το ελληνικό, αλλά δεν. Όταν πατήσω Firmware Update μου βγάζε error "neither dp1.0 nor dp2.0 was found for the product", με αποτέλεσμα να μην μου βγάζει κάποια επιλογή για firmware.

Να πω πως κατεβάζει κανονικά το νέο firmware, κάνει κανονικότατα detect το κινητό και μου βγάζει τα στοιχεία του στην κάτω μπάρα του προγράμματος, αλλά δεν βρίσκει λέει αυτά τα dp1 και dp2... Το phoenix είναι το version που γράφει ο οδηγός.

 

Παίζει ρόλο που το κινητό είναι RM-601 ενώ στο εδώ στο φόρουμ λέει RM-718?

Έχω windows7 64bit. Ελπίζω σε βοήθεια.. :)

Edited by savvasha
Link to comment
Share on other sites

Θα σε στεναχωρήσω αλλά,λόγο του RM,στο κινητό που έχεις Ελληνικά δεν μπορούν να περαστούν.:(

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Όχι ε; είχα αρχίσει να το υποψιάζομαι μετά από τόσες ώρες.... :(

Δεν υπάρχει περίπτωση να ευελπιστώ σε νεώτερο Phoenix; Σε παλιότερα κινητά μπορούσε να γίνει;

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει να κάνει τίποτα με οποιαδήποτε έκδοση προγράμματος υπάρχει για υπολογιστή.Το RM-601 σημαίνει ότι έχει διαφορετικό hardware και δεν κυκλοφορεί για όλες τις χώρες.Δεν είναι πολλές οι περιπτώσεις που η Nokia έχει βγάλει συσκευές που να προορίζονται για όλες τις αγορές,όπως για παράδειγμα το N8 το οποίο από όποιο σημείο του πλανήτη και να αγοραστεί δεν υπάρχει ανάλογο πρόβλημα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Και όμως... ΓΙΝΕΤΑΙ! :)

Χθες μετά από πολλή απογοήτευση είπα να κάνω μια απέλπιδα προσπάθεια. Κατέβασα λοιπόν το firmware του RM-718 μέσω Phoenix, πήγα στο αντίστοιχο folder, έκανα rename το folder του firmware από RM-718 σε RM-601. Έκανα Flash Firmware, επέλεξα το balkan-black, πάτησα το κουμπάκι και... voilaaaa. Πλέον έχω Ελληνικά περασμένα στο κινέζικο RM-601 C6-01 μου :)

 

Έκανα διάφορα restart στο κινητό, εγκατέστησα αρκετά προγράμματα, έστειλα μηνύματα, πρόσθεσα επαφές, έκανα sync με OVI-Suite και μέχρι τώρα ΚΑΝΕΝΑ απολύτως πρόβλημα!!!

 

Δεν το συνιστώ να το κάνετε, αλλά εγώ το έκανα, δούλεψε και πλέον νιώθω χαρούμενος με το νέο μου κινητό! :)

 

Να πω πως ο βασικός λόγος που τελικά προχώρησα σε αυτή την αναβάθμιση ήταν γιατί όταν κατέβασα και τα δύο firmwares (RM-718 και RM-601) και σύγκρινα τα μεγέθη των αρχείων τους, ήταν ΟΛΑ τα ίδια ΕΚΤΟΣ από ένα το οποίο μετά από λίγο ψάξιμο στο internet κατάλαβα πως έχει να κάνει με τις γλώσσες. Ε σκεύτηκα, τι αλλαγές hardware μπορεί να έχει και να έχει σχέση με τις διάφορες γλώσσες. Και κάπως έτσι πήρα την απόφαση.

 

Άντε καλό τριήμερο σε όλους!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Και όμως... ΓΙΝΕΤΑΙ! :)

Χθες μετά από πολλή απογοήτευση είπα να κάνω μια απέλπιδα προσπάθεια. Κατέβασα λοιπόν το firmware του RM-718 μέσω Phoenix, πήγα στο αντίστοιχο folder, έκανα rename το folder του firmware από RM-718 σε RM-601. Έκανα Flash Firmware, επέλεξα το balkan-black, πάτησα το κουμπάκι και... voilaaaa. Πλέον έχω Ελληνικά περασμένα στο κινέζικο RM-601 C6-01 μου :)

 

Έκανα διάφορα restart στο κινητό, εγκατέστησα αρκετά προγράμματα, έστειλα μηνύματα, πρόσθεσα επαφές, έκανα sync με OVI-Suite και μέχρι τώρα ΚΑΝΕΝΑ απολύτως πρόβλημα!!!

 

Δεν το συνιστώ να το κάνετε, αλλά εγώ το έκανα, δούλεψε και πλέον νιώθω χαρούμενος με το νέο μου κινητό! :)

 

Να πω πως ο βασικός λόγος που τελικά προχώρησα σε αυτή την αναβάθμιση ήταν γιατί όταν κατέβασα και τα δύο firmwares (RM-718 και RM-601) και σύγκρινα τα μεγέθη των αρχείων τους, ήταν ΟΛΑ τα ίδια ΕΚΤΟΣ από ένα το οποίο μετά από λίγο ψάξιμο στο internet κατάλαβα πως έχει να κάνει με τις γλώσσες. Ε σκεύτηκα, τι αλλαγές hardware μπορεί να έχει και να έχει σχέση με τις διάφορες γλώσσες. Και κάπως έτσι πήρα την απόφαση.

 

Άντε καλό τριήμερο σε όλους!!! :)

φιλε μου μπραβο

1. ποσο σου στοιχισε? δωσε Link αγορας

2. πρεπει να γινει sticky και πρωτοσελιδη η μεθοδος σου ..θα βοηθησει πολυ κοσμο.

3. ποσο ¨καλοι" ειναι οι εταιριες ολα ιδια τα βγαζουν και παιδευουν κοσμο με regions,RM κλπ.

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Μου στοίχησε 230 στερλίνες δηλαδή περίπου 275 ευρώ (συμπερλιμβανομένου έξοδα αποστολής).

Στην Ελλάδα απότι βλέπω κειμένεται κάπου στα 280, άρα δεν ξέρω αν συμφέρει. Στην Κύπρο όμως που είμαι είναι στα 349 και ναι συμφέρει πολύ :P

 

Στο ebay βάλτε στο search το item number 200580738896 και θα σας το βγάλει.

Link to comment
Share on other sites

πως γινεται ρε παιδια το c6-01 131g ενω το N8 135g?

 

 

 

 

 

Παιδιά ξέρει κανείς αν μπορώ στον ίδιο υπολογιστή να εγκαταστήσω και το ovi suite για να υποστηρίζονται και το Ε52 που έχω αλλά και το C6-01 ή θα έχω πρόβλημα?

Edited by alex61
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Review: The Nokia C6-01, four months later

http://www.allaboutsymbian.com/reviews/item/12763_The_Nokia_C6-01_six_months_lat.php

 

http://img861.imageshack.us/img861/4489/c6long022374519.th.jpg

 

 

 

Παιδιά ξέρει κανείς αν μπορώ στον ίδιο υπολογιστή να εγκαταστήσω και το ovi suite για να υποστηρίζονται και το Ε52 που έχω αλλά και το C6-01 ή θα έχω πρόβλημα?

Δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα, αλλά γιατί δεν χρησιμοποιείς το ovi suite και για τις 2 συσκευές σου?

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Με χαλαρή χρήση (τηλέφωνα και μηνύματα κυρίως) κοντεύει τις 5 μέρες!!

Το είχα φορτίσει την Δευτέρα που μας πέρασε το πρωί (γύρω στις 10) και τώρα δύο η ώρα το μεσημέρι έχει 22%.

 

Αρκετά καλό μπορώ να πω, σε σχέση με παλιότερα κινητά που είχα :)

Link to comment
Share on other sites

Με χαλαρή χρήση (τηλέφωνα και μηνύματα κυρίως) κοντεύει τις 5 μέρες!!

Το είχα φορτίσει την Δευτέρα που μας πέρασε το πρωί (γύρω στις 10) και τώρα δύο η ώρα το μεσημέρι έχει 22%.

 

Αρκετά καλό μπορώ να πω, σε σχέση με παλιότερα κινητά που είχα :)

 

Μια χαρά.... Σε ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει επιλογη στο μενου,ετσι ωστε οταν το τηλεφωνο συνδεθει με usb,να μην φορτιζει?

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει επιλογη στο μενου,ετσι ωστε οταν το τηλεφωνο συνδεθει με usb,να μην φορτιζει?

ευχαριστω

 

Όχι, δε γίνεται αυτό. Μπορείς να επιχειρήσεις να συνδέσεις το κινητό πάνω σε USB hub με άλλες συσκευές μαζί, ώστε να μη σηκώνει ο hub τη ζήτηση ισχύος και να μη φορτίζει τελικά. Είναι όμως απλά μία πατέντα που δεν δουλεύει πάντα.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια SoS σημερα παρελαβα το κινητακι! Κ δν ξερω πως να αντιγραψω τις επαφες που εχω απο τον υπολογιστη στο κινητο!! Οι επαφες ειναι σε μορφη VCF....

Τι κανω?????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...