Jump to content

[Επίσημο] Nokia C6-01


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

To κινητό είναι πολύ καλό.Αυτά που πρόσεξα είναι

+ Κανένα πρόβλημα με μνήμη (ταυτόχρονα ανοιχτές 32 εφαρμογές-παιχνίδια)

+Πιο δυνατό wi-fi (σε σημεία που δεν έπιανε το 5800 αυτό πιάνει)

+Για το video δεν έχω να πώ τίποτα (άψογο)

+Οι 3 οθόνες αναμονής πολύ χρήσιμες και το μενού το αλλάξαν λίγο στον τρόπο επιλογής αρχείων (σαν το δεξί κλικ του υπολογιστή)

 

-Θα το ήθελα λίγο πιο στενό (σαν το 5530)

-Αλλη θέση στο μεγάφωνο,οταν είναι σε τραπέζι μειώνεται δραματικά η ένταση.

 

 

Μιλάμε το video τα σπάει!!!!! Άπαιχτο ...

Nokia C6-01 Review

ZX - Spectrum 48K - Αtari 2600 .... και ξερό ψωμί ...

:ninja:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 874
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Άλλο ένα best seller απ' ό,τι φαίνεται. Αξίζουν πολλά συγχαρητήρια στη Nokia που αποφάσισε να βγάλει στην αγορά μία τόσο πλήρη συσκευή σ'αυτή την κατηγορία τιμής. :)
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

2 πραγματακια να ρωτησω απο αυτους που το εχυν στα χερια τους πως ειναι οι φωτογραφιες που βγαζει το βραδυ και επισης το βραδυ τραβαει βιντεο με το led?τελος θελω να μαθω αν τα 40 mb που εχει μνημη εκτος απο την καρτα που θα βαλω μετα ειναι αρκετα η θα εχουμε προβλημα με εφαρμογες κτλ
Link to comment
Share on other sites

Aν δε κάνω λάθος η μνήμη του είναι 340mb και όχι 40mb !!!

 

Maximum User Storage 340 MB

NAND Memory 1 GB

SDRAM Memory 256 MB

Memory Card type Micro SD

Memory Card Features Hot Swap

Maximum Memory Card Size 32 GB

http://www.myphone.gr/forum/image.php?u=11306&type=sigpic&dateline=1348034580
Link to comment
Share on other sites

Aν δε κάνω λάθος η μνήμη του είναι 340mb και όχι 40mb !!!

 

Maximum User Storage 340 MB

NAND Memory 1 GB

SDRAM Memory 256 MB

Memory Card type Micro SD

Memory Card Features Hot Swap

Maximum Memory Card Size 32 GB

 

συγνωμη εχεις δικιο εκανα λαθος λογω βιασυνης αλλα και παλι ισχυουν τα ερωτηματα μου θα εχω χωρο για να περναω εφαρμγες γιατι εχω πολυ καιρο να δουλεψω νοκια

Link to comment
Share on other sites

Τα 340MB τα θεωρώ υπεραρκετά για εγκατάσταση εφαρμογών. Εξάλλου στην μνήμη C συνήθως κάνουμε εγκατάσταση τις εφαρμογές που θέλουμε να είναι πάντα διαθέσιμες. Για παράδειγμα τα παιχνίδια δεν χρειάζεται να είναι εγκατεστημένα στην μνήμη C, μπορούν να είναι και στην κάρτα μνήμης.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα. Να σκεφτείς ότι το Ν8 έχει μικρότερη !!!

;)

http://www.myphone.gr/forum/image.php?u=11306&type=sigpic&dateline=1348034580
Link to comment
Share on other sites

:up::yahoo:

 

Χάρη, τι λέει το εργαλειάκι;

ή το Ν8 αξίζει τη διαφορά;

Το πήρες πάντως κι αυτό... Δεν άντεξες!

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Μία ερώτηση: Πού βρίσκεται το product code της συσκευής; Μόνο πάνω στη συσκευή ή και πάνω στο κουτί; Μίλησα με κατάστημα για να μου δώσει το product code έτσι ώστε να διαπιστώσω αν είναι για την ευρωπαϊκή αγορά και balkans, αλλά δεν μπορούσαν να το βρούνε. Μου έδωσαν το imei, μπορώ να κάνω δουλειά με αυτό; Ευχαριστώ. Edited by Tsiko
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Μία ερώτηση: Πού βρίσκεται το product code της συσκευής; Μόνο πάνω στη συσκευή ή και πάνω στο κουτί; Ευχαριστώ.

 

το δικο μου στην πισω πλευρα του κινητου ειχε ενα αυτοκολλητο που εγραφε το ΙΜΕΙ και το product code

Edited by katsaplian
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Μία ερώτηση: Πού βρίσκεται το product code της συσκευής; Μόνο πάνω στη συσκευή ή και πάνω στο κουτί; Ευχαριστώ.

Το product code της συσκευής αναγράφεται κάτω από την μπαταρία και επίσης εμφανίζεται όταν πληκτρολογείς στην οθόνη αναμονής το *#0000#, Διαβάστε πριν ρωτήσετε: Symbian^3 Platform FAQ -> Product Codes

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να μου απαντήσει

αν γραφει ελληνικά (sms ) το εν λογο κινητο ?? (C6-01)

 

 

θελω να προχωρήσω σήμερα την παραγγελια , θα ήμουν υποχρεος αν μπορουσε να μου απαντησει καποιος με σιγουρια :)

 

 

Υ.Γ έχω το nokia 6760 που δεν γραφει ελληνικά γι αυτο και το ρωτάω:worry:

http://www.elink.gr

 

Internet ,Προγραμματισμός ,Smartphone Apps, Κατασκευή Ιστοσελίδων, Υποστήριξη Δικτύων, Service H/Y , Graphics - Media

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειχα χθες στα χερια μου ενα ελληνικο κ εγραφε κανονικα..

 

σε ευχαριστώ παρα παρα πολυ

 

 

κατι ακόμα το πληκτρολόγιο εχει ελληνικά γραμματα πάνω;

 

ή είναι οι αγγλικοι χαρακτήρες μονο;

http://www.elink.gr

 

Internet ,Προγραμματισμός ,Smartphone Apps, Κατασκευή Ιστοσελίδων, Υποστήριξη Δικτύων, Service H/Y , Graphics - Media

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστώ παρα παρα πολυ

 

 

κατι ακόμα το πληκτρολόγιο εχει ελληνικά γραμματα πάνω;

 

ή είναι οι αγγλικοι χαρακτήρες μονο;

ποιο πληκτρολογιο??αφης ειναι...

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν δύο πληκτρολόγια εικονικά, το ένα που βγαίνει για να κάνεις αναζήτηση ονόματος από τον τηλεφωνικό κατάλογο ή να πάρεις ένα νούμερο, το οποίο έχει πάνω ταυτόχρονα, αγγλικούς, ελληνικούς χαρακτήρες και αριθμούς, και το πληκτρολόγιο που γράφεις κείμενο (μήνυμα, σημειώσεις κτλ) που έχει πάνω την γλώσσα γραφής που έχεις επιλέξει (αγγλικά, ελληνικά, κτλ) και μπορεί να είναι ή αλφαριθμητικό (με Τ9 ή χωρίς) ή qwerty.
Link to comment
Share on other sites

Το ξυπνητήρι λειτουργεί κανονικά με κλειστό το κινητό;

Αν είναι το ίδιο με το Ν8 (δε βλέπω το λόγο να μην είναι), λειτουργεί κανονικότατα και με κλειστό το κινητό. Λογικά αυτό είναι γενικό χαρακτηριστικό του Symbian^3, όχι της κάθε συσκευής. ;)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

ποιο πληκτρολογιο??αφης ειναι...

 

συγνώμη παιδιά μπερδεύτηκα με το c6-00 που είναι και slide ταυτόχρονα:D

http://www.elink.gr

 

Internet ,Προγραμματισμός ,Smartphone Apps, Κατασκευή Ιστοσελίδων, Υποστήριξη Δικτύων, Service H/Y , Graphics - Media

Link to comment
Share on other sites

παιδια τελικα τι παιζει με την καμερα βγαζει καλες φωτογραφιες ? κατι ακουσα οτι με την απουσια autofocus χαλαει πολυ η φωτο του και απο μπαταρια τι λεει ποσο κραταει? ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει καποιος ρε παιδια ποτε θα ερθει Ελλαδα απο την Ελληνικη Αντιπροσωπεια, οχι παραεισαγωγης..?
Sent from my iPhone 4S
Link to comment
Share on other sites

Υποτίθεται ότι θα ξεκινούσε η διάθεσή του μέσα στον Δεκέμβρη. Οπότε, μέσα στον Ιανουάριο περιμένουμε να έρθει από την ελληνική αντιπροσωπεία.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...