Jump to content

Εφαρμογές και παιχνίδια για Bada OS


gabroulis1970
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια βρηκα καποιες εφαρμογες στο samsung apps(αγγλικο) που ειναι διαθεσιμες δωρεαν για καποιο διαστημα.1)ΤΟΟLBOX http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=G00000108375&listYN=Y 2)SENSORCHECKPRO http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=G00000184745&listYN=Y 3)COMPASS http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=G00000082450&listYN=Y 4)SCREEN BREAKER http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=G00000074783&listYN=Y
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 173
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ευχαριστώ πολύ για τις προτάσεις σου. Θεωρώ ότι είναι πολύ καλό να προτείνονται κάποια προγράμματα και πιστεύω ότι το συγκεκριμένο θέμα είναι λίγο παραμελημένο.
ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Παιδια σημερα που μπηκα στο σαμσουνγκ απς ειχαν προστεθει 2 σελιδες εφαρμογες και youtube downloader αναμεσα τους http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=G00000242639&listYN=Y
Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο παιχνίδι που "έλιωσα" στο Wave: Assault lite

 

http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=G00000244069&listYN=Y

 

δεν ξέρω... γουστάρω πολύ !! (αλλάξτε την θέση των controls πατώντας μέσα στο παιχνίδι το κουμπί στο κάτω μέρος της οθόνης στο κέντρο ! βολεύει καλύτερα ! ;) )

http://farm3.static.flickr.com/2691/4355497255_7c56e0d919_m.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
εχει καταφερει κανενας να κατεωασει τπτ με το youtube dowloader που υπαρχει στις εφαρμογες??

Samsung wave 8500---Huawei IDEOS X5---Alcatel 997D---LG G2---ASUS Zenfone 2---OnePlus 3---Xiaomi redmi note 6 pro---Pocophone f1---Xiaomi mi 9 S---Xiaomi mi 9T pro---Xiaomi mi 10 T---Realme GT Neo 2---Motorola edge 30 fusion...

🆒

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα χτες το pandora box από τα apps μέσω του κινητού. Όντως σαν το κουτί της Πανδώρας είναι. Πολλά και καλά πράγματα.

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα!!!Ψαχνω για τον κολλητο μου που με εχει φαει το Real Football 2010 για samsung wave!!!Ξερει κανεις να με βοηθηση που μπορω να το βρω??!!Ευχαριστω!!!;);) Edited by zerv_5800

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα!!!Ψαχνω για τον κολλητο μου που με εχει φαει το Real Football 2010 για samsung wave!!!Ξερει κανεις να με βοηθηση που μπορω να το βρω??!!Ευχαριστω!!!;);)

 

Δυστηχώς στο wave μπορείς να εγκαθιστάς εφαρμογές μόνο από το app store (είτε του κινητού σου είτε από το apps του kies)...

 

Βέβαια είχα δει κάπου στο φόρουμ έναν τρόπο να βάζεις προγράμματα στο wave εκτός του app store μέσο του stune που τροποπειεί τα δεδομένα που υπάρχουν στο κινητό...

Δεν θυμάμαι όμως που ακριβώς το είχα βρει αυτό....στο θέμα του wave λογικά...ίσως αν ψάξεις λίγο να το βρεις....

 

Το αρχείο του παιχνιδιού θα στο στείλω εγώ (αφού το αντιγράψω με το stune στον υπολογιστή) γιατί εγώ είμαι από τους τυχερούς που το έχουν κατεβάσει το παιχνίδι...

Sony Ericcson K550i

Samsung Wave S8500

LG NEXUS 4 E960 (16gb)

And it goes talking (και πάει λέγοντας) :p

Link to comment
Share on other sites

Eγραψα σε προηγουμενο post,οσοι αναβαθμιστηκαν σε εκδοση JI5,συμπεριλαμβανομενου και εμενα...τερμα τα <<δωρεαν>> παιχνιδια και εφαρμογες.Οσοι εχετε εκδοση λογισμικου JH3 ακομη...μπορειτε με λιγο ψαξιμο σε ξενα site να βαλετε τα παντα στο κιν
Link to comment
Share on other sites

Παιδες, βρηκα εφαρμογη γαλλικη που συνδεεις γιορτες κι γενεθλια με την επαφη του κινητου. Το θεμα ειναι οι μου φανηκε πολυ περιορισμενη στις ρυθμισεις της, και ειδικα οταν σε μια επαφη μου, περασα γενεθλια, μου εμφανισε την ημνια εορτης κι απο κατω:0 years old. Αυτο το τελευταιο δεν μπορει να αλλαξει! Παιζει να υπαρχει κατι καλυτερο, η να εχουν δημιουργηθει τιποτα αντιστοιχα απο χρηστες;;
Link to comment
Share on other sites

Δυστηχώς στο wave μπορείς να εγκαθιστάς εφαρμογές μόνο από το app store (είτε του κινητού σου είτε από το apps του kies)...

 

Βέβαια είχα δει κάπου στο φόρουμ έναν τρόπο να βάζεις προγράμματα στο wave εκτός του app store μέσο του stune που τροποπειεί τα δεδομένα που υπάρχουν στο κινητό...

Δεν θυμάμαι όμως που ακριβώς το είχα βρει αυτό....στο θέμα του wave λογικά...ίσως αν ψάξεις λίγο να το βρεις....

 

Το αρχείο του παιχνιδιού θα στο στείλω εγώ (αφού το αντιγράψω με το stune στον υπολογιστή) γιατί εγώ είμαι από τους τυχερούς που το έχουν κατεβάσει το παιχνίδι...

 

Kι εγώ θεεεεέλω !:food:

Link to comment
Share on other sites

SPB TV για όσους δεν το έχουν κατεβάσει ακόμα. Τηλεόραση από το κινητό σας εδώ.

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Link to comment
Share on other sites

το εχω κατεβασει και ειναι αρκετα καλο

μου θυμιζει αρκετα το wipeout που επαιζα το ps1 :)

Link to comment
Share on other sites

Καλά τι είναι αυτά που έχουν κάνει με samsung apps;

Έχουνε βγάλει εφαρμογές συμβατές μόνο με 1.2 και ακόμα δεν έχουν δώσει το update για το wave!

Sony Ericcson K550i

Samsung Wave S8500

LG NEXUS 4 E960 (16gb)

And it goes talking (και πάει λέγοντας) :p

Link to comment
Share on other sites

το Update έχει δοθεί στα τοπικά κέντρα για τις γλώσσες και θα δοθεί άμεσα. Υπήρχε καθυστέρηση καθώς αλλάχτηκαν θέματα του core για να υποστηριχτούν μεγάλες αλλαγές που προωθούνται (in app advertising για δωρεάν εφαρμογές)
Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

το Update έχει δοθεί στα τοπικά κέντρα για τις γλώσσες και θα δοθεί άμεσα. Υπήρχε καθυστέρηση καθώς αλλάχτηκαν θέματα του core για να υποστηριχτούν μεγάλες αλλαγές που προωθούνται (in app advertising για δωρεάν εφαρμογές)

 

φιλε μου που εμαθες τοσες λεπτομερειες για το θέμα; εβγαλαν καμια ανακοινωση παλι στο τουιτερ;

Link to comment
Share on other sites

Παιδες να ρωτησω, τι εφαρμογες εχετε στο κινητο ? Ετσι μια λιστα να δουμε πανω κατω τι εχει ο καθενας κ να περνουμε ιδεες.

 

Napiplayer

Pusula

sMirror

MagicTorch

ToolBox

WIFITracker

YoutubeDownloader (Αχρηστο δε μου δουλεψε ουτε μια φορα)

SPB TV

FakeCall

MagicBall

FunnyVoice

Broken Screen

App Size?

Google Translator

Badapedia

Econvert

Link to comment
Share on other sites

Εφαρμογές...

RF2010

WaveCompressor

Asphalt5

NFShift

Tunewiki

bControl

Turbofly

SpaceHell

GpsStatus

BADATracker

MapCube

GpsRuler

Wikitude

MagicTorch

DeathLand3D

BeeTag

SPB TV

και κάτι άλλα παιχνίδια...

Sony Ericcson K550i

Samsung Wave S8500

LG NEXUS 4 E960 (16gb)

And it goes talking (και πάει λέγοντας) :p

Link to comment
Share on other sites

Asphalt 5

NSF Shift

GPS status

MagicTorch

NapiPlayer

WeatherBug

WIFITracker

SPB TV

Layar

Wikitube

MyLocation

ARdefender

UnitConvertor

Basketball

GPSLocator

Relax Puzzle

Gravity Master

Xylophone

App Size?

ball

BeeTagg

PandoraBox

bControl

FunFunBall

WaveCompresor

WhistingDog

Snake

PowerCalc

WAMOCamera

SnapNGo

PirateRaid (από ελληνα)

FinalStrike3D

Link to comment
Share on other sites

PuzzleDefense

SpaceHell

Magic Torch

WordShake

Bada Shelf

Sliding Leaf

AR Defender

GPS Status

NFS Shift

Caligo

Badalution lite

Turbofly 3d

Kroll

Wifi Tracker

Amtalee

Bang

Simple Compass

BrainPlusPlus

Infernus

Skymap

Asphalt

BMI calc

Origami

Next

Health Centrum

Jazz fm

SPB TV

Wamo Camera

Periodic Table

Construction Kit

CarCon

PocketSafe

Thumpies

Sudoku

Reversi

Gravity Master

MapCube

Διάφορα λεξικά

DarkShrine lite

EmpireDefense

BrainTraining

Ahorcado

Mental

Painting

MobileAid

Συνταγές

CutemAll

BeeTagg

 

Ναι ξέρω πρέπει να τα ξεδιαλέξω λίγο κάποια στιγμή. Αλλά στρατό είμαι, όλο και χρειάζονται στην ατελείωτη βαρεμάρα.

Link to comment
Share on other sites

μια εφαρμογή γεια ελληνική μουσική , δυστυχώς επί πληρωμή , όμως.

 

Top 100 Greek Songs

http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=G00000401484&listYN=Y

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...