Jump to content

Το iPhone 4 στην Ελλάδα και ο τελικός απολογισμός


TN97
 Κοινοποίηση

Το iPhone 4 κυκλοφόρησε και στην χώρα μας. Θα το αγοράσετε;  

905 members have voted

  1. 1. Το iPhone 4 κυκλοφόρησε και στην χώρα μας. Θα το αγοράσετε;

    • Ναι, θα το αγοράσω, είτε τώρα είτε αργότερα
      248
    • Όχι, δεν θα το αγοράσω
      525
    • Δεν έχω αποφασίσει ακόμα...
      100
    • Το έχω αγοράσει ήδη από το εξωτερικό
      32


Recommended Posts

οπως γραφει και ενας φιλος στην υπογραφη του "ερχεται το i-phone 4s (s=signal)

 

http://www.solidblogger.com/wp-content/uploads/2010/07/apple-iphone.jpg

 

Ε σιγουρα την καραμελιτσα την ιδια ολοι εχετε στο στομα σας. Κατι αλλο?

 

Ποιος μιλάει για το nexus ?

 

Το αβαταρ σου... Και μονο αυτην την απαντηση ειχες... Αντε γεια

Edited by TN97
Συνένωση μηνυμάτων.
iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 530
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το αβαταρ σου

 

So what?

Από το άβαταρ πιάστηκες ? Εγώ δεν είμαι εδώ για να το παίξω ντε και καλά αντι iphone Η αντι apple βασικά δεν είμαι αντι apple .... εχω και iMac και MacBook και iphone 3G που για μένα είναι το best iphone so far δεν είμαι εδώ για να βγάλω το 4 άριστο ή κακό ! Απλά αναφέρω το πρόβλημα μου (btw το κακό μέσα σε όλα για το σήμα είναι ότι έχω και wind είναι ένα θέμα και αυτό ) και το βασικότερο κάθομαι εδώ διαβάζω εσάς και άλλους κάνοντας μεταφορές δεδομένων απο server σε server σε πελάτη ...(χάλια δουλειά ) δεν με βλέπουν οι κόρες μου ποτέ! για τον ένα και μοναδικό λόγο ... ανταλλαγή απόψεων ! Δεν νομίζω ότι είναι κακό ...

Πίστεψέ με έχω αγοραστή το πρωί θα με πάρει τηλ και το σκέφτομαι .... να βάλω μια θήκη και να πιάνει καλά να μην βάλω και το δώσω να μην το δώσω ..... Δεν ξέρω αν μπορεις να το καταλάβεις ...δεν είναι θέμα αν είναι καλό η κακό....

Ααααα και το nexus super είναι αν δεν είχε προβλήματα ... και κράτούσε και η μπαταρία καλύτερα καλό θα ήταν ....

Αυτα

Link to comment
Share on other sites

Όχι δικέ μου έγινες απολύτως κατανοητός. Πήρες iPhone και σου βγήκε πατάτα, ρολόϊ κουρδιστό, και ότι άλλο χαρακτηρισμό θελήσεις να του προσάψεις.

Θαυμάσια. Φαντάζομαι τώρα πως δεν θα έχεις αντίρρηση να μας πεις τι ακριβώς έκανε μόλις έπεφτε η κλήση. Πως δηλαδή συμπεριφερόταν σε αυτές τις περιπτώσεις η οθόνη και τι απεικόνιζε.

 

Ποιος πηρε το i-phone? Το αλλο με τον τοτο το ξερεις? Ξερεις ποσοι εδω περα εχουν παρει την συγγκεκριμενη συσκευη :lol::lol::lol:

 

So what?

Από το άβαταρ πιάστηκες ? Εγώ δεν είμαι εδώ για να το παίξω ντε και καλά αντι iphone Η αντι apple βασικά δεν είμαι αντι apple .... εχω και iMac και MacBook και iphone 3G που για μένα είναι το best iphone so far δεν είμαι εδώ για να βγάλω το 4 άριστο ή κακό ! Απλά αναφέρω το πρόβλημα μου (btw το κακό μέσα σε όλα για το σήμα είναι ότι έχω και wind είναι ένα θέμα και αυτό ) και το βασικότερο κάθομαι εδώ διαβάζω εσάς και άλλους κάνοντας μεταφορές δεδομένων απο server σε server σε πελάτη ...(χάλια δουλειά ) δεν με βλέπουν οι κόρες μου ποτέ! για τον ένα και μοναδικό λόγο ... ανταλλαγή απόψεων ! Δεν νομίζω ότι είναι κακό ...

Πίστεψέ με έχω αγοραστή το πρωί θα με πάρει τηλ και το σκέφτομαι .... να βάλω μια θήκη και να πιάνει καλά να μην βάλω και το δώσω να μην το δώσω ..... Δεν ξέρω αν μπορεις να το καταλάβεις ...δεν είναι θέμα αν είναι καλό η κακό....

Ααααα και το nexus super είναι αν δεν είχε προβλήματα ... και κράτούσε και η μπαταρία καλύτερα καλό θα ήταν ....

Αυτα

 

Και γιατι δεν στελνεις την συσκευη σου πισω να παρεις ολα τα λεφτα σου? Και το θεμα ειναι επειδη σου ετυχε εσενα προβλημα με την συσκευη πας να περασεις το ιδιο σε ολους?

Edited by TN97
Συνένωση μηνυμάτων.
iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

Και γιατι δεν στελνεις την συσκευη σου πισω να παρεις ολα τα λεφτα σου? Και το θεμα ειναι επειδη σου ετυχε εσενα προβλημα με την συσκευη πας να περασεις το ιδιο σε ολους?

Τι εννοείς οτι δεν θα έπρεπε να το αναφέρω δλδ ? Δεν θα έπρεπε να πω την άποψη μου ?

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα το είδα.... έχασα καμια 15 κλήσεις και φυσικά το πρώι φεύγει για άλλο κάτοχο. Έχω να πώ τα έξης ..... Είναι γρήγορο... πολύ γρήγορο ... η οθόνη είναι πολύ καλή όχι βέβαια στον ήλιο όμως κάθε οθόνη που σέβεται την μπαταρία της .... Το ios πιστεύω ότι ειναι φτιαγμένο μόνο για το 4 το mtasking δουλέυει άψογα αλλά το εξωτερικό του περίβλημα δεν είναι για τηλέφωνο αλλα για κόσμημα όποτε πρέπει να του έχεις ενα σωρό πραγματα επάνω για να είναι σε καλή κατάσταση. Για όσους το πήρανε και είναι ενθουσιασμένοι τους πιστεύω είναι πραγματικά μια κλάση επάνω αλλα......

Για μόστρα ... εφε

ΜΟΝΟ ιντερνετ γιατι να κρατήσεις κλήση θα πρέπει να κοιτας αν έχεις σήμα πρώτα

Γενικός....

δεν είναι για δουλειά ...καθόλου

μα καθόλου.......

και για μένα πρόσωπικά η συσκευή που έχω στο χέρι μου είναι εργαλείο δουλειάς. και όχι ρολόι χειρός.

 

Τι εννοείς οτι δεν θα έπρεπε να το αναφέρω δλδ ? Δεν θα έπρεπε να πω την άποψη μου ?

 

Την αποψη την δικη σου να την πεις αλλα οπως γραφεις και πανω (με κοκκινα) Για οσους το πηρανε ασε να εκφρασουν αυτοι την γνωμη τους που στο κατω κατω το apple i-phone 4 το εχουν γκε γκε

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα ανοίγει ξανά,μ περιμένοντας τις απόψεις σας. Ελπίζω το προσωρινό κλείδωμα να ηρέμησε κάπως τα πνεύματα.

 

Συνεχίζουμε.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα ανοίγει ξανά,μ περιμένοντας τις απόψεις σας. Ελπίζω το προσωρινό κλείδωμα να ηρέμησε κάπως τα πνεύματα.

 

Συνεχίζουμε.

 

Φυσικά τα βρήκαμε και υπάρχουν και οι αμοιβαίες σύμφωνες και φιλικές κουβέντες .....

Btw το κρατάω πάω να αγοράσω θήκη η πανα η κάτι άλλο που να μην έχει θέμα με το σήμα

Καλημερες ....

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά τα βρήκαμε και υπάρχουν και οι αμοιβαίες σύμφωνες και φιλικές κουβέντες .....

Btw το κρατάω πάω να αγοράσω θήκη η πανα η κάτι άλλο που να μην έχει θέμα με το σήμα

Καλημερες ....[/QΟ

Ούτε πρόβλημα με το σήμα ούτε τίποτε.

Το iPhone 4 32Gb το έχω ήδη και σας διαβεβαιώνω όλους πως είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί!

Δουλεύει άριστα και τα προβλήματα που αναφέρονται είναι απλές φτηνές κατηγορίες για να έχουν να πουν κάτι κάποιοι.

Όποιος το πάρει θα καταλάβει για τι πράγμα μιλάμε. Άριστο, έτσι απλά. (Ακριβό όμως)

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Ό,τι και να λέτε αυτό που διαπίστωσα με τα ίδια μου τα μάτια σε κατάστημα μούλτιραμα (στην οδό Τσιμισκή) είναι ότι το iphone έχει όντως πρόβλημα με το σήμα: 2 σκάλες από μόνο του και όταν το άγγιξα στο γνωστό σημείο έπεσε στη μία και λίγο μετά μπήκε στην αναζήτηση, τη στιγμή που το αρχαίο Ν80 μου είχε και συνέχισε να έχει φουλ σήμα (όλες τις γραμμές) όταν τα έβαλα δίπλα δίπλα..

 

Όποιος θέλει ας πάει να δει και ο ίδιος.

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά τα βρήκαμε και υπάρχουν και οι αμοιβαίες σύμφωνες και φιλικές κουβέντες .....

Btw το κρατάω πάω να αγοράσω θήκη η πανα η κάτι άλλο που να μην έχει θέμα με το σήμα

Καλημερες ....[/QΟ

Ούτε πρόβλημα με το σήμα ούτε τίποτε.

Το iPhone 4 32Gb το έχω ήδη και σας διαβεβαιώνω όλους πως είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί!

Δουλεύει άριστα και τα προβλήματα που αναφέρονται είναι απλές φτηνές κατηγορίες για να έχουν να πουν κάτι κάποιοι.

Όποιος το πάρει θα καταλάβει για τι πράγμα μιλάμε. Άριστο, έτσι απλά. (Ακριβό όμως)

 

Link to comment
Share on other sites

Για αλλη μια φορα αποδεικνυεται ποσο καλα ξερουν το marketing οι ιθυνοντες του iphone μπορεσαν ακομα και με εμμεση κατηγορια της συσκευης τους για προβλημα να ανεβασουν τις πωλησεις στο ζενιθ ακολουθουν του Αγγλους που λενε

any publicity, is good publicity

Κινητό Τηλέφωνο το Τερματικό του Μέλλοντος
Link to comment
Share on other sites

Για αλλη μια φορα αποδεικνυεται ποσο καλα ξερουν το marketing οι ιθυνοντες του iphone μπορεσαν ακομα και με εμμεση κατηγορια της συσκευης τους για προβλημα να ανεβασουν τις πωλησεις στο ζενιθ ακολουθουν του Αγγλους που λενε

any publicity, is good publicity

 

Ισχύει, το θέμα της κεραίας ήταν κάτω από τα φώτα της δημοσιότητας για τόσο καιρό που δύσκολα μπορούσε να σου... ξεφύγει :!:

 

Όπου και να έμπαινες, για το iPhone διάβαζες, ενώ ακόμα και τώρα για αυτό μιλάμε :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Δεν έχω σκοπό να το αγοράσω απλά έχω κάποιες ερωτήσεις από περιέργια και μόνο σχετικα με την εξέλιξή του.

1) Στα πόσα ευρώ κυμαίνεται τώρα η αγορά του?

2) Το πρόβλημα με τη κεραία παραμένει ακόμα?

3) Στις υπάρχον συσκευές με πρόβλημα στη κεραία τι γίνεται?

 

Ευχαριστώ

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

1) ξεκιναει απο τα 569€ και παει ως τα 779€ αναλογα την Gb εκδοση

2) Υποτιθεται πως παραμενει , η πρωτη φουρνια ειναι και φυσικα απ οτι καταλαβα αν και οχι φαν της αππλε γενικοτερα , το θεμα με το σημα ειναι μεμονομενο.

3) Οπως ειπα και πανω..

Edited by patrik85
:)
Link to comment
Share on other sites

Μπορειται να δωσετε μια απαντηση σε αυτο που δειχνει το βιντεακι??

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Δωσαμε ηδη. Ψαξε και θα τη βρεις. Δωσαμε και τη λυση. Κοστιζει 0 ευρω.

 

Εννοεις τις δωρεαν θηκουλες?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ναι, θηκουλες, μπαμπερακι κλπ Ευκολα, γρηγορα, δωρεαν και σημα φουλ στο αψε σβησε :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Pain is the best teacher.. but nobody wants to be his student...

Link to comment
Share on other sites

Ναι, θηκουλες, μπαμπερακι κλπ Ευκολα, γρηγορα, δωρεαν και σημα φουλ στο αψε σβησε :)

 

Αυτο ομως σημαινει πως πραγματι υπαρχει προβλημα.

Η λυση ειναι ευκολη, ομως ειναι περισσοτερο ψυχολογικο το θεμα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

το ψυχολογικο σαφως υπαρχει και ειναι λογικο.

Ωστοσο, τονιστηκε οτι οπου και αν υπαρχει προβλημα λυνεται αμεσα και χωρις κοστος.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Pain is the best teacher.. but nobody wants to be his student...

Link to comment
Share on other sites

για το προβλημα του μπλε δοντιου θα γινει τιποτα? Με κανενα δωρεαν εξαρτηματακι?

 

Ποιό πρόβλημα το BT; :lol:

Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

μπορει να συνδεθει το ΒΤ του μηλου με τα αλλα κινητα για μεταφορα δεδομενων?

 

πραγματικα, ενας γολγοθας η ζωη των lovers.. ευχομαι να βγει κανενα άλλο δωρεαν εξαρτηματακι που να μπορει να βοηθησει το αμοιρο ΒΤ του μηλου. Παντως, σοβαρα τωρα, δε ξενερωσατε που δωσατε τοσα λεφτα και για να λειτουργησουν καποια βασικα πραγματα, πρεπει να εχετε εξτρα εξαρτηματα? Και μη με παρεξηγειτε, δεν ειμαι hater, ενας ουδετερος light user ειμαι, που δεν αλλαζω το laptop μου με τιποτα!

Edited by TN97
Συνένωση μηνυμάτων.
Link to comment
Share on other sites

πραγματικα, ενας γολγοθας η ζωη των lovers.. ευχομαι να βγει κανενα άλλο δωρεαν εξαρτηματακι που να μπορει να βοηθησει το αμοιρο ΒΤ του μηλου. Παντως, σοβαρα τωρα, δε ξενερωσατε που δωσατε τοσα λεφτα και για να λειτουργησουν καποια βασικα πραγματα, πρεπει να εχετε εξτρα εξαρτηματα? Και μη με παρεξηγειτε, δεν ειμαι hater, ενας ουδετερος light user ειμαι, που δεν αλλαζω το laptop μου με τιποτα!

 

και εγω δεν επερνα apple φιλε μου γι'αυτος τους λογους.

αλλα τωρα που πηρα πρωτη φορα αλλαξα γνωμη.

αυτα που κανει φιλε μου τα κανει αψογα χωρις πολυ ψαξιμο

απλα λειτουργει τέλεια χωρις κοληματα και παει σφαιρα.

εχω παθει πλακα σου λεω.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...