Jump to content

[Επίσημο] Nokia X3-02 "Touch & Type"


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 585
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά γιατί το sms έχει μόνο 60 χαρακτήρες όριο? (προφανώς αναγνωρίζει τα ελληνικά ως unicode. Είναι θέμα έκδοσης firmware ή δεν κάνω κάτι σωστά?Thnx!

 

εχει 70 οριο στα ελληνικα αν συνεχισεις να γραφεις απλα παει ως δευτερο μηνυμα:)

 

γραφει βιντεο σε 3gp μορφη η σε mp4?

 

σε μορφη 3gp

Edited by stendor
Συνεχόμενα μηνύματα - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Τα πουλια πετανε γιατι περπατανε πολυ αργα
Link to comment
Share on other sites

εχει 70 οριο στα ελληνικα αν συνεχισεις να γραφεις απλα παει ως δευτερο μηνυμα:)

 

 

 

σε μορφη 3gp

Απο το msg. settings(text messages) αλλαξε το character support απο full σε reduced.

 

πλς μην λεμε ανακριβειες, δεν ειναι κακο να μην ξερουμε κατι

Edited by chryant

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Απο το msg. settings(text messages) αλλαξε το character support απο full σε reduced.

 

πλς μην λεμε ανακριβειες, δεν ειναι κακο να μην ξερουμε κατι

 

μα απο τι καταλαβα αλλο ρωτησε

 

οποιος γνωριζει απο που να κατεβασω καποια εφαρμογη ή παιχνιδι plz να μου πει (εκτος ovi store)

Edited by mirrorofsorrow
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση" ή χρησιμοποιούμε την πολλαπλή παράθεση αν θέλουμε να απαντήσουμε σε περισσότερα μηνύματα χρηστών
Τα πουλια πετανε γιατι περπατανε πολυ αργα
Link to comment
Share on other sites

μα απο τι καταλαβα αλλο ρωτησε

 

................

Μαλλον εσυ δεν καταλαβες καλα:), διοτι το οτι στελνει 60 χαρ ανα μηνυμα δεν ειναι λαθος της συσκευης ουτε κατι που δεν επιλιετε

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Δεν είδα καμια αλλαγή μέχρι στιγμής.

 

αμα δεις καμια αλλαγη plz πες μας

Τα πουλια πετανε γιατι περπατανε πολυ αργα
Link to comment
Share on other sites

αμα δεις καμια αλλαγη plz πες μας

Ενα bug με το εικονιδιο του μεγαφωνου, διορθοθικε. Αυτο προσεξα εγω και νομιζω εγινε λιιιγο πιο γρηγορο

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Ενα bug με το εικονιδιο του μεγαφωνου, διορθοθικε. Αυτο προσεξα εγω και νομιζω εγινε λιιιγο πιο γρηγορο

 

οκ ευχαριστω...μια ερωτηση απο το κινητο την εκανες την ενημερωση λογισνικου (ρυθμισεις>τηλεφωνο>ενημ. λογ. τηλ.); αν ναι χρεωση δεν υπαρχει ετσι;

Τα πουλια πετανε γιατι περπατανε πολυ αργα
Link to comment
Share on other sites

οκ ευχαριστω...μια ερωτηση απο το κινητο την εκανες την ενημερωση λογισνικου (ρυθμισεις>τηλεφωνο>ενημ. λογ. τηλ.); αν ναι χρεωση δεν υπαρχει ετσι;

Οχι ποτε δεν κανω ΟΤΑ ενημερωση, μεσω update service παντα

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Οχι ποτε δεν κανω ΟΤΑ ενημερωση, μεσω update service παντα

 

υπαρχει προγραματακι?μπορεις να το στειλεις?link...

 

Επισης ηθελα να ρωτησω εχει καλες εφαρμογες το κινητακι?

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει προγραματακι?μπορεις να το στειλεις?link...

 

Επισης ηθελα να ρωτησω εχει καλες εφαρμογες το κινητακι?

 

εμενα μεχρι στιγμης μια εφαρμογη μου αρεσε

Τα πουλια πετανε γιατι περπατανε πολυ αργα
Link to comment
Share on other sites

ποια??γενικα παντως εχει ποικιλια ?

 

ακομα πιστευω ειναι νωρις...το κνιητο αποτελει για μενα μια ξεχωριστη κατηγορια διοτι ανηκει μεν στα S40 αλλα ειναι και αφης γι'αυτο ειναι λιγο δυσκολο να βρεις εφαρμογες και παιχνιδια...προσωπικα παιχνιδια εχω κατεβασει καποια ειναι και ωραια διοτι ειναι οριζοντια... εφαρμογες ομως δεν βρηκα καλες μονο του κινητου μου αρεσε το shazam που και αυτο δεν ειναι ολοκληρη εκδωση αλλιως μπορεις να ψαξεις στο ovi store:happy:

Τα πουλια πετανε γιατι περπατανε πολυ αργα
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα. Να ρωτησω θα ήθελα εαν υπαρχουν διαθεσιμα themes για αυτο το τηλεφωνο.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα. Να ρωτησω θα ήθελα εαν υπαρχουν διαθεσιμα themes για αυτο το τηλεφωνο.

 

ναι υπαρχουν...ακομα και απο το παλιο μου κινητο nokia 5310 xpress music ταιριαζουν νομιζω ολα τα s40 θεματα θα τεριαζουν

Τα πουλια πετανε γιατι περπατανε πολυ αργα
Link to comment
Share on other sites

ναι υπαρχουν...ακομα και απο το παλιο μου κινητο nokia 5310 xpress music ταιριαζουν νομιζω ολα τα s40 θεματα θα τεριαζουν

Nαι ταιριαζουν μονο που καποια στοιχεια δεν εμφανιζονται σωστα αν το θεμα ειναι πιο παλιο

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Nαι ταιριαζουν μονο που καποια στοιχεια δεν εμφανιζονται σωστα αν το θεμα ειναι πιο παλιο

 

ενταξει βεβαια τα θεματα δεν τεριαζουν απολητα εγω προτιμω του κινητου:happy:

Τα πουλια πετανε γιατι περπατανε πολυ αργα
Link to comment
Share on other sites

ενταξει βεβαια τα θεματα δεν τεριαζουν απολητα εγω προτιμω του κινητου:happy:

 

Ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας!!!

Εχω ενα θεματακι με τα πλαινα κουμπακια για το καλυμμα της μπαταριας, αυτα στο κατω μερος... πολλες φορες στην προσπαθεια να βγαλω το κινητο απο καμια τσεπη, πατιουνται για πλακα... μηπως μια θηκη θα εσωζε την κατασταση? για μενα ειναι το μονο κατασκευαστικο λαθος της νοκια.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας!!!

Εχω ενα θεματακι με τα πλαινα κουμπακια για το καλυμμα της μπαταριας, αυτα στο κατω μερος... πολλες φορες στην προσπαθεια να βγαλω το κινητο απο καμια τσεπη, πατιουνται για πλακα... μηπως μια θηκη θα εσωζε την κατασταση? για μενα ειναι το μονο κατασκευαστικο λαθος της νοκια.

Εγω δεν ειχα τετοιο θεμα μεχρι τωρα.....

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Έχω το κινητάκι εδώ και μια εβδομάδα στα χέρια μου. Ένα έχω να πω: Απλά υπέροχο, είναι αυτό που περίμενα εδώ και 2 χρόνια. Άργησε, αλλά ήρθε. Μικρό, οθόνη αφής, πλήρες πληκτρολόγιο για "τυφλή δακτυλογράφιση σε ώρα οδήγησης. Το μοναδικό θέμα που έχω μαζί του μέχρι στιγμής είναι με το ίντερνετ. Κάποιες φορές συνδέεται στο ίντερνετ και κάποιες φορές όχι. π.χ. με τον Opera δεν συνδέεται ενώ με τον ενσωματωμένο περιηγητή, μια χαρά. Καμιά ιδέα, κάποιος για λύση του προβλήματος;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...