Jump to content

[Off topic] Sony Ericsson K700


bigalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 756
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ πάντως στο Κ700 βρήκα το νέο μου κινητό. Είναι καιρός το Τ610 μου να ξεκουραστεί :blink: Όσο για τη μνήμη και τα mp3 δε με απασχολεί. Όποιος θέλει mp3 player ας δώσει 100€ στο πλαίσιο να πάρει ένα napa να ησυχάσει. Όποιος πάλι θέλει 512ΜΒ για φωτογραφίες να πάρει ψηφιακή. Εγώ θέλω ένα κινητό για τις 5-6 ώρες που θα έιμαι εκτός σπιτιού και τα 32ΜΒ μου είναι αρκετά για να φορτώσω τους ήχους μου, να βγάλω 10 φωτογραφίες που μετά θα τις περάσω στο pc. :alien:
THE DOC IS BACK...
Link to comment
Share on other sites

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ!!και η τιμη του ΠΙΘΑΝΟΤΕΡΟ θα ναι 370ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗ SE.Mακαρι να μου ελεγαν κατι και για το ποτε..παντως ενδεχετε να ναι αρκετα συντομα ;-)
Link to comment
Share on other sites

egw exw ena 6600 an kai to poulaw tha parw ta money kai tha perimenw to K700 ta exei ola kai sumferei...mikro kompso poluteles me fm(taksideuw suxna sto treno-italia gar) videaki v-rallaki kaliteres foto apo to 6600 mou kai polu polu megaluteri mpataria.

 

eyxaristw!ena K700i sto pente trapeziiiiii!!!!!

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bigalis (22 Μάρ. 2004 , 16:48)

 

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ!!και η τιμη του ΠΙΘΑΝΟΤΕΡΟ θα ναι 370ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗ SE.Mακαρι να μου ελεγαν κατι και για το ποτε..παντως ενδεχετε να ναι αρκετα συντομα ;-)

 

 

Mακάρι αν η τιμή του είναι κάτω και από τα 400 ευρώ θα είναι μακράν το καλύτερο κινητό σε σχέση τιμής απόδοσης. Εντωμεταξύ όλοι σκοτώνονται για το mp3, εγώ όπως είπε και ο psariatros ένα καλό κινητό θέλω με επαρκή μνήμη, το ράδιο θα αναλαμβάνει τη ψυχαγωγία μου και σίγουρα θα περισσεύουν και αρκετά ΜΒ για να βάλω μερικά αγαπημένα μου mp3 (7-8κομμάτια). Ποιο πολύ με καίει ότι θα μπορώ να βάλω mp3 κατευθείαν για ήχο κλήσης και δε θα ψάχνω όλη την ώρα τα πιο καινούργια midis. Ας ευχηθούμε να μην αργήσει μόνο...

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Το Κ700 είναι σιγουρα ενα κινητο που θα το αγοράσουμε παρα πολλοί απο εμας...ομως το θέμα ειναι οτι αν αργήσει να βγει,οι περισσοτεροι θα στραφουμε σε καποιες εναλλακτικές λύσεις γιατί ας μην ξεχνάμε ότι Quarter 2 είναι από το Απρίλιο μέχρι τον Ιουνιο...και θα είναι πολύ άσχημο για όλους αν βγει τοσο αργα...!Μακαρι να βγει πάντως σε καμιά βδομάδα...Όνειρα....Ξέρει κανείς <<περίπου>> πότε..?
Link to comment
Share on other sites

Kοιτα σαν τηλεφωνο ειναι ετοιμο..πρεπει ομως να ολοκληρωθει το software γιατι το κινητο "φορα"το λογισμικο του Ζ1010..απο εκει και περα μολις θα αρχισει η μαζικη παραγωγη του θα ξερουμε και πιο συγκεκριμενα για ημερομηνια διαθεσης..
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πιστεύω ο psariatros έχει πιάσει το νόημα!! Συμφωνώ απόλυτα μαζί του! Μάλλον αύτο θα είναι και για 'μένα ο διάδοχος του Τ610 μου αν φυσικά έχω το απαραίτητο χρήμα!!

 

Ξέρει κανείς αν η voda θα το γα... με το live! της???

Link to comment
Share on other sites

Oson afora tin afiksi tou k700, gia logous antagwnismou i SE tha to exei logika apo ti deyteri vdomada tou Maiou se orismena katastimata tis Eyrwpis k mazika apo tin prwti vdomada tou Iouniou. Ayta me vasi tou ti eixe ginei persi me to T610, k propersi me T68i. I SE ta eixe parousiasei k ayta ligo prin tin CeBIT k ta eixe ton Maio se meriki diathesimotita.

To mono pou fovamai einai na dwthei i apokleistikotita se kapoio diktio opws persi me voda prin kikloforisei sta ipoloipa. Edw stin agglia i voda eixe to t610 gia 2 vdomades prin dwthei se alla diktia.

'Greed, for lack of a better word... is good!'
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος DjCensor (22 Μάρ. 2004 , 21:11)

 

e oxi re p*usti mou gam*to stanio mou!!!!!Poli arga to vgazei to kinito i SE!!!Poios perimenei mexri tote??Eisai sigouros thantrantas???Please,pes mou oxi!!

 

 

ΟΧΙ (δε χαλάμε χατίρι :p )

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Aπ' τα λίγα λόγια που ξεφυγαν από τον SEMC freak ήταν ότι το συυγκεκριμένο κινητό πρόκει ται να κυκλοφορήσει γιά την Ελλάδα στο πρώτο group κυκλοφορίας και άρα συντομότερα από άλλες χώρες....

 

Απλώς, σκεφτείτε πώς να περιορίσετε τις απαιτήσεις σας στα 32ΜΒ ή να αδιαφορήσετε γιά αυτές....Άλλωστε τηλέφωνο κατά βάση αγόράζετε, ούτε φωτογραφική μηχανή, ούτε mp3.... :p Kαι αν η SE, δεν ολοκλήρωσε την δημιουργία της, δεν φταίει αυτή....αλλά οι περιστασεις!!! :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος christ-k (23 Μάρ. 2004 , 00:08)

 

Aπ' τα λίγα λόγια που ξεφυγαν από τον SEMC freak ήταν ότι το συυγκεκριμένο κινητό πρόκει ται να κυκλοφορήσει γιά την Ελλάδα στο πρώτο group κυκλοφορίας και άρα συντομότερα από άλλες χώρες....

 

Απλώς, σκεφτείτε πώς να περιορίσετε τις απαιτήσεις σας στα 32ΜΒ ή να αδιαφορήσετε γιά αυτές....Άλλωστε τηλέφωνο κατά βάση αγόράζετε, ούτε φωτογραφική μηχανή, ούτε mp3.... :p Kαι αν η SE, δεν ολοκλήρωσε την δημιουργία της, δεν φταίει αυτή....αλλά οι περιστασεις!!! :whistle:

 

 

Καλά οι απαιτήσεις μας βρε Χρήστο χωράνε σίγουρα σε 32ΜΒ, μην είμαστε και πλεονέκτες, σιγά μην έσκαγα κι άλλα για επιπλέον μνήμες εδώ χωρούσαν σε πολύ λιγότερα τόσα χρόνια δεν είναι εκεί το πρόβλημα, εγώ το ραδιάκι μου να έχω και όλα τα άλλα πόσο χώρο να πιάσουν, τα έχω υπολογισμένα μέχρι και το τελευτάιο ΜΒ (κάτι ΚΒ μου περισσεύουν αλλά μέχρι τότε θα βρω που θα τα διαθέσω :p ) το θέμα είναι αυτό με τη voda που κάποιοι είπανε, θα το έχει κάνει το μενού φρίκη να υποθέσω κι εγώ που θα θέλω να το πάρω με voda (ίσως με αναβάθμιση συσκευής) τι θα κάνω...

Αλήθεια στα mms θα έχει πολλαπλές σελίδες ή τώρα που έβαλε η nokia δε θα έχει η SE;;

Επίσης δε λες καλά που δεν είναι siemens, σκέψου να θυμόταν να βάλει και χώρο για κάρτα μνήμης και να ξέχναγε μετά το λόγο που το έκανε (το mp3 δηλ), εκεί να δεις γέλια :p

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Παναγιώτη, το αποτέλεσμα είναι κοινό.... :whistle:

 

Στη siemens δεν τα έχεις για να τα χαρείς, στη SE τα έχεις αλλά και πάλι δεν μπορείς να τα χαρείς....και το χειρότερο είναι πως η SE σου προσφέρει και γεύση....τί δεν μπορείς να χαρείς!!! :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος christ-k (23 Μάρ. 2004 , 00:52)

 

Φίλε Παναγιώτη, το αποτέλεσμα είναι κοινό.... :whistle:

 

Στη siemens δεν τα έχεις για να τα χαρείς, στη SE τα έχεις αλλά και πάλι δεν μπορείς να τα χαρείς....και το χειρότερο είναι πως η SE σου προσφέρει και γεύση....τί δεν μπορείς να χαρείς!!! :p

 

 

Καλά εγώ δεν έχω αυτό το πρόβλημα, το mp3 δε με καίει, άλλωστε το sl45 μου, τι δουλειά κάνει... εμένα το ράδιο μου αρκεί αλλά δε μου περισσεύει (siemens ακούς;;)... άντε όποιον τον καίει και το mp3 πουλάω sl45 με επεκτάσιμη μνήμη :p :p και πολύ φθηνότερα από το 6230 και ΆΜΕΣΑ (αυτό για σένα christ που σε βλέπω να το λιγουρεύεσαι το 6230 και δε σου έρχεται και το άτιμο) πρώτη φορά καθυστερεί η nokia κινητό, μήπως έγινε επειδή το θες εσύ;; Και σου πα μη κάνεις δημόσιες δηλώσεις κράτα κρυφά τα χαρτιά σου :rolleyes:

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος pan82 (23 Μάρ. 2004 , 01:00)

 

Καλά εγώ δεν έχω αυτό το πρόβλημα, το mp3 δε με καίει, άλλωστε το sl45 μου, τι δουλειά κάνει... εμένα το ράδιο μου αρκεί αλλά δε μου περισσεύει (siemens ακούς;;)... άντε όποιον τον καίει και το mp3 πουλάω sl45 με επεκτάσιμη μνήμη :p :p και πολύ φθηνότερα από το 6230 και ΆΜΕΣΑ (αυτό για σένα christ που σε βλέπω να το λιγουρεύεσαι το 6230 και δε σου έρχεται και το άτιμο) πρώτη φορά καθυστερεί η nokia κινητό, μήπως έγινε επειδή το θες εσύ;; Και σου πα μη κάνεις δημόσιες δηλώσεις κράτα κρυφά τα χαρτιά σου :rolleyes:

 

Πιστεύω να κάνω μαζί του Ανάσταση....ακούγοντας δύο τρείς δίσκους cd, τραβώντας φωτογραφίες και video....και τρώγοντας το αρνάκι!!! :D

 

....Σε τίποτα δεν είμαι ολιγαρκής, βρε παιδί μου.... :whistle:

 

(pan, μη μου μιλήσεις ξανά γιά την οθόνη.... :devil: , :p )

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος christ-k (23 Μάρ. 2004 , 01:14)

 

Πιστεύω να κάνω μαζί του Ανάσταση....ακούγοντας δύο τρείς δίσκους cd, τραβώντας φωτογραφίες και video....και τρώγοντας το αρνάκι!!!

 

....Σε τίποτα δεν είμαι ολιγαρκής, βρε παιδί μου.... :

 

(pan, μη μου μιλήσεις ξανά γιά την οθόνη.... :devil: , :p )

 

 

Εγώ για οθόνη;; μα γιατί το λες αυτό;;; σου χω δώσει τέτοια σημάδια;; σου φαίνομαι για τέτοιος άνθρωπος; :rolleyes: :rolleyes: ανέφερα ποτέ τίποτα;; :rolleyes: αλλά θέλω να δω σε αυτά τα καήμενα τα 128Χ128 pixels από τα οποία φώτο και βίντεο καταλαμβάνουν λιγότερα από 90Χ100 τι θα διακρίνει στα βίντεο και στις φώτο;;

Δεν είπα για οθόνη λέξη πάντως :whistle: :whistle: :cool: :cool:

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Διαβασατε για την εκπληξη που ετοιμαζει η Sonyericsson αυριο στη Cebit?

 

The surprise of Day3: The K700 can remotely control any program in your desktop computer via Bluetooth, straight out of the box! Come back tomorrow. :D ;)

Link to comment
Share on other sites

Τελικα γνωριζουμε οριστικη ημερομηνια κυκλοφοριας? Η θα το δουμε μετα το καλοκαιρι?
http://www.throgswarhammer.com Η κοινότητα του warhammer fantasy.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bigalis (25 Μάρ. 2004 , 19:06)

 

Το καλο που τους θελω να βιαστουν αλλιως θα παω για π900!

 

 

Αυτό θέλουν και αυτοί! :p

Προτιμούν να πουλάνε οι ακριβές συσκευές.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Off topic] Sony Ericsson K700
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...