Jump to content

[Off topic] Sony Ericsson K700


bigalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μιλας για 3-4 χρωματα?Αν θεωρειται αυτο εγχρωμο ενταξει.Μιλαω για αυτο που το Μαρτιο του 02 υποστηριζε ΜΜS(5 μηνες πριν το υποστηριξουν τα δικτυα) και δεχοταν εξωτερικη καμερα VGA οταν τα αλλα δεν ηξεραν τι σημαινει καμερα.Οπως και να το κανουμε η ΣΕ ειναι η πρωτοπορος εταιρεια στον τομεα imaging.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 756
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Η τελευταία μου πρόταση δεν σου λέει τίποτα, ε; :whistle:

 

Υπάρχει σχετικό θέμα στους τεχνολογικούς προβληματισμούς αν επιμένεις.... :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος thantrantas ( 5 Ιούν. 2004 , 16:54)

 

http://www.howardforums.com/showthread.php?threadid=358003&perpage=15&pagenumber=21

 

Photos pleon apo k700 modelo paragwgis!! Epivevaiwnei (an iparxei akoma kapoios pou den exei peistei) ta peri mnimis kai cameras!

 

 

Εδω παρουσιαζει και το Κ700 και το Κ700i

Ποιες οι διαφορες τους?

Στην Ελλαδα ποιο θα κυκλοφορησει?

Link to comment
Share on other sites

Δε θα επιμεινω γιατι εγω ουσιαστικα μπαινω μονο στο τοπικ της ΣΕ για να ενημερωθω για το κ700 που με ενδιαφερει και τιποτα αλλο.Ουτε κοντρες θελω να κανω ουτε τιποτα.Εχω στειλει συνολικα 28 μηνυματα.Αν ενοχλει τοσο πολυ ενα οφ τοπικ (που ουσιαστικα ηταν απαντηση σε αλλο οφ τοπικ του φιλου energy) τη στιγμη που αλλλοι γραφουν μονο οφ τοπικ παω πασο.

Για να εχει αυτο το ποστ και καποιο νοημα να απαντησω στον dinosss οτι το Κ700 ειναι η ευρωπαικη εκδοση.το Κ700ι η αμερικανικη και το κ700c η κινεζικη. :p

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κάνω και εγώ ένα off-topic.

Βλέπω ένα τρελό φανατισμό γενικότερα με τον καθένα να προσπαθεί να δικαιολογήσει τα αδικαιολόγητα (από όλες τις μεριές) λες και έχει συμφέροντα. Αυτό δεν οδηγεί κάπου και παρόλο που έχουν γίνει αρκετές φορές παρατηρήσεις συνεχίζετε όλοι το ίδιο βιολί.

Το thread λοιπόν κλειδώνεται, καθώς δεν έχει πλέον λόγο ύπαρξης (υπάρχει chat&fun περιοχή στο forum, δεν θα γίνει chat&fun εδώ).

Περισσότερες εξελίξεις εντός 24ώρου.

Βαρέθηκα με αυτά που ακούω...
Link to comment
Share on other sites

Πλέον υπάρχει νέο επισημασμένο thread στο οποίο συζητήσεις off-topic δεν θα γίνονται ανεκτές.

Για την ώρα είναι κλειδωμένο μέχρι να καταλάβουν όλοι ότι δεν μπορεί να συνεχιστεί αυτή η κατάσταση.

Βαρέθηκα με αυτά που ακούω...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Off topic] Sony Ericsson K700
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...