Jump to content

Sony Ericsson S700i


bigalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από τιμή όμως δεν είναι πολύ ακριβότερο το S700;

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lewton (12 Οκτ. 2004 , 23:57)

 

Από τιμή όμως δεν είναι πολύ ακριβότερο το S700;

 

ΠΑΙΔΕΣ,ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΜΙΑ ΤΙΜΗ ΑΠΛΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΙ ΜΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ...

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟΝ crates_Politis ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΣ ΣΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΩΣ ΤΟ 6260

ΔΕΝ ΕΧΕΙ STEREO ΜΡ3 PLAYER.ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΜΟΝΟΦΩΝΙΚΑ!!!

 

ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΩ ΤΟ ΦΙΛΟ ΜΑΣ ΜΕ ΤΟ ΔΙΛΛΗΜΑ ΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΘΑ ΗΤΑΝ Ν'ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΕΝΑ 6230 ΠΑΡΑ ΤΟ 6260.(ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΟΙ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ).

βΑΣΙΚΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ Ν'ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΠΟΣΕΣ ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΕΙΣ ΕΧΕΙ ΤΟ S700!!!!! ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΣΕΣ ΚΑΡΤΕΛΕΣ ΟΝΟΜΑΤΩΝ ΧΩΡΑΕΙ ΚΙ ΟΧΙ ΠΟΣΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

Tpt, singer... afou grafoume pou grafoume... :) Anyway, dn paizei na exei ligoteres epafes apo 500... auto einai sigouro... edw poli katwtera kinita tis SE exoun 510... Kata pasa pi8anotita 8a einai enhanced dld 8a exei diafora pedia kai oxi mono ta sini8ismena.... :)
Link to comment
Share on other sites

Τελικα το S700 το εχει φερει ελλαδα μονο η ΤΙΜ?Δεν παιζει να το βρουμε καπου αλλου?Και αν γνωριζει εστω καποιος σε ποιο ΤΙΜ μαγαζι μπορουμε να το πετυχουμε, γιατι απο οτι υποψιαζομαι δεν εχουν φερει πολλα τεμαχια.Μου φαινεται θα το χτυπησω τελικα,αν και ειναι σκετο κλεψιμο. :cry: :whistle: :whistle: Οποιος γνωριζει που μπορω να το βρω Αθηνα ας μου πει.Thanx!
Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΣΕΙΣ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΜΕΡΕΣ...

ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΟΡΟΥΜ ΕΔΩ ΜΕΣΑ Κ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΛΑΘΟΣ???

ΔΕ Θ'ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΣΟ ΕΧΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΟ S700?

(Ο ΠΡΩΤΟΣ ΠΟΥ Θ' ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΕΡΔΙΖΕΙ!!!)

ΜΑ ΓΙΑ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ....

ΑΣ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΜΑΣ...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος singer (14 Οκτ. 2004 , 04:34)

 

ΡΕ ΣΕΙΣ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΜΕΡΕΣ...

ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΟΡΟΥΜ ΕΔΩ ΜΕΣΑ Κ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΛΑΘΟΣ???

 

Εδώ forum είναι αλλά προφανώς δεν έχεις καταλάβει τι είναι forum. Πέρα ότι μπορείς να διαβάσεις πιο παλιά posts, αλλά για κάποιο λόγο δεν το κάνεις, δεν έχει υποχρέωση κανείς να σου απαντήσει. Αν γνωρίζει κάποιος και θέλει θα σου απαντήσει.

 

ΔΕ Θ'ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΣΟ ΕΧΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΟ S700?

(Ο ΠΡΩΤΟΣ ΠΟΥ Θ' ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΕΡΔΙΖΕΙ!!!)

ΜΑ ΓΙΑ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ....

ΑΣ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΜΑΣ...

 

 

Τώρα τι να σχολιάσω εδώ... Φαντάζομαι προσφέρει ανθρωπιστική βοήθεια όποιος απαντήσει...

 

Και σε παρακαλώ μην γράφεις κεφαλαία γιατί είναι κουραστικά στο διάβασμα και επίσης είναι σαν να φωνάζεις. Αν το κάνεις για να φωνάξεις τότε παραβιάζεις τους Όρους Πρόσβασης και Χρήσης του forum.

Βαρέθηκα με αυτά που ακούω...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gbil (14 Οκτ. 2004 , 10:01)

 

Εδώ forum είναι αλλά προφανώς δεν έχεις καταλάβει τι είναι forum. Πέρα ότι μπορείς να διαβάσεις πιο παλιά posts, αλλά για κάποιο λόγο δεν το κάνεις, δεν έχει υποχρέωση κανείς να σου απαντήσει. Αν γνωρίζει κάποιος και θέλει θα σου απαντήσει.

 

 

 

Τώρα τι να σχολιάσω εδώ... Φαντάζομαι προσφέρει ανθρωπιστική βοήθεια όποιος απαντήσει...

 

Και σε παρακαλώ μην γράφεις κεφαλαία γιατί είναι κουραστικά στο διάβασμα και επίσης είναι σαν να φωνάζεις. Αν το κάνεις για να φωνάξεις τότε παραβιάζεις τους Όρους Πρόσβασης και Χρήσης του forum.

 

Σ'ευχαριστω για τις παρατηρησεις φιλε gbil.

Κεφαλαία γραφω απο συνηθεια κ μονο!!!

Όσο για τα προηγουμενα ποστ, εχεις δικιο αλλα δεν εχω την πολυτελεια του χρονου να κατσω να τα διαβασω,ειμαι συνεχεια σε μετακινησεις μ'ενα λαπτοπ στον ωμο.

Ομως για να μην κουραζουμε κ τα υπολοιπα παιδια , θα ηθελες να μου πεις μια τιμουλα?

σ'ευχαριστω (δεν ξερω γιατι πηρες σοβαρα το προηγουμενο ποστ μου, ηταν γραμμενο με χιουμορ,αλλα μαλλον μονο εγω το καταλαβα... :rolleyes: συγνωμη και παλι)

Link to comment
Share on other sites

Το S700 δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμα στην Ελλάδα.Για ενδεικτική τιμή-η αν σ'ενδιαφέρει να το αγοράσεις άμεσα-δες εδώ:

 

http://www.expansys.com.gr/product.asp?code=S700

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το είδα στο Sony Center στο Βερολίνο και δεν είναι και τόσο όμορφο όσο φαίνεται στις φωτογραφίες. Έχει πολύ καλή οθόνη και 700 Ευρώ.
Link to comment
Share on other sites

ΧΡΗΣΙΜΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ

Αν θελετε να γραψετε το euro με το συμβολο του

πατηστε ctrl & alt & e ταυτοχρονα.

Ετσι θα βγει το συμβολο του ευρω €

Link to comment
Share on other sites

Καλοοο! Αλλα σε μενα μονο οταν εχω ελληνικα!

 

Οσο για το κινητακι...υπομονη παιδες...που θα παει...θα βγει!

Link to comment
Share on other sites

kinitomanis mono otan exeis ta ellinika pianei... :)

 

Anyway, egw, an kai einai entelws api8ano na to agorasw (exoume kai alla eksoda san mikra paidakia!!! :P) 8a to perimenw me anipomonisia... Mono kai mono gia na dw kapoious pou vrizane tin SE kai legane oti dn 8a agorasoun pote kinito tis, na skane apo to kako tous kai na allazoun gnwmi kai telos na to agorazoun.... :)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, με πήρε η ΤΙΜ τηλέφωνο για να πάρω μια δωρεάν συσκευή ή να διαλέξω κάποια άλλη και να μου αφαιρέσουν 80€ αρκεί να γίνω συνδρομητής για άλλους 12 μήνες. Η προσφορά μου είπαν οτι ισχύει μόνο για 15 μέρες και έπρεπε να βιαστώ ντε και καλά να αποφασίσω. Ετσι τους απάντησα ότι η συσκευή δεν ήρθε ακόμη στην Ελλάδα και έψαξε στον κατάλογό της και μου είπε 430,00€ + ΦΠΑ.

Την ρωτάω λοιπόν, τι επιδότηση έχω και μου λέει πάλι 80,00€ αλλά η αρχική τιμή είναι 630€ + φπα και απλώς για τους συνδρομητές (προσφορά ) το δίνουμε στην χονδρική τιμή

 

Αυτά

Someone, Somewhere in Summer Time
Link to comment
Share on other sites

Paides exw tin entipwsi oti i istoria me tin afiksi tou kinitou stin ellada 8a traviksei poli... Isa pou to kanoun kai epitides gia na traviksoun tis entipwseis... Paradeigma to Z1010.... Epi poso kairo elegan gia auto to kinito mexri na er8ei stin ellada? anyway... Elpizw na diapseutw apo tin agapimeni mas SE.... :)
Link to comment
Share on other sites

Ε λογικα θα εχει κοντα στα 600 με ΦΠΑ οταν ερθει, και σε κανα 2μηνο θα πεσει στα 550...ισα ισα για την επιδοτηση μου απο την Cosmote τον Δεκεμβρη!

 

Καπου εκει το χτυπαω...ποιο πριν με τιποτα!

Link to comment
Share on other sites

Το S700 έχει ειδική μηχανή για να αποδήδει τρισδιάστατα γραφικά όσο αφορά τα παιχνίδια του. Επίσης καταπληκτική είναι και η 1,3 ψηφιακή μηχανή του, κάτι που με έκανε εδώ και ένα σχεδόν χρόνο που μάθαμε γι΄αυτό να το περιμένω σαν τρελός. ΑΛΛΑ 700€ είναι ΛΗΣΤΕΙΑ !!! Προτήνω λοιπόν στον εαυτό μου την SONY SYBERSHOOT T1 (την οποία ήδη έχω) για φωτογραφίες, το SONY PLAYSTATION PSP για παιχνίδια το οποίο σκάει σε ένα μηνάκι περίπου και τελικά το Κ700 για κινητό, εντέλη ποιο φτηνά θα μου στοιχήσει !!!! ;)
Link to comment
Share on other sites

valandis lollllllllllllllllll!!! apla, ola auta, mporei na ta kostisoun ligotero, alla to S700 einai 3 se 1!!! ta exei ola, opote 8es, opou 8es... :)

 

Ante kala tin cybershot kai to k700... alla to psp pou 8a to kouvalas?

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκαιο ρε Socrates αλλά θέλω να δω πόσο γαμάτα θα είναι τα παιχνίδια για το S700, βέβαια δεν λέω να είναι καλύτερα από του N - GAGE αλλά για 700€ θα πρέπει να κάνει παπάδες, άσε που πριν από 1,5 χρόνο έδωσα τα ίδια λεφτά για να πάρω το Ρ800 και σήμερα η αξία του δεν ξεπερνά τα 100€ (χασούρα 600€ ή 40€ τον μήνα αναλογικά) μιλάμε για την χειρότερη επένδυση χρημάτων και αυτό διότη η ξεροκέφαλη SONY ERICSSON συνεχίζει να επιμένει να υπερεκτιμεί την αξία των κινητών της.
Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι ειμαι μεταξυ Ζ1010, S700 kai P910!!! Το πρωτο και το τελευταιο ειναι στις ιδιες τιμες...αλλα το S700 δε ξερω που θα κυμαινεται! Αλλα το S700 εχει 267Κ χρωματα!

 

Τι κανω; Περιμενω να βγει το S700 ε;

Link to comment
Share on other sites

Kinitomanis mallon...! :)

 

valandis, egw to eipa gia plakitsa, alla afou to 8eteis etsi, 8a sou pw oti i SE anakoinwse auksisi kerdwn, kati pou simainei oti mallon exei kapoio kolpo... Tespa, dn exeis kai adiko pantws...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος KillaBee (14 Οκτ. 2004 , 15:10)

 

Παιδιά το είδα στο Sony Center στο Βερολίνο και δεν είναι και τόσο όμορφο όσο φαίνεται στις φωτογραφίες. Έχει πολύ καλή οθόνη και 700 Ευρώ.

 

φιλε μου μιας και το ειδες εσυ απο κοντα θα ηθελα να σε ρωτησω για το μεγεθος του ειναι τελικα μεγαλο?με πιο κινητο θα μπορουσες να το συγκρινεις σε σχεση μεγεθους? ;)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε ταξιδιώτη δε θυμάμαι τώρα ακριβώς. Πάντως είναι μεγαλούτσικο και σχετικά χοντρό. Καταπληκτική οθόνη πάντως!
Link to comment
Share on other sites

ΕΡΧΕΤΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙ

ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΑΣΩ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!

ΑΠΟ 1Η ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ (ΚΑΤΑ 90% ,ERICSSON ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ...)....

FOR INFO PM(FOR THOSE WHO KNOW...) ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Kinitomanis (17 Οκτ. 2004 , 21:15)

Εγω παλι ειμαι μεταξυ Ζ1010, S700 kai P910!!! Το πρωτο και το τελευταιο ειναι στις ιδιες τιμες...αλλα το S700 δε ξερω που θα κυμαινεται! Αλλα το S700 εχει 267Κ χρωματα!

Τι κανω; Περιμενω να βγει το S700 ε;

Kai to P910 exei 265k xrwmata pantws...(ama einai ayto to kritirio epilogis sou) :happy:

Apla den exei 1,3Mpixel camera... :whistle:

[sIGPIC][/sIGPIC] Εγγραφή: Οκτ. 2003 - It's been a while....
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson S700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...