Jump to content

Sony Ericsson S700i


bigalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

tobounce den einai gia nokia?

 

ναι, αλλά έχει βγει και έκδοση για Κ500 και ψάχνω για S700.Στο ρώσικο site πάντως δεν το έχει..για Κ700 υπάρχουν πόλλα sites με παιχνίδια..αν υπήρχε και ένα κάλο site για S700 θα ήταν καλή φάση..γιατί πχ στο http://www.s700.co.uk τα μίσα παιχνίδια δεν λειτουργούν και τα άλλα μισά δεν παίζουν fullscreen..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

1. Εκνευριστικά αργό μενού
Εγώ τουλάχιστον, δεν το βρίσκω αργό. Ίσως να έχω και πιο πρόσφατο f/w (μια και το αγόρασα πρόσφατα), δεν ξέρω.

 

2. Βαριά και ογκώδης συσκευή
Εντάξει, αλλά έχοντας ήδη συνηθίσει επί ένα χρόνο με οθόνη 240Χ320 (στο NEC που είχα) δεν θα μπορούσα εύκολα να πάω σε μικρότερη.

 

3. Μέτρια έως κακή αίσθηση του joystick
Μια χαρά μού φαίνεται εμένα.

 

6. Ελεεινό Bluetooth απ΄όλες τις απόψεις.
Γιατί το λες αυτό; Προσωπικά, το βρίσκω να λειτουργεί μια χαρά, τόσο με το ΒΤ handsfree μου όσο και με άλλα ΒΤ τηλέφωνα.

 

8. Νομίζω είναι εύκολο να έχουν ονόματα οι σταθμοί του ραδιοφώνου.
Σύμφωνοι, αλλά θα σου θυμίσω το ρητό του Μενέλαου Λουντέμη: "Στενοχωριόμουν που δεν είχα παπούτσια, μέχρι που είδα κάποιον που δεν είχε πόδια..."

 

10. Δεν κάνει αναζήτηση επαφών όπως πρέπει (δεν είναι δυνατόν να ξαναγράψω όλα τα ονόματα κεφαλαία επειδή το θέλει το S700 ή γιατί δεν έχει δυνατότητα να ξεχωρίσει τα μικρά απο τα κεφαλαία).
Αυτό ήταν πάντα ένα σημαντικό ζήτημα για μένα (όπως και το τελικό ς) και απέφευγα τα SE, αλλά βολεύτηκα με το fma. Στο πιτς-φιτίλι μετέτρεψα τα ονόματα σε κεφαλαία, και ξένοιασα.

 

11. Βάλτε το S700 με την πλάτη σε μια μεταλλική επιφάνεια (τραπέζι, laptop, πάγκο εργασίας, ταψί, ταμπακιέρα κλπ) καλέστε το από μια άλλη συσκευή και θα ζήσετε μια αξέχαστη εμπειρία. :w00t:
Τι εννοείς; Με δόνηση ή χωρίς; Γιατί, χωρίς δόνηση, μια χαρά ακούγεται. Ίσα-ίσα που το ηχείο του δουλεύει και καλύτερα, λόγω της αντήχησης!

 

12.Υποστήριξη ειδικά απο εδώ και πέρα μάλλον θα είναι ανύπαρκτη (ειδικά όταν μετά από 8 μήνες δεν έχουν γίνει ουσιαστικές κινήσεις).
Ως "υποστήριξη" εννοείς ότι δεν θα υπάρχει σέρβις/ανταλλακτικά ή ότι δεν θα βγαίνει νέο software από τη SE ή/και από ανεξάρτητους/μεμονωμένους χρήστες που φτιάχνουν εφαρμογές και άλλο λογισμικό;

 

14. Δεν θέλω να συζητήσω το πονεμένο θέμα για την επιλογή ήχου ειδοποίησης στη λήψη μυνημάτων (μάλλον δεν με ενδιαφέρει ιδιαίτερα).
Καλό θα ήταν να υπήρχε, αλλά δεν είναι και... κεφαλαιώδες ζήτημα, νομίζω, για κανέναν.

 

15. Περιορισμένη μνήμη του MemoryStick.
Ναι, αυτό είναι ίσως το σημαντικότερο μειονέκτημα, ειδικά αν θες να ακούς και (πολλά) mp3 όπως εγώ.

 

16. Το κωλοπλήρωσα. :X
Εγώ πάλι, όχι. Απέσυρα ένα κινητό-μπακατέλα που ήταν παροπλισμένο εδώ και 2 χρόνια και το πλήρωσα μόνον 270 ευρώ. Αν συνυπολογίσεις μάλιστα ότι πούλησα και το προηγούμενο (NEC) κινητό που χρησιμοποιούσα, μου ήρθε μια χαρά το ποσό που τελικά έδωσα για την απόκτησή του. :) Και, ίσα-ίσα, όταν το έχεις "κωλοπληρώσει" είναι ένας λόγος παραπάνω για να ΜΗΝ το αλλάξεις...

Χρονοροή κινητών (*δευτερεύον): Ericsson GA318, Ericsson GH388, Ericsson GH768, Nokia 6150, Nokia 8210, Siemens C35*, Panasonic GD93*, Ericsson T29*, Nokia 8310, Nokia 5210*, Nokia 7250, NEC N400i, Sony Ericsson S700i, Sony Ericsson K800i, Samsung Omnia, Apple iPhone 3GS, Huawei Ideos X5*, LG Optimus Black*, Apple iPhone 4S*, Apple iPhone 5S, Apple iPhone 6 Plus, Apple iPhone SE*, Apple iPhone 6S Plus, Nokia 5*, Apple iPhone X*, Redmi Note 10*, Apple iPhone 13 Pro Max, Redmi Note 11*...

Link to comment
Share on other sites

Και μια ερώτηση, για τους πιο εξοικειωμένους χρήστες του S700i...

 

Όταν χρησιμοποιώ το bluetooth ακουστικό και έχω εισερχόμενη κλήση, έχω ηχητική ειδοποίηση και στο ίδιο το ακουστικό (εκτός από τη συσκευή). Ομοίως, όταν κάνω φωνητική κλήση μέσω του bluetooth ακουστικού, ακούγεται και στο ακουστικό το name tag που έχω αντιστοιχίσει και αμέσως μετά γίνεται η κλήση. Δυστυχώς, δεν βλέπω να συμβαίνει το ίδιο και με το ενσύρματο handsfree που το χρησιμοποιώ για να ακούω ραδιόφωνο. Τόσο το name tag όσο και ηχητική ειδοποίηση εισερχόμενης κλήσης ακούγονται μόνο από τη συσκευή (ακόμα κι αν είναι mp3 ο ήχος κλήσης), με αποτέλεσμα να μην ακούω ότι έχω κλήση αν είμαι σε θορυβώδες περιβάλλον για να πατήσω το κουμπάκι απάντησης στο handsfree. :worry:

 

Κάνω κάτι λάθος, ή όντως με το ενσύρματο handsfree δεν ακούγεται ο ήχος κλήσης μέσα από τα ακουστικά;

Χρονοροή κινητών (*δευτερεύον): Ericsson GA318, Ericsson GH388, Ericsson GH768, Nokia 6150, Nokia 8210, Siemens C35*, Panasonic GD93*, Ericsson T29*, Nokia 8310, Nokia 5210*, Nokia 7250, NEC N400i, Sony Ericsson S700i, Sony Ericsson K800i, Samsung Omnia, Apple iPhone 3GS, Huawei Ideos X5*, LG Optimus Black*, Apple iPhone 4S*, Apple iPhone 5S, Apple iPhone 6 Plus, Apple iPhone SE*, Apple iPhone 6S Plus, Nokia 5*, Apple iPhone X*, Redmi Note 10*, Apple iPhone 13 Pro Max, Redmi Note 11*...

Link to comment
Share on other sites

:) :) :) gia sas paidia..agorasa to s700 kai tha ithela mia bohthia..aplws tha ithela na mou peite poia einai ta kalytera paixnidia kata thn gnwmh sas kai oi kalyteres efarmoges...osa kai oses kai an einai gia na ta/tis katebasw sto kinhto mou..euxaristww :) :)
perasa xhmiko mhxaniko patras..e re gledia..patra s erxomai..
Link to comment
Share on other sites

Και μια ερώτηση, για τους πιο εξοικειωμένους χρήστες του S700i...

 

Όταν χρησιμοποιώ το bluetooth ακουστικό και έχω εισερχόμενη κλήση, έχω ηχητική ειδοποίηση και στο ίδιο το ακουστικό (εκτός από τη συσκευή). Ομοίως, όταν κάνω φωνητική κλήση μέσω του bluetooth ακουστικού, ακούγεται και στο ακουστικό το name tag που έχω αντιστοιχίσει και αμέσως μετά γίνεται η κλήση. Δυστυχώς, δεν βλέπω να συμβαίνει το ίδιο και με το ενσύρματο handsfree που το χρησιμοποιώ για να ακούω ραδιόφωνο. Τόσο το name tag όσο και ηχητική ειδοποίηση εισερχόμενης κλήσης ακούγονται μόνο από τη συσκευή (ακόμα κι αν είναι mp3 ο ήχος κλήσης), με αποτέλεσμα να μην ακούω ότι έχω κλήση αν είμαι σε θορυβώδες περιβάλλον για να πατήσω το κουμπάκι απάντησης στο handsfree. :worry:

 

Κάνω κάτι λάθος, ή όντως με το ενσύρματο handsfree δεν ακούγεται ο ήχος κλήσης μέσα από τα ακουστικά;

 

 

Όχι, δεν νομίζω ότι κάνεις κάτι λάθος..με το ενσύρματο handsfree δεν ακούγεται ο ήχος κλήσης μέσα από τα ακουστικά...

Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν νομίζω ότι κάνεις κάτι λάθος..με το ενσύρματο handsfree δεν ακούγεται ο ήχος κλήσης μέσα από τα ακουστικά...

 

Τουλάχιστον, αυτό συμβαίνει και σε μένα..

Link to comment
Share on other sites

nomizo pos an valeis to kinito sto athorivo, tote me to ensyrmato hands free o ixos klisis otan se kaloun akougetai apo to akoustiko....

 

yeap..πολύ σωστά.. :D

Link to comment
Share on other sites

Πριν απο μερικες μερες, ενω βαδιζα στο δρομο, ακουσα ενα ηχο σα να λαβαινα μηνυμα, και ατακα γκλιν, γκλον, και σβυσιμο. Παπαλα.

Το πηγα στο service, και αφου το κρατησαν μερικες μερες, μου το εδωσαν λεγοντας οτι ειχαν κανει μονο αναβαθμιση.

Απο την αλλη και ο αδελφος μου, που πηρε κι αυτος το ιδιο, του κανει ναζια.

Το πηγε για ανβαθμιση γιατι δεν εμπαινε το τελικο σιγμα, αλλα μετα απο λιγο ξαναχαθηκε το σιγμα.

Ανεξερευνητες οι... βουλες της Σονυ.

 

Θοδψρος.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Πριν απο μερικες μερες, ενω βαδιζα στο δρομο, ακουσα ενα ηχο σα να λαβαινα μηνυμα, και ατακα γκλιν, γκλον, και σβυσιμο. Παπαλα.

Το πηγα στο service, και αφου το κρατησαν μερικες μερες, μου το εδωσαν λεγοντας οτι ειχαν κανει μονο αναβαθμιση.

Απο την αλλη και ο αδελφος μου, που πηρε κι αυτος το ιδιο, του κανει ναζια.

Το πηγε για ανβαθμιση γιατι δεν εμπαινε το τελικο σιγμα, αλλα μετα απο λιγο ξαναχαθηκε το σιγμα.

Ανεξερευνητες οι... βουλες της Σονυ.

 

Θοδψρος.

 

Το σίγμα αποκλείεται να χάθηκε, γιατί πολύ απλά δεν υπήρχε! :p σχετικά με την αναβάθμιση..ρε παίδια του άλλαξα λογισμικό (R3M008) και μου φαίνεται ότι τωρα η ποιότητα του βίντεο είναι χειρότερη από πριν...έτσι είναι όντως ή ιδέα μου είναι;γιατί κάτι παρόμοιο άκουσα ότι έγινε και με το Κ750;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, το δικο μου, μετα την αναβαθμιση, το εχει το ς.

Ναι σας λεω.

 

Θοδωρος.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, το δικο μου, μετα την αναβαθμιση, το εχει το ς.

Ναι σας λεω.

 

Θοδωρος.

 

Στο Τ9 πάντα είχε το ς ρε παιδιά!χωρίς Τ9 όμως, δεν έχει ς.

Link to comment
Share on other sites

Και κατι ακομη. Πριν την αναβαθμιση, οταν ηθελα να συνδεσω το bluetooth, ανοιγα πρωτα το κινητο, και μετα το ΒΤ. Τη στιγμη που εκανε τα-τιι, το ΒΤ, και ανοιγε, ακολουθουσαν τρεις τεσσερις ακομα ηχοι μπιπ, μπιπ, κλπ,και αμεσως μετα, ενα γκλαν απο το κινητο, και εγραφε οτι το ΒΤ συνδεθηκε.

Αν, για καποιο λογο, το ΒΤ αποσυνδεοταν, οπως αν πχ. απομακρυνοσουν απο το κινητο, δεν ειχες, παρα να πατησεις το κουμπακι του ΒΤ, και τοτε ξαναεκανε μπιπ, μπιπ, και ξανασυνδεοταν.

Τωρα, μετα την αναβαθμιση, πρεπει να ανοιξεις πρωτα το ΒΤ, και μετα να μπεις στα μενου του κινητου και να ενεργοποιησεις το ΒΤ, και μετα να βρεις τη συσκευη ΒΤ που υποστηριζει το κινητο, την οποια και γραφει στην οθονη και να το ενεργοποιησεις και αυτο.Βγαζει τοτε μια μπαρα, και μετα, σου γραφει οτι συνδεθηκε. Χωρις γκλαν.

Αν αποσυνδεθεις, πρεπει να ξανακανεις ολη τη διαδικασια απο την αρχη.

Το θεωρω πολυ φασαριοζικο αυτο. Μηπως γινεται κι αλλοιως?

 

Θοδωρος.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Και κατι ακομη. Πριν την αναβαθμιση, οταν ηθελα να συνδεσω το bluetooth, ανοιγα πρωτα το κινητο, και μετα το ΒΤ. Τη στιγμη που εκανε τα-τιι, το ΒΤ, και ανοιγε, ακολουθουσαν τρεις τεσσερις ακομα ηχοι μπιπ, μπιπ, κλπ,και αμεσως μετα, ενα γκλαν απο το κινητο, και εγραφε οτι το ΒΤ συνδεθηκε.

Αν, για καποιο λογο, το ΒΤ αποσυνδεοταν, οπως αν πχ. απομακρυνοσουν απο το κινητο, δεν ειχες, παρα να πατησεις το κουμπακι του ΒΤ, και τοτε ξαναεκανε μπιπ, μπιπ, και ξανασυνδεοταν.

Τωρα, μετα την αναβαθμιση, πρεπει να ανοιξεις πρωτα το ΒΤ, και μετα να μπεις στα μενου του κινητου και να ενεργοποιησεις το ΒΤ, και μετα να βρεις τη συσκευη ΒΤ που υποστηριζει το κινητο, την οποια και γραφει στην οθονη και να το ενεργοποιησεις και αυτο.Βγαζει τοτε μια μπαρα, και μετα, σου γραφει οτι συνδεθηκε. Χωρις γκλαν.

Αν αποσυνδεθεις, πρεπει να ξανακανεις ολη τη διαδικασια απο την αρχη.

Το θεωρω πολυ φασαριοζικο αυτο. Μηπως γινεται κι αλλοιως?

 

Θοδωρος.

 

Σταμάτα να το χρησιμοποείς όπως και εγώ.

Ησύχασα. Δεν ήξερα πως να απαντήσω...

Εύχομαι να είμαι πιο τυχερός με το επόμενο τηλέφωνό μου (γιατί σάυτό δεν θα ξαναδούμε άλλη αναβάθμιση).

Someone, Somewhere in Summer Time
Link to comment
Share on other sites

Παντως ρε παιδια ειλικρινα η εγω ειμαι πολυ τυχερος η εσεις και αλλοι χρηστες πολυ ατυχοι.Το δικο μου ειναι VL συκευη και δεν μου εχει δημιουργησει κανενα προβλημα το bluetooth το χρησιμοποιω καθημερινα με το pc μου με ενα ανταπτορακι της trust δεν μου εχει μπλοκαρει ποτε ουτε μου εχει κλεισει η συσκευη τιποτα ουτε κιχ δεν εχει κανει εδω και 4ηνες που το εχω.Το μονο που εκανα ειναι μια αναβαθμιση μετα απο καμια εβδομαδα που το πηρα ετσι για ψυχολογικους λογους και μονο.
Link to comment
Share on other sites

Παντως ρε παιδια ειλικρινα η εγω ειμαι πολυ τυχερος η εσεις και αλλοι χρηστες πολυ ατυχοι.Το δικο μου ειναι VL συκευη και δεν μου εχει δημιουργησει κανενα προβλημα το bluetooth το χρησιμοποιω καθημερινα με το pc μου με ενα ανταπτορακι της trust δεν μου εχει μπλοκαρει ποτε ουτε μου εχει κλεισει η συσκευη τιποτα ουτε κιχ δεν εχει κανει εδω και 4ηνες που το εχω.Το μονο που εκανα ειναι μια αναβαθμιση μετα απο καμια εβδομαδα που το πηρα ετσι για ψυχολογικους λογους και μονο.

 

Εγω το ειχα αγορασει τον απριλιο απο την tim και μετα απο κανενα 15ημερο του εκανα την αναβαθμιση για να εχω περισσοτερη διαρκεια βιντεο αλλά και εγω ποτε δεν αντιμετωπισα κανενα προβλημα με το κινητο.

Το προγραμμα movie to mobile το ξερετε?Το εχει κανεις απο εσας?Ενας φιλος μου που εχει επισης s700i με ρωτουσε για αυτο το προγραμμα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αγόρασα και εγώ το τηλέφωνο.Στο φάκελο διαχείριση αρχείων υπάρχει μια εφαρμογή που λέγεται world map.Τί ρυθμίσεις πρέπει να κάνουμε εκεί;για να βλέπουμε την ώρα Ελλάδας σε σχέση με άλλες χώρες;Αυτή τη στιγμή γράφει ώρα Ελλάδας 12:32 ενώ έχω ρυθμίσει την ώρα κανονικότατα.Αναφέρομαι στην εφαρμογή που έχει το τηλέφωνο, με το χάρτη του κόσμου.Μπορείτε να βοηθήσετε;
Link to comment
Share on other sites

paidia thelw tin gnwmi sas.exw to s65 5minwn.tha to dwsw 100 evrw kai tha valw alla ekato kai tha parw to s700 vodafone live enos minos parakalw apo enan filo.egw exw cosmote,yparxei kana problima?sms,mms,wap?ti allo twra tha mou peite gia to kinito?bugs,video diarkeia, i vodafone ekdosi exei tipota kleidwmeno?aaaa mporw na steilw olo ton katalogo mou apo to s65 sto s700i mesw yperythrwn?i bluetooth?oti nomizete oti tha einai xrisimo peite mou.efxaristw
Link to comment
Share on other sites

paidia thelw tin gnwmi sas.exw to s65 5minwn.tha to dwsw 100 evrw kai tha valw alla ekato kai tha parw to s700 vodafone live enos minos parakalw apo enan filo.egw exw cosmote,yparxei kana problima?sms,mms,wap?ti allo twra tha mou peite gia to kinito?bugs,video diarkeia, i vodafone ekdosi exei tipota kleidwmeno?aaaa mporw na steilw olo ton katalogo mou apo to s65 sto s700i mesw yperythrwn?i bluetooth?oti nomizete oti tha einai xrisimo peite mou.efxaristw

 

 

Απλά εμένα γνώμη μου είναι να μην μπλέξεις με vodafone live.Εξάλλου αυτό το κόκκινο μου τη σπάει στο μενού του.Δεν μπορείς να το βρεις σκέτο σαν συσκευή;κοίταξε και στο Γερμανό.Αν το ψάξεις καλά ίσως το βρεις.

Link to comment
Share on other sites

ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΟ V800 ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΛΟΓΟ ΣΗΜΑΤΟΣ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ! ΠΑΛΙΟ 3G !! ΤΩΡΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΟ ΜΕΤΑΠΩΛΙΣΩ ,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ..ΕΛΕΓΑ ΓΙΑ ΤΟ S700i ΑΛΛΑ ΜΗΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ SE ΔΕΝ ΒΓΕΝΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ? ΠΟΙΟ ΠΡΟΤΙΝΕΤΑΙ ΚΟΣΜΕ?? ΘΕΛΩ ΤΑ ΚΟΜΦΟΡ ΟΛΑ MP3 - MMS -VIDEO ΑΛΛΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΤΥΡΡΑΝΙΣΕΙ ΟΠΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΛΙΟ V800.... ΜΑΚΡΙΑΑΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΡΕΤΕ ΟΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ...ΚΑΙ ΣΕΡΒΙΣ ...ΠΟΙΟΣ ΗΡΘΕ?
[/b][/color]ΘΑ ΑΠΑΤΗΣΩ ΤΗΝ SONYERICSSON ...... ΤΟ V800 ΜΕ ΞΕΝΕΡΩΣΕΕΝΝΟΕΙΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΑΖΑ ΚΑΙ Η VODAFON :alien: :angry: :kill: :knife: :rocket:
Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανεις ποιος ειναι ο διαδοχος του S700???

 

 

SAKURA to lene kai ola ta alla kinita tha klaine!!!!!

 

(SAKURA: esoterikos kodikos tis SE) anamenete 2006

3G, 3mpixels camera , 240x320, polles xiliades xromata MP3..ola ta kaloudia..

des kai to parakato arthro:

========================================================

 

%5Bimg%5Dhttp%3A//www.clubsonyericsson.com/news/ophira2.jpg[/img]

 

What you see on the right (click to enlarge) is a spy shot appeared in Mobile-review’s forums of what looks (from the photo and the rumors) to be a new S700 successor with the same 320x240 pixel screen (notice the definition), 3G functionality (frontal VGA camera plus videocall shortcut button under the d-pad), and Walkman stuff (play/pause and next-previous track icons on the d-pad, about time!). According to Eldar Murtazin, this is not the Sakura, but a model below. That info, added to the rumours that say it’ll be a bit smaller than the S700 (it does look thinner) and the fact that a 3G phone is really difficult to keep in small size, makes me think this one features the 2megapixel camera, and not the expected 3megapixel. That should appear on the Sakura. I’m looking forward to see what improvements in the paint/color/material are made to the commercial version, I don’t think we’ll see “Fisherprice Yellow” in the official specs in autumn. Want names? “S750″, “S800″, “S850″, “P850″ (not smartphone), “W850″…

Link to comment
Share on other sites

SAKURA to lene kai ola ta alla kinita tha klaine!!!!!

 

(SAKURA: esoterikos kodikos tis SE) anamenete 2006

3G, 3mpixels camera , 240x320, polles xiliades xromata MP3..ola ta kaloudia..

des kai to parakato arthro:

========================================================

 

%5Bimg%5Dhttp%3A//www.clubsonyericsson.com/news/ophira2.jpg[/img]

 

What you see on the right (click to enlarge) is a spy shot appeared in Mobile-review’s forums of what looks (from the photo and the rumors) to be a new S700 successor with the same 320x240 pixel screen (notice the definition), 3G functionality (frontal VGA camera plus videocall shortcut button under the d-pad), and Walkman stuff (play/pause and next-previous track icons on the d-pad, about time!). According to Eldar Murtazin, this is not the Sakura, but a model below. That info, added to the rumours that say it’ll be a bit smaller than the S700 (it does look thinner) and the fact that a 3G phone is really difficult to keep in small size, makes me think this one features the 2megapixel camera, and not the expected 3megapixel. That should appear on the Sakura. I’m looking forward to see what improvements in the paint/color/material are made to the commercial version, I don’t think we’ll see “Fisherprice Yellow” in the official specs in autumn. Want names? “S750″, “S800″, “S850″, “P850″ (not smartphone), “W850″…

 

 

Αυτά είναι!Άντε να βγει, γιατί το Κ750 δεν λέει..

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson S700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...