Jump to content

Co-Moderators: Ο ρόλος τους στο Forum


vampyre
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Guys δηλαδή κάποιος που θέλει να γίνει co-mod κάνει ΑΙΤΗΣΗ??? [κουλό]

Δεν σημαίνει ότι ενδιαφέρομαι,απλά ρωτάω για να μου λυθεί η απορία...

 

 

ΠΡΟΒΛΕΨΗ:

Αν μου πείτε ναι με βλέπω να σας γεμίζω αιτήσεις :p :p όχι ότι θα καταφέρω και τίποτα,με το μισό προσωπικό τα χω βάλει :p

 

Εννοείται πως,ότι είναι γραμμένο με bold είναι πλάκα(αν και για να μην φανεί ότι κρύβομαι πίσω απ'το δάκτυλό μου,περιέχει και μια μικρή δόση αλήθειας),φαίνεται άλλωστε και απο τις φατσούλες!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 108
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος JustMe! (30 Δεκ. 2004 , 11:29)

 

Guys δηλαδή κάποιος που θέλει να γίνει co-mod κάνει ΑΙΤΗΣΗ??? [κουλό]

Δεν σημαίνει ότι ενδιαφέρομαι,απλά ρωτάω για να μου λυθεί η απορία...

 

 

ΠΡΟΒΛΕΨΗ:

Αν μου πείτε ναι με βλέπω να σας γεμίζω αιτήσεις :p :p όχι ότι θα καταφέρω και τίποτα,με το μισό προσωπικό τα χω βάλει :p

 

Εννοείται πως,ότι είναι γραμμένο με bold είναι πλάκα(αν και για να μην φανεί ότι κρύβομαι πίσω απ'το δάκτυλό μου,περιέχει και μια μικρή δόση αλήθειας),φαίνεται άλλωστε και απο τις φατσούλες!

 

 

Φιλε JustMe! ,δες την 1η σελιδα του θεματος και θα καταλαβεις :) http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&threadid=21753&perpage=20&pagenumber=1

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Είχα δει νομίζω καποιον κο-μοντ να κλειδώνει θέμα!Ξέρω ότι δε γίνεται,αλλά αυτός ήταν και news editor!Μήπως φταίει αυτό??

 

Υ.Γ Μου είπε κάποιος πως για να πάρεις "θέση" εκτός απο το να έχεις τον μάνο βύσμα :p :p πρέπει να είσαι και πάνω απο 25!!Ισχύει??

 

 

(τα bold είναι πλάκα,μη τα ξαναλέμε)

Link to comment
Share on other sites

JustMe! οχι οι co-mod δεν μπορουν ουτε να κλειδωσουν ουτε να επισηναψουν καποιο θεμα αλλα ουτε και να κανουν merge 2 θεματα.Και απ'οσο ξερω ουτε οι news editors εχουν αυτα τα"προνομια".Απλα καποιος moderator θα το κλειδωσε. ;)

Οσον αφορα την ηλικια κοιτα στα αριστερα κατω απο το Nokia Co-Mod. :p

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος JustMe! (30 Δεκ. 2004 , 19:58)

 

Είχα δει νομίζω καποιον κο-μοντ να κλειδώνει θέμα!Ξέρω ότι δε γίνεται,αλλά αυτός ήταν και news editor!Μήπως φταίει αυτό??

 

 

Δεν μπορείς να ξέρεις ποιός έχει κλειδώσει κάποιο topic.

Mόνο ο ίδιος το ξέρει( :p ), αφού δεν χρειάζεται να κάνει κάποιο Post για να δικαιολογήσει το κλείδωμα.

Σε ένα forum όλα γίνονται! :alien:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Mythozz (10 Δεκ. 2004 , 20:22)

 

Δεν είμαστε Δημόσιο, να έχουν καταληφθεί οι θέσεις βρε. Όταν υπάρχει ανάγκη, ψάχνουμε και βρίσκουμε νέους πιθανούς Moderators. Όλοι έχουν την πιθανότητα να γίνουν... εκτός από αυτούς που έχουν πάρει ποινή στο παρελθόν και όσους έχουν γίνει ΒΑΝ...

 

Εχεις μέλλον ακόμα. :)

 

νομίζω εγώ έχω μια ποινή στις 19 Οκτ. 2004, για την υπογραφή μου που ήταν μεγάλη, άρα εγώ δεν έχω καμια πιθανότητα για να γίνω Co Moderator; :(

έχω μετανιώσει για την βλακεία που είχα κάνει! :worry:

only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

Και εγω εχω μια ποινη για κατι βλακειες :( στις 14/12 (νομιζω :p !). Οποτε και εγω αποκλειεται να γινω co-mod :confused: ? Δεν πειραζει :) . Ετσι και αλλιως δεν εχει σημασια αν εχεις θεση για να προσφερεις τις γνωσεις σου (οσες εχω :p ). :)
Link to comment
Share on other sites

Προτείνω, τελείως φιλικά, να μην ασχολείστε με το ποιος και αν θα γίνει Co-Mod κτλ. Ο καθένας ας κάνει ό,τι μπορεί και αυτό που είναι να γίνει, θα γίνει...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος TN97 (31 Δεκ. 2004 , 14:39)

 

Προτείνω, τελείως φιλικά, να μην ασχολείστε με το ποιος και αν θα γίνει Co-Mod κτλ. Ο καθένας ας κάνει ό,τι μπορεί και αυτό που είναι να γίνει, θα γίνει...

 

 

Ok :) . Ουτως η αλλως εγω μια ερωτηση εκανα (αν μπορω πλεον...). Δεν θα ηθελα προς το παρων να γινω Co-Mod. Αργοτερα ισως :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Nikos_s3 (13 Δεκ. 2004 , 01:02)

 

μπααα...εγώ μάχομαι ένδοξα για τον θεσμό των co-mods... :o

δεν τον εγκαταλείπω... :cool: :o

δώρα βέβαια δέχομαι... :o

 

 

Μας επεισες... :lol: :lol: :p .

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος teorizo (31 Δεκ. 2004 , 10:41)

 

νομίζω εγώ έχω μια ποινή στις 19 Οκτ. 2004, για την υπογραφή μου που ήταν μεγάλη, άρα εγώ δεν έχω καμια πιθανότητα για να γίνω Co Moderator; :(

έχω μετανιώσει για την βλακεία που είχα κάνει! :worry:

 

τσ τσ η βλακεια αυτη που ειχες κανει ειναι ανεπανορθωτη !! λυπαμαι που θα στο πω αλλα ειναι πολυ αργα για δακρυα Στελλα(στην περιπτωση μας teorizo) :cool: τωρα πια δεν θα γινεις ποτε Co Moderator :( :lol:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος DENIOR (10 Δεκ. 2004 , 21:00)

 

Apo oti exo proseksei sxedon oloi oi MODERATORS pou iparxoun sto forum,exoun ginei melh tou MYPHONE prin tis 10 Augoustou 2003....Simperaino loipon pos einai eksairetika diskolo(akatorthoto tha elega) gia kapoion pou eisilthe sto FORUM meta apo tis 10 Augoustou na ginei moderator.... :cry: Afou oles oi theseis eixan katalhfthei apo ekeini thn hmera.......KANO LATHOS?

 

 

Καρεκλοκένταυροι όλοι τους... τι να πει κανείς! Κάτω η ολιγαρχία! :mad:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:lol: :lol:

http://www.4troxoi.gr/forum/images/avatars/40901403742c3d7ea3caba.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ηρεμήστε και απολαύστε το φόρουμ βρε παιδιά.

Και μην ξεχνάτε ότι μαζί με τα "αξιώματα" έρχονται και οι ευθύνες. ;)

Το να είσαι απλό μέλος όχι μόνο δεν είναι καθόλου άσχημο αλλά πολλές φορές είναι καλύτερο από το να είσαι co-moderator, moderator κλπ.

Θα συμφωνήσω κι εγώ με το ποστ του ΤΝ 97 πιο πάνω.

Ενημερωθήτε, διασκεδάστε, ποστάρετε, επικοινωνήστε!

Αυτό είναι το MyPhone για όλους μας! :happy:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος PowerZ ( 1 Ιαν. 2005 , 18:35)

 

τσ τσ η βλακεια αυτη που ειχες κανει ειναι ανεπανορθωτη !! λυπαμαι που θα στο πω αλλα ειναι πολυ αργα για δακρυα Στελλα(στην περιπτωση μας teorizo) :cool: τωρα πια δεν θα γινεις ποτε Co Moderator :( :lol:

 

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Johny-B αν απαντάς σε μένα, είναι προφανές νομίζω ότι αστειεύομαι :worry:

 

όσο για τα "αξιώματα", μακριά από μας :!: Για πολλούς λόγους. Αυτό το φόρουμ έχει μεγαλώσει πολύ και χρειάζεται συνεχώς δουλειά. Συγχαρητήρια στα παιδιά που την κάνουν, εγώ δεν θα μπορούσα ειλικρινά ;) :)

http://www.4troxoi.gr/forum/images/avatars/40901403742c3d7ea3caba.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος PowerZ ( 1 Ιαν. 2005 , 20:25)

 

μια απορια κ απο μενα ο honored member τι ειναι ?

 

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&threadid=45722&perpage=20&pagenumber=1

 

Nικητές διαγωνισμού ;)

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τι λετε εσεις αλλα εγω μολις διαβασα οτι δεν μπορεις να γινεις μοντερειτορ απο την στιγμη που εχεις ποινες και μπαν εριξα μαυρο δακρυ! :P
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος PowerZ ( 1 Ιαν. 2005 , 20:46)

 

δεν ξερω τι λετε εσεις αλλα εγω μολις διαβασα οτι δεν μπορεις να γινεις μοντερειτορ απο την στιγμη που εχεις ποινες και μπαν εριξα μαυρο δακρυ! :P

 

 

Ok, PowerZ μας επεισες φιλτατη οτι δεν θελεις να γινεις τιποτα στη ζωη σου σε σχεση με mod...

Το εμπεδωσαμε πιστευω αρκετα....ολοι μας...Με το να επαναλαμβανεσαι ομως διαρκως δεν μπορω να καταλαβω τι θες να πεις...

Πιστευω ολοι γελασαμε, φτανει ομως,μην γελαμε αλλο,γιατι το χτεσινο φαγητο ακομη δεν το χωνεψαμε,μην μας βγει και απο τη μυτη απο το πολυ γελιο,ε ...?

Τι λες κι εσυ...?

 

καλη χρονια ευχομαι, σε εσενα και ολους...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/O_Tifosi/22469/369781/0/3.JPG

 

Tifosi : Βοηθός Συντονιστή συζητήσεων στο forum της Nokia @ myphone.gr

 

Θες ένα πολύ καλό RCD-MP3 αυτοκινήτου της Sony,σε άψογη κατάσταση και δώρο ένα αυθεντικό Joystick της Sony για εύκολο χειρισμό...?

Εαν ναι,ρίξε μια ματιά εδώ! !

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lemanis ( 1 Ιαν. 2005 , 20:44)

 

Φίλε Johny-B αν απαντάς σε μένα, είναι προφανές νομίζω ότι αστειεύομαι :worry:

 

όσο για τα "αξιώματα", μακριά από μας :!: Για πολλούς λόγους. Αυτό το φόρουμ έχει μεγαλώσει πολύ και χρειάζεται συνεχώς δουλειά. Συγχαρητήρια στα παιδιά που την κάνουν, εγώ δεν θα μπορούσα ειλικρινά ;) :)

 

Όχι, Σπύρο δεν απαντώ σε εσένα! Το ποστ σου το είδα αφού έκανα το δικό μου. :)

Αυτά που λέω τα λέω κυρίως απευθυνόμενος στους φίλους teorizo και greek_aeras αλλά και γενικότερα. ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος O Tifosi ( 1 Ιαν. 2005 , 18:57)

 

Ok, PowerZ μας επεισες φιλτατη οτι δεν θελεις να γινεις τιποτα στη ζωη σου σε σχεση με mod...

Το εμπεδωσαμε πιστευω αρκετα....ολοι μας...Με το να επαναλαμβανεσαι ομως διαρκως δεν μπορω να καταλαβω τι θες να πεις...

Πιστευω ολοι γελασαμε, φτανει ομως,μην γελαμε αλλο,γιατι το χτεσινο φαγητο ακομη δεν το χωνεψαμε,μην μας βγει και απο τη μυτη απο το πολυ γελιο,ε ...?

Τι λες κι εσυ...?

 

καλη χρονια ευχομαι, σε εσενα και ολους...

 

να επαναλαμβανομαι ?? :blink: :wacko: ποτε ? που ?

δεν σου φταιω εγω αν εφαγες ολο το γουρουνοπουλο ;) :)

Link to comment
Share on other sites

τελικά μπορεί να μας πει κάποιος mod αν υπάρχει περίπτωση να γίνουμε co-mod με την μια ποινή ;

:)

thanks!

only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος teorizo ( 1 Ιαν. 2005 , 21:48)

 

τελικά μπορεί να μας πει κάποιος mod αν υπάρχει περίπτωση να γίνουμε co-mod με την μια ποινή ;

:)

thanks!

 

Φιλε μου αραξε.Και να γινεις co mod ,τι θα καταλαβεις?Απολαυσε τη διαμονη σου εδω χωρις να σε νοιαζουν τα comodιλικια..Ασε που ειναι και βαρετο να λεει συνεχεια ο comod:''Παρακαλω,ας συνεχισουμε στο επισημασμενο θεμα...''

Θα κουραστεις!

Enjoy! :)

Link to comment
Share on other sites

πραγματικά στο λέω ότι μου αρέσει παρα πολύ το comodιλικι.δεν βαριέμαι με τίποτα άλλωστε αν θες να γίνεις co-mod θα πρέπει να έχει πολλές ευθύνες και να είσαι συνεπής.προσωπικά είμαι υπεύθυνος και έτοιμος να λέω συνεχεια Παρακαλω,ας συνεχισουμε στο επισημασμενο θεμα.αλλα δεν χρειάζεται μονο αυτό θα πρέπει να έχεις και μεράκι!

:)

only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...