Jump to content

Dual SIM + Android


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
λες το πριμο οταν υποστηριξει επισημα full hd να γινει πιο smooth στην πλοηγηση?οπως ειναι το sygic?

 

Η λογική αυτό λέει αν και όταν το υποστηρίξει natively.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • Administrators
Ε ναι, όπως και το navigon αλλά και άλλα πολλά. Γιαυτο εξάλλου τα εγκαθιστας και απλά δουλεύουν χωρίς πειράγματα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

παιδες λεω να τσιμπησω το elephone p6 2/32 τελικα.

κανεις αιτιολογημενα εναντιον?:)

 

το gizchina του δωσε καλο ριβιου..

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Είναι μια συσκευή που έχει δελεάσει πολλούς από εμάς εδώ. Το review όντως είναι πολύ ενθαρρυντικό, προχώρα το και περιμένουμε νέα...

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.Ψάχνω ένα δίκαρτο σε δυνατότητες όπως το Galaxy S4 mini duos μέχρι 4.3 ίντσες οθόνη (και 4 δεν θα με χάλαγε !!!) , ram απο 1gb και πάνω , ενσωματωμένη μνήμη απο 8gb και πάνω,κάμερα απο 8MP και πάνω.Έχετε τίποτα αξιόλογο να μου προτείνετε;Ευχαριστώ προκαταβολικά.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.Ψάχνω ένα δίκαρτο σε δυνατότητες όπως το Galaxy S4 mini duos μέχρι 4.3 ίντσες οθόνη (και 4 δεν θα με χάλαγε !!!) , ram απο 1gb και πάνω , ενσωματωμένη μνήμη απο 8gb και πάνω,κάμερα απο 8MP και πάνω.Έχετε τίποτα αξιόλογο να μου προτείνετε;Ευχαριστώ προκαταβολικά.

δεν υπάρχει τετοιο πραγμα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.Ψάχνω ένα δίκαρτο σε δυνατότητες όπως το Galaxy S4 mini duos μέχρι 4.3 ίντσες οθόνη (και 4 δεν θα με χάλαγε !!!) , ram απο 1gb και πάνω , ενσωματωμένη μνήμη απο 8gb και πάνω,κάμερα απο 8MP και πάνω.Έχετε τίποτα αξιόλογο να μου προτείνετε;Ευχαριστώ προκαταβολικά.

 

μπες pandawill κ εκει με την ευκολη αναζητηση με φιλτρα θα δεις

τα περισσοτερα κινεζικα κινητα.

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.Ψάχνω ένα δίκαρτο σε δυνατότητες όπως το Galaxy S4 mini duos μέχρι 4.3 ίντσες οθόνη (και 4 δεν θα με χάλαγε !!!) , ram απο 1gb και πάνω , ενσωματωμένη μνήμη απο 8gb και πάνω,κάμερα απο 8MP και πάνω.Έχετε τίποτα αξιόλογο να μου προτείνετε;Ευχαριστώ προκαταβολικά.

 

Δες μήπως σε καλύπτει και αυτό ZTE Blade V

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια

ποιο ειναι το καλυτερο δικαρτο τηλεφωνο στις 5.5" το πολυ 5.7" μεχρι 150ε

κοιταω το lenovo a850 αλλα θα προτιμουσα καλυτερη αναλυση

αν εχει και 8mp καμερα δε θα με χαλουσε

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια

ποιο ειναι το καλυτερο δικαρτο τηλεφωνο στις 5.5" το πολυ 5.7" μεχρι 150ε

κοιταω το lenovo a850 αλλα θα προτιμουσα καλυτερη αναλυση

αν εχει και 8mp καμερα δε θα με χαλουσε

ευχαριστω

 

http://www.pandawill.com/cube-talk-5h-quad-core-smartphone-55-inch-hd-ips-screen-android-42-mtk6589-3g-gps-otg-p80321.html

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά Ερώτηση... Έχω κάνει μια παραγγελία ένα Tablet Τσεκάρω με το Tracking Number που μου δώσανε στο 17track.net και μου βγάζει αυτά τα στοιχεία... Ξέρει κανείς τι σημαίνουν?

Destination Country - Greece:Tracking Consuming:4103 Millisecond

Origin Country - Singapore:Tracking Consuming:0 Millisecond, Cache Time:2013/11/04 15:12:27

31-10-2013, Despatched to overseas (Country code: GR)

24-10-2013, Information Received (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article)

Online Ταινίες με Ελληνικούς υπότιτλους...

Desfreetainies.ucoz.com

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά Ερώτηση... Έχω κάνει μια παραγγελία ένα Tablet Τσεκάρω με το Tracking Number που μου δώσανε στο 17track.net και μου βγάζει αυτά τα στοιχεία... Ξέρει κανείς τι σημαίνουν?

Destination Country - Greece:Tracking Consuming:4103 Millisecond

Origin Country - Singapore:Tracking Consuming:0 Millisecond, Cache Time:2013/11/04 15:12:27

31-10-2013, Despatched to overseas (Country code: GR)

24-10-2013, Information Received (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article)

 

εχει φυγει για Ελλαδα...στις 31 του Οκτωβρη 10 μερες περιμενε ακομα..ισως και λιγοτερες

Link to comment
Share on other sites

εχει φυγει για Ελλαδα...στις 31 του Οκτωβρη 10 μερες περιμενε ακομα..ισως και λιγοτερες

 

Σε ευχαριστω πολυ :-)

Online Ταινίες με Ελληνικούς υπότιτλους...

Desfreetainies.ucoz.com

Link to comment
Share on other sites

σ ευχαριστω για την απαντηση αλλα δε θελω phablet,

κατι αλλο εχεις υπ οψιν σου??

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου προτείνει δίκαρτο με ενεργές τις 2 sim?Να μην στέλνει μήνυμα η δεύτερη όταν σε καλούνε ενω μιλάς στην πρώτη αλλά να χτυπά απο μέσα και να μπορείς να απαντήσεις.Thnxxx
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου προτείνει δίκαρτο με ενεργές τις 2 sim?Να μην στέλνει μήνυμα η δεύτερη όταν σε καλούνε ενω μιλάς στην πρώτη αλλά να χτυπά απο μέσα και να μπορείς να απαντήσεις.Thnxxx

 

Απ'οσο εχω διαβασει εδω στο φορουμ αλλα και γενικα στο ιντερνετ,τετοιο κινητο που ζητας πολυ δυσκολα θα βρεις.

Μπορεις ομως να παρεις ενα dual sim stand by , οποιο σου αρεσει , και με το κολπακι της εκτροπης να κανεις ακριβως αυτο που ζητας , με μονο μειονεκτημα οτι αν απαντησεις στην εκτροχιασμενη ( lol ) κληση τοτε θα χρεωθεις.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα συμφορουμίτες,

Πραγματικά είμαι πολύ μπερδεμένος διαβάζω και ξαναδιαβάζω και δεν λέω να καταλήξω. Το δοκιμασμένο ZTE V967S (δεν μου πολυαρέσει το μπλε χρώμα αλλά βάση των reviews ο ορισμός του vfm κινητού), το καινούριο ZOPO Z820 (εκπληκτική η τιμή του στο minideal αλλά καινούριο χωρίς αξιόπιστα reviews αλλά εκπληκτικά χαρακτηριστικά) ή το AMOI N828 (είναι εκτός αποθέματος στο minideal). Εσείς ποιο μου προτείνεται;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα συμφορουμίτες,

Πραγματικά είμαι πολύ μπερδεμένος διαβάζω και ξαναδιαβάζω και δεν λέω να καταλήξω. Το δοκιμασμένο ZTE V967S (δεν μου πολυαρέσει το μπλε χρώμα αλλά βάση των reviews ο ορισμός του vfm κινητού), το καινούριο ZOPO Z820 (εκπληκτική η τιμή του στο minideal αλλά καινούριο χωρίς αξιόπιστα reviews αλλά εκπληκτικά χαρακτηριστικά) ή το AMOI N828 (είναι εκτός αποθέματος στο minideal). Εσείς ποιο μου προτείνεται;

ποιο ειναι το καινουργιο 820 zopo?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα συμφορουμίτες,

Πραγματικά είμαι πολύ μπερδεμένος διαβάζω και ξαναδιαβάζω και δεν λέω να καταλήξω. Το δοκιμασμένο ZTE V967S (δεν μου πολυαρέσει το μπλε χρώμα αλλά βάση των reviews ο ορισμός του vfm κινητού), το καινούριο ZOPO Z820 (εκπληκτική η τιμή του στο minideal αλλά καινούριο χωρίς αξιόπιστα reviews αλλά εκπληκτικά χαρακτηριστικά) ή το AMOI N828 (είναι εκτός αποθέματος στο minideal). Εσείς ποιο μου προτείνεται;

 

Εγώ πάντως που δούλεψα και τα δυο (ZTE & Amoi) το N828 μου φάνηκε καλύτερη κατασκευή με ποιοτικά πλαστικά και σαφώς καλύτερη κάμερα. Τα υπόλοιπα είναι σχεδόν τα ίδια. Ποιότητα εικόνας γέρνει προς το Amoi, αλλά αυτό που κατάλαβα είναι καθαρά θέμα αντίληψης και απο ποιο κινητό μεταβαίνεις στα συγκεκριμένα . Εαν είχες πρίν ενα π.χ. S3 θα σου φανούν και τα δύο, απο θέμα οθόνης πάντα, κάπως κατώτερα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Dual SIM + Android

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...