Jump to content

iOS 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Guest lagoudakis
οχι,προσωπικα δεν εχω κανενα προβλημα με voda που ειμαι,εχεις τσεκαρει αν οι ρυθμισεις σου ειναι σωστες;σε τι δικτυο εισαι;δες εδω αν ειναι οκ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=222251 Edited by lagoudakis
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά εγώ το 3G με την 4 μου έρχεται να πάρω το σφυρί και να το κάνω κομματάκια..... :rocket:

Πάω να ανοιξω μια εφαρμογή και κλείνει... Μπορεί να γίνει και 10 φορές αυτό, ακόμα και στα μηνύματα... Έκανα και restore και πάλι τα ίδια.. Τα νεύρα μουυυυυυυυυυ!

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
κατι δεν παει καλα στην συσκευη σου,για εφαρμογες μπορει να συμβει αν δεν ειναι συμβατες με το 4,συγκεκριμενα μου το εκανε σε ενα παιχνιδι και στην εφημεριδα βημα αλλα βγαλανε update και ολα καλα τωρα,αλλα στα μηνυματα;:confused:προσωπικα οτι εχω αυτη την στιγμη δουλευει αψογα
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ το 3G με την 4 μου έρχεται να πάρω το σφυρί και να το κάνω κομματάκια..... :rocket:

Πάω να ανοιξω μια εφαρμογή και κλείνει... Μπορεί να γίνει και 10 φορές αυτό, ακόμα και στα μηνύματα... Έκανα και restore και πάλι τα ίδια.. Τα νεύρα μουυυυυυυυυυ!

 

Αν θες, στο 3G είναι πανεύκολο να κάνεις downgrade στην 3.1.x, αν θέλεις ψάξε το λίγο.

Link to comment
Share on other sites

Αν θες, στο 3G είναι πανεύκολο να κάνεις downgrade στην 3.1.x, αν θέλεις ψάξε το λίγο.

 

Το ξέρω, απλά είμαι και περίεργη, θέλω να έχω ότι τελευταίο κυκλοφορεί!!!! :X

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω, απλά είμαι και περίεργη, θέλω να έχω ότι τελευταίο κυκλοφορεί!!!! :X

Να σταματήσεις να είσαι περίεργη! :p Και να έχεις πάντα αυτό που δουλέυει καλύτερα κι ας είναι και παλιό.;)

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Kαλά καλέ μην με μαλώνεις!!!!!!! Αν δω τα σκούρα, θα βάλω την προηγούμενη...

 

Πάντως όλα αυτά που αναφέρεις δεν θα έπρεπε να στα κάνει κάτι άλλο συμβαίνει, και δεν είναι λύση να επιστρέφουμε στην προηγούμενη version γιατί κάτι δεν πάει καλά στην καινούργια, και μάλιστα σε περίεργα θέματα που μόνο σε σένα παρουσιάζονται..

 

Κάνε restore ξανά και μην επαναφέρεις το backup, αν δεν το έχεις κάνει ήδη..:)

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Πάντως όλα αυτά που αναφέρεις δεν θα έπρεπε να στα κάνει κάτι άλλο συμβαίνει, και δεν είναι λύση να επιστρέφουμε στην προηγούμενη version γιατί κάτι δεν πάει καλά στην καινούργια, και μάλιστα σε περίεργα θέματα που μόνο σε σένα παρουσιάζονται..

 

Κάνε restore ξανά και μην επαναφέρεις το backup, αν δεν το έχεις κάνει ήδη..:)

Ούτως ή άλλως έχει αναφερθεί και σε άλλα θέματα ότι στο 3G δεν λειτουργεί με την ίδια ταχύτητα και αποτελεσματικότητα όπως στο 3GS κυρίως λόγω του μικρότερου επεξεργαστή.;)

 

@paros99 Σαν έσχατη λύση προτείνω Restore και Set up as new device.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Ούτως ή άλλως έχει αναφερθεί και σε άλλα θέματα ότι στο 3G δεν λειτουργεί με την ίδια ταχύτητα και αποτελεσματικότητα όπως στο 3GS κυρίως λόγω του μικρότερου επεξεργαστή.;)

 

@paros99 Σαν έσχατη λύση προτείνω Restore και Set up as new device.

 

Άλλο η ταχύτητα, αυτό το ξέρουμε και το έχω δει σε πολλά 3G.

 

Αλλά όχι να κρασάρουν ακόμα και native εφαρμογές...:)

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση,οταν παω στο αλμπουμ φωτος και επιλεγω να στειλω μια φωτο μου εχει επιλογες μονο με email.οχι με mms.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση,οταν παω στο αλμπουμ φωτος και επιλεγω να στειλω μια φωτο μου εχει επιλογες μονο με email.οχι με mms.

 

Πως??? Δεν μπορεί...

 

Έχεις κανονικά ενεργοποιημένη υπηρεσία MMS?? Μπορείς να στείλεις?? Και δες αν είναι ενεργοποιημένη η επιλογή από τα settings..

Edited by avid

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Αν έχει WIND, δε το βγάζει.

 

Μολις δοκιμασα με Wind free to go και εστειλα κανονικα:p

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα δεν γίνεται.. και αυτός που μου έστειλε MMS δεν μου ήρθε.. υπάρχει πρόβλημα με την αποστολή MMS στο iOS 4. Σίγουρα δεν φταίει το κινητό μου

 

Κανένα πρόβλημα δεν υπάρχει .. κοίτα ξανά τις ρυθμίσεις σου ..

 

εγώ και με ελληνικό πάροχο και με αγγλικό μια χαρά παίρνω mms.. :p

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Με Wind F2G Δουλεύουν τα πάντα. MMS, Tethering, internet... Ενώ με την Voda δεν δουλεύει το Tethering σίγουρα. Βασικά η Voda είναι η μόνη που έχει λειτουργίες που δεν δουλεύουν στο iphone. Απ'ότι ξέρω και στην cosmote δουλεύουν τα πάντα.

 

Απλά με Wind πρέπει να κάνεις τις ρυθμίσεις χειροκίνητα που εγώ το βρίσκω και καλύτερο. Σου δίνει περισσότερο έλεγχο.

Link to comment
Share on other sites

H Apple πριν λίγο κυκλοφόρησε την beta έκδοση του iOS 4.1

http://www.iphonetech.gr/blog/apple-releases-ios-41-beta

Link to comment
Share on other sites

H Apple πριν λίγο κυκλοφόρησε την beta έκδοση του iOS 4.1

http://www.iphonetech.gr/blog/apple-releases-ios-41-beta

καλημερα μηπως εχει βγει και το jailbreak για την 4.1????

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά έχω βάλει την 4 έκδοση, έχω κατεβάσει το πρόγραμμα System Manager και στη καρτέλα Process μου βγάζει τις εφαρμογές που τρέχουν. Πώς κλείνουν? Κανονικά με το που πατάς το κάτω-κεντρικό κουμπί δεν κλείνουν όλες οι εφαρμογές? Επίσης όταν κάνω restart στο κινητό με το που πιγαίνω στη καρτέλα Process μου βγάζει ότι τρέχουν οι εξής εφαρμογές: Phone και Μaps.
Link to comment
Share on other sites

Με Wind F2G Δουλεύουν τα πάντα. MMS, Tethering, internet... Ενώ με την Voda δεν δουλεύει το Tethering σίγουρα. Βασικά η Voda είναι η μόνη που έχει λειτουργίες που δεν δουλεύουν στο iphone. Απ'ότι ξέρω και στην cosmote δουλεύουν τα πάντα.

 

Απλά με Wind πρέπει να κάνεις τις ρυθμίσεις χειροκίνητα που εγώ το βρίσκω και καλύτερο. Σου δίνει περισσότερο έλεγχο.

 

Εγώ με Vodafone δεν έχω κανένα πρόβλημα, τα πάντα δουλεύουν άψογα (λογικό αφού όπως και η cosmote το φέρνουν επίσημα στην Ελλάδα).

 

Απλώς αν έχεις καρτοκινητό θέλει διαφορετικές ρυθμίσεις, το iPhone έχει τις ρυθμίσεις συμβολαίου.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με Vodafone δεν έχω κανένα πρόβλημα, τα πάντα δουλεύουν άψογα (λογικό αφού όπως και η cosmote το φέρνουν επίσημα στην Ελλάδα).

 

Απλώς αν έχεις καρτοκινητό θέλει διαφορετικές ρυθμίσεις, το iPhone έχει τις ρυθμίσεις συμβολαίου.

Για τις ρυθμίσεις του internet, σίγουρα οι ρυθμίσεις καρτοκινητών και συμβολαίων διαφέρουν.

Αλλά για τα MMS νομίζω οι ρυθμίσεις είναι ίδιες για όλους, συμβόλαια & καρτοκινητά.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πως κανουμε restore σε προηγουμενη εκδοση? Την εχω κατεβασει αλλα ξεχασα ποιο κουμπι παταμε μαζι με την επιλογη restore...shift ηταν?? Μην κανω καμια μα...ια..

everyone can see things.

few can see into things...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iOS 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...