Jump to content

iOS 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ενταξει δεν ειναι ταλαιπωρια 2 εφαρμογες και να κανεις τις ρυθμισεις τους απλως θελω να πω οτι αμα φτιαξουν αυτα τα πραγματα ισως μετα το jb να μην ειναι τοσο απαραιτητο ομως μεχρι στιγμης ειναι..
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ενταξει δεν ειναι ταλαιπωρια 2 εφαρμογες και να κανεις τις ρυθμισεις τους απλως θελω να πω οτι αμα φτιαξουν αυτα τα πραγματα ισως μετα το jb να μην ειναι τοσο απαραιτητο ομως μεχρι στιγμης ειναι..

 

Σε καταλαβαίνω, αλλά νομίζω ότι και τα 2 αυτά θέματα είναι τόσο πολύ συνδεδεμένα με το ευρύτερο επιχειρηματικό μοντέλο της Apple για το iPhone (διακίνηση αρχείων περιεχομένου με κεντρικό έλεγχο) που δεν θα πρέπει να ελπίζουμε ότι κάποτε θα λυθούν γιατί δεν προκύπτουν από τεχνικούς περιορισμούς ή αμέλεια αλλά από συνειδητές επιλογές της εταιρίας.

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

εχω κανει jb στην 3.1.3 με spirit..και σημερα σκεφτομαι να βαλω την 4..πως μπορω να σοσω τα δεδομενα μου ολα?(επαφες,φωτος,ρυθμισεις,εφαρμογες,τραγουδια)?
Link to comment
Share on other sites

Σε καταλαβαίνω, αλλά νομίζω ότι και τα 2 αυτά θέματα είναι τόσο πολύ συνδεδεμένα με το ευρύτερο επιχειρηματικό μοντέλο της Apple για το iPhone (διακίνηση αρχείων περιεχομένου με κεντρικό έλεγχο) που δεν θα πρέπει να ελπίζουμε ότι κάποτε θα λυθούν γιατί δεν προκύπτουν από τεχνικούς περιορισμούς ή αμέλεια αλλά από συνειδητές επιλογές της εταιρίας.

 

το γνωριζω οτι ειναι επιλογες της apple και οχι οτι δεν μπορουν να το κανουν αν ειναι δυνατον :p απλως πρεπει να γνωρισει επιτελους η εταιρια οτι πρεπει να εχουμε ελευθερια κινησεων και οχι να κανουμε jb για να εχουμε..τεσπα..:p κατι ασχετο το jb μπορει να φερει προβληματα στο κινητο?? δηλαδη το λειτουργικο να ειναι πιο αργο,λιγοτερο σταθερο,η μπαταρια να κραταει λιγοτερο...γενικα υπαρχει περιπτωση να δημιουργει κατι??

Link to comment
Share on other sites

εχω κανει jb στην 3.1.3 με spirit..και σημερα σκεφτομαι να βαλω την 4..πως μπορω να σοσω τα δεδομενα μου ολα?(επαφες,φωτος,ρυθμισεις,εφαρμογες,τραγουδια)?

 

Δεξί κλικ στο iPhone στην λίστα του iTunes και backup!

 

http://img96.imageshack.us/img96/9278/backupz.jpg

 

Όταν περάσεις την 4.0 θα σου εμφανίσει επιλογή να κάνεις restore το backup αυτό, ή να ξεκινήσεις με το τηλέφωνο άδειο εντελώς. :)

Link to comment
Share on other sites

Αργει αργει χαρακτηριστικα το update............

 

μεχρι της 8 το βραδυ εχουμε ακομα

Link to comment
Share on other sites

μεχρι της 8 το βραδυ εχουμε ακομα

Στις 8 θα βγει σιγουρα???

Τι καθομαι και το παλευω τοτε τοση ωρα????

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Στις 8 θα βγει σιγουρα???

Τι καθομαι και το παλευω τοτε τοση ωρα????

 

Κατά τις 9 το πρωί ώρα κουπερτίνο πιστεύω να διαθέσουν την αναβάθμιση στον κόσμο. Εκτός αν πρέπει να πιουν το καφεδάκι τους πρώτα ;)

Link to comment
Share on other sites

Στις 8 θα βγει σιγουρα???

Τι καθομαι και το παλευω τοτε τοση ωρα????

 

περιπου τετοια ωρα

Link to comment
Share on other sites

Τα παιχνιδια απο installous που εχουν περαστει στο itunes, θα μπορω να τα βαλω στο κινητο αν και εφοσον βγει jb Για την 4.0?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μπήκα στο site της Apple να χαζέψω το iOS 4.0 είδα ότι στις διαθέσιμες συσκευές που μπορεί να εγκατασταθεί το iOS έδειχνε σε μικρογραφίες το iPhone 4, το iPhone 3GS και το iPhone 3G. Στη μικρογραφία του 3G δείχνει να έχει wallpaper το Homescreen, ενώ ο Jobs μας το έδειξε χωρίς. Τί νομίζετε;

http://i3.ytimg.com/vi/Z_op8LqWYrg/default.jpg

Jumpstyle!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπέρα!σημερα δεν βγαίνει το iOS4?σαν να αργησε λιγο ή μου φαινεται?τι ωρα εκτιματε οτι θα βγει περιπου?

visit my photostream

Vaggelis Skoulaxenos

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπέρα!σημερα δεν βγαίνει το iOS4?σαν να αργησε λιγο ή μου φαινεται?τι ωρα εκτιματε οτι θα βγει περιπου?

Από την California έχουμε 10 ώρες διαφορά, άρα λογικά μετά τις 7 το απόγευμα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπέρα!σημερα δεν βγαίνει το iOS4?σαν να αργησε λιγο ή μου φαινεται?τι ωρα εκτιματε οτι θα βγει περιπου?

 

Ειπαμε,γυρω στις 8-9μ.μ....:)

 

 

μετα τις 8

 

Με προλαβες:p

 

 

 

Mod Edit: Παρακαλώ να αποφεύγονται τα συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε το κουμπί http://www.myphone.gr/forum/images/buttons3/edit.gif

Edited by avid
Συνεχόμενα Posts....

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

3 ωρίτσες ακόμα, που θα πάει.

Σήμερα είναι και η ημέρα του Πατέρα, τυχαίο, δεν νομίζω...

Edited by eleco
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
3 ωρίτσες ακόμα, που θα πάει.

Σήμερα είναι και η ημέρα του Πατέρα, τυχαίο, δεν νομίζω...

του παναθηναικου;:pτιποτα δεν ειναι τυχαιο σε αυτον τον κοσμο:D
Link to comment
Share on other sites

1.188 χρήστες περιμένουμε εδώ και 8 ώρες το νέο λογισμικό! όλο μαζί 11.888 τυχαίο; δεν νομίζω!!!!

 

άσχετο, επειδή έχω το iphone στη USB τόση ώρα περιμένοντας στο itunes και είναι ήδη φορτισμένο, παίζει να έχουμε κανένα πρόβλημα με την μπαταρία;

Link to comment
Share on other sites

1.188 χρήστες περιμένουμε εδώ και 8 ώρες το νέο λογισμικό! όλο μαζί 11.888 τυχαίο; δεν νομίζω!!!!

 

άσχετο, επειδή έχω το iphone στη USB τόση ώρα περιμένοντας στο itunes και είναι ήδη φορτισμένο, παίζει να έχουμε κανένα πρόβλημα με την μπαταρία;

Όχι, κανένα πρόβλημα.

Το πρόβλημα θα αρχίσει αν κρασάρουν οι server της Apple...

Θα περάσουν δύσκολες ώρες.

Edited by eleco
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Όχι, κανένα πρόβλημα.

Το πρόβλημα θα αρχίσει αν κρασάρουν οι server της Apple...

Θα περάσουν δύσκολες ώρες.

Αν crasharoun λογικα μπορουμε να το γυρισουμε παλι στην 3.1.3 ετσι δεν ειναι;;

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iOS 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...